Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PES 2012

    Měl bych dotaz na redakci. Plánujete napsat recenzi o Pro Evolution Soccer 2012? Předem díky za odpověď.
    • Viz vedlejší vlákno k vývoji webu :)

      "PES u nas letos nema ceskyho distributora, tim padem jsme nedostali hru na recenzi.. Psali jsme jeste do Konami, uvidime jak to dopadne - recenze ale kazdopadne nevyjde uplne v nejblizsich dnech."
  • ucho
    Steam spustil halloweenský prodej
    • Ringwraith
      Jo a taky se už od včera předobjednává Trine 2 za lidových 12,99€. Ti, kteří si hru předobjednají dostanou okamžitý přístup do BETY, která obsahuje singleplayer i multiplayer a to včetně toho online. Osobně jsem neváhal...
      • Ta beta běží už teď?
        • Ringwraith
          Jo.
          http://i44.tinypic.com/97ys.jpg
  • TT Games by se rádo vrhlo na vývoj LEGO hry na motivy seriálu Doctor Who (Pán času).

    To je zajimave, zvlast kdyz Lego ani nema na Doctor Who prava co se tyce hracek. Prostor pro humor tam asi je, ale pro mne byly v Dr. Who vzdy hlavni dialogy a bojim se, ze LEGO hry tohle moc (vlastne vubec) neumi.
  • PC gamepad

    Je tu jeste nekdo z hochu, co mi radili ohledne pc gamepadu?
    Koupil jsem si teda ten xbox wireless PC receiver, a otestoval zatim jen v jedny hre, ale funguje krasne. Takze diky za radu, ale mel bych k nemu jeste par otazek:
    Da se ten ovladac nejak normalne vypnout? Mam ho normalne od xboxu, kde se vypina skrze menu. Takze tady ho bud nechat vypnout (pul hodiny), nebo prasacky vyndat baterky? To je trosku brutalni, ne? : )
    A necha se nejak "rozvazat" ovladac a konzole? Mam totiz herni PC (stejne jako xbox) v obyvaku u televize, takze kdyz s nim chci hrat na PC, tak jakmile ho zapnu, spusti se i konzole. Vypnu konzoli, vypne se i ovladac : D
    Zatim jsem ten xbox proste vypojil ze zasuvky, ale je to teda hodne blbe vymysleny...
    A treti otazka... jde ten gamepad vyuzit i mimo hry? Proste i ve windows, treba jen jako nahrada mysi? Hodilo by se...

    Kdyztak diky za odpovedi

    Vlastne jeste ctvrta: je nekde k dohledani, ktere hry (a do jake miry) gamepad podporuji? Ona to asi vetsinou u tech PC her nebude zadna slava, ze? Hral bych tak rad i strilecky (jo - zabte me), ale treba BF mi to plete gamepad za joystick, takze to nastavovani ovladani reaguje uplne imbecilne. Zkratka by bylo dobry vedet, jak na tom ta hra je, nez do ni teda jdu... Dik
    • RavenHolm
      1. Bohužel jak ho vypnout vyjma čekání nebo vyndání baterky nevím. Nicméně takhle ho vypínaj všichni v okolí a nikomu nezačal nijak zlobit.

      2. Chce to trochu čachrovat s párováním. Pokdu máš druhý gamepad, tak ho spáruj s xboxem jako 1 a druhý gamepad spáruj s PC. Je to trochu hlavolam, který se blbě popisuje, ale jde to.

      3. http://xpadder.com/ Zkoušel jsem to. Win s tím jde ovládat, ale žádný zázrak nečekej.

      4. http://www.giantbomb.com/xbox-360-controller-support-for-pc/92-2465/
      • Mimochodem... myslis ze u TES:V hrozi, ze ten x360 gamepad nebude plne podporovat?
        S Games for Windows LIVE pry Skyrim svazanej nebude...
        • RavenHolm
          Na 100% si u Skyrimu nejsem jistý, ale očekávám, že podporu x360padu mít bude. Bylo by zvláštní, kdyby jí neměl.
          • Asi jo. Snad uz to dneska bude standard...

            Tak dik moc. Jdu si ke kumpanoj pro Saboteura, a pekne to otestuju.
            Treba mi na gamepadu sedne lip...
            • Taky se bojim, ze to neni az tak jisty.
              Ale tak budu doufat ; )
            • RavenHolm
              MishKonn: Na to pozor, protože 100% to určitě není. Některé hry s tím mají problémy.
            • MishKonn
              Každá dnešní hra, co vychází na konzole, je 100% kompatibilní s X360 Controllerem, Skyrim nevyjímaje. Na 100% půjde ovládat gamepadem (Jediná vyjímka je Mass Effect a Dragon Age, kde BioWare naprosto nesmyslně gamepad zakazuje).
      • Teda... diky moc.

        Druhej gamepad mi jeden nevychovanec nejak odmita vratit, tak nevim : )
        Ale i tak - neva. Pokud nemam nic rozjetyho na xboxu (coz nerozjizdim zaroven s rozjetou pc hrou), tak ho zapinam fakt uplne vyjimecne - prakticky vubec. Tak bude proste vypojenej ze zasuvku - ono je to tak mozna i lepsi... (?)

        Kazdopadne teda dik
  • hitokage

    Pokračování komiksové pecky XIII se bude nazývat XIII: Lost Identity. V profilu hry na Vás čeká...

    Nevěděl jsem, že to bude adventura pro digitální fotorámeček.
  • Akcia

    Skvela ponuka 4 india hier za nizku pohyblivu cenu... http://www.indieroyale.com/
    • ucho
      dobrá nabídka. díky za info. teď ještě komu věnuji ten Sanctum, který mám teď 2x :)
  • Saints Row: The Third schytalo zákaz prodeje ve Spojených Arabských Emirátech.

    .
    • Inquisitor
      On četl Spojené Státy Émerické :D
    • Leonidasss
      *1*
    • prosimte co maj spojeny arabsky emiraty nekde vprdeli spolecnyho s amerikou ?
      • *Spojene* :-DD
        • Seznam trofejí, které budete moci získat v NASCAR Unleashed.

          .
  • O soundtrack hry The Lord of the Rings: War in the North se postaral ten samý člověk (Inon Zur),...

    no .. proc ho spojovat s Crysis? Pokud uz jde o hudebni podklad, tak Inon Zur = Dragon Age!
  • tofo.cz

    Tip pro bleskaře

    Dneska mě už Origin aktivoval Battlefield 3 bez použití VPN. Asi to pustili nejen Němcům *1*
    • tofo.cz
      Doplnění: Původně to totiž mělo jít až 28.10., tj. zítra *3*
  • JohnyTheZik

    Je Vaše grafická karta připravena na Battlefield 3? Otestujte si to.

    Nedelejte pokud mate ATI :D .. dockate se jen spousty Geforce reklam :D
    • MishKonn
      Ono je to celkově jen velký reklamní trik, mám GTX 260 a píše mi to, že nerozjedu ani BF3 ani Arkham City a musím upgradovat, přitom BF3 mi jede okolo 30FPS na med-ultra, a Arkham City mi až na PhysX pojede určitě na full.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit