Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Fifa 17

    Co rikate nove Fife, za me prijemny prekvapeni.
    • fifa 17 demo

      Konečně dobré zahrávání rohu. Dobré penalty. Dobré držení míče zády k hráči. Lepší střely z voleje i jentak. Hráči líp nabíhají. Zahravani autu. Jinak to same co 16ka a mam v ni odehranych 200hodin ve starších dílech i 900 . Nejlepsi novinka pro me a svagra byla ze jsme mohli pred zapasem konecne hrat nejaky ten chalenge spolu( ne jenom jeden strilet na branu a prd ).Jinak samozrejme krasna grafika audio je dobre uz par let a neni co zlepsovat. Ty obliceje jsou krasny ale takový ne moc živý. Ani ty rozhodci netahaji kartu z kapsy, proste se jentak objevi. Divny proste. Po 10 hrách jsme nasli spoustu srandovnich chyb. Jinak zlepšení, ale zase jako revoluci bych to nebral. Ty jejich reklamy kup ted atd me docela stvou a sam nevim jestli koupit.Stejne neodolám. *5*
    • Draken69CZ
      No vypadá to pěkně, ale já naposledy hrál pořádně FIFA: Road to World Cup 98 takže ...
  • Namluvením části scénáře získáváte možnost vyhrát nadabování jedné postavy v plné hře Mass Effect: Andromeda.

    To je mi zpráva. ČR ani SR se soutěže účastnit nemůže. To bylo to první co jsem si ověřil.
    • deathfish

      Namluvením části scénáře získáváte možnost vyhrát nadabování jedné postavy v plné hře Mass Effect: Andromeda.

      Tak tak, chtěl jsem to tu napsat, ale byl jsi rychlejší. Škoda
      • Tak to je opravdu smůla. Už jsem se začal těšit, že uslyším příjemný Jackův hlas s bravurní anglickou výslovností.
  • residentevilfans

    Sony oznamilo novou PS4 kazdy rok.

    Tohle jsou nove modely http://lolgz.com/wp-content/uploads/2016/09/sadasd.jpg
    • Femto
      No, to Pročko není žádný krasavec, přitom ta slimka se mi líbí, minimalistický desing ala AppleTV, dost škoda, že to Pročko je tak přerostlé...
  • Reklamy

    Začínám se pomalu bát, že se ty vaše pop-up reklamy jednou vyplazí z obrazovky a vysajou ze mě život.
    • Meow
      Bez adblocku už se sem nedá chodit
    • Johnny
      tuhle sem si nějak nedopatřením vypl adblock a nestačil sem se divit. během milisekundy sem ho stihl zapnout jinak bych na ty reklamy čuměl ještě ted xD
    • Draken69CZ
      Vždyť si můžeš zaplatit aby se ti nezobrazovaly ;)
    • kostejnesmrtelny
      Jaký reklamy? Na games.cz jsou nějaký reklamy? *5*
  • Lukyz

    Assassin’s Creed The Ezio Collection

    Tak je to ofiko, 17. listopadu vyjde na PS4 a XO Assassin’s Creed The Ezio Collection, což je podle traileru čistej port 1:1 na současné konzole.
    Nevím jestli je to od Ubi dobrej tah, takhle by mohli připomenout lidem, že uměli dělat dobrý hry a AC série za něco stála *1*

    Requiescat et pace Ezio
    • SalemCZ
      neboj oni při prvním updatu tam přihodí bugy ve formě DLC
  • alladjex

    VektorR

    Naprosto mi uniká, jak zjistit, kdy má být vysílaný Vektor na Rádiu 1. Poslední byl před 14 dny. Takže dneska by měl být další. Ale v programu to nikde nevidím. http://www.radio1.cz/program/?typ=dny&p=2016-09-14
    Může mi někdo objasnit, jak se dá zjistit, kdy ten pořad běží?
    • Draken69CZ
      Posledně říkal Lukáš něco že se to nějak přesune do lepšího času a asi i na lepší den.
      • Jack1947
        Lepší čas lepší den ? kdo by to proboha někdy jindy poslouchal - > copak posluchači rádia 1 jsou vesměs hráči ? :O
        • Co slovo, to perla. Ve tvém případě kus hnoje. Proč musíš reagovat úplně na všechno?
          • Draken69CZ
            Dokud si nezačne povídat sám se sebou tak dobrý, mrk mrk LV :D
  • Jack1947

    Dead rising

    Po 10 letech (!!) vyšel port na pc
  • Jack1947

    Hráč s přezdívkou s přezdívkou Tazzerk před nedávnem (jako první) dosáhl 1000. úrovně ve hře Overwatch.

    No lifer lol *1* *7* *12* Při mém tempu to bude trvat tak minimálně několik let lol.
  • Chris Metzen odchází po 23 letech u Blizzardu do důchodu
    http://www.pcgamer.com/blizzard-legend-chris-metzen-has-announced-his-retirement/?utm_content=buffer172d7&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=buffer-pcgamertw
    • Jack1947
      Lol ve 43 letech no ale Kojima zas šel v 53 a jsou to hry - kéž by to tak bylo i u normální práce...
      • Tohle ale je normální práce. Nedělá to jen pár lidí ;)
        • Jack1947
          Ty víš kam sem mířil můžeš odejít z nor,mální práce dřív ale zaplatíš si to - navíc to nebude dříve než v 55 tady v čr jen chtějí aby z tebe strhali kůži( i všechno ostatní). Nic víc ani mín.
    • kostejnesmrtelny
      Zaplať Cthulhu! Příští Blizzardí hra by po příběhový stránce mohla zase za něco stát...
  • EMAIL

    Čau, mohli byste mi někdo napsat email na Petra Poláčka ? díka
    • MickeyMutant
      Vyhrál 500 000 eur v loterii tradičně losované gruzínským ministerstvem cestovního ruchu z čísel pasů turistů hostujících v zemi během uplynulé sezóny. Potřebují jen poslat 500 eur na pokrytí bankovního převodu z nigerijské pobočky kvůli nižšímu zdanění. Tohle píšu jen jako informaci pro všechny, které by mohlo zajímat, proč potřebuješ jeho mail.
    • Draken69CZ
      petr.polacek@tiscalimedia.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit