Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC verze Batman: Arkham City vyjde nakonec v ČR 25. listopadu.

    No to si do hajzlu delaj pr*el ne? Na shitsky konzole to vyjde o mesic driv a na PC to jeste vic odkladaj. Na X360 se taky krade, tak proc to odkladaj jen na PC? Jestli to nekdo ukradne, tak si to nakonec stahnu a zrusim predobjednavku. Tohle me dokazde fakt totalne nas*at.
    • jesusek
      Já jsem zase rád, že to na PC vůbec vyjde. Jedna z TOP her tohoto roku. Navíc tam budeš mít lepší grafiku, DX11, phyxs atd. Arkham Asylum vyšlo na PC taky později, co jsem slyšel. Takže no stress. *4*
  • Dnes vyšla dlouho očekávaná FPS Call of Duty: Modern Warfare 3, v našem shopu ji seženete za super...

    O tom hodnocení si popovídáme za pár týdnů až plno lidí najde glitche,bugy,exploity atd.
    • Hanzales
      Já vlastně k MW3 nedal ještě žádný comment. První MOH a CoD mně bavily královsky. Pak se hlavně série CoD někde rozešla s mými zájmy a to, co bylo za MW1 mne nechává absolutně chladným. Navíc chápu, že se to některým lidem prostě líbí a neberu jim to. Je sice škoda, že hra s takovými mechanizmy kraluje prodejům a hodnocením, ale to už je jiná story. Já si užívám hry co mně baví a kolikrát ani ty hodnocení neberu jaho hlavní měrnou jednotku. Někdy i 7čková hra někoho zabaví více než "desítková" ..a vůbec... ;o)
  • pkart

    Skyrim - podcast

    http://www.elderscrolls.com/community/reaching-new-heights-world-skyrim-0/ Vyšel nový podcast pro skyrim :)
  • Dnes vyšla dlouho očekávaná FPS Call of Duty: Modern Warfare 3, v našem shopu ji seženete za super...

    To je sice strasne pekne to hodnoceni od hernich magazinu.. ale na metacritics ma PC verze zatim 1.3 a dokonce i na Xku to ma 2.9.. co si o te hre mam pak myslet?
    • BBC shání hráče, který ještě nedosáhl plnoletosti a paří Call of Duty: Modern Warfare 3. Zajímalo...

      tak dívat se na názory lidí ....... nemá cennu polovina co dala 0 sou hackeři a druhá Battlefield fans . Na metacritics se skrátka dá spolehnou akorát na hodnocení od skutečných recenzentů .
      • To myslis vazne?Recenzenti jsou presne opacny extrem tech uzivatelskych 0 hodnoceni.
        Takze nadavas na jeden extrem,ale na ten druhy pejes ody.Docela usmevne.
        Pravda u takovych vyhypovanych her byva vetsinou nekde uprostred.
    • MrSanta
      Že hateři naklikávájí nulová hodnocení, jako se to stalo již mnohokrát. Hodnocení na metacritics se dá velmi snadno ovlivnit a poslední dobou se to děje celkem často.
      • sup

        Ok, presvedcils me. Uz nikdy nebudu verit spamerum a haterum na metacritics, ale hernim magazinum, ktere davaji skoro kazde hre skore 8+/10.
        • Prostě to uvarézuj a hrej .. budeš hrát hodinu a stále tě to bude bavit - koupíš. Není nic jednoduššího. Když už jsou vydavetele dneska takové svině, že nepovolí ani to připo... demo tak proč nehrát na stejnou notu jako oni? Sice furt všichni melou jak je to blbé srovnání ale podle mě v tomhle trefné -> koupil bys auto na základě toho, že mu někdo dal 10/10 a ty sis ho vůbec nevyzkoušel? Recenze je sice hezká věc ale vlastní názor je k nezaplacení. Recenzenta třeba CoDlfíldy baví tak jím dá desítku - ok. Mě to přijde jako hnědy na botě, dal bych tak trojku za multiplejžr - ok. *16*
        • MrSanta
          Já nehledím na číslo, ale čtu si recenze, podívám se na nějaká ta videa na YT a obrázek si udělám sám. Ještě jsem se, naštěstí, nespálil.
          • Presne tak,nejlepsi je si udelat usudek sam a uz vubec ne se ridit nejakymi cisly.
      • Jo metacritics ... tam se divam zasadne na recenze od kritiku, stejne jako na gamerankings. Uzivatele jsou bud hateri nebo fanboys ... je hodne tezke tam najit kvalitni uzivatelske recenze.
        • A kritici jsou zase podplaceni vlezdoprdelkove,takze pravda byva tak nejak uprostred.
  • Dnes vyšla dlouho očekávaná FPS Call of Duty: Modern Warfare 3, v našem shopu ji seženete za super...

    Torrencto si musím koupit ! *15*
    • MidnighT91
      xD + tobě vokurko...
  • Japonské RPG The Last Story pro konzoli Wii má údajně v Evropě vyjít 24.02.2012 pod názvem The...

    No vse je to zatim nepotvrzene, ale uvidime. Bylo by to fajn. Tohle jsou zrovna JRPG, na ktere se tesim. Take na Pandoru. Take doufam, ze v USA uspeje Operation Rainfall. Take bych si Xenoblade rad zahral ... a importovat se mi to moc nechce, i kdyz je to mozne.
    • Ringwraith
      To přejmenování mi přijde zbytečný.
      Ti, kteří hru znají ji už stejně znají jako "Za rasuto sutórí" a těm, kteří ji neznají těžko změna z "Story" na "World" hru více zatraktivní.
      • Souhlasim s tim. Ja ji take budu vzdycky rikat The Last Story. Ale znovu zopakuju ... je to jenom hypoteza. Zadne dukazy k tomu jeste nebyly poskytnute. Nintendo Europe se k tematu oficialne nevyjadrilo, takze dokud nebudou nejake informace primo od nich, budu kazdou zpravu brat s nadhledem.

        Jinak ... Amazon.com zrusil moznost predobendavek na Monado. Dneska jsem si to precetl. No uvidime. Jak vyjde nova Zelda, tak se zapojim do kampane a budu psat do Nintenda :)
  • CoD: MW3 recenze

    Tak uz je to tu. GameInformer vydal recenzi na MW3. Hra dostala ocekavanych 9, ale recenze jako takova hru rozhodne moc nechvali. GI proste musi hru prodat za GameStop, a tak ji soupl vyssi hodnoceni.

    Link: http://tinyurl.com/clfwony

    Soucasne vydal recenzi i EDGE. Stejne jako GI ji dal 9 bodu, i kdyz se zda byt trochu pozitivnejsi co se tyce hodnoceni.

    Link: http://tinyurl.com/77q74jq

    PS pro Ringwraitha: Digitalni GI jeste nevysel. Je to divne, mel byt venku dneska. No uvidime, jeste je brzo, hlavne v USA.
    • Ringwraith
      No jo, aj GameTrailers a GiantBomb a IGN jsou pozitivní.

      Řekl bych, že CoD už je takovej fenomén, že ovlivnil vnímání hodnocení.
      GameTrailers vysloveně říkají, že singleplayer je nejkratší z MW série, že vlastně není nijak moc zajímavej atd. ale stejně dají 8.5 za něj, či kolik. Prostě CoD se hodnotí podle CoD standardů... kdyby všechny hry hodnotily stejně a CoD single by dostal 8.5, tak takovej Zaklínač 2 nebo Xenoblade Chronicles by měly dostat tak deset miliard bodů.
      • Jak rikas ... i kdyz ja bych to vztahl vice obecne. Proste moderni FPS se znamkuji podle modernich FPS pravidel. On je hlavne problem, ze novinari se boji te hre dat vylozene spatne hodnoceni. Dokazes si predstavit, jak by potom vypadaly ti diskuse pod clanky, treba na IGN? Jo, to by teprve byl mazec.

        Jinak, LensOfTruth uz ma Screenshot comparison ... to je zase poctenicko pod clankem :P
        • Ringwraith
          No jo, taky pravda.

          A uvidíme jaký peklo bude pod místní recenzí MW3.
          • Ja si prave myslim, ze vubec zadny. Games tomu da minimalne tu obligatni 8 (nebo dokonce 9) ... nebo kolik to vlastne dostal BF3, a vsichni budou spokojeny. Par lidi si zatrolli, a to bude asi tak vse. A ja, ktery tyhle hry nehraje, si to projde, zasmeje se, a zivot pujde dal.
            • MrSanta
              Dethklok: U kvalitní ti vypadly uvozovky *1*
            • MrSanta: To by byla velka legrace. Diskuse pod clankem by asi byla velmi kvalitni. Ale myslim, ze se to nestane :P
            • MrSanta
              Třeba překvapí, dají zvlášť hodocení SP a MP a singlu hodí 6 bodů. To by ale nejspíš spustilo apokalypsu *3*
  • Vrook

    V MMO hře Star Wars: The Old Republic se můžete těšit na přítomnost achievementů.

    Confirmed? Vždyť se to vědělo docela dlouho. Naposledy to potvrzoval tušim Stephen Reid v nějakym rozhovoru s Darth Haterem na gamesconu. Nebo na Eurogamer expu v Londýně. Každopádně je to dobrá zpráva.
  • Ihned po vydání The Elder Scrolls V: Skyrim dne 11.11.2011 vyjde i první patch (v.1.1).

    žeby? :D
    • Hanzales
      ...ještě kdyby tak opravil 11 oprav, bylo by to úplně dokonalé :)
      • Concept arty nepřátel z nového Devil May Cry.

        ač jejich hry mají chyby, u žádných her sem neproseděl takových hodin jako u Morrowindu a Oblivionu. Takže skyrim jde taky do sbírky :)
        • Hanzales
          Nenech se zmást ;o). Můj faktor natěšenosti se momentálně nachází ve fázi "slow-motion" kdy každá vteřina trvá minutu. Dokonce magor chvátám na půlnoční prodej, abych následujících 5 dní volna téměř nezamhouřil oka ;o) U Morrowindu jsem se bavil královsky měsíce, u Oblivionu díky méně zdařilému level scalingu, opakujících se dungeonech a zavírání bran již malinko méně a na Skyrim jsem se prve snad netěšil ani z poloviny. No a teď mi teče slina až po tkaničkách. Navíc to vypadá, že opravdu spoustu neduh z Oblivionu zase vychytali a celkově mi nynější "look" té pětky docela štymuje.
          • Jojo na Pulnočku se chystám taky, pro mě událost roku :) mam to chvilku do centra prahy tak to snad bude stát za to:)
  • Kriminální gangy podle FBI častěji než sociální sítě využívají ke vzájemné komunikaci...

    Neni spis FBI nervozni ze jsou mista kde se lidi nedaji tak snadno spehovat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit