Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nvidia nabízí bundle grafických karet GeForce GTX 1080 / 1070 s plnou hrou Gears of War 4.

    ...s doplnkom, ze tu hru Gears od War budete mat na Windows Store(nie Steam)...
    • ringmancz
      to dá rozum, když na steamu nevychází
      • len pre istotu
  • tak, LV426 bol zablokovany uz aj na pctuningu
    jedine tu este moze pisat
    • kostejnesmrtelny
      Ještě sviní Moviezone, i když tam je teď posledních pár dnů taky klídek. Tak ho z toho možná kleplo *1*
      • Draken69CZ
        A tam má jaký nick?
        • x_ander
          To by mě taky zajímalo. Docela by seděl na Tonyho :-D
          • kostejnesmrtelny
            Nene, Tony to není *3*

            Nápověda: Projděte si sekci domácí kino, ten styl se nedá zaměnit (pokud to tedy s hraním myslíte vážně) *1* *1*

            Prej ale dostal banána i tam, takže se bohužel nejspíš vrátí *9*
            • Hastalavistabab *1*
              Ten už dostal asi 50 banů všude možně, ale pořád se vrací jak šváb, aby AMDčkaře a Páčkovače přivedl na tu jedinou nejsprávnější víru, kterou káže právě a jen on, pan jedinečný s absolutní pravdou. *1*
    • Draken69CZ
      Proboha za co? :D
      • "PC-hráč: trolling, sprosťárny atd."
        ...za vsetko :)
        • Draken69CZ
          Tak to mi je jasný, jen jsem myslel jestli nebyl nějaký poslední výlev za který to už schytal.
          • ani nie, skor za poslednu "diskusiu", samozrejme ju brutalne zasvinil svojimi vylevmi, tj konecne ju premazali(na pctuningu!) a LV siel do banu
            admin sa priznal ze velmi diskusie nesleduje, asi zostal zhrozeny :)
            • *1*
            • Draken69CZ
              Sakra ta mi nějak unikla, škoda většinou to je kvalitní čtivo.
  • ringmancz

    jak je to s tím 4K na PS4P

    /Are we going to see native 4K gaming on the PS4 Pro or will the majority of it be upscaled?
    I would say the majority will be upscaled – at least based on the game portfolio I have seen to date.

    Does that make it feel like a misleading term?
    No, I don't think so. I think that whatever the term is, it's a question of whether people see a demonstrable difference in the game experience or not, rather than the term we use to apply to it.

    http://www.digitalspy.com/gaming/ps4/feature/a808046/andrew-house-interview-ps4-pro-ps4-pc-ps-vr/

    překvapivě
    • N0isy
      Ty vl ne asi. Tenhle komentář tady byl opravdu potřeba. *7*
      • ringmancz
        je potřeba trochu rozproudit diskuzi
        • Draken69CZ
          A o čem chceš jako diskutovat?
          • Jack1947
            Spíš se zase a znovu dohadovat a pitomostech *7*
      • Jack1947
        Lv to potřebuje proč ne? *7*
  • Vogon

    Dark Souls 3 : Ashes of Ariandel - gameplay a interview

    https://www.youtube.com/watch?v=KWCt6PVXCvQ
    http://www.dualshockers.com/2016/09/21/dark-souls-iii-director-hidetaka-miyazaki-talks-dlc-future-games-armored-core-and-much-more/
    • Draken69CZ
      Ne ne nechci to vidět, kdy to má vlastně vyjít na PC?
      • Vogon
        Stejně jako na konzole - 25.10.
        • Draken69CZ
          Jsem měl nějak zafixováno že to má být už koncem září, sakra :(
  • Jack1947

    The Bunker

    Počítám až v recenzi ?
  • Draken69CZ

    Forza Horizon 3

    Už se objevují torrenty na PC verzi, Jacku nevíš o tom něco?
    • Jack1947
      To bude fake, Mrkváčova ochrana je mnohem agresivnější a horší než DEnuvo ( zvláště proto že je úzce spjatá s tím jejich nefunkčním Store)
      • Fake je tvoje IQ, data muzu sdilet po torrentech nezavisle na tom jestli jsou funkcni, nefunkcni, sifrovane nebo whatever.
        • Jazz
          wat
        • Jack1947
          Ty seš fake anonymní inkogniták

          Draken to myslel tak že už je cracknuto tak jsem i reagoval - ano data zbytečné a bez ničeho sdílet jdou jediná Win10 hra kterou "obešli" byl Quantum Break.
  • Pomoc

    Zdar,
    potřeboval bych takovou pomoc,nebo spíše odpověď. Hrál jsem si ve FL Studiu, a ujela mi ruka s nastavením bpm. Reproduktory v ntb zapraskaly a opětovné vrácení do normálnu nic nezměnilo. Při hudbě praskají od té doby, při každém úseku, kde jsou basy větší. Je teda asi dost možné,že jsem je odpálil že?. Tak jestli je možná nějáká oprava? Nebo jestli si pomůžu zakoupením reproduktorů na usb, protože do sluchátek jde zvuk v pořádku.

    Díky.
    • frag.ment
      Co je to za blbost? BPM jen mění rychlost songu, tak nevím jak by ti to mohlo odpálit repro. Ale tak na notebooku je asi vše možné.. Ale jestli si hraješ s FL Studiem, tak bys měl mít aspoň externí repro (repro monitory jako např. Kurzweil poslouží dobře).
      • Draken69CZ
        Co poslal tam nějaký šílený bubny a nevydrželi, jinak podle mě je k notebookové zvukovce jakýkoli lepší repro škoda a vyhozené peníze.
        • Jack1947
          Jakože ntb zvukovka je slabá ale umí Dolby 5.1 DTS a prostorový zvuk už dneska možná víc ( tohle uměli před lety) mají dokonce i 5.1 a více podporu. Pokud měl nějakej pekáč tak se nedivím...
          • Draken69CZ
            Tak je jedno jestli stereo nebo 7.1 pořád z toho nepoleze nic extra aby se k tomu kupovali "monitory".
            • Jack1947
              Nemůžu soudit - nevím proč by k ntb měl někdo kupovat nějaké sloupy atp to je asi hloupost ( jestli nemá pc tak asi ne) Jinak integrovaná zvukovka by stačila i v pc na nějaké lepší repro - většina zmákne všechny formáty.
    • Jack1947
      Lol tak máš ponaučení si nehrát ve Fl studiu takhle si odprskat bedničky - myslím že si jen poškodil membránu to by snad mohlo jít ještě reklamovat ( nicméně Draken ti už poradil).
    • Draken69CZ
      Asi si je fyzicky zničil, takže buď si je někde kup a vyměň nebo to řeš nějakými externími bedýnkami. Pokud máš záruku nebo lepší značku zkus se obrátit na prodejce nebo přímo na autorizovaný servis.
      • Díky za odpověď,
        Záruku mám, jen nevím jak bych to tam popsal a jestli by to uznali. Že jsem si sám, z vlastní blbosti odprskal reproduktory..to nevím. *13*
        • Draken69CZ
          To bych neřešil, prostě repráky nefungují a proč a jak bych nikomu nevysvětloval, dej to na reklamaci když to neuznají tak pak teprv vymyslet plán B.
  • Morraw

    Cossacks III

    Dnes vychází 3tí díl legendárních Cossacks
    http://store.steampowered.com/app/333420/ *14*
    • Horst_Fuchs
      Cossacs? Další vykopaná mrtvola. *8*
    • jindra.veliky
      tvl, dnes a ani novinka o tom...

      tak schvalne jak dopadnou uzivatelsky recenze
  • Lukyz

    Nvidia - Gears of War 4

    Nvidia dává k vybraným kartám jako bonus Gears of War 4.
  • MickeyMutant

    Valve vyřadil z nabídky STEAMu hry od Digital Homicide. Důvodem je nesmyslná žaloba na uživatele píšící negativní recenze na jejich tituly.

    Počítám, že zase změní jméno. Navrhoval bych výstižnější "Digital Suicide".
    • Jack1947
      Co to je nějakej ubrečeneček ? a co vůbec maj za hry nějakej slizxelart ? *11*
    • Horst_Fuchs
      Konečně jsou pryč, jen houšť.
      Kdyby je následovalo Bmc Studio vůbec bych se nezlobil. To jsou taky velký experti.
    • Na svym webu chudak pise ze je to kvuli tomu ze v recenzich lidi urazi jeho a jeho rodinu a ze s tim Steam nechce nic delat ale podle tech prikladu co tam dal to vypada jako opravdu zoufalej pokus protoze oznacit ze utoky na jeho rodinu prispevek ve kterym nekdo pise ze lituje jeho deti protoze je jejich tata :D
      Jinak ten web je teda nadhera rozhodne doporucuju videt: http://www.digitalhomicide.ninja/
      • MickeyMutant
        Mám obavu, že by, na rozdíl od předešlé žaloby na Sterlinga kvůli jeho recenzím, mohli mít určitou šanci na úspěch. Pár urážek, výhrůžek a něco, co by se dalo hlavně v Americe označit za šikanování tam proběhlo. Soud by mohl bohužel dopadnout tak, že Valve bude muset pro případné další právní kroky odtajnit skutečná jména těch nadávajících na Steamu a šašci z Digital Homicide tak budou mít další reklamu zdarma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit