Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Opravdu nechápu, proč se za No Man Sky jen tak vrací peníze! Já si koupil UFC 2 za 1800 a taky mi ta hra nesedla, chci vrátit peníze. U NMS to jde a u UFC ne....
    • Nevrací, to už dávno neplatí :)
    • Tak zkus napsat na podporu. Pojkud nerefunduješ furt, tak by ti to mohli dát.
  • jack

    konecne 5Ghz Wifi v PS4!!!

    konecne 5Ghz Wifi v PS4!!! Smad to bude ac standard
  • Jack1947

    Ubisoft chce od vybraných hráčů pomoci s vyladěním nového patche (v1.4) pro hru The Division. Pokud budete vybráni, pak cestu, ubytování i jídlo platí firma. Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím formuláře.

    Já se kvůoli tomu dvoufázovému ověření které zapli bez mého vědomí ani nedostanu na ůčet( kvůli těm ůtokúm. ( jste si jisti že to se netýká jen občanů velké louže?) *7*
    • Veskoslav
      Řekli si, že kdo má účet s Ů, tak je vždycky podezřelý.

      Mimochodem dvoufázové ověření si musíš zapnout sám, nezapíná to Ubisoft. Takže asi jsi nejspíš byt zase sfetovaný prášky nebo ožralý nebo mimo. Nevím, jaký je tvůj současný stav.
      • Jack1947
        Tentokrát tě zklamu ale zapli ho sami potěch nedávných útocích a protože jsem neměl spárováno s gogglem předtím budu muset se obrátit na podporu.

        https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/4q4eq4/help_unable_to_login_to_ubisoft_due_to/
  • Lukyz

    HW joke

    Tohle by ocenil hlavně LV *1*
  • Připravovaný titul DOGOS nebude součástí kolekce her nabízených zdarma v rámci zářijového balíčku služby PlayStation Plus.

    Prosím vás, kde získám zdarma balíček her PS Plus?
    • Johnny
      v první řadě si začni platit PS Plus, na zbytek už přijdeš sám
      • Jack1947
        Běda však jak přestaneš *16*
    • MickeyMutant
      Ty nikde. Bleskař má tajné zdroje, o které se ale nebude dělit. To by měl pak zdarma každej.
  • Veskoslav

    The Lord Inquisitor - Prologue [UHD]

    https://www.youtube.com/watch?v=cZc6cr6G2E4

    Maso:)
    • Morraw
      Kam se hrabou Ultramarines *4*
      • Veskoslav
        No Imperial Fists taky nejsou žádná výhra:-D
        • Spíš narážel na ten zmršenej film s Ultramarinou... Mimochodem, jaka chapter by se ti tam libila? Hlavně nenapiš Space Wolves *1*
          • Veskoslav
            Osobně? Když už tam jsou Imperial Fists, tak pro zachování bych byl pro Black Templars. Ale jinak, když jsi mi zakázal Space Wolfs jako největší barbary, tak Dark Angels *1*

            Jinak ten s Ultramarinou nebyl tak hrozný, když se vezme, co na to měli za prostředky. Jenom ty ksichty byly jak intro ke Starcraftu I.
            • Morraw
              No, v té době, kdy ještě GW nerozhazovala svoji IP na všechny strany a naopak si ji chránila, tak jsme UM považovali za něco, co musí být naprosto skvělé, když to GW požehná. Celkově jsme se shodli, že ty animace byly nic moc, stejně tak jako některé příběhové části. Ale už jsem to od vydání znova neviděl no.
  • Chim

    Věděli jste, že...

    Včera vyšla již patnáctá alfa-verze hry Rimworld?

    https://www.youtube.com/watch?v=sp3Mh3a7Ifk
    • Konecne jde delat meducinu!
      • Chim
        ... a ubalit si jointa *1*
        • Jeste si to hydroponicky vypestovat ve stodole... :D
  • Jack1947

    Attack on titan - Wings of freedom

    Vyšel port ( před asi 2ma dny) tady samozřejmně nic - jako vždy je to záruka zmršenosti jak u těhle japonských portů bývá už zvykem. Ta hra je přeci jenom pěkná blbost a né ( kvůli stylizované anime grafice to fakt není) *4*

    Škoda toho zpracování nebýt toho byl by to obstojný komornější klon např Shadow of the Collosus.
    • SalemCZ
      ve 4 ráno jdi radši spát a ne psát sem.
      • Jack1947
        To chodím většinou až v osm, no co no zkusil jsem až v tu dobu tak jsem něco napsal. Myslel jsem tím že ten port, zmršený můžete s klidným svědomím obejít ( bez gamepdu asi nehratelné, hrozné úhly kamery a tak akce může bejt taky pro někoho problém). Navíc hodnocení někde jen 4/10 s tím že to dopadlo tak jak se zhruba očekávalo *12*
    • OPenetrator
      Wat
  • Veskoslav

    PS Plus

    Od 22.9 se cena PS plus zvyšuje na rok na 59,99 dollarů a 25 dollarů na čtvrt roku. Zvýšení se zatím netýká Evropy jako takové, ale Sony chce časem ceny sjednotit.
    • Je to skvela vec, platim za to kazdy mesic, ale ty hry dostavam zadarmo.
      • Ty si z toho děláš srandu, ale onehdá tady jeden človíček přesně takto argumentoval. Jakto, že si dovolujeme ohrnovat nos nad kvalitou PS+ her, když je máme zadarmo k multiplayeru.
      • Chim
        *1*
    • Tak leda po hlavě do p..... milé Sony *7*
    • Mart9
      Krásně jsem koupil před pár měsíci v akci na 15 měsíců.
    • viz bleskovka 23.8.
  • Veskoslav

    Red Dwarf XI Starts 22nd September on Dave

    https://www.youtube.com/watch?v=pw2RVj-d5G8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit