Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    We Happy Few

    Hra s předběžným přístupem
    http://store.steampowered.com/app/320240/
  • O remasterované verze Darksiders Remastered se postará polské studio QLOC.

    Pardon, ale to nemají být Darksiders, ale zombie hra Dead Rising, Darksiders II - Deathinitive Edition dávno vyšla, navíc odkaz z novinky mě posílá na článek o Dead Rising, takže tak.
    • braveman
      Díky za upozornění chlapi, zamíchaly se mi dvě bleskovky do jedné. Opraveno.
    • ringmancz
      bude remaster prvních Darksiders, ale tenhle odkaz s tím nijak nesouvisí
  • ringmancz

    DLC k Alien Isolation

    stojí za to? je lepší koupit season pass nebo jsou lepší ty co jsou samostatně?
  • Lukyz

    Oddworld: Munch's Oddysee - 2016 Update

    PC port Oddworld: Munch's Oddysee, jenž vyšel před šesti lety dnes dostal nový update, který dle slov vývojářů přináší od základu předělaný port, kde jsou opraveny všechny bugy, nové textury ve vyšším rozlišení a podporuje 60 FPS + serepetičky jako Steam cards, pozadí atp.

    Hra je momentálně k dispozici na Steamu za 1,24€
  • MickeyMutant

    Šéf vývoje titulu No Man's Sky popřel, že by hra využívala "super-formuli".

    Rád bych věděl, kdy tedy šéf vývoje Sean Murray mluví pravdu. Když se v květnovém rozhovoru rozplývá nad možnostmi, které jim ona superformule přinesla, nebo teď na Twitteru, když tvrdí, že No Man's Sky superformuli nevyužívá. Zřejmě tu rovnici nakonec použila jenom nějaká firma, která patří do holdingu.
  • Veskoslav

    Sega Genesis AtGames Arcade Ultimate Portable 2015

    https://www.amazon.com/Sega-Genesis-AtGames-Arcade-Ultimate-Portable/dp/B0111WVW5C/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1469481051&sr=8-1&keywords=sega+ultimate+portable+game+player
    • ringmancz
      Sega to dělá už nějakou dobu, handheld i verzi k televizi
  • Lukyz

    Deus Ex: Black Light

    Nakladatelství Baronet vydá 24.8.2016 knihu Deus Ex Černě světlo (Black Light), na jehož lokalizaci spolupracoval Marek Tvrdý. Oficiální román ze série Deus Ex, popisující události mezi hrami Deus Ex: Human Revolution a novou Deus Ex: Mankind Divided.

    Zdroj: FB page RPGčeštiny
    • Já raděj Gibsonův černý led ;)
    • Podle anotace to vypadá na slátaninu. Tak se necháme překvapit. *4*
  • Veskoslav

    Otázka

    Už dlouho žádná nebyla:) Jaká hra či edice se hrou měla či má nejhezčí Steelbook? Za mě osobně je to Ori and the blind forest Definite edition.
    • 0011
      tak jelikož si nespecifikoval platformu za mě rozhodně Fire Emblem Fates - Limited edition, ale to je otázka vkusu, já východní kresbu rozhodně můžu ale nemusí každému sednout, jinak steelbooky počítačových her moc nemusím, ve steelboocích spíš kupuju filmy, naposledy to byl Antman, tam mi to příjde, že to má smysl, jakmile aktivuješ hru, tak si jí můžeš akorát vystavit, kdežto na film se z placky podíváš víckrát, navíc pokud máš špatně vylisovaný nosiče, jako se mi to stalo u gta V, tak si to můžeš vystavit rovnou *1*
      • Veskoslav
        Tak tam mě zaujal spíše netypický tvar čtverec *1* Na filmy bych musel mít nějaký ten přehrávač a streamovat z pc do televize se mi nechce a nemám BlueRay:) Poslední film na DVD je rozšířená edice Pána Prstenů:)
        • 0011
          No já kvůli tomu investoval do mechaniky a powerdvd, monitor mám dost slušný, ale vzhledem k tomu, že se chystám na to NX tak mě investice do televize asi nemine a když už tak aspoň 3D ať mám slušnou část svojí sbírky na čem přehrát, naštěstí jsou vydavatelé natolik inteligentní, že 3D verze obsahuje i disk s 2D (většinou u terminátor genisys jsem krabičku prohlídnul až doma, moje chyba) na filmech mě baví tuny bonusového obsahu, jako extrém jsou případy jako exodus nebo nové hvězdné války u obojího bych se nebál říct, že je to i lepší než samotné filmy *15*
    • Draken69CZ
      Těch je mraky, z těch co mám tak Dark Souls II
      • Veskoslav
        To se mi osobně líbí ten z 1. dílu DS:)
        • Draken69CZ
          Taje, ale jen plastová nebo bereš "steelbook" prostě krabička od hry?

          / tak na PS3 byl steelbook na PC jen plast *9*
          • Veskoslav
            http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/dark-souls-prepare-to-die-edition-zavvi-exclusive-limited-edition-steelbook-includes-soundtrack/10808482.html

            Nevšiml jsem si editu:-D Na pc jsem ani nevěděl, že je fyzická krabička *1*
            • Draken69CZ
              Tam vyšla libová Dark Souls: Prepare to Die Edition, škoda ten steelbook by tomu slušel.

              https://assets.vg247.com/current//2012/06/8836DarkSouls_PC_Mockup_3D_Sources.jpg
  • Draken69CZ

    Ghost of a Tale

    Je to venku *14*

    Hra s předběžným přístupem
    http://store.steampowered.com/app/417290/?snr=1_620_4_1401_46
    • N0isy
      Ty vl další Early Access. Taková hra si ho nezaslouží.
      • Draken69CZ
        Myslím, že jako betatestery má vlastní děti *15* Vypadá to kouzelně já to kupuji.
        • Jack1947
          Bezesporu, moc myších akčních-rpg není
          • Alespon jsi se trefil s tou mysi....
      • Dela na tom v podstate sam a dosli mu prachy... pocitam ze hodit do kose to nechtel.
  • Výborná SOMA na PSN za dvě kilča *3*
    • Mart9
      Minulý týden byla za 140, je vidět, že spořivý důchodce je jen nick

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit