Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrazem: 12 typů maskáčů, které budete mít k dispozici v Battlefield 3.

    Dlouho jste nenapsali nic o BF3...
    • Už si dej voraz ty úchyláku, pusť si tu svou zeldu a šoupej nohama. *16*
      • Neurážej Zeldu ty ksindle špinavej :P
        • Nedávejte mi mínusi vy primitivní špinavý ksindli bez vkusu :D
    • Neboj, polepšíme se *3*
  • jindra.veliky

    webmoney

    nemate nekdo zkusenosti s tou kktinou webmoney? uz tam mam ucet a stahl jsem ten jejich program Keeper Classic ale pri prvnim prihlasenim to po me chce soubor s koncovkou kwm a ten nikde nemam a pro podle navodu na netu jsem nasel ze to ten soubor ma samo vytvorit coz se nedeje. kkti rusaci doufam ze jim tam bouchne dalsi cernobyl a rovnou 2 a pak dostanou vsichni rakovinu a pochcipaj *16*
    • Jedna zapomenutá bleskovka z minulého týdne: Na GoG.com se po prvním dílu objevilo i druhé pokračování...

      Fakt hovádko no
    • Ty ubožáku. Rakovinu by si měl dostat ty abys pochopil co je to za svinstvo. Kamion aby tě srazil... *16*
    • černobyl nebouchl v rusku trubko...
    • Ringwraith
      ne
  • Grafické porovnání identického záběru z PC / X360 standard / X360 HD Pack verze Battlefield 3....

    Tak to je solidní rozdíl :X
    • Jazz
      Pane bože, to vypadá na tom Xku bez HD.
  • skaven123

    Souboje s draky v The Elder Scrolls V: Skyrim Vám budou připomínat kosti, které po nich v místě...

    ak tie kosti"nevzniknu" na 2hy den po boji,ale napr za mesiac, tak niesom proti
  • Na konci Uncharted 3: Drake's Deception Vás možná překvapí mega titulky, ale určitě nečekejte...

    Prosím Vás, môžete nejako ukrývať bleskovky o konci Uncharted 3. Ešte som to nemal možnosť hrať.
    • Snažím se všechny bleskovky natolik filtrovat, aby se v nich spoilery neobjevovaly. Tato propadla mým filtrem jako "neškodná". Avšak pokud si myslíš, že Ti mohla jakkoliv narušit zážitek ze hry, tak se omlouvám.
  • Ringwraith

    A to jsem myslel, že IGN jsou ti nejpodplacenější

    http://i51.tinypic.com/js23k5.jpg

    http://pc.ign.com/articles/121/1210387p1.html

    I když třeba je to fake. A třeba IGN neohlídali svou mobilní verzi.

    Edit: Tak nic, je tam devítka a tady taky.
    • Battlefield 3 dostal zatim prumerne hodnoceni (z 15 recenzi vcetne te tady na tiscali) 92/100.

      Nejnizsi hodnoceni (8/10) dostalo od svedskeho Gamereactor kvuli SP. Druha strana mince od jineho recenzenta stejneho serveru je (9/10) za MP.
  • Ringwraith

    Nejvyhypovanější hra roku dostala v první recenzi své singleplayer části 87/100

    http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1443550-pc-games-bf3-review-87-sp.html

    No jo, čekám, že se recenze budou pohybovat kolem té devítky.
    Hype je obrovskej a tak recenzeti půjdou vysoko.

    Ti chytřejší dají vysoký číslo na uklidnění slabomyslných čtenářů, kterým jde jen o to číslo a do textu pravdu o tom, že hra je celá jen o grafice a rádoby novinkách, které sice už byly v BF2, ale ne v BC2,
    • Ringwraith
      A tady je plná recenze konzolové verze:
      http://trendygamers.com/2011/10/23/battlefield-3-review/

      The Good: Amazing graphics, great single player, even better multiplayer.
      The Bad: Rare low-res textures, nothing groundbreaking.

      Vzpomínám na dobu, kdy skóre jako 9.5 opravdu bylo pro něco groundbreaking a nothing groundbreaking hry dostávaly max. osmičky.

      Pic trochu related:
      http://i56.tinypic.com/2em3m39.png
      • Zajimave jak sis tu citaci upravil (vypustil kousek hodnoceni). Tohle je plne zneni:
        The Bad: Rare low-res textures, nothing groundbreaking (but it’s still extremely fun and polished).
        • Ringwraith
          Můžu tě ujistit, že když jsem to psal, tak tam ta závorka nebyla. Takže recenzi upravili oni.
          Však se podívej do komentářů pod ní, jak lidí nadávají, že nothing groundbreaking dostalo 9,5. Tipuju, že kvůli tomu tam tu závorku dodali.
          • Aha, tak to sorry. Komentare jsem necetl.

            Jen jsem tim chtel naznacit, ze dnes uz mnoho prulomovych her neni ani nebude. Pouze je dulezite aby se hra dobre hrala a skvele bavila - pak si vysoke hodnoceni rozhodne zaslouzi.
      • Nevěřím tomu, že tento redaktor plnou hru držel v ruce, natož hrál...
        • Black_Hand
          presne tak. navic je to ucebnicovy priklad objektivni recenze, takove o jakou vsichni ctenari touzi. dozvime se kazdy podstatny detail o hratelnosti, zadne spoilery a bez autorovych dojmu. hura do toho, todle je budoucnost herniho zurnalisnmu. *3*
    • Uz mas predobjednano nebo co?
      • Ringwraith
        Ne, proč?
        • posila
          Protoze venujes neskutecne mnozstvi casu vyhledavanim informaci a psani prispevku do diskuze o hre, o ktere si myslis (podle toho, co pises), ze neni dobra. *4*
          • Ringwraith
            Nevěnuju.
            Navštivuju i jiná fóra a tohle tam na mě juklo na přední straně. Tak jsem se chtěl podělit o info.
  • EA ve svém obchodě nabízí repliku Mass Effect zbraně M8 Avenger Assault Rifle. Cena byla stanovena...

    11k? :D dem*nti z EA opet... tak 5 k bych za to dal .. ale 11? :D
  • Amylee.Anderson

    Bioware lehce poupravilo a obarvilo sošku Liary z Mass Effect.

    Trochu lepší, než předtim... Ale mohli by udělat alespoň nějakej badass postoj, ne tohle...
  • MidnighT91

    Bioware lehce poupravilo a obarvilo sošku Liary z Mass Effect.

    Vůbec se jí to nepodobá a pořád vypadá jako nějaká japonská anime školačka...
    • zx_spektrum
      Přesně tohle jsem si myslel taky. Ono je asi hóóóóódně velký problém vzít originální hi-poly návrh od vývojářů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit