Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GameInformer jako první zrecenzovalo očekáváné The Elder Scrolls V: Skyrim a udělilo hře hodnocení...

    Lehký náskok. Ty to teda museli projít skrnaskz. Nevím o tom nic, ale zaprvé se u té hry nemíním řídit recenzemi a když už, tak né těmi, které vyšly pět dní před vydáním. *12*
  • Ataker

    GameInformer jako první zrecenzovalo očekáváné The Elder Scrolls V: Skyrim a udělilo hře hodnocení...

    Pátek ještě daleko, ale už se nemůžu dočkat! *7*
  • MrSanta

    GameInformer jako první zrecenzovalo očekáváné The Elder Scrolls V: Skyrim a udělilo hře hodnocení...

    Jsem z toho nějaký zmatený. Píšete GameInformer a v odkazu jsou scany z jakéhosi časopisu Atomic?
    PS: Redakce časopisu asi dostane množství zajímavých příspěvků ohledně označení id software za developera Skyrimu *2*
    • Jéžíš*8* moc díky a omlouvám se za chybku. V neděli by se asi vážně mělo nedělat *15*
    • Tak to je pekna blbost. Tohle je Atomic, ne GI. Jestli v novem vydani GI bude recenze na Skyrim, tak ja ji sem pak soupnu. Uz jsem domluvenej s Ringwraithem, ze sem budu uploadovat recenzi na Skyward Sword, tak Skyrim mne uz nezabije.
      • Ringwraith
        Cool, Skyrim recenze taky může být zajímavá.

        Jinak já sem pak hodím i Skyward Sword z Official Nintendo Magazine. Jen mi to číslo pořád ne a ne přijít. Na stránce psali 3-5 dní a už je to deset dní a nic. No, čekám to během pondělka až středy a když ne, tak se naštvu.
        • Jestli tam bude, tak ji sem kazdopadne hodim. Tak nejak ve skrytu duse doufam, ze jo. Ale nejsem si tim jisty. Je dokonce mozne, ze tam bude recenze na AC:R ... ale to bychom asi chteli prilis, ze ano. Rikam, v utery by to tu melo byt.
  • RakeW

    GameInformer jako první zrecenzovalo očekáváné The Elder Scrolls V: Skyrim a udělilo hře hodnocení...

    Ten člověk v tom tweetu si dělá srandu, nebo to myslí vážně?
    • zx_spektrum
      Myslí vážně, to víš, tahle doba je pestrá na moralismus, politickou korektnost a podobné pseudohovadiny které se zcela vymykají rozumu.
  • Mechwarrior_bw

    Jak by to vypadalo, kdyby v dnešní době vyšel Quake. (thx Aoyagi)

    *1* *9*
  • Výsledky nové studie prozrazují, že videohry zvyšují u dětí kreativitu.

    Hlavne taky minecraft
    • Tak jakakoliv hra nebo hracka ktera dava detem moznost se kreativne projevit, a sledovat vysledky sveho jednani v realnem case, je podle meho nazoru dobra. Pamatuji si, ze kdyz jsem byl jeste malej capart, tak Lego a podobne stavebnice byly ocenovane stejne. A jaka to byla legrace stavet z kostek ruzne blbiny.

      Jen jedna otazka ... vi nekdo jak je to s Minecraftem u mladsich hracu? Ja se bojim, ze MC je vice kultovni zalezitost mezi starsimi. Ma nekdo mladsiho bratra/sestru kteri se u MC bavi?
      • U mladsich hracov by som skor povedal ze ten creative mod by ich bavil ako ten survival...
        • Ja bych prave taky rekl. Proste neco, kde muzou stavet co se jim libi. Ale prave nevim, jestli to mladi hraci hraji. Prave proto se ptam, jestli nekdo nevi. Jde mi spis o osobni zkusenosti. Beztak na netu je nejaky vyzkum i na tohle tema. Jen jsem ted linej to hledat.
          • Brácha (6 let), když mu něco na pc pustím, tak právě minecraft. Vyřádí se tam, poví storky co postavil a kdo ho chtěl všechno sežrat a je spokojenej. Takže ho baví jak stavěni, tak samozné utíkání a bojování s příšerkama. Horší je to se stavěním těžších částí, to mu musím dělat já, případně říkat, co přesně tam dávat aby vyrobil to, co chce. I když něco už po paměti chápe.
            • V Aj (už se učí angličtina od první třídy, takže alespoň, jak říkáš, něco pochytí). A dokonce se to nezdá, ale lépe díky tomu pochytil i základnější věci ( XYZ polož doleva...ne, doleva je na druhou stranu --> to uslyší několikrát a chápe levou a pravou i ještě jednodušší jako pod sebe, nad sebe, za sebe..) a přísahám bohu, že z něj bude mistr na čtverečky :)
            • A vida! Zajimavy prispevek. To se mi libi, tohleto cist! *4* Dobry je, ze si s tim mladsim brachou k tomu taky sednes. Jinak, hrajete to cesky nebo v AJ? Protoze jestli v AJ, tak to je fajne. V 6 letech je to takovy jednoduchy jazykovy trening. Alespon se nauci jak se reknou zakladni suroviny, nejaka ta slovesa, a podobne.
  • Hele jestli máte chuť vytočit JDebílka doskočila tak si běžte rýpnout do toho slavnýho rok údajně tvořeného designu (alá rozmazaný havno je hezčí a beztak funkčnější) ale počítejte teda s banánkem. Ale je pěkný vytočit toho blbečka tak jednoduše, za to to stojí ne? :) *16*

    Eurogaymer.cz .. pardon neuvědomil jsem si, že existují lidé, kteří měli tu smůlu nesetkat se na netu s nejlepším člověkem ve vesmíru! *16*
    • kostejnesmrtelny

      Jak by to vypadalo, kdyby v dnešní době vyšel Quake. (thx Aoyagi)

      O tom pánovi si věru nic hezkého nemyslím, ale v tom designu bude asi nevinně, to je na všech eurogamerech. Na druhou stranu, vzhledem k tomu jak si honil triko a prezentoval to předem jako jejich zásluhu a za ty velkohubý kecy obecně si zaslouží každý houno co mu přistane na košili.
      • No já nikde netvrdím, že ten design dělal poskočil. :) Já se spíš směju poskočilovi za to jak rok mlel pantem o novém úžasném webu a pak z toho vyleze fekál alá práce žáka základní školy navštěvujícího pc kroužek. A taky tomu, že mi ta opička dala banánek za tohle .. plus teda jsem si do nich rýpl skrz jejich kecy na games.cz v tom slavném eg deklcastu. *16*
    • Tak Games.cz je jediny cesky herni server kam jeste pravidelne chodim. Doupe je mrtve (od te doby co prestali vydavat casopis sli do kelu). Bonusweb mne uspesne odradil svym designem, a ten Eurogamer (i .net, ne jen .cz) podle meho ted soupersi prave s bonuswebem o titul "nejosklivejsi herni server." Predevsim to nemaji vubec formatovane pro sirokouhle rozliseni, se mi zda. A to jsem mival puvodni eurogamer docela rad. Jediny positivum je, ze si muzes nastavit o jake platformy ti jde a zpravy se ti budou zobrazovat podle toho. To je podle mne asi tak jedine dobre reseni. No nic, u mne jisti Edge, IGN, GameInformer, a take Kotaku.
      • Mechwarrior_bw
        súhlas vo všetkom...
    • Vytocit koho? Rypnout si do ceho? Ja bych se docela rad alespon podival, ale bez linku to nejde ...
    • EuroSamurai
      Kam?:D
    • Karel uz zase pije? Totiz Honza uz zase maze? Nj, to uz jiny nebude, vsichni mu jen ublizujou. :)
  • MickeyMutant

    Gearbox se rozhodlo Michaelu Johnu Mamarilovi (velkému mladému fanouškovi Borderlands, který před...

    Neočekávaně se vtírá divné slovo "moroldonfarm".
  • Gearbox se rozhodlo Michaelu Johnu Mamarilovi (velkému mladému fanouškovi Borderlands, který před měsícem zemřel na rakovinu) nejen chvalořečit skrze robota, ale rovněž v Borderlands 2 vytvořit NPC postavu s jeho jménem.

    Klobouk dolu před Gearboxem. Vážně, nádherné gesto od nich. Jako by jim nestačilo, že pustili na svět tak úžasné Borderlands <3
    • MrSanta
      Jj, Gearbox se snaží. Před pár měsíci zase pomohli jednomu fandovi požádat o ruku jinou fanynku. Udělali video s claptrapem.
      Tuto samotné video: http://www.youtube.com/watch?v=Fii-KPEmcMw&feature=related
      Tuto záznam "akce": http://www.youtube.com/watch?v=mxzOIns-CyM
  • Gamesáci

    Přátelé Gamesáci, na ww.greenmangaming.com je teď akce, kdy stačí stáhnou jejich program a můžete si vybrat Men of War: Red Tide zdarma, nevím jak dlouho to platí ;)
    Joooj, je to tu v novinkách dokonce, nevšiml jsem si toho, shame on me! nevadí, pokud někdo nečte články, má to i tu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit