Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Watch Dogs 2

    Už jste se asi dočetli, že optimalizace WD2 se tentokrát povedla (což reflektuje i Steam). Můžu potvrdit, že po instalaci nových ovladačů se FPS drží kolem 50fps (High nastavení) s menšími dropy (960 2GB) - bez nich mi to padalo i k 30fps.
    Přál bych si mít ale lepší kartu, protože vzdálené objekty a krajina docela trpí, když to nemáte na maximu. A San Francisco ve hře je moc hezky vymodelované.
    Herně zatím moc soudit nemůžu. Střelba a ovládání stejné jako v minulém díle. Auta na silnici šíleně plavou. Ale je to asi o zvyku, ptže teď mám v ruce ovládání z Mafie 3, které je mnohem tužší a jde tam cítit více váha vozu i ovládání postavy je přesnější. Na první pohled se ale nové WD povedlo, což asi moc nereflektují prodeje.
  • Jack1947

    Overwatch maximální level za 6měsíců

    https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/5f5vhx/lvl_1800_reached_world_first_without_account/

    http://www.pcgamesn.com/overwatch/overwatch-highest-level-solo

    Myslím že lepší definice než No lifer není ale kdo chce tam. No možná ho dohoním za pár let hehe D:
    • stratego
      Máš nový vzor?
      • Jack1947
        Ono jde spíš o to že nemám rád výzvy a nějaké prvenství mě nechává ledově klidným... ale at si pro mne za mne něco někdo dokáže, když ti to pomůže tak já si to dokazuji ( nebo se aspo snažím) tady na games. Skoro 5 let *12* *15*
    • OPenetrator
      Ty ses jako definice nolifera podle me podstatne lepsi. Aspoň v něčem ses dobrej, gratuluji.
      • Jack1947
        Nechápu z čeho soudíš jenom asi mne to vidíš když tu zrovna si... což by tomu tak odpovídalo ale jo tak jsem no lifer noo... at máš klid. (děcko :D) Vidíš že umíš bejt i celkem příjemnej...

        Možná že jsem nolifer na internetu ale ve hrách těžce zaostávám ani by mně jednu hru hrát nebavilo tolik hodin lol.
      • Hanzales
        Má pravdu, zjizvená tvář.
        Nutno podotknout, že je nás hodně :) Kdo z nás každý den prožívá něco nového, skáče s wingsuitem, jezdí závody, lozí po exotických skalách a potápí se v exotických hloubkách?
        Já se musím přiznat, že si spíše každé ráno zpívám "every day is exactly the same..."
        ...ale aspoň si to uvědomuju :)
        • solomon.short
          palec nahoru za NIN :)
        • 0011
          kromě toho wingsuitu tohle všechno dělám skoro každý den, pochopitelně ve hrách, ale až si koupím just cause 3 tak budu moct i to *1* hlavně ne každý z nás má zdraví na dělání takových vylomenin, já mám například problémy s koleny, ale strašně mě baví parkour a abych se na něj nemusel jenom dívat, tak naštěstí mám AC a ME, u AC mi ke štěstí stačí zajímavé prostředí pro parkour. Z lezení po skalách mám z minulosti zážitek, ze kterého jsem se málem nevrátil a od té doby mám dobrodružství radši na monitoru/televizi/displeji než ve skutečnosti
        • Alespon si zpivas fakt super pisnicku :D
  • Kozy
    Příští rok nás v Rainbow Six Siege čekají operátoři ze Španělska, Izraele, Číny a Honkongu.
    • nekromant33
      Jsem rád, že to podporujou dál a nedělají rovnou dvojku.
  • Steam Awards

    Dnes je posledni den, ve kterem lze na Steamu hodnotit hry. Pokud jste fanouskem serie Half Life od Valve, pripojte se prosim k teto akci :)

    https://www.reddit.com/r/HalfLife/comments/5eivdr/let_valve_know/

    Posledni moznosti je hodnotit hru ve vlastni kategorii. Zadejte

    GAME THAT DESERVES A SEQUEL
    pro hru
    Half-Life 2: Episode Two
    Diky *1*
    • ringmancz
      hlavně bacha, ať tě tady někdo neobviní ze zapšklosti a hlouposti
  • Morraw

    Origin - gifts

    Během velkých slev na Originu se objevila možnost posílat hry jako dárky ostatním uživatelům. Musí být ale ve stejné zemi. Bohužel mi to nefunguje. Co to znamená mít stejnou zemi ? Jako v nastavení ? Ptže to máme (EA account) a přesto to nefunguje. Stupidní Origin *7*
  • jakubc
    Existují nějaké už opravdu skvělé a "nepostradatelné" módy pro Fallout 4? Hrál jsem to hned po vydání a tam mě snad zaujal jen mód, který zpřehledňoval dialogy. Líbilo by se mi něco, co nějakým způsobem přidává variabilitu do hry (třeba do nepřátelských NPC, třeba co se týče jejich vybavení), nepohrdnul bych ani nějakými grafickými vychytávkami.
    • Johnny
      nejpodstatnější základ je CBBE xD
    • Tilwaen
      Síla je v detailech.
    • Mě se dost líbil "Raider Overhaul" a True Storms - Wasteland Edition. Pokud se ti okoukalo herní prostředí tak doporučuju Resurection nebo Fallout 4 Seasons.
  • Lukass

    Just Cause 3

    Tak sem to koupil a zase sem se jednou nachytal. Varovani pro kazdyho kdo ma 8gb ram, NEBRAT!!!
    Ta hra je neoptimalizovana sragora, divim se ze to vubec steam prodava, tp je faklt vrchol.
    Chvilu to jede dobre, pak to zacne dropovat o 20 FPS, pak to spadne. Rozdily v nastaveni grafiky nejsou prakticky zadny, AA nefunguje. Problikavaji textury, no psycho. Ze ja pitomec v tom nahral vic nez 2 hod. a nemuzu z to refundovat.
    Jinak hra by to byla paradni, ale jak si ju ma clovek uzit kdyz je to rozbite brak. 3/10
    • Johnny
      přikup ramku ty braku ;) já jel taky donedávna na 8Gb, ale přechod na 16Gb je opravdu znát
    • solomon.short
      i5-4460, 8GB RAM, GTX 960 2GB a jede to jak po masle. otravny je jen ten uvodni loading
      • Jack1947
        Ty loadingy byli na přes držku to bez debat a Offline funkce taky moc nepomohla.
      • Lukass
        Sakra mam lepsi sestavu nez ty, a fakt se me to seka,
    • Hanzales
      Tož já mám taky 8GB RAM a jede mi to normálně svižně, bez dropů, nebo swapů.
      Detaily High (1080p MSAA T2) a to to nemám ani hozené na SSD.
      Kolik máš volné ram, než jdeš hru spustit?
      Já mám kolem 15% zabráno systémem a se Steamem 18%.
      http://i.imgur.com/ewTdchZ.jpg
      Edit: jsem se zase pobavil na tom steam foru co dal Jack u toho druhého příspěvku (ps od té doby opravili ty memory leaky)
      Doufám, že taky nejsi jako ten druhý tam, co to pouští s 2GB VRAM a texturami na Very High, a pak se diví, že mu to zasekává byť má celých 16GB RAM...
      • Lukass
        System zasvinenej nemam, textury na medium, hraju v offline rezimu. Nic nepomaha. Zkusil sem nekolik navodu na netu a nic. Prs spustenim hyr mam zhryba 20% vytitzeni RAM.
      • Jack1947
        Jo ale mne ta hra jela na maximum, takže jak púíšeš je to celé o ramce a to máš ještě rezervu jestli máš tak málo zabráno před spuštěním.
        • Hanzales
          jj, ukazatel ramky při hraní nějakou tu rezervičku ukazuje :)
          Jen v pár případech jsem zatím narazil na strop akorát té VRAM (nutno oželet ultra/extra detaily textur a ulravysoké AA) a velmi zřídka na limit CPU. Něco, co by mi sežralo celých 8GB RAM a začlo "swapowat" si nevybavuju, snad jen DCS když to přeženu s detailama :) Každopádně mít 16GB RAM, využití se najde, tam už si člověk může dovolit mít na PC bordel, nebo při hraní zároveň konvertovat video :)
          • Jack1947
            To nevím nicméně DayZ a ostatne i ta Arma jede na max co se ramky týče ale to je spíš zabugovaností a nedodšělávkou než že by to bylo náročné. JC3 to nějak pokazily tím denuvem že to chce víc ram než hra potřebuje.

            Jsou hry které sežerou hodně ram... holt to bude chtít časem upgrade ale na ten dojde a ramky nejsou tak drahý. ( zblášt když se koupěj jen 2). 8Gb je už standart ne něco co by člověk měl rezervy... ale stačí... zatím.
    • Jack1947
      Nemáš zaplé nějaké postraní programy ( u mně to dělal Raptr řral mi bůhví proč ram?)

      Vypnul jsem a jelo to 60fps dělá to Denuvo a hlavně nutnost mít online stále to se dá vypnout ale hra pojede stejně blbě tak než začneš brečet něco si zjisti přišli jsme na to úplně náhodou s kámošem. Prostě nesmí ram přesáhnout 90% jinak to začně jezdit těch 20 fps a méně.
      • Ty jsi ale vemeno.
        • Jack1947
          https://steamcommunity.com/app/225540/discussions/0/485624040227217588/

          https://steamcommunity.com/app/225540/discussions/0/485624040227217588/

          Takže víceméně co jsem psal musí to jet alespon na 40% ramky a méně - minimalizovat postraní programy.(vypnout)
          • Alespon 40% a mene?
            • Jack1947
              Narozdíl od tebe se snažím pomoc ale ty jenom blbě remcáš... a mám pravdu trolle bohužel *12*
  • Jack1947

    Patch (v.35) přidá 6. prosince  do MOBA titulu Paragon novou mapu (Monolith) a přinese rychlejší a akčnější hratelnost.

    Hrozně pomalá hra- ještě že ty karty se dají získávat hraním a ne kupováním.Možná by mohli přidat i nějakej kratší mod a koneckonců je to už v betě nějakou dobu Matchmaking taky není nejlepší. Celé to je o spolupráci, když mně podobně jako (ve Smite) nechá samotného na lajně a pak nadává k ničemu to nevede.

    To nehraju jen výhledově abych mrkl na změny. Dost věřím že to trpí neduhem že se jede low lvls proti premade party ostatně jako v jinejch hrách.

    Ta mapa je vítaná, ted ještě nějakej rychlejší mod.Protože sice se dá vzdát jenže musí uplynout 14minut a to je celkem dost.
  • MickeyMutant

    Přehled všech dárků, které má připravený Ubisoft v adventním kalendáři.

    Dárky rozbalené už v listopadu? Herní novináři jsou zas o pořádný krok napřed.
    • Jack1947
      Ono to zas tak horký není zatím jen jedna hra a navíc na mobil ( 2 den se mi otevřít nepovedlo) jinak samé wallpapery a jiné kraviny.

      Tak to je výsměch jen blbosti hry jsme si už vybrali dávno a oni tu přesto budou lol( asi pro ty co z nějakého důvodi nestihly)

      Nicméně - aspon na 30 den mohli dát hru a ono ne...
    • Morraw
      Nechám se překvapit. Spíše mě zajímá poslední hra k 30ti letému výročí. Doufal jsem v první AC.
      • MickeyMutant
        Byl Blood Dragon a bude Prince of Persia, Rayman Legends, Splinter Cell a The Crew. Možná to stačí.
        • nekromant33
          a AC 3
          • SalemCZ
            noooooooooooooooooooooooooooooo, Altaira pls
  • Po vydání nejnovějšího patche (v1.4) hraje The Division stejný počet hráčů jako v době vydání hry.

    Po minulém DLC Undeground který se stal po prvním zahraní celkem monotónní je survival příjemná změna strávil sem u toho s kámošem asi 6 hodin které nám ale utekly jako by to byla hodina jedna napětí a nutnost rychle se posouvat kupředu tlačeni rozšiřující se nákazou na kterou má vliv i hlad žízeň a nedostatek léku
    Jelikož na začátku přijdete o všechen gear a zůstane vám úplně základní tak se vrací ta radost z nalezeni předmětu s trosku vyššími staty než máte
    Mezitím co v základní hře vzhledové věci boty bundy čepice neměli žádný vliv na gameplay tak teď je velmi důležitý, protože snižuje účinek smrtelného mrazu
    Obtížnost je celkem vysoka zatím se nám nepovedlo dosáhnout všech úkolu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit