Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Arkham Knight

    Při vydání jsem se poslednímu Batmanovi obloukem vyhnul. Za což mohl hlavně tragický technický stav i po několika měsících. Díky tomu jsem ztratil o hru kompletně zájem a myslel jsem si, že si ji nikdy nezahraju. Ale to bych udělal velkou chybu.
    Hra je ve skutečnosti skvělá, což nově reflektuje i Steam. Nové vychytávky, auto funguje skvěle, spousta obsahu a především psychologický profil Batmana a temnější a dospělejší atmosféra.
    Až teď dokážu plně ocenit, jak dokázali v celé sérii vykreslit Batmanův svět a především vztah mezi ním a Jokerem. Klobouk dolů. Věřím, že se v budoucnu dočkáme restartu nebo hře věnované jinému hrdinovi.
    • Lukyz
      100 lidí, 100 chutí.
      Za mě šlo např. o nejhorší díl série. Ve zkratce: přehnaný batmobil a přemíra přestřelek s tanky a nesmyslné závody. Side-mise, které vždy 4x opakují stejný koncept. Naprosto tragický boss fighty, kde bossové jsou opět v tanku. Naprosto předvídatelný záporák a jeho "porážka" naprosto k smíchu. Nevyužití potenciál Scarecrowa + tragický příběh a DLC.

      Grafika, Gotham, mise s parťákem a pasáže s Jokerem super, ale u předchozích dílů jsem se bavil několikanásobně víc. *13*
      • Jack1947
        No něco na tom bude na těch tankovejch soubojích sem se celkem dost nassral - to bylo asi největší mínus. Furt lepší jak DLC" Arkham Origins a tedy ten pzáporák no nevím no - mne tak trochu překvapil.

        Líbily se mi třeba celkem Riddle puzzles to byla pěknej odpočinek. To normálně tyhle minihry ve hrách moc nehraju. Toho Jokera ke koncisi ale odpustit vážně mohli no.
      • Draken69CZ
        Dík za názor vzhledem k ceně to asi risknu.
    • ringmancz
      https://www.bundlestars.com/en/bundle/batman-arkham-knight-bundle

      když tam ještě zadáte kód BLACKFRIDAY11, bude to snad nejlevnější balík kompletní hry zatím
    • Jack1947
      Máš recht s upraveným configem jsem dopařil před lety. Klidně bych byl rád za stejnej styl ale kdyby byl jinej hrdina tak by neurazil třeba příběh Batmanova Syna nebo Dicka Graysna(popř Robina).

      Upravenej Config byl na YT a jel v poho i na originále. Jak už jsem tehdy psal jen drobné záškuby ted už spravily i je. Nejspíše.
      • Draken69CZ
        Vyšlo to vloni *7*
        • Jack1947
          Ten čas ale letí co ? Jo jáí vím jenom sem si to neodpustil *1*

          No když to vyšlo loni tak už to bude za babku ne ? to bys koupit měl zvláště jestli si hrál předešlé Batmany a bavily tě. Navíc DLC které však nebyli úplně nejstatnější noo... Hlavně je to fůra vyžití i mimo příběh...
    • Draken69CZ
      A už to šlape bez problémů? Docela bych si to zahrál mezi svátky ideální čas. Ještě jestli zahrát i Batman: Arkham Origins nebo to už nechat ležet.
      • Morraw
        Takhle. zahrál jsem si na GTX 960 plynule na 60FPS s vyjímečnými propady. Moje karta má ale 2GB, tak jsem musel snížit trochu kvalitu, ale jde to vidět jen na některých texturách. Jestli máš 3GB a víc, tak na to budeš ještě lépe.
        Origins je super (ikdyž na začátku měl taky spoustu bugů) a má taky zábavný MP. Dle mého skvěle udělaný počátek Batmana a seznámení s postavami.
        Před AK si doporučuju oživit události z Arkham City, ptže to hned navazuje.
        • Draken69CZ
          No tak ze začátku se ta hra sekala i na i7+980Ti, pokud vyřešili tyhle problémy tak se nemám čeho bát a k Origins MP asi takhle: Arkham Origins už si on-line nezahrajete
          www.hrej.cz/novinky/2016/11/21/arkham-origins-uz-si-on-line-nezahrajete-42431/
          • Morraw
            Díky za info! To si ho teda ještě půjdu zahrát než to nadobro zavřou :) V době vydání jsem si s ním krátil čas než opravili všechny bugy a strávil jsem v něm pár desítek hodin. Tehdy dobrá koupě na jinak poměrně krátkou SP hru.
      • residentevilfans
        Origins na svatky je skvely napad. Odehrava se to totiz na Vanoce. Muzu jen doporucit + super boss souboje. Aspon ve hre budes mit na Vanoce snih :D.
        • Draken69CZ
          Ok tak ho nevynechám a zahraju jen co jsem posledně hledal není na něj čeština, což pro mě docela průs3r.

          /tak čeština je takže není co řešit
          • Jack1947
            Ty fakt máš problém i v takovéhle hře ?
  • Draken69CZ

    K novému notebooku Asus ROG dostanete závodní pecku Forza Horizon 3 zdarma

    Tu si však nestáhnete protože W10 Store je na pytel *10*
    • Jack1947
      Tak pro tebe nooo *6*
  • Jack1947

    YouTube trápí podobné technické problémy jako minule a tak jsme byli nuceni GamesPlay Project Argo opět zrušit. Omlouváme se.

    To už je neskutečný cco ? jakej sabotér tam řádí že to zase nevyšlo *8*
  • Kozy
    Legend of Grimrock 2
    KVCBZ-K787R-W7FM8

    TIS-100
    2GH2M-9AWF7-KMEZB

    Nemáš zač Drakene
    • Draken69CZ
      Nic pro mě *3*
      • Inquisitor
        Tvl ty to tady musíš sledovat 24/7, to jinak není možný.
  • homeles8

    Diablo 3

    Nerozehrál by si tady se mnou někdo novou postavu v D3? Že by jsme hráli ty postavy jen spolu :-) Jen tak, v klidu.,, Jsem na to psychicky špatně a potřebuju online kamaráda.
  • Radkaa

    YouTube trápí podobné technické problémy jako minule a tak jsme byli nuceni GamesPlay Project Argo opět zrušit. Omlouváme se.

    To asi nebude problém YouTube, ne ? *15*
    • froztik
      https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/google-ma-vypadek-nefunguji-jeho-maily-vyhledavac-ani-dalsi/r~68208466b0e411e6a222002590604f2e/ *7*
    • karlman.hajsky
      No mě třeba Youtube nefunguje.
      • Ano, on ti tím říká, že za to ale nemůže youtube, ale google jako takový.
  • Reklamy - WTF

    No tak jestli si mám vybrat, zda otravný žlutý pruh, který mě informuje o zapnutém adblocku, nebo podvodné reklamy, tak já mám jasno.
    Chápu, že o tom, jaké reklamy se budou na games.cz zobrazovat, redakce nerozhoduje, ale u mě už pohár přetekl a to mám jinak na games.cz solidárně adblock vypnutý, protože se mi jinak vaše práce líbí.

    Viz https://1drv.ms/i/s!AlViCW_8brveh8oBAiIk7rba74ppQQ
    • MickeyMutant
      Pár novějších kousků z nadějně se rozrůstající sbírky*14*

      Logicky mi z toho vychází, že Tiscali si o mně musí myslet, že jsem starej, vystrašenej, tlustej a plešatící analfabet, co má problémy s inkontinencí. Dík, Tiscali.
      • ČSSD *1*
    • Draken69CZ
      Furt je tu možnost, že ti za nepatrný obnos reklamy vypnou.
      • Taky je tu moznost spachat sebevrazdu.
    • Tilwaen
      To sis toho nevšiml moc brzo, už tu proběhly i lepší kousky. Třeba vaření headcrabi, pytlíky s kafem, co si přilepíš ráno a do večera se ti jejich obsah vstřebá do kůže; rozloučení s češtinou, stroj času nastaven na deset let zpátky; Antman před tím, než to bylo cool; snědý Michelin, bílý Michelin, pokřivené sourozenecké vztahy, ...a mnoho dalšího.

      Jak psal Mickey, který do diskuze také postnul pár dobrých úlovků: musíš to brát jako hru a vychovávat si zde vlastní reklamu, která se ti líbí, nebo je natolik absurdní, až je to zábavné.
      • YouTube trápí podobné technické problémy jako minule a tak jsme byli nuceni GamesPlay Project Argo opět zrušit. Omlouváme se.

        Ty kraso, to uz je fakt surovy... *13*
    • Jack1947
      Ty jo taková nudléé *11* Lituju lidi co se mučej bez adblocku ( reklamy jsou humus ) ale nudle je snad ještě větší.humpl než ty reklamy a ty jsou teda extra hnus.,
      • Ta nudle není problém, právě naopak. Zkus si nějaký souvislý text roztáhnout na celou šířku wide displeje a uvidíš, jak blbě se to bude číst. Ani ty normální reklamy mi až tak nevadí, pokud nejsou animované, se zvukem, nebo na podvodný produkt, což je zrovna tento případ.
        • 0011
          I ten pruh se dá vypnout, ale já ze solidárnosti mám adblock vypnutý na games pořád a v práci ani nemám jinou volbu *1* ale kupodivu mi to ukazuje většinou relevantní reklamu ať už k tomu co dělám, nebo k mému hráčskému já, akorát netuším co se snaží naznačit tou reklamou na deodorant *2* navíc pokud jsi fakt masochista, tak si ty reklamy můžeš nastavit, nevím kde všude to jde, v chromu 100% ale osobně neznám nikoho, kdo by se s tím tak nimral, pochopitelně
          edit: tak všude a na všechny reklamy to nefunguje
  • Lukyz

    Shadow Tactics: Blades of the Shogun

    Shadow Tactics ala Commandos v Japonsku roku 1615 má ode dneška na Steamu k dispozici demo
  • ringmancz

    Jaydee dostal ban?

    už asi měsíc na EG nic nenapsal. konečně si v centrále všimli, co tam vyvádí a odstřihli ho nebo je jenom někde na dovolené? na twitteru si mě zakázal :'(
    • Jack1947
      Vykopli ho z "jeho " serveru ? lol - to by byla docela síla jestli je/byl spolumajitel.
    • Tak na dovči evidentně není, páč ti tady zuřivě naklikává..
    • Tilwaen
      Mají tam nějaké příliš velké leháro, dokonce tam podezřele dlouho visí podvratné komentáře.
      • MickeyMutant
        Pláž bez wifiny.
      • Draken69CZ
        Tak návštěvnost už vybudoval půjde zkurv*t zase něco jiného *15*
  • MickeyMutant

    NPD: Nejprodávanější hry na anglickém trhu v říjnu 2016: 1. Battlefield 1, 2. Mafia III, 3. Gears of War 4.

    Zákeřná otázka pro bleskaře: Jak to, že se v Anglii, kolébce fotbalu, na bednu nedostala nová FIFA?
    Drobná nápověda: V článku se operuje s měnou, kterou se v Anglii neplatí. Dokonce ani ve Velké Británii ne*4*
    • Hmmm koukam na to a o zadny mene v tom clanku nic nepisou a clanek je z powerupgaming.co.uk tak nevim.
      • MickeyMutant
        Nebuď bleskař, čti lépe, případně jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit