Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Just Cause 3

    Tak to konecne vezmu, za tech par korun co to je na steamu se to vyplati ikdybych to mel po 5 hodinach prestat hrat.
    • Na PS4 jsem, kupoval rovnou plný bundle a nakonec to vypadá , že se k těm DLC ani nedostanu , protože gameplay je jedním slovem STRAŠNÝ (.... a robotí ostrov hlídá gravitační anomále :( ) !!!!
      Po hodině haraní Just cause 3 se cítíte jako ..... po třech směnách v kolbece :/ ....a to fakt už není zábava .
    • Jack1947
      Dobrý, snad to brzo cracknou abych si zahrál i DLC ( ne opravdu je to trochu moc jen za pár blbostí)
  • Jack1947

    Overwatch Pharah cosplay Anubis

    http://www.kotaku.com.au/2016/11/overwatch-pharah-cosplay-is-fully-operational/

    https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/5ahodo/amazing_pharah_anubis_cosplay_by_germia/

    Sice starší ale díky (bonuswebu kde byl rozhovor) jsem se dozvědel že je z čech to je teda něco. Vyhrála Eurocosplay 2016
    *8* (doufám že to zde nebylo)
  • ringmancz

    Steam Awards iniciativa

    http://store.steampowered.com/SteamAwardNominations/

    Valve si na sebe upletli bič. otevřete steam store stránku Half Life 2 (někdo dává Ep2), nominujte hru v kategorii The “We Didn’t Think Of Everything” Award, pojmenujte kategorii Learn To Count To 3 nebo třeba Game That Deserves A Sequel, nebo co vás napadne
    • Já bych do kategorie Best use of farm animal, dal nějakou grindovací MMO, kde je hráč tím "farmícím zvířetem" :D
    • Ronox
      No můžeš se na to podívat i z druhé roviny. Lidé dostanou možnost udělit svým oblíbeným hrám ceny a místo toho to zneužívají v naprostý k*kotiny. V gamingu nebylo tolik zapšklosti a hlavně hlouposti nikdy víc, než dnes. Je to smutný.
      • A mohl bys mi vysvětlit v čem je v tomto případě ta zapšklost? Že chtějí fanoušci HL třetí díl a vtipně to dávají Valve najevo? Jo, to je hejt jak prase. Napřed si přečti o čem ta VLASTNÍ kategorie je...
        Mě to třeba přijde vtipné a ne hloupé. Nehledě na to, že polovina těch kategorií mi přijde spíš jako parodie. (best use of farm animal apod..)
        • Ronox
          V tomhle případě jde hlavně o hloupost. Zapšklost uvidíš všude jinde a tím myslím diskuze pod recenzemi, dojmy, oznámením apod. Tohle včetně toho, jak se drtivá většina chová v online hrách. Bohužel čím víc možností mají k vyjádření svého názoru, tak tím víc jsou slyšet a všímáš si toho. Posledně mě dostaly výhružky vývojáři z Dishonored, který i přes to, že psal na twitter, jak pracují na opravě PC verze, tak mu tam stejně všichni vyhrožovali a nadávali.
          • ringmancz
            to tady pleteš dohromady věci, co spolu vůbec nesouvisí. Vytrollovat Valve a nadávat v online hrách? Tady jde o to, že Valve nikdy neoznámili zrušení třetího dílu, jenom to nechávají pomalu vyšumět a nereagují na dotazy, jenom občas do zdrojáku vloží nějakou zmínku.
    • SalemCZ
      Můžu se zeptat na vaše hodnocení v ostatních kategoriích?
      • froztik
        http://imgur.com/a/Q3GjR .... ale taky jsem si nebyl u nekterych kategorii moc jisty. Mozna ze to jeste pozmenim. *5*
        • SalemCZ
          Tak na Rocket League jsme se shodli :D
          • Za mne by Rocket league vyhrál leda v kategorii "The biggest disappointment from lack of creators support"
            .... Povedlo se vám rozchodit lokální multiplayer na jednom PC / splittscreen ?
            To co na PS4 zabere tak minutu , u PC verze vyžaduje obezličky v podobě Xbox ovladače či mapování čehokoli jiného na DXinput wrapper a pořádně to nefunguje i tak . Navíc si gerojové ze stížností nic nedělají a něco jako funkční náprava pro všechny není v plánu :(((( .
      • ringmancz
        http://i.imgur.com/Q05hksY.jpg - ale skoro u všeho bylo víc kandidátů

        a pro Jacka, chtěl jsem na tebe zareagovat, ale udržel jsem se, protože by to nebylo slušný. a že nemáš v knihovně ani jeden díl Half Life, když teď stojí necelých 50 korun? no, proč se vlastně divím?
        • I kdyby stal 2 koruny, ona je nejaka povinnost nakupovat hry tam kde ty urcujes?
        • Jack1947
          Mám CS:S a Hl2mp.Takže Hl vlastně mám... dá se říct *3*
    • Jack1947
      Nojo ale abych ohodnotil hru tak bych jí musel mít v knihovně a zahrát takže nepoužitelné a jedná se jen o nějaké blbé odznáčky... ale jo at si někdo dá tu práci GL *4*
  • jindra.veliky

    vite co muze za bugy v kingdome come?

    toto

    http://www.imgup.cz/image/LkXC
    • A to sis dal tu práci to někam ukládat, když to má Dan veřejně na FB ? *4*
    • Lukyz
  • Humble Bundle

    TIS-100 - 7ZFG7-PC3PV-BML7Y
    Legend of Grimrock 2 - 0476X-6GAF4-Z3EE3
    • Lukyz
      Díky za Grimrock! *3*
  • Tilwaen

    Steam autumn sale...

    ... je právě teď.
    • jamar28
      70 % sleva na DOOM. Hezký... *4*
    • Jack1947
      Aneb hry co nikdy hrát nebudete ... Battlerite wtf ? další variace na mobu
      • ringmancz
        co je ti do toho, co děláme se svýma penězma? běž si radši stáhnout nějakou kravinu
    • Undertale a Life is Strange po 5e, zbytek snad odolám. :)
    • ringmancz
      konečně to nějak ozvláštňují
  • Volume - 4XWHH-QAXNK-5PX25
    TIS-100 8FDNR-2V46E-HK9C9
    Infinifactory - 64GI2-DFAGG-ZLPMW
    The Secret World - 6KNEQ-43CCY-Q29ML
    Dungeons 2 - 628YI-674CE-R6V8W
    • minarik1
      Vzal jsem Volume, díky :)
  • Lukass
    Prosim o radu, mam novou zakladni desku a hw monitor me ukazuje teplotu mainboard 115 stupnu. Je to mozny?
    Myslim ze to meri nejak spatne
    EDIT: V biosu me deska ukazuje 29 stupnu, takze to nejak spatne meri asi
    • Jack1947
      Nejhorší jsou ty tepelná čidla - úplná zbytečnost mně to furt pípalo když teplota grafiky přesáhla 69stupnů - nejlepší je to vyrvat a máš klid a naměření jen programy k tomu určené... ty takovej pc znalec lol ( nebo ne?? )
    • ringmancz
      měřáky na desce často ukazují špatně v takových programech, mně to taky dělá
    • Draken69CZ
      Je co sis pořídil? To neřeš chyby bude v komunikaci mezi SW a MB.
      • Lukass
        Delal sem mensi upgrade, muj starej procak uz nestihal v Battlefieldu, tak sem upgradnul i ramky a desku :-)

        CPU Intel Core i5-6500
        MB ASUS B150M PRO GAMING
        RAM CRUCIAL 2x4GB DDR4
        • Draken69CZ
          Pěkný, něco podobného jsem vybral kamarádovi jen k tomu vzal ještě 1060 a chrochtá si ono taky z jednojádrového athlona docela skok :D

          /jen ty ramky bych vzal v jednom modulu *3*
          • Lukass
            Jo su spokojenej, Battlefield ted lita 60 FPS a hned je to jina jizda :-)
    • Veskoslav
      V zátěži? Jestli v klidu, tak buď je blbé čídlo, blbě to počítá nebo máš blbou desku.
      • Jo, mas blbou desku, mel bys to vyhodit do kose
      • Lukass
        ne v klidu, deska je uplne nova, je studena, vsechny dalsi teploty na desce sou kolem 28 stupnu
  • herní pleny

    Tak kdo jste už přispěl na KS na plínky? :)
    https://www.kickstarter.com/projects/1149400304/underscares-the-diaper-from-the-creators-of-outlas
    • Kickstarter jde fakt do sra***...
      • Veskoslav
        Proboha....Je to promo na Outlast 2 *7*
    • Jack1947
      V diskuzi píšou že to je chytrej reklamní tah a nedivil bych se a to tvrzení " že (někteří hráči)měli potřebu výměny trenýrek atp při hraní Outlast"? *7* To se mi moc nezdá.

      MNusí hlavně uspět hra nebo nic nebude. Pleny za 15kil to jako vážně?
      *12*
      • A co jinýho by to mělo být než chytrý reklamní tah Jacku?? *8*
        • Jack1947
          Není to trochu zklamání ? Nebo, už se stalo pravidlem že Kickstártr vlastně není o ničem jiném než takový polopodvod... Já nevím, jsem myslel že lidi radši věci funkční.

          Ovšem jejich věc pokud za to dají peníze s tím že nic nedostanou tak at.
          NEbudem dělat z komára velblouda že *3*
  • Zajímala by mě jedna věc ohledně zvučení Gamesplaye naposled ve watchdogs 2 jak ze začátku jela hra nahlas že nebylo nic slyšet a pak tam ještě jel opožděný zvuk ze streamu to je takový problém si udělat odposlech do sluchátek toho co leze do streamovacího softu a vyzkoušet si hlasitosti před spuštěním vzhledem k tomu ze se to děje dost často tak by to neuškodilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit