Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Battlefield 3 bylo původně hlavní vývojovou platformou PC. Až zhruba uprostřed vývoje se...

    Aha no a já si furt řikal že mi to přijde takový konzoloidní jako BC2
  • hitokage
    Nový Humble Bundle - The Humble Voxatron Debut
    http://www.humblebundle.com/
    • Nejvic mne stve ze jsem propasl Frozen Synapse bundle. Za to se budu kopat do zadnice jeste hodne dlouho.
      • este je sanca ze to tam pridaju. Asi v kazdom bundle bolo kto zaplati nadpriemer dostane predosle bundle :)
    • Pay more than the average of $x.xx to get The Binding of Isaac and Blocks That Matter!
      • Ringwraith
        Nádhera. Dal jsem 5$ a mám Isaaca, kterýho jsem dlouho chtěl.
  • Jane Jensen, vývojář herní série Gabriel Knight a Gray Matter, pracuje s Phoenix Online a Khaeon...

    Ehm, není náhodou Jane Jensen vývojářka a ne vývojář? ;)
    • Ještě předtím, než jsi to sem stačil napsat, byla bleskovka opravena. Přesto díky za feedback.
      • Tak to byla rychlost. Alespoň je vidět, že alespoň někdo ty bleskovky bleskově čte. :)
  • Nejnovější studie ukázala, že hráči videoher mají po opuštění PC/konzole větší hlad než...

    No to je spiše o tom jak si člověk uděla navyk u toho kde jí. Pokud bude jist u televize tak kdyz ji bude sledovat bude mit nutkaní u ní něco jíst. Pokud budu často jit na zachodě tak budu i nazachodě dostavat nutkaní jist.

    Ale zase nevim jak se da hrat a u toho jíst. Snad něaké sladkosti...
  • Foxtrot_cz

    Průvodce ke hře The Elder Scrolls V: Skyrim je bichle o 650 stránkách.

    Tím myslí průvodce jako např. v Zaklínači, kde je vždy docela podrobný popis úkolu, co a jak udělat atd... ?
    Jestli jo, tak se ani nedivím, že je to tak velké - a je to určitě ještě psané maličkým písmem *1*
  • Nový Mechwarrior bude, zdá se, online a free to play.

    http://twitter.com/#!/InnerSphereNews/status/131098126739177472/photo/1
    http://mwomercs.com/
  • 14:10 Kolik bude zabírat The Elder Scrolls V: Skyrim na harddisku? X360 verze 3.8GB, PC verze 6GB.

    Nechápu, jak může takovej Rage brát 20GB a tohle jen 6 *8*
    • Miroo_CZ
      kvůli těm texturám má Rage tolik kolik má...
      • Nejnovější studie ukázala, že hráči videoher mají po opuštění PC/konzole větší hlad než...

        To je pekny ze ma Rage velky textury a zere to misto ale ze by treba trochu fungovali to ne :D Kazdopadne nadruhou stranu mi pride 6GB pro takovouhle hru jako Skyrim trochu malo
        • Miroo_CZ
          Podívej se třeba na Just Cause 2 to je taky obrovský svět a má jenom 4GB...
      • Irisis
        kvůli těm texturám má Skyrim tolik kolik má... *15*
  • Vývojáři z Blizzard vydali nový patch (v1.13d) do nestárnoucí RPG hry Diablo II. (stáhnout)

    Muze si kazdy nadavat jak chce, ale musi se uznat, ze Blizzard odvadi casto pro hrace opravdu hodne :)
  • jindra.veliky

    Zaregistrovaní členové stránky Gamespot si mohou stáhnout PC demo Saints Row: The Third. (thx DeaSun)

    good a tesim se. z videi na me hra moc nepusobi takze stahnu demo a uvidi se a aspon pak nemusim stahovat plnou hru kdyz tak *11*
    • jindra.veliky
      a to ze je to pro xbox uz nenapisete co demence nejvetsi od tiscali
      • Tvl už se di nekam zahrabat.
        Fakt nejdriv sem si myslel, že jsi jen troll ,ale ty ten naprostej vyplach mozku mas už od narození nebo ti museli dát analní sondu jinak to nechápu.
      • je to aj na PC:
        http://games.tiscali.cz/download/vytvorte-si-postavu-do-saints-row-the-third-uz-nyni-57411
        ale nie je to demo ale beta editor postav :)
  • MishKonn

    Zaregistrovaní členové stránky Gamespot si mohou stáhnout PC demo Saints Row: The Third. (thx DeaSun)

    To "demo" je jen ten obyčejný tvořič postav, o kterém jste už psali.
    • mnó.. tak já to zase smažu *5*.
      Díky za info.
      • Omlouvám se, příště nějdřív stáhnu a pak až budu psát. Vyznělo to tak, ale pak jsem zjistil, že to pouze prodlužuje dobu, ve který si můžem editor stáhnout :-/
    • tak tak.. niekto tu v redakcii nema prehlad :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit