Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PanS
    ZvacA: Nevím, jak dál pokračovat ve vláknu, takže odpovím takhle.

    Nechápu, proč se rozčiluješ. Já jsem napsal, že vydání No Man's Sky vytvořilo dobrou příležitost pro všechny, kteří byli doteď přesvědčení, že na co Sony sáhne, z toho vznikne čisté zlato. Ty jsi mi svým příspěvkem vlastně dal za pravdu. V čem je problém?
  • Veskoslav

    Verdun 60% sleva:)

    https://www.bundlestars.com/en/game/verdun?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=deals%20verdun
  • MickeyMutant

    No Man's Sky je možné refundovat

    Steam, Sony (PSN Store) a Amazon začaly vracet zájemcům peníze za No Man's Sky bez ohledu na odehranou dobu nebo proběhlý download (v případě Sony). Reagují tak na masivní rozčarování, jež nastalo po vydání hry. Zvlášť v případě Sony je to něco, co zcela mění jejich postoj k refundacím už jednou stažených her. Ta čočka, kterou zřejmě v posledních dnech dostávají, musí být pěkně hustá.

    Jsem zvědavý, jestli to místní redakci bude v pondělí stát aspoň za článek, když tu jinak všechny neobvyklé události po vydání hry zcela ignorují. Pro udržení nasazené linie bez ohledu na fakta navrhuju něco ve stylu: „Vzhledem k hysterické kampani vyvolané nereálným očekáváním a bujnou fantazií naivních hráčů začaly Steam, Sony a Amazon refundovat...“
    • Bojí se hromadné žaloby.
    • Uz i Sony zacala refundovat? Wow
      • PanS
        Toliko k tvrzení, že Sony má co dělat jen se samými "herními klenoty".
        • MickeyMutant
          Nikdy jsem neslyšel, že by zrovna v Sony měli patent na neselhávající kvalitu. Na to mají příliš široké portfolio.
          • PanS
            Potom jsi asi nikdy nečetl diskuze k The Last of Us nebo Uncharted.
            • PanS
              Podobné komentáře nebyly psány jen u dvou jmenovaných her, ale i u jiných, a to celkem často (často v souvislosti s jinou nabídkou exkluzivních titulů Microsoftu). Není moje vina, že jste si takových nevšimli. Tím, co jsi napsal, jsi mi jen dal za pravdu, že se jedná o nepravdivé tvrzení.
              • ZvacA

                Reakce na příspěvek:

                A tak nějaká ta oslavička ze zadostiučinění bude, ne? Pozveš LVho nebo sebe?
            • ZvacA
              Ovšem jestli to poněkud na faktu, že pod Sony vznikla opravdu jinak řada kvalitních herních titulů něco obecně mění, to asi ne. I kdyby se ti diskuse k exkluzivním hrám typu Uncharted nebo LoU nějak překvapivě zažraly pod kůži, tak kdo jaksi mohl tušit, že za pár let to tak nějak úplně nevyjde jednomu chujovi s jeho vizí nějaké takové hry i když v tom nějaký distributor původně viděl potenciál k úspěchu, že jo. To se prostě stává a je vcelku u řiti, kdo pod tím stojí a na čem se to má hrát.
            • MickeyMutant
              Aha. No nečetl.
  • Worhammer
    Včera to bylo 3 roky, co jsem se zaregistroval na této stránce.
    • Mart9
      Já byl pravidelným návštěvníkem už na beta.games.cz. Registroval jsem se později, když mě přestalo bavit být anonymem.
      • MickeyMutant
        Vy si stejně prd pamatujete. To já zažil Games ještě v časech, kdy se budovala návštěvnost a články byly od pana Redakce. Dneska člověk může v diskuzi prudit a nic se neděje. To by se dřív, holenku, stát nemohlo.
        • Já tu byl ještě mnohem dřív, když tu sám mistr dával seznam warez releasů a hnusné technohudby...
          Taky pěkné... https://web.archive.org/web/20010515225748/http://www.games.cz/
          "budou schválené a oběví se na stránce" - to taky vypadá na rukopis Mistra
          • Jack1947
            Sweet old times... já zas mám podobné vzpomínky na W@rezblog - kde to původní majitel z nedostatku času a bez vidiny do budoucna pustil ( sám jsem s ním psal na ICQ)
            • Jack1947
              Myslíš tím že už tehdy jsem nebyl v oblibě a to mi bylo kolik 13 let ? *1*
            • Jack1947
              Co máš konkrétně na mysli ?
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Chytrému napověz...
            • Chim
              To možná mnohé objasňuje.
          • MickeyMutant
            "Hawrdwer" - další perla. Plus rubriky "email zdarma", "warez", "hacking", "cracking". To byl mistr v pubertě a budoval si svůj nevšední rukopis.
    • MickeyMutant
      No jo, to je smutný. Já už mám skoro dvojnásobek a to je ještě mnohem smutnější.
      • A japa dlouho si to tahl na hreji?
        • MickeyMutant
          Kdysi dávno pár zbytečných komentářů v diskuzi, dnes sváteční návštěva s beznadějně zapomenutými přihlašovacími údaji. Divné, že se ptáš.
          • Mysleno tak, ze jsi migroval spolu s redakci, kdyz to tu prebirali po otci-zakladateli-budovateli. Domnivam se…
  • Veskoslav

    MORROW

    Prosím tě, jak jsi dostal z toho uPlay 20% slevu, jsem slepý, ale prostě nikde nevidím tlačítko na získání toho vouchru, kódu či co to je. Děkuji.

    Už nic, dělá mi to Chrome, na Firefoxu v pohodě.... *7*
    • Morraw
      Nevím, jak to je teď, ale když začali s těmi slevovými kody, tak to lidem vůbec nechodilo do mailu a musel se kontaktovat support, který ti kód poslal. Snad už to vychytali.
      • Veskoslav
        No já měl spíše problém, že shop rewards hází automaticky chybu, když se na to přepneš skrze obchod. Jinak systém je nakonec takový, že kód dostaneš ihned+zaslání na mail.
  • Dalsi perlicka... "precious matka" *1*

    http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/275104943745347825/AA5F46522A19446B44D1A2C9B31595590039127A/
  • Stejně nelepší videohra byl Jazz Jackrabbit, to mělo všechno. RAVE
  • MickeyMutant

    Ubisoft se rozhodl vypnout servery pro hry The Mighty Quest for Epic Loot (k 25. říjnu) a Ghost Recon Phantom (k 1. prosinci).

    To byl teda celkem krátký quest (vydáno v únoru 2015).
  • OPenetrator
    Na steamu vyšla v EA hra Of Kings & Men. Je to od tvurcu cRPG modu do Warbandu a vypadá to celkem pekne :)
    • SalemCZ
      to je hrozný s těma zkratkami EA bylo vždycky v herním průmyslu zkratka pro Electronic Arts a teď je to zkratka i pro Early Access
      • PanS
        Obojí předznamenává špatnou hru, takže se toho zas tak moc nezměnilo.
  • ringmancz

    po 9 letech vývoje vyjde plošinovka Owlboy

    https://www.youtube.com/watch?v=p9VwGaycmCQ

    s úžasným pixelartem. vydání někdy na podzim
    • Mart9
      Důkaz, že existuje i pěkný pixelart. Ale chce to prostě něco umět.
    • Meow
      Vypadá to aji pěkně, pokud to bude tak za 5 euro, tak beru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit