Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Hra Super Meat Boy zaznamenala minulý měsíc miliontou prodanou kopii.

    to byla určitě ta moje :)
  • CRYPT

    Včera bylo ke STEAMu připojeno rekordních 5 012 624 uživatelů najednou.

    to neni moc vzhledem k tomu z steam funguje celosvetove.
    • Sice je celosvětovej, ale vzhledem k odlišnejm časovejm pásmům je logický, že celej svět najednou tam nikdy není. To číslo je velmi pěkný.
    • To číslo se bude pravděpodobně dost blížit počtu online hráčů na jednotlivých konzolích... Takže kupní síla Steamu není zrovna malá, zvláště když nejde o jedinou distribuční platformu na PC (GOG, GG, GMG, retail...).
  • Drak_1

    Čtenáři Famitsu rozhodli o padesáti nejlepších hrách od Nintenda.

    Najlepšia hra na Nintendo aku som hral bola GoldenEye 007 na Nintendo 64 a hlavne MP :)
  • Swen Vincke (Larian Studios): „V herním průmyslu bych nebyl, kdybych v mládí neupirátil několik...

    Swen nad věcmi očividně přemýšlí :)
    • Larian jsou sympatičtí lidi, dokonce na maily s technickými problémy u jejich her reagují superrychle (u mě 3 hodiny) a jsou ochotní. Mě třeba Divinity 2 padalo při přechodu ze základní hry na datadisk, poslal jsem jim save a dostal zpět save ze začátku datadisku. Taky třeba posílají lidem s problémy s DRM exáč bez DRM... Prostě luxus. Víc takových a méně EA-like namyšlenců.
      • A narozdíl třeba od Bioware maj spoustu nápadů a talentovaný psavce:).
    • Ještě upřesnění, nemluví tam o několika upirátěných hrách, ale o několika tisících upirátěných her.
      • Tolik jich snad ani není ne? To hraje dodneška. *16*
        • Taky tam píše, že spoustě z nich věnoval třeba jen 5 minut:).
  • Pokud chcete v Battlefield 3 nechat zmizet HUD, otevřete konzoli (klávesa ~) a napište "ui.drawenable...

    chcete medaily?
    • braveman
      Může být...
  • Copak kutí Vávra?!

    Manželka miliardáře Zdeňka Bakaly, Michaela Maláčová, investuje do vývoje počítačových her. Spolu s renomovanými počítačovými tvůrci, kteří stojí za komerčně úspěšnými tituly jako Mafia nebo Operace Flashpoint, vytvořila nový vývojářský tým Warhorse Studios. Ten nyní pracuje na nové hře s námětem husitských válek.

    http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/bakalovi-expanduji-do-pocitacovych-her-zacnou-s-husity-730415
    • Jimei
      Těšim se na hru kde budu běhat po voze od hnoje a rubat rytíře do hlavy cepem...a hlavně budou tam ty jeho slavný záchody
    • ucho
      tak zdá se, že na pár let jsou finančně za vodou. téma ke zpracování to ale není vůbec jednoduché a s komerčním úspěchem si jistý moc nejsem (každopádně jsem člověk přející, takže když to dobře dopadne, jen dobře a přeju jim to :) )
    • "na jaře 2015" , to je snad dost času, aby to dotáhnul ke svý představě
    • posila
      Diky.
      Jeste me tam zaujalo "Již podle tohoto termínu je jasné, že hra bude uvedena na připravovaných, ale doposud neohlášených platformách PlayStation 4 a Xbox 4000".
  • Team 6: „Flatout 3 nevyšla ve fázi beta (zkuste si Modern Warfare 3), moc nestojí a větině lidí...

    'Většině se líbí' - jo jasně, mrkněte na Metacritic.
    • Na tohle bacha chyba neni ve vyroku, ale v prekladu. V originale je 'many' tedy 'mnoho'. A 5.1 neni zase tak spatne skore vzhledem k tomu, ze na metacritic se vetsinou hodnoti v absolutnich hodnotach 0 a 10.;-)
    • BelaJBB

      Omyl

      Zásadné porovnávacie kritérium je porovnanie s predchádzajúcim dielom, teda FlatOut 2. Prečo ten pán sem ťahá inú hru odlišného žánru ? Takúto barličku potrebuje iba hra, s ktorou je komunita nespokojná.
    • http://www.metacritic.com/game/pc/fallout-3 no a nelíbí snad??
      • Jeden o voze a druhý o koze....řeč je o FLATOUT, ne fallou *4*
        • to už vim taky *7*
      • Sorry, neumim číst. Ale i tak :D http://www.metacritic.com/game/pc/flatout-3-chaos-destruction má 5.2, takže většině :D
        • saakryš byl jsi rychlejší, tak se ti omlouvám *1*
  • rancor1223

    Scany osmistránkového preview Mass Effect 3 z magazínu Gamer.

    Přijde mi že v EA jim řekli, že poskytnou exkluzivní obrázky a info, výměnou za pozitivní preview. Přijde mi totiž až příliš pozitivní. Zvlášť vychvalování co-opu je podezdřelé, protože z toho co jsem slyšel (nebo jsem to četl tady? *1*) není až tak úžasný jak píší.
  • SEGA oficiálně oznámila Sonic the Hedgehog 4 Episode II. Vyjde letos, a to na XBLA, PSN, Android,...

    Gejové jedni... a na WiiWare to nevydají. Jak to člověk má potom emulovat...
  • Thief 4 poběží pravděpodobně na Unreal Engine 3 a bude mít online mód.

    dufam ze to nebude uz o Garettovi, ten pribeh je ukonceny.
    som zvedavy ako si poradia s online castou hry, ktora bola cisto o tichom postupe 1! zlodeja *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit