Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon

    Game Maker's Toolkit - In Praise of Prague (and other small worlds)

    https://www.youtube.com/watch?v=USVr936aKzs
  • BF1

    http://www.youtube.com/watch?v=gw9KcqQSRRI
    *1*
    • Inquisitor
      Ten jeden vzal úsloví budeš rýt držkou v zemi doslova :D
    • Nektery jsou fakt vtipny :D

      Sorry za dabla :(
    • Nektery jsou fakt vtipny :D
    • Erendiel
      Čekat od BF že nebude BF *15*
    • MickeyMutant
      Válka je sviпě.
  • Veskoslav

    For Honor

    Po 5 hodinách v Alphě jsem nadšený. Ten soubojový systém je jednoduchý a přitom tak dobře zpracovaný. Tohle mě fakt mile překvapilo. Samozřejmě, že co chvíli vypadávalo spojení, občas průlet texturou, ale jinak hra běžela solidně, vypadala pěkně a rozhodně byla brutální, obzvlášť finální zabití protihráče. Bál jsem se, že velikost map bude strašně veliká jenom pro 8 živých hráčů, ale není. Prakticky jsou jednotlivé body od sebe pár desítek metrů a neustále bojujete o pozice a není ani chvíli možnost si "odpočinout". Možná poruším slib Satanovi a předobjednám.
    • Morraw
      Hmm, já se příhlásil do programu hned po loňské E3 a stejně mi žádný mail nepřišel, No tak snad další kolo.
      • Veskoslav
        No já jsem se účastnil všech, co šlo. Od Raymena Origins až po For Honor.
  • N0isy

    Stará hra s rytířem

    Chtěl bych se zeptat zdejších sběratelů nebo expertů, jestli si někdo náhodou nepamatuje hru, kde se hrálo za rytíře. Pamatuji si jeden level, kde byla na začátku řeka, skákalo se přes kameny, různé kmeny apd., pak se člověk dostal do hradu, kde hledal poklady a zlato. Jestli tam byli nějací nepřátelé si přesně nepamatuji. Možná nějací kostlivci či jiní rytíři. Hru jsem hrál ještě tenkrát na W98 a bylo to normálně jakoby z boku v kreslené pixelové grafice.
    • Pan_Klobouk
      Asi to nebude ono, ale... 8-bit Sir Fred. Ovsem to bych hral v casech W98 asi jen ja. ;)
      • N0isy
        Díky moc za návrh. Není to sice ona, ale je to velice blízko. Vím, že ten rytíř měl celou zbroj a když se skočilo, tak to dělalo takový nezapomenutelný zvuk.
    • http://www.abandonia.com/en/games/290/Gods.html ... *14*
  • alladjex

    strategic map view

    Chtěl bych požádat všechny experty na strategické hry, jestli by mi poradili, ve kterých hrách se hraje spíš než v líbivém zobrazení, přepnuto do nějakého strategického zjednodušeného náhledu na mapu. Jak je to v Civilization? Jedná se o nativní vlastnost hry nebo jsou k tomu potřeba mody a hrají hráči Civ spíš v základním módu nebo ve strategickém? Za každé info předem díky.
  • Joshua
    Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault .............ABYNB-DV25E-GB2BW
    • SalemCZ
      to máš odkud?
      • Jack1947
        To je debilita...
  • Joshua
    Superfight.........................95JTQ-HIBA8-KYGMX
    .........................................8XLQC-QY6Z0-VNMXA
  • Joshua
    Snomor 1 - Útěk ze snu SE.................RBJZV-4ZR04-FQ40I
    Snomor 2 - Následník trůnu SE...........BTH94-2Z4E2-RRK7Z
  • ucho

    Steam

    kód na Deadfall Adventures. kdo chce, hoďte echo na email zde (ucho@tiscali.cz) a napište, jaký nick zde používáte (do zítra 20:00). někomu pošlu kód.
  • ucho

    Steam

    Insecticide: 7MBGK-828TF-YCMPX
    Ben There, Dan That! + Time Gentleman, Please!: Q5JQG-B85VF-RWCQ9
    • Pethulla
      vzal jsem si ty adventury . Díkes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit