Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    Hackerská skupina Razor1911 našla možnost, jak si užít multiplayer v originální plné hře Battlefield...

    Juchůůůů, razor je bůh, fu*k you origin...
    • Jedinný důvod proč si Battelfield koupit je právě multiplayer . Pokud snad objevili cestu jak získat přístup nerozlišitelný od oficiálního , tak by to mohlo fungovat , jinak tu co nevidět budeme mít s další aktualizací Razorbuster ;)
  • 16. listopadu dojde k vypnutí online serverů pro hru NBA 2K11.

    WTF ... Nepřehání to EA už trochu ?
    • Ringwraith
      EA to sice není, ale zpráva je to jasná. Kup si 2012!
    • :D On dneska ještě někdo jiný dělá licencované sportovní hry s číslovkami i názvem soutěže v názvu ? Pravda konkurence je natolik silná že mi minimálně všechny sporty splývají ;)
    • NBA 2K11 .. no to je hrozný co si to ta EA dovoluje vypínat konkurenci servery! *16*
      • Nba 2K11 neni od EA sports

        vse podstatne v nadpisu :)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim si budete moci ze STEAMu stáhnout několik dní před vydáním plné hry....

    to je super služba, leč piráti jsou opět lepčí a už to paří teď i bez steamu...
    • MidnighT91
      skyrim na warezech ještě neseženeš...
      • Ringwraith
        Xbox360 verzi jo.
  • Nintendo se záměrně rozhodlo odložit vydání některých dokončených titulů, aby tím maximalizovalo...

    Aha, a Pokemon Black and White se rozhodli vydat jeste na klasicke DS ... to je mi panecku logika. Hra ktera by sama o sobe prodala cele 3DS a oni s ni nepockaji ... tak nevim jestli to byl zamer nebo jen cista blbost Nintenda. No uvidime. Osobne tipuju ze na pristim E3 uz bude 3DSlite s integrovanou 2. analogovou packou. Pak mozna zacnu uvazovat o koupi.
  • The Elder Scrolls V: Skyrim si budete moci ze STEAMu stáhnout několik dní před vydáním plné hry....

    nevíte jak to bude na steamu s podporou češtiny zas asi nic že?
    • FNV v tam v češtině bylo, tak i ten Skyrim by se mohl objevit v enplczru verzi.
      • VonHayek
        Jsem myslel, že Cenega má v CZ na Skyrim výhradní distributorská práva a že je tedy pro nás Skyrim na Steamu zamčený - nebude tam možná tedy ani v češtině... Nebo se mýlím?
        Samotný jeho nákup na Steamu je pak myslím otázka zřízení druhého účtu přes cizí VPNku a zakoupení Skyrimu jako dárek pro svůj český účet.
        • The Elder Scrolls V: Skyrim si budete moci ze STEAMu stáhnout několik dní před vydáním plné hry....

          na Skyrim je u nás region lock, to znamená, že Steam ti to prostě neprodá, protože kontroluje adresu karty, kterou platíš...a tu máš nahlášenou jako drtivá většina z nás v ČR, takže poslední krok transakce prostě Steam blokne, i když objednáváš z druhýho účtu

          jediná možnost je nechat si to poslat od někoho jako gift nebo to s někým vyměnit stejně, jako se mezi uživateli Steamu mění TF2 itemy...já to udělal takhle a nelituju, placku od Cenegy v češtině nechci, nemluvě o supportu, updatech, DLC a podobně
          • Taky jsem se divil , proč mi na Onlive fungují americké kódy a vidím všechny ceny v USD . No a pak mi to došlo - můj email je americký . K naší škodě si tak přečtu o super akcích pro američany ale nic nekoupím , protože prý nejsem doma ;D

            A vzhledem k tomu že TF2 nehraju , jak tedy vlastně ty itemy měníte ?
            • trade

              Víš aspoň, jak funguje trade ve World of Warcraft nebo jinejch MMORPG? Tak na steamu je to stejný. Dva hráči si domluví trade, objeví se nová obrazovka s prázdnými políčky a rámeček, ve kterým máš svůj "inventář", tedy ikonky s hrama nebo předměty do TF2, portal atd. Do těch prázdnejch políček pak myší posunuješ z inventáře itemy, který chceš vyměnit, druhej člověk dělá to samý, takže souběžně vidíte, co kdo druhýmu dává "do ruky". Až to takhle máte všechno, co chcete vyměnit, nastrkaný do těch trade políček, tak už to pak jenom odsouhlasíte a když to odsouhlasí obě strany, tak se předměty prohodí a výměna je dokončená.
        • zx_spektrum
          Hele, to s tou VPNkou si představuješ nějak moc jednoduše. Zkoušel si to? Já to před časem ze zvědavosti zkoušel a zásadní problém je, že buďto uvedeš pravé údaje které opět indikují českou republiku nebo tam dáš falešné, čímž byses dopustil podvodu, ale naštěstí to ani neprojde...
  • Pro Battlefield 3 bylo původně hlavní vývojovou platformou PC. Až zhruba uprostřed vývoje se...

    Za chvíli tohle udělaji i s Crysis....
    • Asi bys měl trošku aktualizovat kalendář a obzory. :) *16*
    • Pro Battlefield 3 bylo původně hlavní vývojovou platformou PC. Až zhruba uprostřed vývoje se...

      Však Crysis už je dávno primárně na konzole *7* *7*
  • Pro Battlefield 3 bylo původně hlavní vývojovou platformou PC. Až zhruba uprostřed vývoje se...

    Hlavně že nás lakovali že PC forever a že už neudělaj to samý co v případě BF2-->BC2 PC
    • Ataker

      Pro Battlefield 3 bylo původně hlavní vývojovou platformou PC. Až zhruba uprostřed vývoje se...

      Co to meleš? BC1 a 2 je proti BF 2 uplně jiná kapitola a navíc to měla být čistě konzolová záležitost, takže vůbec žádné BF a BC 2 nedávej dohromady
      • "žádné BF a BC 2 nedávej dohromady"

        A co BF3 ala BFBC3?
        • jesusek
          Podle mě je to tak něco mezi klasickým Battlefieldem a BC sérií.
          • Conquest s technikou a hodně hráči. To mi přijde jako jediné, co definuje BF. BC už do toho ale začalo cpát sociální prvky, atd. No a zatím jsme u BF3 *4*
  • Anal.S

    Akce "Zaplať kolik chceš" na indie titul Voxatron, pokud dáte více než průměrnou částku (nyní...

    Oukej, vím že je Notch na indie scéně nejtvrdší negr, ale i tak bych takhle štědré donace od něj snad ani nečekal.
    • Ringwraith
      Notch vždycky dává kolem 2000 dolarů na každou HB. Někdy i 2500.
      • ucho
        na launch bundle indieroyale dal "jen" 214 €...
        • Notch

          Taky mne to překvapilo .... Ale Indie Royale je taková hodně loterie , takže má recht .
          Stejně se nám s těmi akcemi nějak roztrhl poslední dobou pytlík ....
        • Ringwraith
          Ta nedává nic na charitu pokud vím, tak ju asi kašlal.
  • Vaše vytvořená postava v Saints Row: The Third bude kompatibilní napříč všemi platformami (PC/PS3/X360).

    Nechápu využití téhle možnosti. Kolik lidí hraje jednu hru na více platformách?
    • One biq online world men - and full of players ;)

      .) To je jako ptát se proč asi budou bojovat proti sobě hráči battlefieldu napříč platformami ...
  • MishKonn

    Pro Battlefield 3 bylo původně hlavní vývojovou platformou PC. Až zhruba uprostřed vývoje se...

    Co je to za blábol? Vždyť vývojáři vždycky tvrdili, že pro BF3 je domovskou platformou PC. Vždyť konzole nezvládnou zobrazit ani čtvrtinu z toho, jak vypadá PC verze na nejvyšší detaily...
    • Jazz
      Píšou tam, že přepli na konzole v půlce vývoji, protože by jinak nestihli dokončit jejich verze souběžně s PC.
      Kecy no..
    • Kdyby jsi poradne otevrel oci,tak sis toho ,ze pc hraje u BF3 az druhe housle,vsiml uz davno.
    • Ringwraith
      Takovej je život. Vývojáři jdou za prachama. Ale neboj, WoW 2: Space Edition bude jen pro PC. *2*
      • najednou je ti bf3 dobrej co chudinko
        • Ringwraith
          Ignoruju tvou retardaci. Jsem spíš poctěn, že mám retardka na provázku.
          A nikdy mi BF3 nebyl špatnej. Jen jsem si z něj nepřiposral gatě jak někteří. Kampaň je o ničem a multiplayer mi nepřijde dost jinej od BC2. Takže možná si časem koupím ruskej CD klíč za 400.
          • Sdílím tvůj názor ... až tak moc se BF3 od předchůdců nezměnila . A jestli tak spíš k horšámu soudě dle chaotického metra v demu .
            Grafika je to poslední co by mne zajímalo u multiplayerové naháněčky , kterou BF 3 stejně je . Singl bude ve hře především kvůli konzolám .
          • nevaz se odvaz se ty retardku
      • MishKonn
        Ne, jako blábol mi to přijde proto, že opravdu po celou dobu vývoje bylo PC tou primární platformou. A u multiplayerovky jako BF3 opravdu v PC/konzolových prodejích zase takový rozdíl nebude, obzvlášť, když naplno si tu hru vychutnáte jen na PC.
        • Ringwraith
          Naplno jen na PC? A myslíš, že to každý ví? A co nevíš, to tě netrápí.
          Jinak by taky spousta hráčů brečela, že hrajou za rok jen pár ratatata, jeden fotbal a jedno RPG, o kterým jim reklama řekla, že je dobrý. Ale když o jiných hrách neví, tak je to netrápí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit