Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Půlhodinový gameplay z remasteru GoldenEye pro Xbox 360

    Web RareThief zveřejnil 30min gameplay video ze zrušeného remasteru GoldenEye, který původně vyšel v roce 1997 pro Nintendo 64. Dle informací na webu byla hra téměř hotová a měla vyjít v roce 2008, ale Nintendo z neuvedených důvodů vydání nakonec zatrhlo.

    Během hraní šlo plynule přepínat mezi novou a původní verzí z N64, což je ve videu i několikrát vidět. *4*
    • Vogon
      Tím důvodem pravděpodobně bude to, že Nintendo později oznámilo svůj vlastní remake pro Wii.
      http://games.tiscali.cz/recenze/goldeneye-007-recenze-54312
      • Lukyz
        A máš pravdu, je to dokonce přímo uvedeno na Wiki

        "On 7 January 2008, Xbox Evolved reported that an updated version of GoldenEye 007 would be released on Xbox Live Arcade. However on 11 January 2008, 1UP.com reported that a GoldenEye port (as opposed to a remake) had been in development at Rare for several months, but stated that the title would not be released on the Xbox Live Arcade since "Microsoft and Nintendo couldn't agree on the financial side of things""

        Díky za doplnění.
  • Veskoslav

    Krásná Collectorka For Honor

    http://store.ubi.com/eu/for-honor-tm----collector-s-case/578f2365adc724086e8b4567.html

    Opět dilema, známí měli možnost na Gamescomu hrát a říkali, že to připomíná klasické rubačky, ale že se to hraje a vypadá dost dobře. Do toho taková pěkná collectorka. Furt váhám pro preorder, přeci jenom je to Ubisoft.
    • Morraw
      *14* *14* *14* Po prvním představení "sběratelek" pro For Honor jsem byl hoodně zklamaný, že neudělali nějakou větší, ale tohle je paráda :) Já určitě předobjednávám. Stejně bych si to koupil.
      • Veskoslav
        No až to najdeš na českém e-shopu dej vědět, zatím jsem to našel jenom na zahraničních:)
        • Morraw
          Normálně ty exkluzivní sběratelky od Uplay nikde neseženeš. Záleží, jestli je celá sběratelka exkluzivní nebo jen nějaká věc k ní (Division).
          Ale z Uplay jsem objednával sběratelky již několikrát a s tou 20% slevou to vyjde někdy levněji než u nás.
          • Veskoslav
            Aha. Děkuji, se na to pořádně podívám doma:)
        • LV462
          To dáte 4 tisíce za pár cetek? Kde na to berete peníze? Já nemám ani na normální hry. *13*
  • Femto

    Scany

    Scany z DLC pro DS3

    http://imgur.com/a/2usOJ
    • Vogon
      Třetí obrázek vypadá přesně jako vstupní most do Painted Worldu.

      A chlápek v červeném vypadá jako Ingward nebo jiný New Londo Sealer, Velka je bohyní hříchu a Painted World je s ní spojený, vypadá to že skutek Sealerů přece jen nebyl přehlédnut.
      • Femto
        jj, dobré postřehy. Jinak jsem zvědav jestli se objeví Priscilla nebo aspoň nějak objasní, jak ji dostal Aldrich...
        • Vogon
          Aldrich Priscillu nedostal, když žral Gwyndolina, tak viděl jeho vědomí a zdálo se mu o Priscille, proto je Lifehunt Scythe pouze miracle a ne zbraň.

          Jinak ta holčina sedí na židličce, která připomíná malířskou židli.
          • Femto
            aha, já nějak nesledoval lore videa z trojky, vidím, že mám nedostatky. Je nějaký dobrý souhrn lore z trojky? Nejlépe psaná podoba nebo kratší videa. Nechce se mi sledovat Lets Play :)
            • Femto
              o tom jsem se snažil, ale takové ty důležité drobnosti mi stejně utečou. Na to nemám hlavu, abych si drobnosti během hraní spojoval :)
            • Vogon
              Nikoho mimo ENB nesleduji, takže nevím. Ale nejlepší je si udělat svůj vlastní obrázek, s tím jsou ty hry dělané.
  • tak, Deus Ex, na rx480 na 2560x1440 na high mi to bezi 55-65fps, ked prepnem do ultra tak 40fps. s freesync monitorom teda rozdiel v plynulosti nevidim. predpokladam, ze o take 2 patche a 2 drivery navyse(+DX12 o 2 tyzdne) to pojde na utra v 2K na tych 55fps
    zatial spokojnost, vecer sa do nej znova zahlbim :)
  • Lukyz

    PlayStation Now na PC

    Tak už je to ofiko.
    Sony se chystá spustit PSN i pro Windows, takže bude možné na hrát některé hry z PS na PC - seznam her najdete tady.

    Pokud to správně chápu, tak jde pouze o stream, nikoliv emulátor na vašem HW, takže předpokládám, že hry pojedou ve stejném rozlišení a FPS jako kdybyste hráli na PS3.

    Mimo jiné Sony oznámila ofiko podporu PS4 gamepadu pro Windows a zároveň vydání wireless adaptéru pro PC.

    EDIT: Opraveno
    • LV462
      Jak to přesně funguje? Rád bych si zahrál nějaké kozolové exkluzivity, které jsem doteď konzolistům jen záviděl..
    • Femto
      PSN = PS Network - tam si kupuješ hry apod. Tohle je streamovací služba PS Now...
    • Služba PlayStation Now míří na PC.

      Vy jste mimo. Jedná se službu PS Now a seznam her je tady:

      https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Now_games

      Všechny hlavní pecky - Sly, God of War, Uncharted, Ico atd. atd. atd. *14*
    • froztik
      A člověk furt poslouchá jak je PC gaming mrtvej *15* Každopádně ten seznam fakt nic moc *7*
    • Jack1947
      Aneb Sony strikes backs!
    • Draken69CZ
      Hmm k čemu to je vždyť ten seznam her je úplně marný a jsou tam i hry co vyšli na Xboxu a/nebo na PC, moc se nevytáhli co si od toho slibují?
  • MickeyMutant

    Obrazem: Microsoft Australia představil oblečení Xbox Onesie.

    Teď, když Microsoft pomalu stírá hranici mezi hraním na počítači a Xboxu, bude tohle spolehlivé vizuální vodítko, jak rozeznat konzolistu od písíčkáře.
  • Malá ukázka profi překladu v Deus Ex.... "jemny napoj" *1* *1*

    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14054323_10208978864660670_3034150024546268208_o.jpg
    • Vogon
      Některé NPC v městě mluví mezi sebou česky a jsou to známí čeští dabéři.
    • 0011
      levnější než voda, to bude pěkná břečka *1*
    • Tilwaen
      Na druhou stranu, je tam vidět jistý pokrok, už budeme mít (zřejmě) eura.
    • Njn v budoucnosti proste se cestina trosku zmenila :D
    • Jack1947
      Ty we to je upe zesměšnění jazyka jako takového *8* To se mi moc nelíbí tééda *7*

      (Na druhou stranou to nevyvyíjeli češi ale amíci a ty za velkou louží prd vědi o tom jak se u nás řiká čemu - překlad žřejmně moc neupravovali tak to taky vypadá kdo dneska hraje fps v cz když nemusí ? noo).
    • MickeyMutant
      "Soft drink"*4*

      Tady si taky od minule nedoplnili háček.
  • Veskoslav

    LOWFLIGHT pro No Man Sky:)

    http://nomansskymods.com/mods/lowflight-by-hytek-packed/
    • froztik
      To vypadá mnohem líp *5*
      • Jack1947
        Bohužel to tvoří bugy protože tebn jejich engine na to není připravený *7*
        • froztik
          Tak s tim se tak nějak počítá *15*
  • Femto

    Nioh

    Tak co zkusili jste druhé demo? Za mě musím říct, že se mi to hodně libí. Combat je velice povedený, ovládaní velice intuitivní, tři styly boje dobře vyřešené, animace plynulé, grafika průměrná, využití japonské mytologie taky fajn, hlavní postava šíleně nudná, ale tak to se dá přežít, jako hlavní postavu bych uvítal nějakého pořádného samuraje, takový Irako Seigen by byl sen *14*
  • Veskoslav

    Deus Ex

    Zatím jsem spokojený. Hra mi jede plynule (Nvidia má pro změnu smůlu, ale tolikrát se smáli Zelení Rudým, že mají smůlu a ať si nepořizují topení, že se teď pro změnu můžeme smát majitelům GTX 1070 atd.)

    Na R9 390X s i5 3470 na ultra samozřejmě bez MSAA a Volumetric lighting při FullHD a dostanu se na cca 45 fps v průměru. Co se týče hratelnosti, mám za sebou pouze misi a půl, ale hraje se to stejně jako minulý díl, skoro nic neměnili, graficky je tam určitě posun. Mimo jiné dneska vyšel i patch, co má cca 1 GB. Dabing skvělý, čeština pěkná, prostředí rozhodně působí lépe než v minulém díle. A to je asi tak všechno. Doporučit? Je na to brzo, já se bavím, ale majitelé Nvidií mají dočasně smůlu.
    • Lukass
      Hmm slusny bez AA na 390x 40 FPS ,asi vyhra AMD no :-D Zapni jenom to blby volumetricky nasviceni a budes na 30FPS, strasna optimalizace.
      Nebudu to tady svinit, ale co stim ma spolecnyho to jakou mam kartu. Dik ale me 960 staci, a to z duvodu presne toho co pises, 2 veci ktery delaji hru vlastne nejheztsi mas vypnuty a ses na 40 FPS no krasa.
      • Veskoslav
        Řekl hrdý majitel 960. Nechtěli by jste založit s LV kroužek?
        • Meow
          Však aj LV má 960, ta 1070 je jen teoreticky :-D A jen se rád kouká na grafy :-D
        • Jack1947
          Tam by se mlátily ocasy a dělali si dobře *1* to by muselo bejt private only (nebo spíš VIP) ale ne na internetu veřejně ! to by pod samou tíhou internet spadl a už se nenarovnal *12* *16*
          • LV462
            Tak my se Lukassem už intimně sblížili, takže ty hochu nevíš vůbec o čem mluvíš, takže raději mlč.
            • Jack1947
              To mně fakt nezajimá co děláte s Lukassem v soukromí to je vaše věxc ale predátor mi tak trochu příjde jako nějaká žárlivá matka a NVidia její postpubertální dcera protože to co tady ted každým dnem dělá to snad není možné *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit