Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thajské záplavy se pravděpodobně postarají o nedostatek pevných disků na trhu.

    "Postaraji o"? To zni pekne blbe, snad zpusobi, ne? Jinak to zni jako by zaplavy v Thajsku vyresily nedostatek HDD.
  • Akční nabídka na STEAMu: závodní Race Driver: GRID za 3,49€ (-75% z původní ceny). Akce končí...

    vzhladom na to, ze grid uz nema online multiplayer, je to vela aj tak:)
    • Jazz
      Fakt ?
      Jak ho nemá prosim tě...
  • DICE doporučuje pro Battlelog prohlížeče Google Chrome a Firefox.

    V FF 7.0.1 battlelog leakuje, takze nedoporucuji. V IE 9 bez problemu, Chrome a opera jsem nezkousel.
    • DICE doporučuje pro Battlelog prohlížeče Google Chrome a Firefox.

      V Opeře se prej nemůžeš připojit ke kamarádově hře (osobně neověřené). Jinak vše ok.
      • Jazz
        Já jsem se normálně připojil, takže bullshit.
  • TF2 Halloween Update

    ..a btw vyšel Halloweenský apdejt do TFka, no jak je možné, že tu eště není newska? *8* *1*
    http://teamfortress.com/post.php?id=6635
    • No, kdyby se měly články a bleskovky psát s takovou frekvencí jako to bylo pro BF3, tak se z toho páni redaktoři zcvoknou. (slovník sice říká zcvrknou, ale tomu nevěřím *1* )
  • DICE doporučuje pro Battlelog prohlížeče Google Chrome a Firefox.

    A já jsem si říkal, že mně to v Chrome běží nějak podivně dobře. *15*
  • Jazz

    Na Wii U si nezahajete dříve než v druhé polivně příštího roku.

    Já si chcu zahrát ale v této polivni!
  • MrSanta

    Skyrim video preview

    Rozebrání nového video preview z G4TV. K vydění khajiit i argonian, blacksmithing a další libůstky. http://www.youtube.com/watch?v=SCOX1Km3K84&feature=feedlik
    • skaven123
      pekne, chcel by som vediet, ake caste budu loadingy
      • MrSanta
        Mělo by to být stejné jako v Oblivonu - loadingy při vlezu do baráku / dungu / jeskyně. V případě hradbami obehnaným městem i při vstupu do města. Loadování krajiny při volném procházení má být rychlejší a v podstatě neviditelné.
        • skaven123
          vidim ze sa vyznas, diks :)
  • ucho

    Sanctum

    Daruji někomu aktivační klíč na Steam ke hře Sanctum. Jedná se o hru ve stylu "tower defense", jen je to zároveň FPS, kde figurujete jako další upgradovatelný prvek a můžete věžím pomáhat. Hra je zaměřena spíše na kooperativní hru více hráčů.

    http://www.youtube.com/watch?v=UpuHdHuPmwE

    Podmínky darování:
    - musíš být vlastník účtu na Steamu
    - musíš hru chtít opravdu hrát, tedy aby někomu neležela léta na účtu a nebral si to někdo jen proto, že je to zadarmo, tedy vyžaduju fandu věžičkových her a proto se ptám: která věžičková hra je dle tvého názoru nejlepší?

    edit: klíč stále mám, tedy můžete psát kdokoli, pak třeba někoho vyberu :)
    • jindra.veliky
      Dungeon Defenders *3*

      Defense grid: The awaking *14*
      • Dungeon Defenders mě vůbec nebavila.

        Jinak nejlepší tower defense jsou podle mě módy na warcraft 3. Třeba Line tower wars, nebo rovnou Team Line Tower Wars.

        Jinak z těch novějších asi Orcs must die! imo.
        • ucho
          no tedy jestli máš opravdu zájem o Sanctum, tak dej mail. snad už to někomu budu moct poslat :)
          • william.hawkins@seznam.cz

            Jinak na steamu jsem Archoxko
            • No jasně, ale za 12 dní tam bude další nabídka. Doufám, že ještě lepší než tahle. *2*
              Jinak hned, jak jsem si ten klíč hodil na steam, tak tam mám 11 hodin. No jo no, demo bylo dobrý,
            • ucho
              Ar: no jestli to koupíš, budeš mít Sanctum 2x :D (jako já ho po koupi měl...)
            • Díky za tip, já jsem znal jenom humble indie bundle. Tohle vypadá taky velmi zajímavě.
            • ucho
              posláno.
              jinak http://www.indieroyale.com/
              Gemini Rue + Sanctum + Nimbus + ARES současně za 3 eura... už jen za ten Gemini Rue to stojí...
      • ucho
        tak jestli to s tou hrou Sanctum myslíš smrtelně vážně, tak dej mail a klíč pošlu.
  • jindra.veliky

    hlupak recenzuje

    *2*
    http://nojby.bloger.cz/Hry/Recenze-her-za-rijen-1-2
    • Nojoo nojby :D U jeho blogu si vždycky zvednu náladu :D
      • Inquisitor
        Jo to je takový herní guru :D
        • Úplnej Levisuv brácha koukám. *16*
    • Ringwraith
      Jindro jestli jsou to tvý první recenze, tak stojej pěkně za h*vno.
    • Inquisitor
      Bože, co to je :D Nejlepší je věta z recenze na Hard Reset:
      "Jedná se o naprostý budget, který dohrajete ani ne za 5 hodin, ale jenom tehdy jestli jste experti na střílečky jako já. Jestli vám moc nejsou a musíte je hrát na nejlehčí úrověň či třeba používat cheaty, tak ji dohrajete asi tak za 7 hodin" :D
  • O soundtrack hry The Lord of the Rings: War in the North se postaral ten samý člověk (Inon Zur),...

    Co se muziky týká, dvojka je na tom mnohem lépe. Tím ale nechci říct, že by měla jednička špatný soundtrack, jen není tak výrazný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit