Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svět Pokémon GO obohatilo 100 nových pokémonů.

    Tak to je skoro bulvár, protože tahle "novinka" je stará asi dva měsíce a vůbec se neví, kdy budou do hry přidáni (pokud vůbec), jen to někdo vyšťoural z kódu hry.
    • ringmancz
      v kódu už je několik věcí, co od vydání nespustili, ale 2. generace se tam objevila až tenhle týden. do hry je přidají, časem budou všichni, a tipuju, že to stihnou ještě letos
      • Nesouhlasím, bylo to tam už o dost dřív, tohle je třeba článek z 3.10.2016: https://pokemongo.gamepress.gg/pokemon-gen-2

        A letos to do hry určitě nepřidají, to se vsadím o cokoliv.
        • ringmancz
          to je výpočet CP podle vzorce, ten se dá z fleku aplikovat na všechny generace

          https://thesilphroad.com/news/pokemon-go-gen-2-and-ditto-code-found - 7. 11. - pokud o tom něco ví, tak tady, konec debaty
  • frag.ment

    Včerejší pařba

    Jaká byla včerejší pařba na FC 300?
    • alladjex
      Hodně fajn. Nejsem zrovna talent na navazování rozhovorů s lidmi, které neznám, ale všichni z Games byli hodně fajn a ochotní se pustit do řeči. Zůstal jsem do desíti a nelituju ani trochu, že jsem vyrazil do Prahy. PS: Dort od pana Dorta byl exkluzivní!!!
      • Jj absolutni souhlas se vsim co jsi napsal.
        • alladjex
          Navíc jsme se potkali a prohodili něco konverzace i s Drasťou ;] To je taky fajn vidět člověka osobně.
          • Nekdo me asi taky videl osobne a nesouhlasi s tebou :D
  • Vývojáři z Obsidian Entertainment by se ze všeho nejraději vrhli na Star Wars: Knights of the Old Republic III nebo nový Fallout.

    Obojí by bylo super, ovšem u KOTORu by se mi líbilo kdyby navázali tam kde končil KOTOR2, a příběh Revana a JediExile popsali odtamtud hezky nanovo. Jenže to je nereálné, stejně jako to že by jim Disney a EA dali možnost takový díl udělat.
  • SalemCZ

    Vývojáři z Obsidian Entertainment by se ze všeho nejraději vrhli na Star Wars: Knights of the Old Republic III nebo nový Fallout.

    Bohužel EA
  • Svět Pokémon GO obohatilo 100 nových pokémonů.

    Snad je rozdeli spravedlive mezi tech 100 lidi co to jeste hraje :D
    • ringmancz
      lidí to pořád hraje dost, víc než ostatní mobilní hry

      a bleskař neovládá základy angličtiny, protože nová 100 ve hře ještě není, zatím leda ve zdrojáku
      • blixa
        Bleskovku jsme smazali, diky za upozorneni.
  • jamar28

    18. - 21. listopadu bude Overwatch zdarma.

    http://www.ign.com/articles/2016/11/10/play-overwatch-for-free-next-weekend
  • SalemCZ
    Včera mi přišla pozvánka do Gwentu, můžu se zeptat k čemu jsou ty Scraps?
    Nechce někdo dát?
    • SalemCZ
      Už jsem to zjistil, jenom nechápu proč pro jednu věc maj dvě ikonky, (scraps po zápase a vlaječka v menu)
  • N0isy

    Ačkoliv stream včerejšího Gamesplaye Battlefieldu 1 proběhl v pořádku, Youtube při zpracování záznamu způsobil, že první půlhodina je díky neustálému sekání nekoukatelná i neposlouchatelná. Video jsme pro dobro vašich očí a uší proto raději stáhli.

    Myslím, že by to stačilo ufiknout v jejich editoru a zbytek tam nechat. Už jsem to tak několikrát dělal, když se kousek videa podělal, ale tak nevadí.
  • MickeyMutant

    V Dishonored 2 můžete získat celkem 52 trofejí (1 platinovou, 2 zlaté, 10 stříbrných, 39 bronzových).

    51 píšou. Ne, že by byl svět touhle redukcí o něco ochuzen.
  • Morraw

    Dark Souls deskovka

    Ti, kteří backli deskovku DS budou možná nemile překvapeni. Včera došel mail, kde máme potvrdit pledge level a addony a samozřejmě je tam poštovné za 30£. Samozřejmě hra bude mít několik kilogramů, ale i tak docela pálka. Takže se teď rozhoduju, jestli nakonec vezmu Darkroot Basin rozšíření na které jsem měl právě určených navíc 35£.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit