Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bethesda připravuje The Elder Scrolls 6, plné hry se ovšem jen tak nedočkáme.

    Tady jsou prvni zabery

    https://imgur.com/YlkrpFu

    *1* *1*
  • Veskoslav

    We happy few

    To byla ta drogová prezentace, která připomínala Bioshock a jedna z her, co mě osobně zaujala, jde už příští měsíc do EA a to přesněji 25. 7. Takže kdo se nemůže dočkat, bude mít možnost. Cena ještě nebyla stanovena:)
  • Veskoslav

    Hitman

    Kdo hraje Hitmana (2016), tak během trvání E3 se ve hře objevil nový cíl k likvidaci. Možnost na likvidaci skončí zároveň s E3:)
  • Veskoslav

    Dishonored 2

    Nabídne mód či herní možnost, že nebudete mít žádné vylepšené schopnosti a dovednosti. Prostě vy, plížení a tichý zabiják:) Tato možnost bude na začátku hry, kdy při rozhovoru můžete schopnosti odmítnout. Podle mě elegantní způsob pro ty, co říkali, že schopnosti ze stealth akce v Dishonored byly horší právě díky schopnostem.
    • Ronox
      Tak ono první díl šlo dohrát pouze za pomoci blinku, resp ani ten nebyl potřeba používat, jen ti ho Outsider dal.
  • MickeyMutant

    Xbox Scorpio - technické spekulace

    Digital Foundry o oznámeném Xbox Scorpio systému:

    Výpočetní jednotka (CPU/GPU) je od AMD, pravděpodobně novější Vega na rozdíl od PS4 Neo, která bude z rodiny Polaris (6 TFLOPS Xbox Scorpio oproti PS4 Neo 4,2 - 4,3 TFLOPS)

    Spekulace: podobný hardware neutáhne 4K hry v 60 FPS. Řešením bude nejpravděpodobněji upscaling do 4K z nižšího rozlišení. Tolik tedy spekulace Digital Foundry k připravované Scorpio konzoli.
    • To je velice pravdepodobna spekulace, na druhou stranu to bude mit nejspis Zen APU od AMD a s temi specifikacemi to bude opravdu high end PC. Zase to ale nebude stat 400$.
    • To neni spekulace ale fakt.
    • Draken69CZ
      Sám MS, mám pocit, označuje tenhle Xbox za "4K ready" takže to dopadne jako se současným Xbox co je 1080p ready.
  • Veskoslav

    Bundle 3D realms

    https://www.bundlestars.com/en/bundle/3d-realms-bundle
  • Draken69CZ

    Forza Horizon 3

    Co víc ty voe *14* Absolutně best na to se nechytá nic, jediné čeho se bojím je Windows Store *9*
  • Veskoslav

    Skyrim Special Edition

    Módy by měly být zcela kompatibilní, takže nebude nutnost vytvářet nové pro tento remaster:)
    • V čem se SE liší od běžného Skyrimu?
    • Morraw
      Nejhorší je, když strávíš půl dne modováním a testováním, pak si pohraješ a za nějakou dobu se k tomu chceš vrátit, ale už si nepamatuješ co za mody jsi tam přesně dal a zaloha moc nefunguje.
      Docela jsem si to tak naposled do*ebal a nechce se mi to moc řešit.
      Jaký je mimochodem aktuální stav F4? Uvažuju, že bych si to už koupil.
      • Veskoslav
        Tak já měl F4 už v den vydání a jel pěkně. Jako není to Vegas, ale podle mě je to lepší jak 3. díl. Spousta lidí kritizuje ty stavěcí prvky, ale třeba já je mám rád. To si člověk nevybere. Jinak teď spíše zkouším nové módy na grafické pozlátko a přijde mi, že to jde mnohem lépe než u Skyrimu. Jako za sebe bych ti F4 doporučil. Ale počkal bych na akci a kupoval zatím bez SP.
  • Lukass

    Mount & Blade II: Bannerlord

    Nevim jestli to tady bylo ale tohle je bomba *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=iObwq1WaxQ8
  • Spades
    Kdyby někdo měl zájem, tak tady je slevový kupón na Kinguin.net na 5€ dolů při koupi WoW: Legion
    LEGION-HWK7BQBNM71JD
    Prosím pokud ho někdo použijete, tak napište koment pro ostatní. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit