Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic

    Naughty Dog: „Jízda na vlaku či level s bořící se budovou v Uncharted 2 bylo kafíčko oproti...

    Doufám, že se to tím nezkazí, už dvojka ztratila část atmosféry původní hry.
  • Hanzales

    Ken Levine nevyloučil, žě někdy budeme mít tu čest se System Shock 3.

    I takto nejasné oznámení dokáže přinejmenším potěšit. Otázka je, jak by SS3 v dnešní době dopadl a kam by byl cílen. Na pamětníky skvělého prvního i druhého dílu počítám asi moc ne. Ale jakýkoli SystemShock3 dobrý SystemShock. Toho "vysněného" se už asi stejně nedočkáme :/
    • MrSanta
      Pravda pravdoucí. Pořád doufám, že se Shocku 3 jednoho dne dočkáme. A možná to bude i ten vysněný - Ken Levine je prostě Ken Levine. Ještě by to chtělo dvojku vypustit na GOG.
  • Shadown of the Damned měla být trošku jiná hra, než jak ji známe dnes. Změny si vyžadalo EA,...

    Změny, které si vyžádalo EA nebyly nikdy k lepšímu.
  • Z japonské verze Homefront byly odstraněny všechny odkazy na Severní Koreu a Kim Jong-ila.

    Neplést Kim Jong-ila s Kim Yong-il, ex-premiíéem Severní Korei nebo Kim Jong-ll, sportovec. *1*

    jen pro informaci, kdyby to zajímalo i někoho jinýho *1*
  • splash

    Výsledky soutěže

    Možná to sem nepatří, ale rád bych se zeptal kde jsou výsledky soutěže co nedávno proběhla (o ovladač k xboxu + 2100MS pointů).
  • Zápasy v NBA 2K12 bude komentovat Steve Kerr, jehož jsme již dříve mohli slyšet v NBA Live.

    Spíše by mě zajímalo jestli po roční odmlce NHL serie se 2K Czech letos vrátí k této serii, vůbec se o tom nemluví.
    • nhl 2kx nedelali 2k czech *3*
  • Jeden z kandidátů na guvernéra Tokia slibuje

    Nebo by mohl silou vůle zastavit pohyb tektonických desek. Už jen ten jeho ksicht křičí "Budete trpět pod mou nadvládou!" i když bude vlastně mít minimální pravomoce *1*

    A píše se "Tokya" nebo "Tokia"? To nerýpám, jen mě zajímá, jak se to v tomhle stupidním jazyce píše. Jak je to napsané, to ve mě vyvolává obraz Tokio Hotel ^^
    • No protože to jsou němci a v evropě se to prostě píše Tokio je to stará romanizace japonskejch znaků kterou používají jen některé evropské země. Angličani a američani používají Tokyo.
      • Vím, co používají ostatní, zajímala mě čeština.
        • v čechách je to správně Tokio *3*
          • Pff, hloupé Čechy. Děkuji *4*
  • smejki

    Jeden z kandidátů na guvernéra Tokia slibuje, že bude-li zvolen, postará se o vymýcení násilných...

    he be ekspert nao!
  • V nadcházející Tomb Raider hře namluví Laru někdo jiný, než Keeley Hawes (zazněla v předchozích...

    to je skoda,na jeji hlas jsem si uz zvykl.Na druhou stranu ,kdyz restart ,tak asi se vsim vsudy
    • V nadcházející Tomb Raider hře namluví Laru někdo jiný, než Keeley Hawes (zazněla v předchozích...

      Mě to vůbec vadit nebude, v předchozích dílech mi ten její hlas vyloženě vadil. Asi to měl být sexy britský přízvuk, ale ve hře to zní směšně.
  • Jeden z kandidátů na guvernéra Tokia slibuje, že bude-li zvolen, postará se o vymýcení násilných...

    Tak japonsko ma za sebou tezke zemetreseni a on vymysli nesmysly ,jako zakazovani nasilnych her,protozě hry "ultimately stimulate people to murder".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit