Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    GTX 1070

    Je to doma! *14*
    • Inquisitor
      Pěkný, užij si ji ve zdravý :D
    • N0isy
      Ty voe Aero. No to sis větší srajdu koupit nemohl. *15* *15*
    • Draken69CZ
      Sakra že bych si zvedl místní status a koupil 1080?!? Tu tady ještě nikdo nepostoval hmm hmm :P
      • jakubc
        Takovou? https://ctrlv.cz/r6pz *3*
        • Draken69CZ
          To se nepočítá to by mohla být i 980Ti a trochu si to tam porovnej vypadá to otřesně.
          • jakubc
            Ne, nemohla, vypadá jinak. :-)
            Rovnat to nebudu, vnitřek skříně nemám od koukání a navíc se mi to líp poskládat nepovedlo, protože dva vodníci s tuhýma hadicema...
            • jakubc
              Teď se fakt stydím :-D
            • Hanzales
              Dej to přerovnat mně, já mám na to vyloženě úchylku :)
              Tohle jsem třeba dělal pro jednu účetní posledně a to to logicky nemá průhlednou bočnici :)
              http://i.imgur.com/RbGyugP.jpg
            • jakubc
              Určitě by to někdo poŕádkumilovný nebo systematický udělal lépe, to nepopírám, stejně jako mini-itx desku, která byla původně myšlená do malého PC s AMD R9 380 mini, ale upgrade se týkal pouze skříně a grafiky, takže takhle to dopadlo.

              Ne, na CPU je cooler master 120 (grafika je "vše v jednom" řešení od MSI a Corsairu, nejsem dostatečně šikovný, abych si vodníky dělal sám), jen jsem z něj vyhodil hučící větrák a dal místo něj noctuu.
            • Draken69CZ
              No dobře uznávám, ale chtělo to hodně porovnávání. To je micro ATX MB a ten vodník na CPU je ten samej co je na GPU? Tak na koukání to není přesto by to nějakou formu mít mohlo, třeba ten kabel mezi hadičkama od GPU nebo ten napájecí kabel tahanej přes GPU brrr
  • Lukyz

    MASS EFFECT™: ANDROMEDA Official 4K Tech Video

    Video zde
    Já vám nevím, ale většina her na Frosbitu mi přijde jak z nějakého leštěného plastu *9*
    • Kozy
      To je Mass Effect: Borderlands?
    • Mně se spíš líbí, jak to jede na PS4 Pro :)
  • Draken69CZ

    UBI 30

    Další hra The Crew již 14. září.
    • Morraw
      Luxus. The Crew si zase moc rád zahraju.
    • Veskoslav
      Dík za info:)
  • frag.ment

    PS4 verze Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration byla oficiálně potvrzena - vyjde 11. října.

    Blesk jak cyp :-D
  • frag.ment

    Quantum Break vyjde až 29. září.

    A nevyšlo to už tak před půl rokem?
    • Opravená Steam verze ne :)
  • Vogon

    Kickstarter Third Editions Books - Překlad francouzských knih o videohrách do angličtiny

    https://www.kickstarter.com/projects/thirdeditions/third-editions-books-your-ultimate-gamer-library/description

    Jedná se o knihy o těchto hrách a herních sériích - Final Fantasy VII, Zelda a Dark Souls.
    • doba pokrocila, nieco take pred 10 rokmi urobili nadsenci zadarminko vo svojom volnom case
      • 0011
        A ty nadšenci to vytiskly s barevnými ilustracemi a vydali to s pevnou vazbou v dřevěném obalu? S takovýmhle přístupem se nemůžeme divit, že u nás česky nebo u vás slovensky skoro nic nevýjde a pokud ano tak jsou to věci typu příručky k Minecraftu. Jestli ti jde o tohle tak to bude určitě chvíli po vydání bude v pdf na netu "zadarmo" o tom nemám žádné iluze, ale u takovéhle publikace mi to příjde škoda to nemít jako knížku. Z téhle série mě zajímá akorát Zelda, ale mají připravený zajímavý ediční plán do budoucna
        • nie, hodili to do pdf, a vytlacit si si to mohol sam(co spravilo tak promile ludi, ostatni si to v pdf precitali)
          lebo dreveny obal ti tam bude chybat...
          • Kdyz se ti nelibi ze si lide chtej nechat za praci zaplatit tak jdi prikladem a zacni pracovat zadarmo
            • vid vyssie
          • 0011
            Aha a víš že ti, co vedou tuhle kampaň na Kickstarteru jsou i autoři a vydavatelé originálních textů ve francouzštině? Ty bys napsal a vydal knihu(což v případě takhle ambiciózních příruček zahrnuje nejen spisovatelské střevo a nahranou celou sérii, ale i rozsáhlý výzkum a odborné znalosti) za peníze a pak by si jí zadarmo přeložil do cizího jazyka a dal jí k dispozici na web?
            • 0011
              skavene nevím na které planetě žiješ, ale knihu o hře zadarmo, která má 300+stran a drtivá většina je text jsem fakt nikdy nikde neviděl, leda že by to někdo napsal jako velmi obsáhlou diplomovou práci a v takovémhle rozsahu spíš ještě rozšířenou na doktorát
            • Ale taky jsi psal: "predtym taketo veci boli o fandovstve, teraz je to len biz"

              Uprime si ani nevzpominam ze by pred deseti lety nekdo neco takoveho dal dohromady a bylo to zadarmo....
            • asi zle citas, napisal som: doba pokrocila, nieco take pred 10 rokmi urobili nadsenci zadarminko vo svojom volnom case

              dialo sa to, nic viac
            • Je uplne jedno kdo kam koho pred 70ti lety dotahnul kdyz stejne nedokazes porad prepnout svoje mysleni z "veci od fanousku maji byt zadarmo jinak je to biz".
            • sorry nie, v 48. v cechach vyhrali komousi(u nas Demokraticka strana, so 62%), a spravili puc v celom ceskoslovensku :(
              a od vtedy sa z tych cervenychszraciek nevieme vyhrabat
              a ad:
              mi jsme k vám dotáhli akorát tak elektřinu a ukázali jak používat příbor.
              este ste k nam poslali husitov, ktori v ramci cezhranicnej spoluprace vysekali par hradov *1*
            • Draken69CZ
              Sami jste je volili, mi jsme k vám dotáhli akorát tak elektřinu a ukázali jak používat příbor.
            • predtym taketo veci boli o fandovstve, teraz je to len biz. komunizmus si strc tam kde to mas najradsej
              vy ste ho k nam priniesli a my sa s nim serieme 80 rokov
              *7*
            • Ne ze neco takovyho dela ale kdyby to udelal tak by to dal urcite vsem zadarmo.
              Nejak se s tim budovanim komunismu musi zacit a zacit kecama je vzdycky nejjednodussi.
  • Veskoslav

    Battlefortress 1

    https://www.youtube.com/watch?v=QpTbNwfZ-sk
  • Tilwaen

    Fallout 4 mod

    Pustina po nukleárním výbuchu, lidstvo utopené ve zmaru, přesto budující nové velké věci... a nyní k tomu všemu nejpříhodnější společník zdarma.
    • Heh, ve světě Falloutu získávají ty jeho bláboly nové kvality. *4*
    • Lukyz
      Heh *1*
  • Veskoslav

    GTA V - Ghost Rider mod by JulioNIB

    https://www.youtube.com/watch?v=-wza_nbBDOQ
  • Veskoslav

    I takto mohou vypadat screeny z her:)

    https://www.flickr.com/photos/berduu/albums/with/72157657214430514
    • N0isy
      Ale pamatujte, ne Veskoslava. *3*
    • Tak tohle je fakt super prace!
    • froztik
      Jedno lepší jak druhý. Supr nález *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit