Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir

    Sochy Dragonbornů z The Elder Scrolls V: Skyrim v životní velikosti.

    "Dragonbornů"?! Really? *7*
    • MrSanta
      No já nevím, ale "Dovahkiinů" mi taky nepřijde zrovna nejlepší. Holt někdy je to s češtinou těžké *4*.
      PS: Bethesda prý slíbila každému, komu se narodí 11/11/11 potomek a pojmenuje ho Dovahkiin všechny hry od Bethesdy/Zenimaxu (minulé, současné i budoucí). Jsem zvědav, kolik pošuků tak učiní *1*
      • Cahir
        Ale vždyť neexistují jen dvě možnosti. Máš sice pravdu, že s češtinou je to těžké, jelikož v ní téměř není možné "substantizovat", ale Dragonborni je fakt extrémně blbé a směšné. Co jsem v tom případě já? Prahoborn či Brnoborn? Nebo taky mámoborn a tátoborn? Čechoborn? To už je mnohem lepší nějaký subjekt-predikát: Z dračí krve, Potomek draků nebo tak něco. Jestli je něco znásilňování českého jazyka, tak je to tohle. A to jsou mi většinou tyhle záležitosti šumák.
        • MrSanta
          Zapomenul si Adolfa Borna *1*.
          Normálně to tu na Games.cz překládají jako "drakorozený". Nevím proč to nepoužili i teď. Ale je to jenom bleskovka, to se takové věci snesou. Bleskař tu kolikrát znásilňuje češtinu takovým způsobem, že je to silná káva i na mou maličkost *15*
          • Cahir
            Aha, tak to jo (i když i ten drakorozený je síla, čeština tohle ohýbání a abstrahování prostě neumí, nevím proč mají všichni potřebu dělat z ní angličtinu...), už jsem se bál, že se z toho stal oficiální název.
  • RPG bez mutantů, mimozemšťanů prsotě bez Sci fi a fantasy

    Dlouho sním o hře, typu GTA s RPG prvky. Jednou se mi ten sen splnil v podobě BOILING POINT: Road To Hell. Ale ta hra byla plná bugů a už zastarala. Teď jsem dohrál Call of Juarez: The Cartel. Líbilo se mi prostředí, zbraně i pojetí, ale štvala mě náplň hry, střílet a střílet bez hlubšího smyslu a volnosti. A když už vidím hru s velkou volností a rozhodováním a dobrým hodnocením, znechutí mi ji screenshot s obřím švábem, hořícím mutantem, nebo podobnou blobostí. Už jste pochopili co shním. Teď mi prosím poraďte nějakou takovou hru.
    Díky
    • Tak mozna zkus Far Cry 2, nebo ted ten Dead Island by mohl byt dobrej (pokud sneses zombie - to je normalka ; )
      Pokud ti doted unika Red Dead Redemption, tak uz si tu konzoli proboha kup!
      Jako over-the-top GTA s obrovskym piskovistem je zajimavy treba i Just Cause 2.

      Vsechny ty ingredience co jmenujes se dohromady moc nevidej, no. Bud je to maloRPG, malo sandbox, moc fantasy, ...
      To by sis pro poradny doporuceni musel jeste presne urcit priority : P
      • polo verdikt

        Tak si zahraju určitě všechny nový GTAčka, 2008 +
        Just Cause 2
        Saints Row 2
        Alpha protocol
        a hrál bych i White Gold: War in Paradise (Xenus 2), kdyby nebyl jenom v azbuce
        jinak zombíci a tyhle věci mě pořád ještě nedostaly
    • MishKonn
      Doporučil bych ti Alpha Protocol. Jedná se o full-pledged špionážní RPG odehrávající se v (pseudo)reálném světě. Jediné, na co si člověk musí zvyknout, je fakt, že hra si prostě vybuduje nějaké herní systémy a ty platí - a pokud na nich člověk hledá nerealismy, hru si moc neužije. Pokud je naopak přijme, zažije jedno z nejzábavnějších RPG, co jsem já osobně hrál.
      • Cahir
        Souhlas! Jedna z nejlepších her. Velmi nedoceněná. Navíc je to pravděpodobně nejrozvětvenější rpg, co jsem kdy viděl - nespočet možností volby a z ní plynoucích následků.
  • cau bude v ro2 nejaky sqvad jako v battlefieldu ???
  • MickeyMutant

    Floridský policejní šéf byl suspendován za to, že údajně během služby hrál počítačové...

    A pak prý že počítačové hry nezvyšují kriminalitu.
  • Floridský policejní šéf byl suspendován za to, že údajně během služby hrál počítačové...

    To je tak nejak normálne, nie? Keby mňa šéf načapal, ako namiesto roboty hrám Conter Strike, rovno ma vyrazí...
    • ucho
      rovnou ne, nejdřív dostaneš výstrahu.
  • Amylee.Anderson

    Co by mohlo fanoušky hry Minecraft nejvíce potěšit? Minecraft v Minecraftu!

    Yo dawg.... :D:D Mineception
  • CEO Ubisoft nevidí důvod, proč by jednoduché casual hry nemohli v příjmech trumfnout AAA tituly.

    Není divu, když se ty AAA tituly svou koncepcí těm casual hříčkám čím dál tím více přibližují ;o)
    • MrSanta
      Já bych uvítal, kdyby se i velká studia začala věnovat budgetům. Nepotřebuju hru se super grafikou s náklady na výrobu přes 100 melounů USD, která se snaží zalíbit všem. Mnohem raději bych byl za specializované hry s grafikou, která neurazí a která bude přesně vědět, že chce zaujmout třeba příznivce skupinových RPG s tahovým bojem...
      • super grafikou ? super grafika byla naposledy u crysis 1 z roku 2007, od ty doby grafika az na par vyjimek upada a stagnuje (crysis 2)
        problem masoveho zamereni neni v grafice, ale v zjednodusovani hernich prvku a mechanizmu..
        aby hra mohla byt zabavna nemusi to byt budgetovka
        • MrSanta
          Super grafikou bráno z pohledu vývojářů - ti u každé hry hovoří jakou mají super grafiku, cool efekty atd.
          Každopádně ta grafika není to hlavní o co jde v mém postu. A myslím, že je to napsáno celkem srozumitelně.
        • Jazz
          Jojo, takovej Battlefield 3 vypadá jak Mario *3*
          • BF3 zatim nevyšel, objektivně se dá grafika hodnotit až po vydání. I Crysis vypadal líp na videích a screenech a finální verze byla trochu slabší, totéž se může stát i u BF3. Ale určitě to bude po grafické stránce pecka.
          • snad sem rikal az na par vyjimek ses slepej ? 90% her jsou porty z konzoli s previousGen grafikou
  • První trailer z Max Payne 3 čekejte ve středu 14. září, jak do světa troubí Rockstar a dokládá...

    ehm kdy bude ohlášení na ohlášené ohlášení data vydání?
  • MishKonn

    Ty nejpopulárnější uživatelské módy hry Call of Duty: Modern Warfare 3 se mohou přesunout z...

    To je fajn - jen co se Activision před očima začala objevovat nelítostná smrtka, najednou začali dělat všechno pro to, aby vypadali, že jim záleží na komunitě, a ne čistě na zisku. No, pánové, dokud taky něco do té vaší hry nedoděláte sami, tak poklonkování moderům mě nevytrhne. A myslím, že nebudu sám.
  • Space Marines!

    Dneska jdou konecne ven! Jupi! Uz abych byl doma...
    • Tak zase jedem hezky podle sablony.... mno alespon je to dostatecne krvave a prijemne si to drzi obtiznost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit