Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Titanfall 2 free weekend už jede

    a dokonce se to už dá na PC stáhnout, ještě před chvílí to chtělo CD klíč

    https://www.origin.com/irl/en-us/my-home
  • N0isy

    Přehled vítězů ankety The Game Awards 2016. Hrou roku se stal Overwatch.

    To je fraška. *11*
    • Jack1947
      Co se divíš tak tam bylo víc OW fanoušků než jinejch... přebyli je účastí.
  • Femto

    Přehled vítězů ankety The Game Awards 2016. Hrou roku se stal Overwatch.

    Kvalitka *15* Tak jako každý rok...
  • ringmancz

    Dishonored 2 beta patch 1.3

    běží to trochu líp, ale pořád ne tak, jak by mělo

    a na steamu to slevnili na 40 euro...
    • madPav3L
      Jo, běží to líp v rozmezí statistický chyby +/- 1 FPS... https://www.youtube.com/watch?v=hkFOPMfcKVg
  • Kozy
    Tak letošní rok byly v PS Plus hry za 1150 dolarů, to je slušný.
    • Nechcem slevu zadarmo ?

      K čemu že za 1150 dolarů , když většina byla ležákem o který bych na Store dobrovolně ani nezakopl :( ? ..... Za mne slabý hrozně slabý rok .
      • Kozy
        Tak pro mě tam každej měsíc bylo něco, co bych si třeba nekoupil a příjmně mě to překvapilo. Za tu cenu si nemůžu stěžovat.
  • ucho
    hezky to Sony na PSN rozjizdi. Rise of the Tomb Raider za 899,-. tomu neodolam :)
    • Johnny
      Nejlepší je že toto je normální cena na PC... ale když z toho maj konzoláci radost tak ať :) aspoň z něčeho se můžou těšit :)
      • ucho
        je hezké, jak si umíš lidi zaškatulkovat. mám i PC, hraju i na PC, hry si kupuju i na PC, ale jsem konzolák, protože si dovolím koupit hru na konzoli :D nejvíc mě můžou potěšit tobě podobní blbci v diskuzích :D

        mimochodem časem si toho Tomb Raidera koupím i na PC, ale tam je teď moc drahej. tam půjde cena rychle dolů. klidně teď zaplatím za hru víc, ale zároveň chci podpořit PS4, takže solím prachy za PS4 hry. za PC až když jsou za pakatel (popravdě tam mám hry na Steam prakticky zadarmo, proč toho nevyužívat).
        • Taky je musim podporit, jinak ti chudaci nebudou mit co jist.
      • Zrovna u rise of the tomb raider, kde se nedá sehnat krabicovka je běžná cena 50 euro tedy přibližně 1350 korun.
        Nepočítám ty pochybný stránky s kódy.
        • Co to? Od 899,- (viz Heureka) máš PC krabicovku Rise of The Tomb Raider 20 Years Celebration, tzn včetně všech DLC, s artbookem atd..
          • ucho
            tak to je super, že hru, která už je na PC skoro rok, můžeš sehnat za 899,- ...
            na PS4 to ještě není ani dva měsíce...
            • Jack1947
              Bych na něj už přestal reagovat je to jen blbej troll
            • To je mi upřímně celkem jedno. Kdyby ses podíval na co reaguji, tak já jen opravuji tu chybnou PC cenu pisatele přede mnou. Do PC vs konzole flamewar mě pls nezatahuj.
            • To je super, ze tvoje obhajoba proc zaplatit vic penez za orezanou verzi nikoho nezajima.
          • Omlouvám se
            Kouknul jsem se na heureku a ukázalo mi to jenom obchody typu key4you, měl jsem být důkladnější
        • Draken69CZ
          originálky.cz krabicovka za 899kč
    • Mart9
      Ještě lepší je ta akce 1+1 zdarma. To je úžasná nabídka.
      • ucho
        ne, ta akce 1+1 je mizerna a nevyplati se na nicem. ceny u tech titulu zvedli tak 2,5x. vyslo levneji, kdyz byly ty hry v akci jednotlive.
        muj predchozi prispevek nebyl ironie. za Tomb Raidera je to na PS4 pekna cena, kdyz je to tam vicemene novinka, a levneji pokud vim nikde nikdy nebyl. koupil jsem.
        • Mart9
          Zrovna ten Tomb Rider jsem tam viděl za 899 taky a k tomu bys dostal zdarma třeba Last of us. Nebo je tam za 899 Zaklínač 3, což není přepálená cena, a k tomu si dodej cokoliv z té nabídky.
          • To si ale pleteš RotTR se 3 roky starým Tomb Raiderem. A ten Zaklínač taky není kdoví co, protože to není GOTY, takže pak vysolíš plnou za datadisky. :)
            • Mart9
              OK, tak to se s Larou omlouvám. Ale nabídky určitě využiju, Zaklínač má adekvátní cenu.
  • NWN Diamond a Shadow Warrior zdarma na GOGu.
    • SalemCZ
      u příležitosti dnešního Retrogamesplaye
  • Lukass

    Just Cause 3

    Kdyby mel nekdo tipy jak hru rozjet aspon na medium hratelne budu rad.
    Vytizeni ram pri hrani 79-82%, hraju v offline modu, hru spoustim jako spravce a nastavuju vysokou prioritu. Nic nepomaha.
    Zacne prset a seka se to jako blazen, navic 50 FPS vypada jako 20, a 40 jako 15 nechapu. Fakt me to stve. Vetsi prestrelky nehratelny. Hra by me bavila ale takhle me to fakt mrzi :-(
    • Mám gtx 970, I5, 8 gb ram, win 10 a přesně toto se mi dělo taky a pomohlo mi vypnout steam overlay a pouštět hru jako admin.
      • Jack1947
        To se mi nedšělo nicméně jsem radši pro sichr u všech her ( hlavně těch mp ho vypnul) ta volovina žere moc výkonu.
    • solomon.short
      prosim Te, co mas za sestavu. na herni lowend mi to bezi krasne...tam bude problem nekde jinde..
      • Lukass
        I5 6500, 960 2GB. 8 Gb Ram. Fak uz nevim co stim. System mam cistej vsechno slape jak ma. Battlefield me jede v multaku na medium high 60 FPS. Ale to Just Cause je proste nehratelny.
        Ten loading na zacatku chvilka, hra je hned nactena, ale proste jak zacne prset nebo letim, vetsi prestrelka, zacne se hra sekat.
        • solomon.short
          a system mas jaky, Windows 10? ja porad jedu na Win 8.1 a s problemy jsem se opravdu nepotkal (Steam overlay mam vypnuty)
          • Lukass
            win 10. Co sem ted cetl hodne lidi ma problemy na win 10
            Jack: Nepomaha me nic, uz sem to vzdal :-( Ale Battlefiled jede jak vino i v multaku na win 10i Lara jede paradne.
            • Jack1947
              Jsem rád tedy že jsem to dojel zdárně ještě na Win7. Win10 bude v leččems horší tady to je zářnej příklad ( krom starejch her).
        • Jack1947
          Tak to pottom máš jinej problém kterej s ramkou nemá mnoho společného - asi budeš jeden z mála. Mne to nejelo kvůli tomu Raptru ( ramce) vypl jsem a hned 60fps na max. U tebe nevím ale každý problém má vždy řešení ... Nedělá to Steam Community overlay ? ale to by si spíš sáhlo do procesoru než ramky... já to mám ve většině hrách vyplé... taky mi to vytěžovalo cpu.

          Děje se to tedy jen v určitých částech - nebo situacích kdyby to bylo ramlkou jelo by to stejně blbě furt ale občas se ta hra škube ve větších vřavách to jo... což taky asi nebude ttvůj problém hmm...
          • Škube se to i na konzolích , takže tolik k optimalizaci . Jednoduše hra se nepovedla ...
            • Jack1947
              Ne nepovedlo se skloubit hraní s denuvem které žere až moc Ram hraje jinak hratelná v pohodě. O konzoli nevím nemůžu soudit ale spíše se nedivím kolikrát udržet 30fps je nadlisdkej výkon i u méně náročnejch her.
  • jack

    'No Man's Sky' cleared in false advertising investigation

    https://www.engadget.com/2016/11/30/no-mans-sky-steam-asa-investigation/
    • ringmancz
      ta společnost uznala i to, že neomezený připojení k internetu může mít mírná omezení...
    • MickeyMutant
      Škoda. To vysílá signál, že účel světí prostředky.
      • jack
        taky se mi to moc nelibi...
  • Malleth

    Yakuza 6 obdržela od magazínu Famitsu hodnocení 10/10/9/10.

    A u nás to vyjde tak v roce 2019, jestli vůbec...
    • Vogon
      Myslím, že to hodnocení bylo jasné každému kdo hrál demo.
      • Malleth
        Jn, je výborný, ale je to taky nejdražší Demo, co sem kdy hrál...
        • ringmancz
          proč nejdražší?
          • Malleth
            Protože máš k němu přístup jen když si koupíš remake prvního dílu, co vyšel jen v japonsku.
            To je nějakých 1500,- a ještě mi tam napálili pětistovku clo (což se mi stalo při nákupu z jp poprvé).
            • Malleth
              Tak to už je o tom jestli tě baví tenhle styl hry. Když jedeš čistě story a nebo prokládáš souboje minihrama, repetitivnost se nedostaví. Jinak čtyřka má dost dobrej příběh a je to první díl, kde hraješ za víc jak jednu postavu, což tu formuli dost oživilo
            • Jack1947
              Souhlas není podobné hry bohužel, prostě neměla tak silnej hype.

              Sterotypní a zbytečné bylo Y4( je to i tady v recenzi) Y5 jsem nehrál ale asi bude parádní.
            • Vogon
              Nezapomínejte na speciální bojový styl IDOL.
              https://www.youtube.com/watch?v=ldPxadNKkaE

              Fordzy: Na PC máš nejblíže asi Sleeping Dogs, alespoň spirituálně. Čti: Karaoke.
            • Malleth
              Především je to slabým marketingem. Ohledně pětky ale nesouhlasim. Ta je rozmanitá jak svi*e.
              Lovíš tam medvědy v horách, závodíš s taxíkem, děláš taneční vystoupení atd. A to nemluvim o minihrách

              Navíc si tu vyzkoušíš čtyři různý bojový styly, který pak ještě postupně rozšiřuješ. Neznám moc her s takovýma možnostma
            • Jack1947
              Nechápu proč to na mnašem trhu a západním nemá takovou úspšnost že nevydali Yakuza5 tady hned v době vydání.

              Možná proto že po několika hodinách je to celkem stereotypní mlátička ale Y5 měla povedenej trailer.
            • Malleth
              Oficiálně ne. Ale jednička i dvojka jde v pohodě hrát na PS2 emulátoru. Letos sem je oba dohrál a pak sjel i ty díly na PS3, Je to výborná a dost zvláštní série, která stojí jak na gameplayi, tak i silnýmu příběhu bez toho aby se navzájem dusili. To se moc často nevidí.
            • Fordzy

              Neoficiálně: Death Stranding poběží na interním enginu Sony.

              O Yakuze jsem čítával už v OPS2 magazínu, ale nikdy jsem se k ní osobně nedostal a vždy jsem si jí chtěl zahrát. Jsou nějaké díly i na PC?
            • Malleth
              Dr. Lisa Su: To je stejně zvláštní jak to slovíčko zdomácnělo
            • Vogon
              Jo, s těmi animacemi naprosto souhlasím, obzvláště špatně to působí, když v nových scénách, které jsou občas doslova vpletené do těch starých, mají animace moderní. Vydání v angličtině by bylo super, ale jak znám Segu, tak ho vydají tak v roce 2020, aniž by komukoliv řekli, a pak se budou divit že se hra neprodává.

              EDIT: Lisa Su: Je to hra předělaná do nového enginu s vylepšeným bojovým systémem a mechanikami. Animace tam nechali schválně, pro nostalgii. Pokud si myslíš, že to odbyli, tak se podívej na srovnání: https://www.youtube.com/watch?v=z0iM30jgMfM
            • "reusování" *8* to už je moc i na mě

              EDIT Vogon: o hře nic nevím, šlo mi o to slovo a krvácející češtinu..
            • Malleth
              Tomu věřim, i když mohli teda znovu udělat animace v cutscénách místo reusování těch z 11let starý původní hry. Já ho ale nehci hrát než vyjde Zero a navíc chci ještě počkat jestli i ten remake nakonec nevydaj v angličtině.
            • Vogon
              Vždyť ten remake je dost dobrý, navíc přidává nové scény.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit