Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    Analytik Mike muze mit pravdu, dobre vi co jsou lidi za ovce:D
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    to se mi nezdá, není vůbec jisté že COD bude prodáno víc, a jestli, tak max. o polovinu *5*
    • Což vy samozřejmě vít lépe...
  • Age of Conan bude F2P

    Vice zde http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.show&func_id=1132&table=PUBLISH&template=news_no_feature&selected=1132

    Ti co nezkusili, mohu jedině doporučit a ti co už zkoušeli mají do konce května open playable account, takže mohou taky omrknout co je nového (a je toho opravdu dost).

    P.S.: poslední fan PvP video stojí také za zkouknutí http://www.youtube.com/watch?v=__MAUWDy_uQ :)

    P.S.2: snad nevadí malá reklama.
    • http://games.tiscali.cz/oznameni/age-of-conan-bude-zdarma-chysta-se-filmovy-datadisk-55839
      • Pěkné, to jsem teď za kokota :)

        Těch článků bylo od 25.5. celkem velké množství a já tu slídil až včera za účelem fightclubu a projel jen první stranu článků.
        • Nejsi.Jen jsem hodil odkaz, že to tu je a máš pravdu v tom, že se to dá snadno přehlédnout.
  • LA noire

    Tady je moje silně amatérská video-recenze LA noire *1* http://www.youtube.com/watch?v=E_bxv588_u0
  • Demon’s Souls chytlo v Japonsku druhý dech.

    Well played, Dark Souls budou pecka, tak je jasný, že chcou někteří dohnat co zatím prošvihli.
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    To jsem se nasmál..
    • Jazz
      A neni to pravda ?
      • Nevěřím tomu, BF3 už ted několik měsíců před vydáním je předobjednáno několikrát víc než BC2 a s kvalitou CoD to jde z kopce, stále to samé.. Podle mě to bude minimálně vyrovnaný souboj.
        • a MW3 je předobjednáváno několikrát víc než MW2 a to mělo vyšší prodeje než BC2...
  • Fotografie s předměty sběratelské edice hry Warhammer 40,000: Space Marine.

    Již předobjednáno, už aby to tu bylo...
    • Fotografie s předměty sběratelské edice hry Warhammer 40,000: Space Marine.

      Taky bych do toho hnedka šel, ale momentálně nejsou finance. Ale ta pečeť vypadá fakt moc luxusně. *3*
      • Doporučuji koupit na Zavvi - stojí 55 liber (na Game 80) a platíš až při odeslání zásilky, takže to přinejhorším můžeš zrušit před vydáním, kdyby si náhodou neměl peníze.
        • A jak se to platí? Normálně kartou? Už dřív jsem zkoušel něco platit kartou přes internet, ale nějak se mi to nepodařilo, protože to s ní ještě moc neumím, byl jsem zvyklej na hotovost. Jinak mám debetni í elektronickou u KB

          EDIT: počítal jsem to a vyšlo by to na cca 1205 korun akorat si nedokážu představit že to vozej i přes vodu zdarma (kupodivu na strankach mají psaný že fakt vozej)
          u JRC bych to určitě nekoupil, tam by za to chtěli aspoň 1500-1600. Většinou kupuju na alze za cca 1300-1400
          • Buďto normálně kartou nebo přes Pay Pal. Musíš mít povolené Online platby - což si obvykle můžeš nastavit v "online bance" nebo si zajít na pobočku banky a oni by Ti to měli aktivovat (max do 24 hodin). A pak objednáš hru, vybereš platbu - Kreditní karta či PayPal - a poté vyplníš číslo karty, tvou adresu, na kterou je daná karta psána - raději vše bez diakritiky, protože jsou s tím často problémy - a po potvrzení objednávky Ti zkontrolují kartu, zda je funkční (v případě přímé platby si zablokují danou částku podle kurzu Tvé banky). V případě, že by si chtěl objednávku zrušit, tak budeš mít u objednávky možnost zrušení, pouze zvolíš důvod a oni Ti to do pár minut až hodin zruší - což samozřejmě nelze, když už hra byla odeslána. A rozhodně doporučuji mít kurz nastavený v librách, ačkoli se teď trochu zhoršil, tak se stále více vyplatí.

            Jak jsi to počítal? Pokud by si kupoval v librách, tak konzolová verze Tě vyjde na cca 1120 korun, PC verze na 980 korun (řekl bych, že do vydání ještě trochu spadne), PC CE 1 540 a konzole CE 1 820. Jinak s posláním není vůbec problém, obvykle posílali mimo UK s poštovnám 0.99 libry za kus - buď to platí stále, nebo od určité sumy je poštovné zdarma. A například obchod Book Depository - www.bookdepository.com či www.bookdepository.co.uk - má poštovné zdarma do celého světa, a z poslední objednávky, kterou jsem u nich uskutečnil (což bylo 24 balíků), přišlo vše naprosto bez problému. Zavvi (The Hut), Book Depository a Game jsou naprosto seriózní britské obchody.
            Jediné s čím počítej, kdyby si kupoval vícero her (nebo čehokoli jiného), tak Ti každá přijde zvlášť a nebudeš to mít druhý den doma, ale přijde to 3-20 dnů od odeslání (obvykle do 5 dnů, v prosinci obvykle 10-20 dnů).

            Snad jsem Ti pomohl.
            • Jo určitě jsi mi pomohl, akorát se do toho nákupu nepohrnu hnedka, mám teď dost jiných starostí než hry, bohužel. *4*
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    Očekávatelné.
    • Já: Battlefield 3 bude minimálně 3,5x lepší jak Modern Warfare 3.
      • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

        A jak to souvisí s úspěchem?
        • Nijak... možná to dokazuje hloupost kupujících, ale to je jiná věc... postnul jsem to, protože mi to přišli jako vtipná odpověď a taky pravda...
  • Multiplayer Battlefield 3 bude mít více než 300 variací hlášky "Man down".

    To je opravdu pro MP to nejdůležitější
  • Frozen Synapse

    Konečně vyšla plná verze Frozen Synapse: http://store.steampowered.com/app/98200
    • Věřili byste tomu? Zase nám někdo nahackoval servery! Určitěto byl někdo z Anonymous. Provizorně...

      Jak konečně..co je to za mrdku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit