Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    Vychází nová verze Call of Duty! Pro ženy!

    http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/436997471.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1319977973&Signature=ItNkR%2FYZ9frWwFf3vVkWQ%2FebNF8%3D To si asi pořídim :D
    • Link je (už) nefunkční *9*
      • Inquisitor
        Tak jsem ti to nahrál sem :)
        http://2i.cz/09beb69c4f
    • Inquisitor
      Simulátor domácích prací z pohledu vlastních očí :D.
  • Zeby prvej obrazek s GTA V ?

    http://www.igta5.com/images/gta-5-san-fierro-mcreary-imports.png
    • posila
      *7* *facepalm.jpg*
      I na tom webu, ze ktereho to linkujes, je to v sekci fanartu a fake screenshotu.
  • Renegade Ops

    Vyslo to tento tyden na PC a je to skvela arkada! Doporucuju vsem majitelum xbox ovladacu.

    http://store.steampowered.com/app/99300/
    • Ringwraith
      Cool, za odměnu ti věnuju jedno VAMPIRE GIRL Ky~un.
      http://www.youtube.com/watch?v=8Ky1Pa8K8PA

      Sice je to s Hibiki, která není zrovna moje oblíbená, ale nechce se m hledat video s perfektní kombinací.
      • To si vis kam ty prihratej.
        • Ringwraith
          V kterém světě jsou tři děvčata povážována za náznak můžské homosexuality?
          • Prosimte vykasli se na ty drogy uz ty můžný můži.
            • To si to teda zakoncil. Doufejme ze nadobro.
            • Ringwraith
              Jasně že jo Drasťo, jen jsem chtěl naši eskapádu s kolegou trollem nějak zakončit.
            • Znas ten obrazek o krmeni trollu?
            • Ringwraith
              Nic jiného než osobní útoky neumíš?

              Znáš ten obrázek "what trolls believe vs. what is really happening"? Tak ten tě popisuje 100%.

              To je vše. Dál už mi nestojíš ani za jednu myšlenku.
          • Kdo se vydava za tebe ty trotle?
            • Ringwraith
              Řekl bych v tomto.

              Takovej je život. Prosím pokračuj v koukání na mužné muže v naději, že se takovým i staneš.

              EDIT: Já bych řekl, že ty se za mě vydáváš. Nebo se mě aspoň snažíš zesměšnit. Ale jaksi ti to nejde. Stejně jsi už prohrál. Já už můžu napsat co chci, ale ty jsi ten ubrečené nadávající kid, takže každej se jen podívá a uvidí retarda v tobě.
    • na klávesnici to jde taky výborně když zapneš tank controls (bo tak nejak)
      • To jsem zkousel ale to zataceni je stejne takovy nepresny mi prijde...
  • DICE: Singleplayerová kampaň v Battlefield 3 Vás má hlavně pořádně připravit na multiplayerové...

    Tim ze nas nenecha pilotovat letadlo? Bych jim dal nejradsi pohlavek za to....
    • Jsem rád. Pilotování v BF mě vůbec nebaví a hlavně - vůbec mi nejde. Bylo by to pro mě frustrující a myslím, že nejsem sám, kdyby mi tam vnutili lítat letadlem. Ale třeba možnost vybrat si, jestli chci tím letadlem letět sám tam být mohla.
  • DICE: Singleplayerová kampaň v Battlefield 3 Vás má hlavně pořádně připravit na multiplayerové...

    Uz tu skoro 24 hodin nebyl novej clanek nebo novinka o Battlefieldu 3 nestalo se vam neco? *1* Nechci tim nachytat minuska jen rikam ze uz je to trochu obtezujici to vsude cist asi tak... *3*
    • Inquisitor
      Tady je to ještě zlatý. Podívej se na Eurogamer, tam za poslední týden nic jinýho není. Jenom za poslední dva-tři dny tam přibylo snad třicet článkůl s nadpisem Battlefield 3. To už je asi nemoc.
      • To neni nemoc,ale dollarky v akci *1* .
  • Duuku_cz

    Evoluce hlavních postav v herní sérii Uncharted.

    Stranka nenalezena
    • asi nějaký dočasný výpadek, teď už zase bez problémů běží...
  • jindra.veliky
    nevite nekdo jak je to teda s tou PC verzi MW3 co se dostala na net? je to uz funkcni?
    • prej funguje ale je to jeste vetsi blbost nez ty japkohovadiny
      • Timto Je vyloucen z skupiny Trollu na hromadněm schromazdeni prestavensta

        Byl jste vyloucen jelikoz vase trollovani prekracuje meze slusnosti a to i slusnost armadnich a specialni trollich jednotek
        • Timto je nakakan prestavenstvo z homoskupiny

          Byl jste vyloucen jelikoz vase cestin prekracuje meze debility a to i debility specialnich gorkanskych a specialni bez ch gorkanobdelavasvojisestru jednotek.
      • Ringwraith
        Hádám, že ti dobře švihlo v palici, když se tu dost chabě vydáváš za mě. *1*

        Skrytá identita? Ani se neodvážím tipovat co za retarda jsi. Ještě bych mohl urazit některé z těch, co podezřívám.
    • Pry funguje. Ale kdyz ti bude nahodou blbnout, tak mas otevrit pocitac, vzit kousek magnetu a prejet s nim parkrat po HDD. A pak to bude fungovat jak po masle.
      • Nn povolit sroubky u HDD a pujde to

        Nn povolit sroubky u HDD a pujde to je to problem s nedostatkem hdd mista na prubezne ukladani cily takova mezi spojnice s RAMKAMA
        • Aha! To mas dobrej napad. hele, ale pro jistotu to tim magnetem prejed taky. Dela to fakt divy.
      • A nejen MW3, když máš problémy z daty, magnet vždy pomůže. *3*
      • MrSanta
        Potvrzuji. Měl jsem problémy, ale tohle zabralo.
        • Kapela whitinsvillské křesťaské školy se postarala o reprodukci hlavního songu The Elder Scrolls...

          Zrovna před chvílí jsem to zkusil a MW3 jede fakt parádně.
  • The Controller: Battlefield 3 - Episode 2 "Blind Eye"

    Tak a dnes dalsia epizoda The Controller: Battlefield 3 - Episode 2 "Blind Eye"

    http://www.youtube.com/watch?v=ampZjRIy-DQ
  • Marquis

    Hlavní postava (Link) herní série The Legend of Zelda na nás ještě dlouho nepromluví.

    A to je hodně dobře... Jen ať Link zůstane "němou" postavou (relativně němou, on prakticky mluví, jen to hráč neslyší = když na něj reagují postavy tak se chovají, jako by jim něco řekl... stejně jako například v Chrono Trigger nebo Cave Story)...
    Lepší když tak zůstane, než aby skončil jako Samus z Metroidů...
  • DICE: Singleplayerová kampaň v Battlefield 3 Vás má hlavně pořádně připravit na multiplayerové...

    Réééklamááá...
    • Ellendway
      No ááááá cooooooo? Jdi si číst Eurogamer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit