Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC verze hry Mass Effect: Andromeda nebude mít uzamčené FPS.

    odporucam jednoznacne nekupovat, nech sa exBioware zoserie
  • MickeyMutant

    PC verze hry Mass Effect: Andromeda nebude mít uzamčené FPS.

    No to jsou kabrňáci. Neuvěřitelné, jak technika pádí mílovými kroky vpřed, zpátky ni krok. Řekněte, nezaslouží si tahle zpráva aspoň malou oslavu?
    • Jack1947
      Mickey sis řekl když je to troll games tak budem trollit všichni a za každou cenu na druhou stranu by mne napadlo že budu vyvrhelem a odpadem takže jak se říká zkusit se má všechno ( i spát venku po širákerm a vybírat popelnice *3* ).
  • jindra.veliky

    typovaci soutez

    co myslite? o cem bude zitrejsi novinka o Mafii 3 na ceskych hernich webech

    ja bych to videl na: aligator, ktery zere mrtvoly mafianu ma dva dedice bojujici o moc v kanalech mesta
    • MickeyMutant
      Já bych to zas viděl na doučování češtiny před maturitou.
      • Jack1947
        Počkej jak maturitou Jindra je zatím tak maximálně v prvním třídě nějakého učnáku *4*
        • jindra.veliky
          Nn ja po zakladce nikam nesel
          • Jack1947
            Ok tam to pak možná i mnohé vysvětluje *4*
    • Jack1947
      tipovaci"

      Ne myslím že to bude zas jeden z miliontého nudného opakovaného příběhu kterak mafián ke kulce přišel *7*
      • Meow
        Ty vole, neumím si představit větší ponížení než mít opravenou chybu od Jacka :-D
        • Jack1947
          +10 ( už jsem takhle opravil i pár nadpisů a jediné se mi doneslo lol - že co že se já snažím *7*
          • Meow
            Ale ne, nenech se odradit, to jsem tím určitě nechtěl naznačit
            • Jack1947
              Tak jistě já vím jak si to myslel - ale zase pochop že zrzounek je ještě málý mlíko.
      • Draken69CZ
        Wow Jack někomu opravil hrubku *8* Po 9/11 další nezapomenutelný den lidské historie, svět už nebude jako dřív.
        • Jack1947
          Tak sorry ale typovací opravdu bije do očí na první pohled.

          Jistě, nikdy není pozdě na změnu.
          • jindra.veliky
            Jj, ja typoval mezi měkkým a tvrdým, ale typnul jsem to spatne. Co se dá dělat.
  • frag.ment

    Sony oznámila odklad The Last Guardian na 6. prosince 2016.

    A rok je určitě špatně.. počítám prosinec 2017, ale tahle hra už mě fakt moc nezajímá, je to jako DNForever. Bude to beztak normální 3D hopsačka, akorát se zajímavým společníkem bez AI a na scriptech.
    • Femto
      Tyhle odklady jsou hlavně způsobené novou konzolí a VR dle mého. To samé je u Final Fantasy XV. Je dost pravděpodobné, že Last Guardian poběží i ve 4K či ve VR.
      • frag.ment

        Sony oznámila odklad The Last Guardian na 6. prosince 2016.

        To je možné.. Původně měl TLG vyjít na PS3, pak ho odložili a předělávají na PS4 a teď ho budou upravovat pro PS4 Pro.. A nakonec hra možná vyjde až na PS5, moc bych se nedivil :-)
    • Veskoslav
      Zatím jenom prosinec 2016.
  • Forza Horizon 3 Demo

    Ahoj chlapi a dámy. Nevíte jestli to demo ohlašovali i pro PC? Dneska by mělo vycházet minimálně pro xone. A já bych si to rád vyzkoušel na stolním. Konzoli nemam. Dík.
    • ringmancz
      demo jenom na Xone (nebo až zítra)

      a trochu mě zaráží ta cenovka (za jakoukoliv edici). na krabicovku play anywhere neplatí, že?
      • cena

        jo některý ceny celkově na MS jsou dost nahozený. taky jsem na to koukal.Ono ale i nový battlefield a jiné hry pomalu začínájí s cenovkama výš než minulý rok. Mám takové domění že je to poklesem pirátění.
    • Draken69CZ
      Podle tady toho by měla být https://mspoweruser.com/forza-horizon-3-demo-shows-windows-store-ahead-official-release/
      sleduj https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p/forza-horizon-3-demo/bw7nnj22szrr
      • Forza Horizon 3 Demo

        Tak v to doufám. :) Děkuji trochu mě to uklidnilo. Chtěl bych ozkoušet jaký bude jízdní model, než to koupím. Forzy predtím byly fajn. A když nebude demo tak asi koupím i bez něj no. Tu druhou stránku sleduji od rána ale nebyl jsem si jistej jestli to není jen pro xone právě. Uvidím zatím asi zapařím nějaký ten single a budu sledovat. Třeba to vydaji opožděně.
        • Draken69CZ
          Tak píše se tam pro Xone tak nevím jestli se to pak změní i na PC, ale pak je ještě tahle stránka na store https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p/forza-horizon-3/9nblggh1z7tw
  • Veskoslav

    Fallout 4 a Skyrim Special Edition na PS4

    Nebudou podporovat mody. A vypadá to, že je to opět vina Sony. Což není nic překvapivého u Sony.
  • Veskoslav

    Time Splittlers 2

    Pamatuje někdo tuhle PS2 hru? Lze si ji zahrát v Homefront "2", když najdete herní automat:)
  • Draken69CZ

    Stahujte zrušené Warcraft Adventures

    http://www.hrej.cz/novinky/2016/09/11/stahujte-zrusene-warcraft-adventures-41566/
    • Jack1947
      To je ale hrej ! *16*
  • Kompilace Karla Drdy

    Jistý velmi hodný uživatel dal dohromady kratší kompilaci fightclubových návštěv Karla Drdy, která tak vychází na hodinu a půl.
    https://www.youtube.com/watch?v=hqFi9F9xzLI
    https://www.youtube.com/watch?v=1_G9Hx0JC_8

    Jako bonus tu ještě je čtvrthodinová kompilace Vávry.
    https://www.youtube.com/watch?v=whcjRhXpgGE
  • Veskoslav

    Homefront 2

    No nakonec po "dojetí" jsem trochu na vážkách. Není to vyloženě špatná hra, za 300-400 bych i zakoupil, spousta dobře udělaných nápadů, zamořené oblasti technologie, zbraně a crafting, medvídek s bombou atd. Do toho bohužel stupidní AI, neustále opakující se hratelnost, bugy, vypadávající textury, po více jak dvou hodinách hraní se začne hra cukat. Takže nakonec je to milé překvapení oproti recenzím a tím, jak to bylo přijmutí v prvních dnech, co hra vyšla. Jinak celkově zklamání, že to má systém zabírání míst jako Mad Max, který mě taktéž moc nebavil, ale tam bylo aspoň to ježdění a boj na vyšší úrovni než tady. Příběh je klasické klišé, nebudu se k němu více vyjadřovat. Myslím si, že kdyby hra neměla tak problematický vývoj jaký měla, kdyby to vydali později, myslím si, že by to byla hezká hra. Takto je to šedý průměr, co v současné chvíli neurazí, ale za týden si na ni ani nevzpomenete.

    A ten, co dělal ovládání na motorku, nechť hnije v pekle a Nurgle požírá jeho vnitřnosti.
    • Jack1947
      To seš rychlík ( i když asi optika net takže si měl stáhnuto rychle) já to stahoval přes noc včera akorát - je pravda že teda se jim moc ten "otevřený svět" nebo město moc nepovedlo - jsi si skutečně jistý že se ti to necukalo špatnou optimilizací na ATI?

      Motorka souhlas hrůza, hrál si to asi víceméně v kuse nebo minimálně každý den 6 hodin -vzhledem k tomu že ta hra nestojí moc tak na kooperaci by se dala jak už jsem psal dole byla to celkem sranda - možná i lepší než klasické PVP.
      • Veskoslav
        ATI už hezkých pár let neexistuje a ne, není to AMD kartou, dělalo to u všech karet.
        • Jack1947
          Fakt zrovna za ty 2 hodiny hmm.. zajímavé a je to fuk že neexistuje já si ten bazmek zapamatoval jako ati *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit