Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker

    Dva oficiální Kingdom Under Fire II wallpapery.

    O téhle hře jsem už hodně dlouho neslyšel... chci se zeptat jestli v blízké době bude toho infa víc. Děkuju
  • posila
    Kotaku odhalilo, ze Xboxova verze L.A. Noire bude na 3 discich.

    *8* *8* *8* ... tak to jsem teda necekal. Doufal jsem, ze tu technologii maji tak vychytanou, ze nezpusobi tak velky narust velikosti oproti standardni animacni technice.
    • nezapomínej že xbox má oproti PS normální dvd a ještě k tomu na nich je jenom 6gb místa na hru. Někde to tu už bylo psaný v článku. Spousta her na xbox360 mivá 2dvd. I když 3 už je docela dost *3* uvídíme
  • Sony stále podezřívá Anonymous z toho, že cíleně spolupracovali s hackery, kteří odcizili osobní...

    Jakékoliv nabourání serverů Sony by mělo za následek jejich odstávku a Anonymous takový útok plánovali... I kdyby za tím útokem nestáli (má to cenu vůbec řešit, když do té skupiny může vstoupit kdokoliv?), cíl měli podobný. Navíc jakýkoliv útok na infrastrukturu jakékoliv firmy odnese vždy hlavně zákazník (například propad akcií znamená utahování opasků - nic dobrého pro zákazníka).
  • RakeW

    Na E3 bude při příležitosti prezentace hry Dead Island vidět aktuální podoba tohoto titulu.

    A ony jsou někdy prezentovány na veletrzích podoby neaktuální?
  • Men of War Assault squad weekend akce na steamu 10e

    http://store.steampowered.com/app/64000/

    cz steamgroup s temer 60 membery http://steamcommunity.com/groups/mowascz
  • .
  • ucho

    GoG

    po updatu stránek je lidem k dispozici hra Dragonsphere zdarma.
  • Runescape tento měsíc čeká několik updatů a grafická vylepšení.

    Ha *3*
  • Do 19:00 si můžete na STEAMu koupit Plants vs. Zombie GOTY Edition se slevou 66 % za 3,4€ (=83Kč).

    no jo - koupeno - a od vcerejska nahrano asi 8 hodin :-DDD
    • Do 19:00 si můžete na STEAMu koupit Plants vs. Zombie GOTY Edition se slevou 66 % za 3,4€ (=83Kč).

      Tiez som neodolal. Minecraft ma pauzu :)
    • ucho
      jo, je to úžasná hra.
  • EA pevně věří, že Battlefield 3 vyjde ze souboje s novým dílem Call of Duty vítězně.

    Pokud bude jedinym kriterier pocet prodanych kusu, pak si myslim ze jeste ten cas nenastal ale v jinych ohledech ma vic nez dost slusne sance, aspon z meho pohledu tomu tak je. *5*
    • Hmm,z meho pohledu se naopak obavam,ze ta neustala snaha EA porazit (komercne) cod poznamena BF3 v negativnim smyslu.Uz SP vypada jako cod v hezkem audiovizualnim kabatku.Z mp zatim nic neukazali,ale nedavne prohlaseni,ze tymova spoluprace nebude zapotrebi mi moc duvery v to nedava.Ostatne od dob BF2 jde serie bf mimo me(BC odnoz).Ale tak snad se pletu a mp pujde ve stopach bf1942 a bf2.
      Jinak ten uspech cod musi EA hodne lezet v zaludku.
      • Podle výzkumu netvoří z hráčů násilníky akční hry, ale fotbalové simulace.

        Len ďaľšia arkádová vtákovina, Red Orchestra 2 to istí *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit