Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BattleNet

    Mohl by mně někdo poradit, kde se dobře prodává Battlenet. Popřípadě neměl by někdo zájem o Battlenet? Nemám tam moc her, ale je tam Diablo 3 + Datadisk a StarCrat 2 + první datadisk. Cenu bych si představoval kolem 1000kč. Takže jestli máte tipy, kde to střelit nebo jesti máte vy zájem, tak se prosím ozvěte. Díky za případné tipy.

    Edit. Děkuji za mínuska, tipuji že nějaký ret@rd typu Veskoslava se baví. Takže se bav.
  • ucho

    Bionic Commando: Rearmed

    Steam: QRQ78-XFG68-RBI9Q
  • ucho

    Batman: Arkham Asylum GOTY (Steam)

    Jen jeden je správný:
    N3ZWY-BG37E-LK8T6
    N3ZWY-BG37E-LK2T6
    N3ZWY-BG37E-LK1T6
    N3ZWY-BG37E-LK9T6
    N3ZWY-BG37E-LK0T6
    N3ZWY-BG37E-LK5T6
    N3ZWY-BG37E-LK7T6
    N3ZWY-BG37E-LK4T6
    N3ZWY-BG37E-LK3T6
    • ucho
      tak už to někdo aktivoval?
      • PreidaQ
        Já to zkoušel asi po čtyřech minutách od napsání a žádné štěstí.. místní Draken-like uživatelé jsou velice rychlí.
        • ucho
          no a zkoušel jsi alespoň to číslo, co tam uvedené není? protože platný není žádný z těch, co jsem uvedl, ale ten jeden, co tam chybí.
          • PreidaQ
            A co si jako myslíš, že jsem? Člověk schopný samostatného a pokročilého myšlení? To jsi se dost spletl. Na tohle bych nikdy nepřišel.
            • Jack1947
              Proto bych volal metodu Direct to the mail^^
            • PreidaQ
              Nespravedlivé je to, že stačí jeden náhodný kolemjdoucí ve správný čas a má to. Zatímco my věrní, kteří zde tráví všechen svůj čas a obětovali těmto diskuzím svůj osobní i profesní život, přijdou vždy zkrátka.
            • Jack1947
              Anonymci to vzali nepoděkovali Gz wp i gues?
            • ucho
              tak u všech klíčů to muselo psát, že to není platný klíč. jestli měl být jeden platný, zase tak komplikované to nebylo :)

              no pro jistotu, platný je tento: N3ZWY-BG37E-LK6T6
          • Draken69CZ
            Ucho vychytralé *15*
      • Draken69CZ
        Tak určitě, poděkování nečekej, bohužel *9*
        • Neregistrovanej nepoděkuje.
    • Úplně vidím Drakena, jak ty kódy zběsile zadává rychlostí motorové pily! *1*
      • Draken69CZ
        Já už dávno spinkal *6*
  • PanS

    Quantic Dream potvrdil, že se na E3 objeví hra Detroit.

    Takže další interaktivní ptákovina s hlavní hrdinkou, která vypadá jako mužatka. To je asi po Beyond nový standard QD *7*
  • Draken69CZ

    GTX 1070

    Tak už předobjednáváš nebo nějaká výmluva?

    https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-8g-8gb-gddr5/192504/produkt
    • Jack1947
      Nezbývá než počkat na 1060/50. *8* To je fakt pecka stavím se že mimo čr to je lacnější.
      • Veskoslav
        Jacku, vem si Google a najdi si to....
        • Jack1947
          Proč to je jasný že zmrdaná dan jejen v čr.
          • Veskoslav
            Tak ti dám pár příkladů daně v zemích Evropy:
            19%: Německo
            20%: Bulharsko, Estonsko, Francie, Rakousko, Rumunsko, Slovensko
            21%: ČR, Belgie, Litva, Lotyšsko, Nizozemsko
            22%: Itálie
            23%: Irsko, Polsko, Portugalsko
            24%: Finsko
            25%: Chorvatsko, Dánsko, Švédsko

            Takže přestaň opět ze sebe dělat debila, všechny země mají +- stejné daně na tento typ spotřebního zboží (neplést si to se spotřební daní, to je zase něco jiného). Nejvyšší má Maďarsko s 27%, nejnižší pak Malta s 18%...
            • Veskoslav
              Tak to věřím, mě přijde, že většina ostrovů Španělska jede na jiných sazbách. Si pamatuji na Tenerife, jak jsme kupovali kopie míčů pro Euro 2004 cca o 30% levněji přímo v prodejně Adidas, co byla v hlavním městě. Tenkrát jsem kupoval kufr navíc, protože jsem vezl 10 těch malinkých míčů a nebylo to kam dát.
            • Jack1947
              Ty sou tam v prdelli, jinak ve všem ostatním hlavně že elektroniku maj za paatel *3*
            • OK :) Kanáry.. EU (Španělsko) ale dph tu je 7%.
            • Veskoslav
              No najde, ale napíše, že stránky jsou ohrožením pro bezpečnost a Chrome to zavře, Firefox neotevře a Edge se tváří, že něco načítá:) Kolem Gibraltaru jsme proplouvali, někdy se tam chystám, ale až bude více času a dovolené.
            • Heej a tys to nedohledal přes to "IGIC" ? To ti česká verze Googlu nenajde? Bohužel karta by tě vyšla stejně draho jako v ČR, jsme tady trochu z ruky od zbytku evropy. :D
              Ale zaleť si do Gibraltaru, kde je dph 0%. :) A je tam taky krásně. Chce to občas vystrčit zadek z té naší malé kotliny. ;)
            • Veskoslav
              Nemusíš, jenom to myslím vážně, ať mi pisneš tu zem, protože to s tou kartou myslím vážně:)
            • Vesko já se snad hecnu a zajdu ti do krámu udělat fotku nebo co. :) Elektronika a 7% dph, je to tak a je to v EU. Dej si vyhledat IGIC. :)
            • Veskoslav
              Všechny země EU mají více sazeb:) Čr má taky 3 sazby na DPH. Záleží, do které skupiny zboží patří:) Ale 7% daň na elektroniku nemá žádná. To by tam kupovali naprosto všichni, protože od roku 2010 platí v rámci EU záruka bez ohledu na to, ve které zemi jsi to zakoupil. Samozřejmě o legální kopie. Zabránilo se tak např. u mobilních telefonů, které měly své trhy, aby nedocházelo k neuznání záruk atd. Zejména mobilní telefony v Polsku, kdy byly levnější i o 10% než u nás a docházelo tak k prodeji u nás. Takže 7% na elektro vážně nikdo nemá. Jinak by bylo fajn napsat v které zemi to má podle tebe 7% daň, protože hned jdu objednat kartu.
            • Zajímavý, až na to že žiju v jednom ze států EU, ale dph tu máme jen 7%. *1*
          • Jako že se v ČR platí daň za m.dání? Kua, to abych nikde nevytahoval občanku.
            • Tilwaen
              Co občanku...
    • review:
      https://www.guru3d.com/articles-pages/msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-review,1.html
    • Docela palka i za novou kartu...
    • Veskoslav
      Počká na další generaci:)
  • 1080 Ti a nový TITAN

    Podle tohoto neofiko infa z Číny :-) vypadá budoucí 1080 Ti na pěkné dělo a slušný nárůst parametrů od 1080... http://i4.buimg.com/7252f220a1be25e4.jpg . A zde ještě pěkná hierarchie grafáren http://i2.buimg.com/0cc7ffcc34c8889d.jpg
    • Fake info.
      • No spíše bych to pojmenoval ODHAD. A jsem zvědav jak se bude lišit od reality :-)
      • Draken69CZ
        Tak se pochlub nebo aspoň jestli má cenu na 1080Ti čekat.
    • Draken69CZ
      No už abych začal dávat stranou do prasátka.
  • Jeden z vývojářů Final Fantasy IX se ve svém životopise znímil o PSV verzi hry.

    Však IX je na vitě hratelná.
  • AMD oznámilo grafickou kartu AMD Radeon RX480, která vyjde 29. června s cenovkou 199$.

    Nechápu proč to tu někdo agresivně maže, když se vyjadřuju k bleskovce... *11*
    Česká cena RX480 8GB (přičtěte 3-5% marži eshopů):
    https://s33.postimg.org/t3hci2w3j/rx480distrib.jpg
    • Veskoslav
      21% daň, protože cena 199 $ je bez daně i pro USA, kde každý stát má svoje legrace. 5 dollarů poštovné (normální je okolo 20) 10-15 dollarů marže pro prvního prodejce, co to dodává do Evropy, pak pro převoz k nám, to máš dalších 5-10 dollarů a zbytek je pak marže pro obchodníka, takže cca 280-300 dollarů u nás, což sedí na tu cenovku, co jsi sem dal.
      • Ne, cena 200$ byla oznamena za 4 GB verzi, 8 GB verze se odhadovala na 250, coz nakonec sedi.
  • Draken69CZ

    Sony potvrdila vylepšenou verzi konzole PS4, která nabídne podporu rozlišení 4k, vylepšenou grafiku a bude stát mnohem více než současný model. K jejímu odhalení se však na letošní E3 nedočkáme.

    Odkazovat na placený web *8* to si počtem *15*
    • Veskoslav
      Většina médií má takto odkaz, protože ředitel Sony pro ně měl exkluzivitu a FT jsou placené jako jedny z prvních na netu a to už pár let.
  • Veskoslav

    Sony PS4

    Ředitel Sony oficiálně potvrdil silnější PS4. Na E3 ale nebude.
    • ucho
      Tak v podstate dobra zprava, proc ne. Ale stale chybi informace o cene a konkretnich zmenach v HW. Aktualne jsem spokojeny s tim, co PS4 nabizi, tak budou muset prijit s necim zajimavym, abych videl, ze ma cenu co nejdriv sahnout po vykonnejsi verzi.
      • Novy HW je jen 14nm APU s RX480.
      • Draken69CZ
        1080p a 60 fps nestačí?
        • ucho
          ani ne. vetsina her na PS4 je v 1080p. jestli neco musi snizit na 900p (hry se daji spocitat na prstech jedne ruky), na televizi je to pro me skoro nepostrehnutelne. hru si bez problemu uziju i v 720p. 1080p je samozrejme fajn, ale grafika mi prijde na aktualni PS4 dostatecna. Viz Uncharted 4. Co se tyce fps, tak 60 je samozrejme fajn, ale nemam problem hrat hru v 30 fps. Opet viz Uncharted 4, hraje se to i tak skvele, vypada to skvele.
          takze abych hned sahnul po novejsi verzi, museli by prijit s nejakym vetsim lakadlem. zatim jsem stale s aktulni verzi spokojen.

          v konecnem dusledku je to ale fuk. ja jsem za vykonnejsi verzi rad a v budoucnu urcite poridim. ted uz jen zalezi na tom kdy.
          • Draken69CZ
            Tak vzhledem k tomu že chtějí zachovat obsah her stejný jak pro původní tak "novou" PS4 tak je nepravděpodobné že by to mělo přinést něco extra navíc, jsem zvědavej jak budou řešit VR.
    • Draken69CZ
      Jak je toto možné dyk Praotec Čech psal 30.5. "Jsem ortodoxní Pcčkář ale PS4 jsem prostě nějak tak chtěl mít.A proto že sony teď pár let nechce nic nového v konzolích dělat myslím že prodej ps4 v pohodě dožene tu předešlou."

      tady se nedá nikomu věřit *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit