Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Warhammer 40k cosplay Banshee

    https://www.facebook.com/lifestreamcos/photos/pcb.1148060708565700/1148055968566174/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/lifestreamcos/photos/pcb.1148060708565700/1148056045232833/?type=3&theater
  • Veskoslav

    BATTLEFIELD 1 Beta

    Mile i nemile překvapilo. Mile překvapilo, že to běží plynule a pěkně, na i5+280X to nešlo pod 45 fps při nastavení hight, u i5+390X jsem nešel po 80 fps na ultra. To je příjemná zpráva. Další příjemnou je to, že se to nehraje jako Bf3/Bf4 či SW Battlefront. Nehraje se to tak zběsile. Takže opět příjemné překvapení. Grafiku není nutné zmiňovat, nádhera. Jenom opět Dice nezklamalo a statická obloha....

    Co mi Vadí je všude narvu černocha. Je v Britské armádě, je v Turecké armádě a předpokládám, že ho narvou i do americké či ruské. A ještě na Vás čumí jako hlavní "sponzor". Ale to je fuk, budiž. Co mi vadí je pohyb vozidel, které kopírují staré díly, tanky jsou příliš rychlé, vozidla naprosto šílená a jízda na koni divná. Zbraně. Ubrat rozhodně kulomety. Maximálně aby to měla jedna třída....Ale takový útok s bodáky a v masce, když Vám tam nahází granáty s plynem, to je něco, co tu hru naopak vyzdvihuje.

    Co se mi líbilo byly samohybné děla a animace vložení a samotná střelba, letecké souboje. Co mě odrazuje od případné koupě je samozřejmě cena. Ale doporučuji vyzkoušet, beta by měla běžet až do 8.9:) Nakonec to nepůsobí tak špatně, ale cena 110 euro za plnou hru ve verzi Premium mě odradila už u předchozích dílů.
    • high se fakt nepise hight
    • Cernochove jsou v britsky a turecky armade, nemecky tanky jsou v britsky i turecky armade, franouzsky tanky jsou v britsky i turecky armade, nemecky letadla jsou v britsky a turecky armade a ve vysledku je to uplne jedno protoze je BF1 rychla arkadova akce kde je vsechno vsude a nema to vubec cenu resit.
      • Veskoslav
        Když to člověk neřeší, tak to dopadne, že jedna z hlavních stran konfliktu tam ani není v základu a je to obyčejné premium DLC. Hlavně, že tam narvou Amíky, co se do bojů zapojila až po třech letech....

        I arkáda by měla mít nějaké omezení nebo pravidla. Bf1 se hraje příjemně, ale cenovou politikou, zbraněmi z II. světové, tanky rychlejšími než běžící voják a absencí důležitých stran konfliktu či násilné prosazování Amíků za každou cenu rozhodlo o tom, že hra jde v současné době zcela mimo mě a dostal přednost Titanfall 2.
        • No me osobne spis prekvapilo ze resis hlavne ty cernochy coz mi prijde pri nejlepsim trosku zvlastni :D
          • Veskoslav
            Hlavně? Buď neumíš číst nebo prostě jsi jako typický novinář. Vypichnu jednu věc a jede se dál a uděláme z něj rasistu, xenofoba, fašistu a sběratele Čtyřlístku.
            • victor
              Německý tanky i letadla se dají použít . Černoch u britů je ale první , kdo to vždycky slízne ;) ... A proč veškerá jízda je vždy jeden kůň za stranu na 5 Km ? Já chci "Na kopí/šavličky !!!!!!"
            • To ze jsi xenofob a sberatel ctyrlistku neni zadna novinka. Ja jen ze je to takovy legracni kdyz resis ze mas v britsky armade cernocha ale nemecky letadla a tank nezminis :D
    • Kozy
      No, to s tima černochama radši komentovat nebudu. I když to vypadá moc pěkně, tak na mě gameplay Titanfallu udělal mnohem lepší dojem. Tady mi prostě nesedí jak je všechno strašně rychlý, přitom se jedná o 1.sv.
  • Vogon

    20 minut z nové hry Phila Fishe - SuperHyperCube

    https://www.youtube.com/watch?v=-b3c1eNYA24
  • Vogon

    Berserk and Band of the Hawk - Schierke trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=FM_9AJNXdac
  • ringmancz

    Titan Quest v nové edici

    Anniversary Edition, už je na steamu. Kdo má původní hru v jakékoliv verzi, tak ji má v knihovně. Pokud nemáte, tak je teď ve slevě za pár supů.
  • Lukass
    Taky vam pada Origin? Me se nejde vubec prihlasit *9*
    • Jack1947
      To samé už několikátý den Blizzard (Battle net) to jsou fakt chudáci co musej kazit ostatním zábavu. Pochopím hodně ale aby schválně schazovali servery u hry to mi hlava nebere navícv Blizzard není takovej šmejd jako Ea a ti druzí *11* *12*
      • OPenetrator
        "Pochopim hodně" :D
        • Jack1947
          To jo, třeba ůtok na banku a jiné ale že někdo chce vyloženě kazit ostatní hraní to ne *7*
    • Draken69CZ
      DeaSunCZ (inkognito)

      To je jen shoda náhod. Origin aplikací to nebylo, na EA servery jsou prováděny DDoS útoky ;)
      před 7 hod.
      • Děkuji :)
    • Vogon
      Servery EA jsou pod DDOS útokem.
      • Lukass
        Smejdi clovek chce vecer parit a nemuze. Kurna to me teda stve
        • Já bych všechny ty internety zakázala!
          • Hanzales
            Přesně, tyhlety aféry stejně každého akorát jenom otravují!
            ..tož kurňa kde je ten kabel ať ho vyškubnu...
  • Spekulace: Nintendo NX nabídne 6,2 palce velkou multi-touch obrazovku s rozlišením 720p a dokovací stanici s 2 USB porty.

    Všichni jdou s technologiema dopředu, jenom Nintendo jde pozpátku. Co tím asi sledují.
    • 0011
      Takových spekulací čtu 3 tucty denně, problém je, že jsou od Emily Rodgers a ač jí(nebo jemu, přece jen je to anonym) některé spekulace vyšly, tak některé byly totální fail a úplně mimo, dokonce u některé "zaručené informace" slíbila, že skončí s publikováním, pokud to nevýjde, nevyšlo a neskončila, takže spekulovat o tom, jakou bude mít nx obrazovku je předčasné, protože žádnou mít taky vůbec nemusí, ono spoléhat se na to, že nintendo něco patentuje tak že to všechno použije a spatlá z toho nx je taky dost mimo a přitom to takhle prezentuje většina webů včetně blogu Emily Rodgers
    • Veskoslav
      Můj telefon, co má 5,5 palce má 1080p rozlišení.....A to je více jak rok starý. Nintendo si jede vlastná cestou. Ale zdá se, že se nepoučili z prodejního úspěchu Wii a neúspěchu WiiU. Wii je skvělé, WiiU technologický propadák a prodejní propadák, který nevyužil zajímavého konceptu.

      A jestli to bude mít ty parametry, co jsi popsal, tak to bude:
      16:9 display, rozlišení 1280*720m a 240,75 PPI.
      • snorgrind
        Pokud nechystaji nejaky VR udelatko aby si to clovek pripleskl na oblicej tak 240 PPI je naprosto dostacujici pro handheld, aspon jim to nebude zabijet FPS ktery sou podle me dulezitejsi nez rozliseni.

        Toho se bojim u tech novych rychlejsich konzoli, tam naperou hned 4K a zas to pojede sotva 30.
        • Veskoslav
          No on to je ten samý display (velikost, rozlišení), co má WiiU a není to žádná hitparáda. Jako máš pravdu, že je dostačující, ale není to nic, co by zaujalo kvalitou zobrazení.FPS jim bude zabíjet výkon konzole samotné, ne rozlišení displaye na ovladači:)
  • Beta BF1

    Taky to někomu píše "you have lost connection to ea servers"? včera sem to hrál v pohodě, dneska ráno taky ještě bez problémů a někde kolem desáté dopoledne mě to přestalo fungovat... *16* *10*
    • eh, už je to v poho, stačilo aktualizovat origin na beta verzi *1* *1* *1*
      • To je jen shoda náhod. Origin aplikací to nebylo, na EA servery jsou prováděny DDoS útoky ;)
        • Co zase zlá EA vyvedla? *4*
          • Vypustila betu BF1 :D
  • Draken69CZ

    NMS

    Není to zas tak špatný jak se všude píše

    https://asmb.itch.io/no-marios-sky
  • SalemCZ

    Na Steamu lze nyní pořídit trilogii Gabriel Knight, Caesar 3, Caesar 4, Police Quest Collection, Quest for Glory 1 až 5 či Arcanum.

    A na humblu je to zrovna v balíčku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit