Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oldchool hráči prý budou z příští obálky časopisu Game Informer šílet.

    Wooooaaaaaahhhhhh vrací se Pacman !!!!
  • MrSanta

    Poslední den (po)vánočních slev na STEAMu nabízí: 50-90% slevu na herní sérii Serious Sam, 25-75%...

    Huh, letos jsem neutratil ani korunu *1*
    • Já 3.75€ za Costume Quest hned první den.

      A předtím celkem kolem 25€ za různý indie bundle... musím přestat kupovat každou indie krávovinu, co vidím...
      • MrSanta
        Já si právě, po zkušenostech z loňska, pevně stanovil priority a rozhodnul se, že koupím akorát The Last Remnant (když bude do 10 €) a Deus Ex: Human Revolution (rovněž pouze do 10 €). Peníze by až takový problém nebyly, ale čas na hraní prostě nemám. Těch pecek, které je nutno zahrát už mám nyní víc než dost. Ještě jsem váhal u Fallout: New Vegas, ale nakonec jsem se rozhodnul počkat. Kokupím až bude ta ultimátní edice se všemi DLC.
        I kdybych nic nekupoval, tak nouze o hry nebude minimálně 3 roky. A navíc mě baví SW:TOR, takže mám vystaráno.
    • No já přispěl

      No splnili mi přání asi u jedné věci ze tří na které jsem opravdu čekal , pár her jsem zakoupil kvůli dobré ceně a jednu novinku jsem si ve slevě taky dovolil ....
    • ja par evrikov na GoG *4*
      • MrSanta
        Na GOGu mám už tak nějak vše co mě zajímalo koupené. Virtuální poličky jsou plné her, teď už jenom na to mít čas *1*
        • ved to, ja dokonca mam asi 15 hier uz nainstalovanych, len sa do nich pustit :))
  • rancor1223

    Tohle je válka! Přidáte se na stranu Sithského Score či Jediského Levelu? Rozhodněte svým hlasem...

    Na ty vaše Fejsbůky vám kašlu. Jinak bych byl pro Level
    • Tohle je válka! Přidáte se na stranu Sithského Score či Jediského Levelu? Rozhodněte svým hlasem...

      No ja jsem rozhodne pro Score - nizsi cena a nemusim ho shanet po vsech certech jako Level. Score totiz prodavaji za rohem v trafice zatimco Level uz tak dva roky nikoliv.
    • ...jinak bych byl pro Score .
      • Nebo pro toho , kdo se ten který měsíc vytasí se zajímavějším obsahem či bundlem ..... *7*
    • MrSanta
      Taky nemem xichtknížku, ale ať vyhraje kdo chce, časák po dlouhé době koupím. Mám nějakou prázdnou zeď, takže plakát se hodí *1*
  • Metacritics Steam MW3

    Vsimli ste si niekto, ze na Steame uz nie je odkaz na Metascore pre MW3 :D
    • Ta hra stejně nikoho nezajímá...
  • smejki

    steam again

    Vytraduju Half Life 2: Episode One... za hru
  • "Zeldův" svět?

    Levis má dneska službu?
    • http://www.youtube.com/watch?v=DqKHGMQGP8Y
    • zeldu je holka?
      • Ano, Zelda skutečně je dívka.

        Hrdina za kterého hraješ v The Legend of Zelda hrách se jmenuje Link.
      • ucho
        asi transsexuál
    • EuroSamurai
      *1*
  • Najde se tu nějaká dobrá duše která by mi DAROVALA 2 kusy uhlí..?? na Steamu samozřejmě.
  • ucho

    Tom Clancy's H.A.W.X.® 2

    nabízím kupón na 50% slevu (jediný smysluplný kupón z těch asi deseti, co jsem získal...). opravdovému zájemci předám. hru pak můžete koupit za 15 eur, jestli se nepletu.
  • Steam Great gift pile

    Valve: We ran out of prizes and coupons from 3rd party publishers. The Great Gift Pile currently contains Valve games and coupons. Thanks to all for participating! http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2428973
    • hmm hlavne ze me daj valve kupony kdyz hry od nich mam. fakt skvele vymysleny. 14 uhly v trapu za jejich kupony zrovna a vic toho nestihnu
    • ucho
      a mně bylo divný, že jsem 2x za sebou dostal 33% na Valve tituly :D
      • smejki
        hmmm... a že já CS:S :-/
        • a že já zase čtverku uhlí :( *16*
          • smejki
            no jo, ale já to ukul z uhlí.
            • No aspoň to. :) Sem počítal, že dneska ještě bude jedna freegamesa na gift páč šest uhlíků a kartu už sem si vymetl do poslední pavučiny. :) *16*
  • Když už se rozhodnete natočit video na motivy The Elder Scrolls V: Skyrim, proč do něho nepromítnout...

    trapný. Nahráno 69 Hodin a na žádnou z těch chyb sem nenarazil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit