Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY8.11.2010 21:25
84653 příspěvků

Obecná diskuse k bleskovkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.

Dobrá strategie. Udělat docela hezkou dlouhou hru a pak už jenom z tý značky třískat tintily vantily. Nasrat!
  • Quake 4 zdarma ke stažení na Impulse...ale jenom pokud se nacházíte na území Kanady a USA.

Blbost ... chtej 19.99 dolaru ... staci to checknout pres nejakou proxynu v US nebo CA
  • Quake 4 zdarma ke stažení na Impulse...ale jenom pokud se nacházíte na území Kanady a USA.

Ať jdou do prde*e. *11*

Mělo by to jít udělat přes proxy ne ? :)

Jo to asi jo a přes úložište eště rychlejc. *3* Tady jde o princip.

Vím, že jde o princip. Bohužel jsem si na tohle už zvykl :)
  • MrSanta

Quake 4 zdarma ke stažení na Impulse...ale jenom pokud se nacházíte na území Kanady a USA.

Zdarma? Mě to ukazuje cenu Kč 352,-...? Škoda, že Impulse má tak veliké omezení mimo severní ameriku. Drakensang dvojku tam mají za cca 400 kaček.
  • Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.

sbohem dragon age... a já se tak těšil :(
    • Je to smutne, proste "lepsi a lepsi".... Ted uz opravdu nezbyva doufat, ze Zaklinac 2 se povede natolik, ze nejen hraci, ale i vyvojari budou spokojeni:-)
  • Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.

To že to bude akčnejšie mi nevadí, lebo ja také hry môžem, ale to že to bude o 20 hodín kratšie tak to ma teda točí. Zase mi chce niekto predať hru čo dohrám za jeden deň. Obrazne povedané. *10*
    • Před pár dny jsem četl, že vývojáři udělali hru kratší schválně, protože jedničku dohrálo strašně málo lidí - tedy aby prakticky všichni hráči mohli pocítit emotivní zážitek, který celková hra přináší.
      • Chystá se kontroverzní mod do Half-Life 2 v kterém je hlavním úkolem v roli studenta postřílet...

Jasne, ja v praci budu psat hlaseni taky jen z poloviny, protoze budu predpokladat, ze si to nikdo do konce neprecte... :-)
        • A kdyby DA2 vyšel a měl 150 hodin, tak zas budeš reptat: ,,Kurva, to je dlouhý, to nemám šanci dohrát.´´

Takovým škarohlídům se fakt nedá zavděčit. *10*
          • smejki
            bože, to je bullshit *7*
        • Na škole to tak s domácimi úlohami funguje *1*

no to bude úžasná změna k lepšímu... z akčního RPG, které očesalo pravověrné RPG do morku bioware kosti, uděláme akční hru s prvku RPG. Všechno se jen zjednodušuje, to je hrozné... A z dalšího Mass Effectu (3) udělají doomovku, ne? *10*

Nic nečekaného. Hra, která vznikne za rok nemá ani náhodou šanci bejt tak dlouhá a kvalitní jako DA jednička :-)
  • Dlouho očekávané 1.5GB velké PC demo Crysis 2 stahujte přímo ze serverů EA, Nvidia nebo Shacknews.

Do hry sa nedostanete nechce sa prihlasit na ucet.
    • Pravděpodobně jsou přetížené servery, pokud je to v tvých silách, zkus to o něco později *3*
  • Novinky o Super Meat Boy: 1) Prodalo se přes 400 000 kopií, 2) Mnohem více se prodalo přes STEAM než XBLA, 3)Zřejmě vyjde na 3DS, 4) Určitě nevyjde na WiiWare.

Nikdy neříkej nikdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit