Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sony přišlo s policií do domu hackera známého jako graf_chokolo (jeho dílem např. Linux na PS3)...

    Zabít! Všechny zločince.
  • IO Interactive (podle svých pracovních nabídek) pracuje na nejúžasnější hře za posledních...

    Ze by Mini Ninjas 2 :-D
  • splash

    Slogan "It only does everything" Sony ruší a místo něho nasazuje "Only on Playstation".

    Jump In! *1*
  • zirafcatko

    Sony přišlo s policií do domu hackera známého jako graf_chokolo (jeho dílem např. Linux na PS3)...

    Koukám že Sony se toho nebojí:) Příště až si dáte do PS3 Jail tak vás navštíví pán od Sony a usekne vám ruku:-D
    • Pan_Klobouk
      Ted uz jen pockat, az se pred budovou Sony sejdou nastvani majitele PS3 (kterym byl nasilne a beze slova odebran Linux, PS2 emulace a kdo vi co jeste...) a zacnou vyhazovat odpovedne kravataky z oken.
      Chapu, ze Sony jde po hackerech, kteri ji zpusobili skodu. Ale kdo pujde po Sony, ze obrala svoje zakazniky o neco, za co zaplatili?
      • zirafcatko
        Já si myslím že jen uživatelé si mohou za to že PS3 už nepodporuje PS2 hry a linux.Kdyby toho lidi nezneužívali tak by to tam nechali *5*
    • Ataker
      Výstižné :D
  • RakeW

    Troch srandy na oblíbený trailer Dead Island.

    http://www.youtube.com/watch?v=YQ5c9BzohM4
    • Guerilla Games chystá do Killzone 3 přidat více možností pro nastavení online hry k obrazu svému.

      tvl ten text :D
    • oin.odin
      more to je tak depresívne ....
  • Microsoft (alespoň v zahraničí) začal nabízet při prodloužení zlatého účtu Xbox Live o rok...

    Plati to i s kuponem koupenym odjinud?
    Ucet mam na USA, a gold kupuju pres jeden obchod, kterej mi posle oscanovanej kupon.
    Pak teda zadavam jen seriovy cislo. Hadam ze v tomhle pripade mi daj prd a ne hru.. ?
    • odměnuje se přes tenhle web, kupon si můžeš koupit kdekoliv. http://rewards.xbox.com/ Bohužel to nemůžu potvrdit ještě jsem neměl příležitost.
      • Ve zprávě, z které jsem čerpal, je cena v libře... Možná to tedy zkusit přes britský (UK) účet?
        • Mmmmm.. Nemam a zakladat kvuli tomu nebudu. Snad se nekdo podeli .. ?
          Stejne ale asi bude pro cecha porad problem s platbou.
      • No koukam ze v ty tabulce navic nic o konkretnich bonusech nepisou. Odkud je teda ta informace o Fable III ??
        Na xbox.com je v tabulce i za rocni prodlouzeni GOLD uctu jen 400MS bodu.
        "Loajalnim clenum" (?) pripadnou VIP nabidky (?)
        Nerozumim, nechapu..
      • Jenze pres xbox.com si to prave neumim zaplatit.
        Abych mel US ucet, tak jsem si musel zadat bydliste v USA, a pokud bych chtel platit svoji kreditkou tak to samozrejme nesouhlasi, a odpalkuje me to...
        Leda ze by na to byl nejakej figl.
        Kvuli kupovani her za koruny z marketplace mam jeste i CZ ucet, ale cechackum asi fakt odmenu nedavaj. Hlavne teda nechci GOLD CZ ucet...
        • Tak to nevím, leda ještě zkusit poptat se na xboxwebu, je tam pár koumáků, kteří dělají návody na různý fígle jak obejít ty region locky. Zkusit to leda tam, vsadím se že když jim někdo řekne o hře zadarmo, že na to přijdou. *3*
  • HD remake her ICO a Shadow of the Colossus pro PS3 se zřejmě opozdí.

    Nas..li mě hned po ránu!!! *10* *10* *10*
    • oin.odin
      tak tak dobre vravýš
  • Aby vám dobře běžel Bullestorm není ani tak potřeba mít pořádný procesor, jako spíše grafiku....

    No mě teda hra přijde naprosto nenáročná nemám žádný dělo spíš naopak mám athlon x2 , 2Gb ram a gts 250 a jede mi to v průměru okolo 40 snímků min tak 30 max 60 takže náročný to určitě neni a taky bejt nemůže UE3 je už dost starej
    • Urug

      bla

      rádlo 4850 GLH (DDR5)...vše na max, 1980x1050, bez AA... sem tam se to maličko trhne, jinak to běží plynule.
  • splash

    Microsoft (alespoň v zahraničí) začal nabízet při prodloužení zlatého účtu Xbox Live o rok...

    Na xbox mám dvě hry: Fable 3 a Halo: Reach...super :-D
  • Psychotic

    Crytek: „Crysis 2 nebude podporovat kooperativní hru, ale kampaň pomůže vytvořit ze hry "must...

    Kdyby ano, už bychom to věděli.
    • Tak ještě to nevyšlo, tak nevíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit