Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Origin Update

    Prave vysel Origin Update a mimojine podporuje instalaci 3rd party her.
  • MishKonn
    Zpráva pro kolegy Vrooka a další SW nadšence...

    Dnes mi přišel SWTOR Beta Invite! :)
    • Vrook
      Jo a jde o general, nebo weekend beta testing?
      • MishKonn
        Weekend.

        Možná pro vás pak napíšu nějaké dojmy (jako jsem psal na BF3 betu), ale potřeboval bych poradit s tím, kde to uveřejnit...máš nějakej tip? Na stránkách vaší guildy, možná? Nemáš steam, skype, něco, kde bychom se domluvili? :)
    • Vrook
      Závidim! A gratuluju samozřejmě *3*
    • V bete jsem byl cca uz pred mesicem a muzu rict, ze je to totalni zklamani. Ta hra je strasna, od questu az po souboje.
      • Vrook
        I kdybych nepochyboval o tom, že jsi hru vůbec testoval, tak by mě tvůj subjektivní názor a možná taky zaujatej názor nepřesvědčil o ničem, protože proti tobě stojí majorita testerů, který si hru nemohli vynachválit.
        • MishKonn
          Přesně tak...již cca 30% lidí z našeho guildu, který čítá kolem 300 členů, je v betatestu už nějakou dobu, a všichni jsou naprosto nadšení.
      • Ringwraith
        Sakra co si to dovoluješ! Space WoW nemůže zklamat! Miliony Biodronů se nemůžou mýlit.
  • Hanzales

    Call of Duty: Modern Warfare 3 je historicky nejpředobjednávanější hrou na Amazonu. Předešlého...

    Teď už jen doufat, že se jiná herní studia, potažmo spíše distributoři nebudou chtít opičit po modelu této série :/ Opravdu proti MW nic nemám, jen mně nebere. Stává se z toho hra svého druhu a svých nadšenců si získává větší a větší množství. Ale opravdu bych nerad, aby se za vidinou zisku stejným směrem začaly ubíjet i jiné žánry. Kdyby se to, co se týče singlu rozšířilo i do jiných her (sice dokonalé, ale stále loutkové divadlo v koridoru s autohealem a respawnem enemies until trigger) tak by mně kleplo. No a MP, což je DOUFÁM to hlavní, proč to takový úspěch má nemohu komentovat, neboli jsem nejrál, pouze viděl. Inu i singl MW3 jsem zatím vlastně jen viděl, ale kdybych tvrdil, že do MW3 přinesli konečně pořádný kus invence a nabídli trošičku více svobody, tak bych myslím lhal... Přinejmenším když už hrají na akci a vizuál, mohli by aspoň ten engine nějaký zbastlit nový od píky. Proč se to vlastně tak nehorázně moc prodává? :D
    EDIT: a hele, až teď jsem si pod sebou všiml toho druhého nadpisu. to tam ty píky malinko dublujou....
    • Bohuzel tohle se uz nejakej patek deje a dokud bude mit COD takovy obrovsky komercni uspech,tak se k tomu bude nejspis uchylovat cim dal vice tvurcu,potazmo vydavatelu.
      Je to smutny,kam se zanr fps her riti v cele s cod.
      Jeste, ze se porad obcas ukaze hra,ktera si jde svou cestou.
    • Bohuzel kopirovani modelu MW3 se deje uz davno. Je to asi levnejsi a jednodussi nez udelat poradnou hru. Ne ze by MW3 nebyl poradna hra ale kdyz vidim jak dopadla kampan BF3 ktera si proste rikala o vic tak je mi fakt smutno.
  • Activision při vývoji Call of Duty: Modern Warfare 3 očividně nedělalo vše od píky, občas sáhlo...

    Občas? Od MW je to stejné. . . . .
  • Evropská verze MMORPG Knight Online

    Včera byla spuštěna Evropská verze stále velmi oblíbené MMORPG Knight Online.
    Oficiální web: http://www.nttgame.com
    Tlupa fanoušků: http://knightcraft.cz
  • Sotva jedno Call of Duty vyšlo, další (na příští rok) bylo ohlášeno.

    :D:D:D .... uz zase? pocitam ze to bude dalsi DLC jako je tomu uz nekolik let ... fakt demence vydavat kazdej rok new CoD... meli by si dat tak 2-3 roky pokoj, udelat novej engine, vylepsit grafiku , AI a hratelnost a udela to aspon trochu realisticky ...
    • Sotva jedno Call of Duty vyšlo, další (na příští rok) bylo ohlášeno.

      Tohle uz je fakt vysmech celemu hernimu prumyslu.
      Cela ta serie se mi zacina hnusit vic a vic.. a to sem byl jeji obrovsky fanda, nebo aspon do te doby dokud neprisla doba vlady MW a vsechno slo do prd..
    • z tebe kámo ekonom fakt nebude :D
  • Miroo_CZ

    Již podruhé za krátkou dobu byl ve Francii přepaden kamion, který byl plně naložen originálkami hry Call of Duty: Modern Warfare 3. V Kansasu lupič s pistolí přepadl zákazníka herního obchodu, který se vracel se zrovna zakoupenou plnou hrou domů.

    Že by EA brala konkurenční boj až tak vážně...
    • Inquisitor
      Některým lidem s toho asi už tak trochu hrabe. No ani se nedivim.
  • Call of Duty: Modern Warfare 3 je historicky nejpředobjednávanější hrou na Amazonu. Předešlého...

    kolikpak puberťáku u toho tak masturbuje? xD ... Muj brácha je jeden z nich xD
  • genki.sudo

    Sotva jedno Call of Duty vyšlo, další (na příští rok) bylo ohlášeno.

    Páni..Tá vaša angličtina.. Kurz nestojí veľa tak to niekomu z vás prosím zaplaťte. Nič nebolo ohlásené, bolo to POTVRDENÉ. To sú dve rôzne veci, už dávno sa vie o tom že o rok má výjsť ďaľší titul a teraz to len oficiálne potvrdili.
    • Souhlasim ... on je opravdu docela rozdil mezi confirmed a announced.
      • genki.sudo

        Call of Duty: Modern Warfare 3 je historicky nejpředobjednávanější hrou na Amazonu. Předešlého...

        Jedno slovíčko hore dole ale tu to zásadne mení zmysel toho titulku... :-/
    • Aby ses z toho slovickareni neposesouval.....
    • po5er se...
  • Malleth

    Příští rok vyjde (další) plnohodnotné pokračování herní série Assassin's Creed.

    Už zase? Aby to nedopadlo jak se sonicem.
    • Taky se toho trochu bojim. V te prezentaci se UBI odvolaval na Kotaku, ktere je chvalilo za schopnost vydavat plnohodnotnou hru kazdy rok. To je sice hezke, ale aby to i vydrzelo. Je sice pravda, ze treba na AC:B se zacalo pracovat uz nekolik mesicu pred vydanim AC:2, takze ta hra mela zhruba 1.5 roku ve vyvoji, coz je pri velikosti UBI Montreal idealni. Ale souhlasim, aby to nezazdili jako COD. Jak jsem psal nize. Dokud budou do hry pridavat nove mechaniky, tak jsem spokojen.
      • zx_spektrum

        Sotva jedno Call of Duty vyšlo, další (na příští rok) bylo ohlášeno.

        Proč by do hry měli pořád přidávat nové mechaniky? Aby to nakonec bylo přeplácano ad absurdum? Mě by celkem stačil stejně kvalitní titul, drobné vylepšení a dobrý příběh...
        • Takhle ... nechci aby z AC byla nejaka preplacanina. Vem si ale, ze pokud tam budou jen drobna vylepseni, nekterym hracum to nemusi byt dost.

          Co ja myslim temi novymi mechanikami. V AC:R predelali system souboju, kdy budes opravdu ovladat kazdou ruku zvlast, takze si muzes do kazde ruky nastavit svou oblibenou zbran. Dale novy system prepravy po meste pomoci lan.
          Nebo v AC:B: moznost vjet s konem do mesta. Nebo bratrstvo jako takove. ACII je samo o sobe prikladem povedeneho pokracovani co se tyce vylepseni hernich mechanik. Navic DLC Bonfire of Vanities pridal "odpruzene plosiny" ktere pridaly novy rozmer do parkour stylu.
          Proste, rad bych aby herni mechaniky, ktere bud v predchozim dile nebyly, nebo byly nedotazene v dalsim dile vysperkovali k dokonalosti, a pridali treba par novinek. Ne moc. Jedna, dve v pohode staci.
          • Ano, přesto se jednou dostaneš do bodu, kdy je všechno fajn a zlepšovat můžeš akorát grafiku. A příběh. A o ten by mělo jít hlavně, a ten se za rok udělat dá. Ber to jako nějaký americký seriál, nejdřív se to rozjíždí a když všechno vychytaj, tak to prostě jede dál i deset let, s drobnými změnami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit