Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kriminální gangy podle FBI častěji než sociální sítě využívají ke vzájemné komunikaci...

    Konečne Přišly na to proč hraju Second Life abych si kupoval Crack a Zbraně z černého trhu...
  • RavenHolm

    Nezávislé hry The Binding of Isaac a sběratelská edice Terraria vyjdou v průběhu příštího...

    Super. Terrarii už na Steamu mám, ale krabička na poličce bude pěkná.
  • zx_spektrum

    Hra The Elder Scrolls V: Skyrim je hotova, taková událost se prostě neobejde bez pořádného dortu...

    7. 11. 2011 je hra teprve hotová? No já vám nevím, ale ta hra musí být hotová už nějakou dobu, Xbox360 a PS3 schvalovací proces není na jedno odpoledne a vylisovat alespoň X miliónů DVD/Bluray taky ne, i kdyby už měli krabičky připravené...
    • Ale tak Bethesda .. tím nejspíš myslí, že mají hotové už i patche na ten technickej bastl co rádi vydávají nebo první z 25 DLC. *16*

      Ihned po vydání The Elder Scrolls V: Skyrim dne 11.11.2011 vyjde i první patch (v.1.1).
      tzn si ty mínuska příště strčte do perdele.. *16*
  • Kriminální gangy podle FBI častěji než sociální sítě využívají ke vzájemné komunikaci...

    Ten xbox live je logický, tam sa pre násilnosť súčasných hier ťažšie sleduje kriminálna činnosť.
    • zx_spektrum
      Mě teda ta logika poněkud uniká, šifrování komunikace na bezpečné úrovni je hračka a pak je naprostý šumafuk kde komunikují.
      • Irisis
        Njn, ale když seš nějákej americkej gangsta, budeš se radši učit útočit na RSAčko nebo pařit SL *15*
    • Dava to smysl. A kdyz se nahodou neco provali, tak se pak muzou ohanet tim, ze vlastne nemluvili vubec o realite, ale o planech ve hre. No a v Second Live to samy. Proste reknou, ze si na gang jen hraji ...
  • Na STEAMu se opět posunulo datum vydání Batman: Arkham City, konkrétně na 25. listopadu.

    Nevim jak ostatni, ale ja tam porad mam
    Genre: Action, Adventure
    Release Date: 18 Nov 2011
    • viz. sedmý příspěvek na stránce http://community.batmanarkhamcity.com/forums/showthread.php/9624-PC-Spectacular-Spectacular

      According to Steam:
      US: 22nd
      EU: 25th
      AU: 25th
      RU: 25th
      UK: 18th
  • Před víkendem se na eBay prodala plná X360 verze hry Call of Duty: Modern Warfare 3 za 10200$ (=...

    Máte tam chybu, bylo to 12100.
    • Nene, je to v poradku, alespon podle meho zobrazovani ebay. Ted by mne ale zajimalo, jestli tohle je fake ... Pokud ne, tak jsem opravdu prekvapen, co jsou nekteri hraci ochotni vysolit za takovouhle "klasiku"
    • Winning bid: US $10,200.00
      Pořád vidím 10200...
  • Neznámí zločinci ve Francii přepadli kamion, který převážel cca 6000 kopií Call of Duty: Modern...

    zase? nestalo se to uz parkrat ?
    • PR stunt?
  • RakeW
    Hm. Já samozřejmě rozumím tomu, že chce toho kluka vychovávat a ochránit před herním násilím (je to sice nejstarší syn, ale taky mu může být třeba pět, že jo). To, že nás rodiče (ne)vychovávali jinak, je věc jiná.

    Mně jde ale hlavně o to, že by ho klidně nechal hrát rubání do panáčků bez krve a s krví je to zakázané ovoce. Co to má za smysl?
    • Ja s timhle dvojim metrem mam prave taky problem. Jeste se muze stat, ze pokud to tomu diteti nevysvetli, tak klucina si potom bude myslet ze kdyz neco praskne klackem po hlave, tak z toho nic nebude. Muj hlavni problem je v tom, ze krome NZ, kde je hra hodnocena 13+, ji vsude hodnoti bud 15+ nebo M (ESRB). Takze pokud je hoskovi i treba 10, tak by si to stejne nemel zahrat ani nahodou.

      Jo moji rodice mne taky chvili nenechavali hrat hry jako mortal kombat nebo doom a divat se na nasilne filmy. Pak, kdyz jsem se dostal do pro ne spravneho veku (10 nebo 11 mi tusim bylo), tak si se mnou sedli a na tema nasili v televizi a ve hrach, a vysvetlili mi, co je a neni mozne v realnem svete. Takhle by to melo byt, rodice by se meli starat. Ne jen odlozit dite u PC/konzole se slovy "tu mas kohouta" a pak se divit co jim roste za klacka.
      • jindra.veliky
        tak to si byl v detstvi asi nejak postizenej kdyz sis myslel ze kdyz nekoho bacis po hlave klackem tak se mu nic nestane. ja budu mit na konci roku 11 a nic takovyho si nemyslim vis my deti nejsme tak blby jak vy si porad myslite. my uz totiz nejsme retardovany komunistama tak zalez dedku *1*
        • A jen tak mimochodem ... pokud ti opravdu je 11, jak tvrdis, muzes mi vysvetlit kdo ti kupuje hry jako Battlefield a COD? Battlefield je bud M (ESRB), nebo 16+(PEGI). MW3 je ohodnoceno jako M (ESRB), a podle PEGI je to dokonce 18+. Nebo ti ty hry nekdo stahne (popripade si je stahnes sam)? V obou pripadech tu je neco moc a moc spatne.
          • SkillJam
            Tohle se dneska absolutně neřeší. Často jsem byl svědkem, jak malému prckovi prodají docela drsné hry...
          • Jazz
            Wow, ty asi moc nenakupuješ hry, co ?
            10i letýmu děcku prodaj naprosto cokoli...
            • jako za prodej alholu/cigar jsem chtel pripsat k tem postihum
            • Oni už toho prodaj v krabicích v čr tak málo, že je tohle vůbec nezajímá. Pokud by hrozily stejné/vyšší postihy a chodili by na tohle šťáry, tak by je to zajímalo. navíc tam většinou prodávají ročníky, které své děti ještě nemají=nemají starost
            • Jo ... asi bych mel prestat ocekavat, ze cesti prodejci her budou delat neco za rodice. Pak ale nevidim duvod, proc si tolik rodicu v soucasnosti stezuje na to, ze jejich ratolesti hraji nasilne hry. Nekdo jim je koupit/dat na ne penize prece musel.

              Osobne si myslim, ze by nebylo vubec od veci zavest na prodej her stejna omezeni jako treba na prodej cigaret a alkoholu. Nebo na pristupnost filmu. Kdyz mi bylo 14, tak mi taky v Brne v Palace Cinemas neprodali bez doprovodu dospeleho listek na film, ktery byl od 15. A mohl jsem se vztekat jak jsem chtel.
            • jindra.veliky
              deth: tak to vysvetluje tu naivnost *1* *1* *1*
            • To mas pravdu. Ty tzv. AAA hry si koupim za rok tak maximalne tri. Sem tam jeste nejakou indie vec, ale to jen obcas.

              Bohuzel taky hry nekupuju v Cesku, a v tom je asi ten problem. Nevim jak to funguje v ceskych hernich obchodech. V US Gamestopu jsem ale asi pred 5-ti mesici videl, jak se zhruba 12-ti letej klucina snazil koupit Black Ops. Prodavac po nem chtel dokazat vek. No a hosik samosebou nedokazal, takze si hru nekoupil.
          • jindra.veliky
            mama a ja to jen objednam na internetu a ty co si stahuju si umim udelat sam *3*
            • @Jimei:
              No, tak to jsi ovšem duševně na výši.
            • nemá ta jeho zrzavá držka nějak málo mínusek ? nevim jak vy ale já když vidim tu jeho držku tak se neudržim a nejdřív mu dám mínus pak si až přečtu jakej hnůj sesmosmil pro tentokrát...
            • jindra nemá mámu, je 100% produktem uměle vytvořeného jedince, jehož jediným úkolem je rozsévat blbost všude kolem (jako by jí už tak nebylo na světě dost)
            • Jindro! Co si to dovoluješ! To jsem nevěděla! Máš s PC útrum!
            • Tak na tohle mam jen jednu odpoved: http://tinyurl.com/ybrvye9

              PS: Zkus si s mamkou nekdy zajit do nejakeho kamenneho obchodu. Mozna ji tam prodejce vysvetli vyznam tech cislicek ktere se vetsinou tisknou na predni stranu krabicek se hrami.
        • Ty svymi prupovidkami opravdu nikdy nezklames. *7*

          Psal jsem snad o sobe, ze jsem si nekdy myslel, ze kdyz nekoho bacim klackem po hlave, tak se mu nic nestane? Precti si to poradne jeste jednou. Psal jsem to jako varovny priklad, co by se mohlo stat, pokud ten dvoji metr nasili+krev vs. nasili bez krve bude nabirat na popularite. Zvlast kdyz si rodice budou myslet, ze kdyz tam neni krev, tak je vlastne vsechno v poradku, a rodice se nemusi vubec starat.

          Co se tyce mne, krome tetrisu, Maria a pokemonu (puvodnich, ktere ty nepamatujes), mne rodice do 11 nenechali hrat zadnou nasilnou (Doom, Mortal Kombat, Quake), ani se divat na nasilne filmy. A uz od mala mi vstepovali, ze byt hruby (fyzicky i slovne) na ostatni neni vubec pekne. Takze tvuj soud o tom, kdo byl ci nebyl v mladi postizen, bych si radeji odpustil.

          Vy deti, jak to tak pekne pises, mozna nejste tak hloupi jako skupina. Ty z te skupiny ale uspesne vycuhujes. *3*
      • RakeW
        Pěkné, konečně o téhle výchově "rodiče si se mnou sedli a vysvětlili" v kontextu s hrami a filmy také slyším v praxi :).

        Jinak já ještě patřím k těm, jejichž rodiče tohle vůbec neřešili, ale neříkám, že já to tak budu dělat taky.
        • otec s náma hrál jako s hodně malejma wolfa a nic se nedělo. Ve školce sme se už stejně rvali předtim jak koně.. Nahromaděnou agresi beztak spolehlivě vyřeší řízná muzika:)

          Ohledně toho výchovnýho sezení - to nic neřeší, důležitý je ukazovat dítěti hodnoty v průběhu dospívání, ne si s ním pak jedno odpoledne sednout - to je na houno..
  • Ringwraith

    Atomic recenze Skyrimu

    Tak tady je recenze na Skyrim v celé své kráse.
    http://www.uloz.to/10910296/skyrim-zip
    Ano, je to P2P release, ale odstranil jsem vodoznaky s url zdroje a navíc to není celý časopis, ale jen čtyři stránky. Pokud má někdo problém s "pirátěním" čtyř stránek z australskýho časopisu, tak jeho smůla no.
  • Miroo_CZ

    Jak by to vypadalo, kdyby v dnešní době vyšel Quake. (thx Aoyagi)

    Tohle není vtipný, to je krutá pravda..!
    • jeste tam chybi "press start to begin" *11*
      • chybí bloody screen a quick time eventy :D
      • Nechybi...
        • aha sem to prehlidl, je tam "press space" :)
    • Mechwarrior_bw
      nie je to pravda... ono je to v skutočnosti ešte horšie.
    • Lepsi uz to asi nebude....
    • Vtipný to je a já černej humor rád *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit