Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzole

    https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/420494-nova-televizni-konzole-vraci-hrace-30-let-do-minulosti.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Veskoslav

    Přes půl milionu lidí dnes v jihokorejské metropoli Soulu demonstrovalo za odstoupení prezidentky Pak Kun-hje, která údajně umožňuje svým důvěrníkům zasahovat do státních záležitostí.

    To musela být pařba, co? *7* Nespletli jste si sekci na Tiscali?
    • MickeyMutant
      Historicky první víkendová bleskovka a oni ji smáznou*9*
    • blixa
      Spletli :) uz je to pryc, diky za pochopeni :)
  • Na Humble Bundle je po omezenou dobu k dispozici kompletní edice skvělých rallye závodů DiRT 3 (viz recenzi)

    Vypadlo vám tam celkem důležité slůvko: ZDARMA
    • Jack1947
      Nevypadlo no - jak se to vezme zdarma to je jen to musíte včas aktivovat a chytit *3*
      • Veskoslav
        Může mi někdo vysvětlit tu jeho větu? Já jsem ztratil Jackovský slovník.
        • ringmancz
          Jack v podstatě říká, že to není zadarmo, protože tě to něco stojí - musíš mít účet u ďábelského Gabea a potom jít na HB pro klíč a aktivovat si ho
          • Veskoslav
            Cena duše je minimální. Už ve školce jsem ji vyměnil za červené autíčko.
            • Jack1947
              Tak to hodně štěstí - bez duše ( neznáš simpsny *9* *7* )
  • Morraw

    Tyranny a pozitivni recenze na steamu

    Čekal snad někdo něco jiného? Osvědčený koncept naroubovaný na netradiční komplot. Už se těším až to o víkendu vyzkouším *5*
    • Hmm, Tohle stejně zajímá jenom fanboye, to by mě zajímalo, jestli za těch pár hodin oni mohli něco dohrát, aby mohli posoudit kvalitu hry. To samé na MT, nasázeji tomu 10 a hotovo a ještě to ani nevyšlo. Samozřejmě tahle hra nezajímá ani trolly, takže těžko říct, jestli je to objektivní
      • Morraw
        Hmm, hra už samozřejmě vyšla včera. Člověk kovaný v žánru to dokáže ohodnotit i po pár hodinách. Obzvlášť hráčí cRPG jsou celkem kritičtí.
        Hodnotit to moc nemůže ani nováček do žánru. Tak kdo jiný, když ne skupina lidí, která tyhle hry hraje.
        • ta hra měla na MT asi 20 desítek už v době vydání, hráči CRPG jsou SILNĚ nekritičtí. Co chceš jako za těch pár hodin soudit? Gameplay bude totožný jako v PoE, jestli to má dobré story, tak na to je fakt brzo.
          • Morraw
            Třeba, že to hodnotili lidi, kteří už to dohráli před vydáním. Na steamu je teď 180 recenzí a dost lidí tam má nahráno více jak 10h. Na to, že hlavní linka má mít cca těch 20h, tak něco z toho soudit můžou. zajímá tě ta hra vůbec ?
            • Proč bys to dělal? Můžeš vybrat samozřejmě, ale tady jde jasně vidět, že uživatelské recenze jsou k smíchu a řídí se dle nich prostě nedá. Udělej si vlastní názor. Pillars jsem hrál a nedohrál, jelikož to bylo po nějakých 10 - 15 hodinách tak zdlouhavé, že mě to prostě nebavilo a taky to všude mělo pozitivní reakce. Tím chci říct, že se řídím jen dle sebe, to je nejlepší.
            • Morraw
              Mám teď jít a vybrat ti kde je 25h recenze ??
            • "I played only 2 hours but i ahve to say that it s even better than Pillars of Eternity. It is so roiginal plot to be a bad guy. I recommended it for every RPG player. In my own view this is one of the best game i ever played"

              recenze ze Steamu. Tomu jako chceš věřit takovým recenzím?
            • Morraw
              Ty jsi začal s Metacritic. Já tu řešil recenze na Steamu, kde máš odehrané hodiny a vidíš, že člověk hru vlastní. Proč se pořád odkazuješ na tak nespolehlivý zdroj?

              A proč se oháníš tím datem ? Což nevíš, že když se hra u nás odemkne, tak lidé z austrálie a asie už mají dávno několik hodin hraní za sebou ?
            • božinku to tu někdo naklikává normální debatu? WTF... Jinak to je možné, pokud byla nějaká beta či něco, ale osobně jsem betu nezaznamenal...

              "My new favorite game of all time!
              Beautiful art, design and very complex, extremely detailed story.
              Such an amazing games comes once in a decade"

              Recenze z MT z 10.11
    • tiez som to nevydrzal, a pred chvilou na gog.com kupil *1*
    • Ach, mít tak čas :(
      Vypadá to zajímavě a i když jsem Pillars dohrával na sílu a datadisk už nekupoval, tak na Tyranny se těším.
      • Morraw
        Datadisky bych nezatracoval, ba naopak. Oba dva mají skvělé příběhy a spoustu obsahu.
  • Veskoslav

    18-21.11

    Overwatch na pc by měl mít volný víkend:)
    • viz newska 10:00 *2*
  • R6 Siege

    Rainbow Six: Siege - free weekend. Ode dneška.
  • Humble Bundle drobky

    Trošku jsem si uklízel herní knihovnu a narazil jsem na několik klíčů, který sám nechci, ale možná někomu udělají radost. :)
    Stronghold Crusader 2 - TVCXF-MCQEK-6QL3L, 1001 Spikes - F0G7V-L42MC-FX9QV
    Rollercoaster Tycoon 2: Triple Thrill Pack - IK8K0-QF6QJ-CQGRA
    Devil Daggers - 7RH3V-G4WGD-45Q6I
    FORCED - WR2LB-A87LZ-L40C8
    Retro City Rampage DX - WKKEN-ZNPAR-Y59X3
    Hack n Slash - BMMQH-HG0G7-A7KGD
    Duelyst - 20 Spirit Orbs - b9dded6f-062a-4142-97f2-ea6af0503b86, Cosmetics Bundle - aab4574c-1423-42f8-aa5c-2ee49269e7b0
  • s.hih

    DIRT3 Complete edition zdarma

    DIRT3 Complete edition zdarma na www.humblebundle.com Na získání klíče jen 2 dny *3*
    * díky ringmancz, opraveno
    • ringmancz
      na získání klíče 2 dny, aktivovat se potom musí do 19. listopadu. já to vzal, aspoň už to nebudu muset hrát z bratrovy knihovny :)
  • N0isy

    Dishonored 2 - Dojmy

    Co říkáte na Dishonored? Za mě musím říct, že paráda. Hraje se to stejně jako jednička (nevymýšleli nějaké voloviny) a člověka to hned vtáhne do děje. Graficky jsem si z videí říkal, jak to bude stejné jako jednička, jen s pár vylepšeními, ale ty rozdíly jsou obrovské. Ještě navíc, když si tu nádheru můžete užít ve 4K.
  • ringmancz

    Dishonored 2 - další rozbitá hra při vydání

    http://www.pcgamer.com/dishonored-2-pc-performance-and-settings/
    http://cdn.techfrag.com/wp-content/uploads/2016/11/d_1920.png - porovnání grafik

    idtech 5 v praxi?
    • Píšou, že se jim to seká na GTX 970. Dishonored 2 mi bere ve Full HD na Ultra 5,5 GB VRAM, takže je jasný, že těch 3,5 GB na GTX 970 to nedává..
      • 0011
        Na 1080p na gtx970 hraju na ultra a fps jsou v průměru úplně někde jinde než ta tabulka, karta topí, ale jede, když jsem si zapnul ve steamu měření fps tak nejnižší jsem zatím viděl 57 a dál mě to nezajímá, protože nechci mít počítadlo při hraní, to mi příjde uhozený.

        na netu jsem našel video s přetaktovanou 970 a drtivou většinu času to na ultra jede nad 60 fps
        https://www.youtube.com/watch?v=Ygj6jNaAh5E
        • Hanzales
          A k té části, kde to padá ke 40 fps i s postupným snižováním detailů jsi se dostal? ;o)
          Já nechci být hnidopich, pro mně pod 60fps, nebo snížení detailů není sprosté slovo, ale úplně v pořádku to podle těch ohlasů hráčů také nebude a na nějaký ten patch se počkat asi vyplatí, pokud nemáte tu GTX970OC a výš.
          • 0011
            Jo to asi jo počkat se vyplatí, já nákup neplánoval ale já tu hru dostal jako krabicovku nečekaně od bratra k včerejšímu svátku, asi jsem byl letos hodnej nebo co *1* tak jsem jí pochopitelně vyzkoušel hned, respektive za hodinu, až se stáhnul zbytek. Upřímně pokud se mi nezdá, že se hra seká, tak fps neřeším vůbec, jenom ta tabulka co poslal ringman mi přišla mimo, možná není (v interiérech to jede nad 60) ale problém bude v optimalizaci jak píšeš, to samý je u AC syndicate, které prostě nemá nárok žrát takové prostředky, jaké žere

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit