Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na homepage TES V: Skyrim běží odpočítávání do zveřejnění prvního ingame záběru. Budík...

    Cože? Skoro den? To jste mi neměli dělat...asi do té doby umřu.
  • smejki

    Premiérové teaser video ze hry Battlefield 3 je online!

    ó, technologické žravsó <3
  • Microsoft (alespoň v zahraničí) začal nabízet při prodloužení zlatého účtu Xbox Live o rok...

    Halo: Reich? A to jako vážně? :)
    • ups, díky
      sy kluci, máte pravdu (jako vždy ). Nechal jsem se omámit těmi dalšími novinkami...
      Díky za upozornění... opraveno *3*
      • Všiml jsem si, že záměrně používáš "sy" namísto klasického "sry" Snažíš se plout proti proudu? *1*
        • Tak nějak *4*.
          Bleskověji se napíše "sy" než "sry" a myslím, že to pochopí (snad) každý.
          • splash
            To e fjn...
    • Ataker

      Crytek: „Crysis 2 nebude podporovat kooperativní hru, ale kampaň pomůže vytvořit ze hry "must...

      To je teda hodně zajimavé... :)
      • už je tam Reach, za chvili dostaneme omluvu typu : "sy kluci, máte pravdu (jako vždy ). Nechal jsem se omámit těmi dalšími novinkami..." nebo "ups, díky " nebo "Díky za upozornění... opraveno" *3*
  • Grafická stránka PC verze hry Dragon Age II se od té X360 moc neliší.

    PC verze je na maximální detaily? Jestli ano, tak jediný rozdíl je ten, že Xbox má živější podání barev... A jinak samozřejmě ve vyšších rozlišeních bude vypadat na PC líp, ty obrázky jsou dost malé i po zvětšení na originální velikost. Ale co, DAO nebylo o grafice, i když ta byla taky velmi příjemná a povedená.... I o koupi dvojky budu uvažovat, ale počkám si na recenzi...
    • smejki

      Grafická stránka PC verze hry Dragon Age II se od té X360 moc neliší.

      Všiml jsem jen té jiné barevnosti a hutnějšího post-processingu u PC
  • Nové screeny Battlefield 3 vypadají přesně tak, jak jsme si je představovali.

    a co gameplay video battlefield 3
  • BATTLEFIELD 3

    Pokud někdo neviděl tak tady je NOVÝ TRAILER NA BATTLEFIELD 3 : http://www.youtube.com/watch?v=mR2-wWMuL18&feature=channel
    • Podekovani

      Diky
  • Sony začalo shánět zaměstnance, kteří budou mít na starost obranu proti pirátům a hackům u konzole PS3.

    To je začli shánět brzo, no... *1*
  • Nové screeny Battlefield 3 vypadají přesně tak, jak jsme si je představovali.

    Nějaký rendery mě neohromí. Až to uvidím ve hře, zajásám.
  • Black_Hand

    Španělský designer Titobruni vytvořil mod, v němž navazuje na příběh Silent Hill 2. Zatím...

    a co treba rici, ze je to napsane na UDK? tedy o mod vlastne nejde, ale jde o samostatnou hru. to by pak bioshock a podobni mohly byt mod taky.
  • Nové screeny Battlefield 3 vypadají přesně tak, jak jsme si je představovali.

    trochu moc šedivé a nevýrazné...no, asi jako válka, ale čekal bych něco lepšího. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit