Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Mirror's Edge Catalyst – PC vs. PS4 vs. Xbox One Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=JbCFM7n7tV0
  • ringmancz

    QTE clickfest v akci

    levnější Ryse myslím nebylo

    https://www.bundlestars.com/en/game/ryse-son-of-rome
  • Veskoslav

    Neoficiálně: CD Projekt se chystá oznámit Gwent: The Witcher Card Game.

    Jenom menší poznámky. Jedná se o Gwint (Polsko, Německo, Čr, Sr, Rusko atd.). Jenom anglicky mluvící země používají Gwent:)
    • PreidaQ
      Jenom anglicky mluvící země by měly používat slovní spojení "The Witcher Card Game". V České republice by se zásadně měl použít výraz "Karetní hra Zaklínač".
  • Still

    Gwent: The Witcher Card Game???

    Shut up and take my money!!
    • Veskoslav
      Příští měsíc kamarádi pořádají turnaj v Praze s klasickými kartami:)
    • Lukyz
      Bral bych něco ve stylu Hearthstone na Android popř. v prohlížeči na PC *14*
  • OPenetrator
    V pc se moc nevyznám, tudíž mám jednoduchej dotaz na někoho, kdo by mi mohl poradit - grafiku mám starou gtx560 2GB a tak přemýšlím, že bych jí vyměnil za RX 480 až vyjde. Nebude tomu vadit slabší procesor, konkrétně i3-4150? Dík za rady :)
    • MickeyMutant
      Největšího vizuálního zlepšení dosáhneš koupí většího monitoru. Jakýkoli levný full HD (1080p) s úhlopříčkou 24 nebo 27 palců bude subjektivně největší skok.
    • Draken69CZ
      Ve FHD to na normální hraní bude, ale jistě že to bude nejslabší článek, taková i5-4690K by se k tomu slušně vyjímala.
      • ringmancz
        v PC se moc nevyzná a proto mu doporučuješ taktovací procesor...
        • Draken69CZ
          Změnit tři položky v UEFI/BIOS podle videa na YT, není opice jen nerozumí PC.
          • A to si fakt myslíš, že tu levnou i3 má danou v drahé desce s overclockerským Z chipsetem?
            • Draken69CZ
              Jen jsem napsal že by se k tomu hodil, je to super CPU na tuto platformu pokud by měl slušný to ostatní byl by to relativně levný upgrade se závratným výkonnostním nárůstem a pěkný FHD se dá sehnat taky za slušný peníze, ale to už je na něm kolik do toho bude chtít investovat. A už vůbec nevidím důvod proč by měl kupovat 960, za rok bude chtít měnit třeba zbytek a tu kartu bude moct vyhodit.

              /ještě když za 2-3 týdny tu bude 480 za stejnou cenu s výkonem 980 *3*
            • Draken69CZ
              Ne to asi opravdu nemá Z desku, ale základní taktování lze i na ostatních deskách.
      • OPenetrator
        Asi jsem pleb, ale hraju jen na HD monitoru a zatím ho nehodlám měnit. Spíš mám strach aby se to navzájem nějak sneslo a abych nakonec nezjistil, že musím kupovat i novej procák. Ještě uvidím kolik co bude stát, třeba nakonec i ten procesor půjde do světa :)
  • GOG slevy

    Nějak mi přijde, že ty slevy jsou asi jako slevy v Alze. Vampire the Masquarade - Bloodlines sleva 50% z 18e! na 9e? To jako vážně za 12 let starou hru? (a to mám gog rád a masquarade miluju)
    • jakubc
      Cenu určuje vydavatel, ne služba. A ano, staré hry jsou na GoGu stále poměrně drahé, ale aspoň tady ta možnost koupě je, nevím, co je komu do toho - cena je vysoká, nekoupíš, easy.
      • Pochopitelně. To mi ale nebere možnost se k tomu vyjádřit a diskutovat o tom.
    • Veskoslav
      Ano, na Steamu stojí 20 euro. A že je stará 12 let? Jedna z nejlepších her, co kdy vyšla a ceny bez slevy neurčuje GoG potažmo CD Projekt, ale ten, co vlastní práva na hru.
      • Ach jo, proč musí reagovat zrovna tenhle všudybyl a všeználek. Opravdu mi nemusíš psát jaká ta hra je. Věř mi, že jsem ji dohrál vícekrát než ty.
        • Veskoslav
          A co jsi čekal proboha? Podívej se na ostatní hry, kolik na Gogu stojí a pak na jejich stáří.....Tebe měli upálit i podruhé, když si tak "chytrý".
          • Jinak je vtipné přečíst si po čase původní prohlášení GOGu, jak nadávají na Steam a jeho 80% slevy. A teď dělají naprosto to stejný.
            https://www.rockpapershotgun.com/2012/04/11/interview-gog-speak-their-brains-on-all-things-g/
            • Tak nebudou přece chválit konkurenci, ne? *3* *2*
          • Chudáčku.. ta hra stála na Steamu a Humblu už asi v milionu slevových akcí míň než 5 éček. To si každej průměrně inteligentní jedinec může ověřit. A ano, právě že ty starý hry stojí přehnaně moc, na to že jsme to hráli někdy přes 20 rokama. :))
            • Veskoslav
              Jinam.....
            • Veskoslav jako správný PC Ultra Nerd a mistr předsudek musí bránit každou PC službu, kde z něho tahají peníze *15*
            • Jednak to nic nemění na tom co jsem napsal - porovnání s Alzou. Nasadit vysoko původní cenu a pak dělat jakože "slevovou akci" a jednak o ceně zdaleka nerozhoduje jen publisher, to je naprostá lež. Myslíš, že kdyby publisher řekl, chci to prodávat v akci s 10% slevou, že by mu to gog zařadil do summer sales? Ne, takže gog krásně ovlivňuje cenotvorbu. Nehledě na to, že už mnoho indie vývojářů se dříve vyjádřilo ve smyslu, že namají plnou kontrolu nad steam sales, stačí googlit..
            • Veskoslav
              A že už stály méně? To většina her v akcích, většina her na Steamu se opakuje. A říkám ti znova, neurčuje to GoG, tak nevím, proč nadáváš na něj, že má 50% slevu. To napiš těm, co vlastní práva. Mimoto ty si řekneš stará hra, ale někdo ji musel upravit, aby běžela na nejnovějších systémech.
        • Draken69CZ
          To nic není se koukni co chtěj za novej Doom, hra z 89 s lepšíma texturama a chtěj za to jak za novou hru *11*
  • Veskoslav

    Pro někoho možná zajímavý bundle

    https://groupees.com/bm26
    • Kozy
      Škoda, že tam není android verze King of Dragon Pass.
  • Já nvim jak vás mě zajímá jak zábavný jsou mechaniky a pak je mi jedno jestli třeba hlavní postava mění barvu, nebo má prsa a pánské přirození najednou. Vaděj mi jak outlocitný příznivci korektnosti tak rádoby edgy "Gamergate boys"
    • Jack1947
      Chameleon ? *8* To by bylo myslím docela inovativní sem s tím! *5*
      • Tilwaen
        Mohla by se ti líbit poměrně nová hra na mobily od Honzy Ilavského, Chameleon Run.
        • Lukyz
          Je to sice OT, ale připomněli jste mi šíleně nedoceněnou hru Chameleon z dílny 2K Czech (dříve Illusion Softworks), který jela na LS3D enginu, stejně jako Mafia nebo Hidden & Dangerous 2.
          Sehnat ji nebude asi úplně jednoduchý, ale pokud máte rádi hry v duchu prvních dílů Hitmana nebo Splinter Cell, tak ji mohu jen doporučit.

          EDIT: Když jsme u toho, nemáte někdo tušení, kde dnes legálně sehnat hry z díly IS (2K Czech )?
          Hlavně výše zmíněné Hidden & Dangerous 2 a Chamelon. Díky
          • ringmancz
            aukro, amazon, ebay a další bazary
        • Jack1947
          V případě že bych hry na mobil hrál ano *3*Každopádně dík za tip a beru na vědomí *4*
  • System Shock 2 (GOG verze)

    1EE18-1214F-F5C8E-3AC66
  • N0isy

    Watch_Dogs 2 Gameplay 7 minut

    https://www.youtube.com/watch?v=EjE7HLRRMkg

    Můžeme se kouknout, jak hra NEBUDE vypadat. *15*
    • Morraw
      Koukám, že se to snaží příblížit více GTA, což je fajn, ptže město asi bude živější. Navíc to vypadá jako alfa verze, nic přestřeleného. Spousta animací a efektů tam bude dodělána.
      Pozitivně vidím dvě věci a) nové hackovací vychytávky b) hlavní hrdina - možná člen Dedsecu nebo někdo podobný. Aiden byl fakt mimoň, který přišel k hackovacímu mobilu jak slepý k houslím. To už bylo zábavnější hrát za T-Bonea v Bad Blood.
    • Veskoslav
      Jenom hlavní hrdina mě odradil od koupě, pokud je tohle hlavní hrdina *1*
      • Draken69CZ
        Měl by jsi to upřesnit takhle to zní dost rasisticky.
        • Veskoslav
          Nechci hrát za černocha a je mi jedno, jestli to zní rasisticky nebo ne.
          • MickeyMutant
            Zajímavé. Když si nějaká plačka stěžuje, že třeba v Zaklínači nemůže vytvořit svou rasově a genderově blízkou postavu, tak to je ptákovina, a když přijde jiná příběhová hra s černochem, tak ti nedělá problém napsat, že za něj nechceš hrát. Nepřijde ti to zvláštní?
            • O co ti teď jde? Že jsi toho hrál víc než já? To je klidně možné, když ukradeš každou hru, která vyjde. Já za hry na rozdíl od tebe platím, zkus to. Někdy je fajn kouknout se na sbírku :)
            • Jack1947
              Nejsi no tak klíd nemusíš tu vyjmenovávat všechny hry co bys hrál kdyby kdyby... *3*
            • Jestli je měřítko zoufalosti nehrát hru, protože je hlavní hrdina černoch apod. tak to mě fakt nebere. Je mi fuk jestli je to běloch, černoch, ženská, alien, predátor, dítě nebo kdo to je, hlavně když mě to baví :)
            • Jack1947
              Tak vidíš aspon ani ty nejsi takovej zoufalec. (nebo snad jo?).
            • Jackie, všem nám je jasné, že ty něco jako "nehrát nějakou hru" ve slovníku nemáš, když hraješ každou blbost, ale ostatní si hry vybírají. Jsem si jistý, že ty by si stáhnul hru, kde by bylo jen menu, jen aby si mohl přijít na games a napsat tvé klasické nic neříkající 3 věty a splnit si tak domácí úkol. I když na druhou stranu Veskoslavovy důvody jsou hodně vtipné/smutné, ale jeho volba.
            • Jack1947
              Nemá, ale překvapuje mně to protože právě GTA III, IV V sou naopak jediné díly co sem dohrál.

              Co tam máš dál...
            • Veskoslav
              Vždyť je to komická postavička. Lidé se báli, že dostanou Jajara, ale dostali černouška, co má šílené pohledy, chaoticky běhá a po X letech v říšské armádě dostane svědomí, nepostřílí povstalce a jako správný hoch se rozhodne pro boj proti zlu, naprosto zbytečné a trapné scény jako palec "nahoru" s robotem, efektivní pohledy s nejlepším pilotem povstalců atd. Jako herec mi sedí mnohem více pro role, co hrál než to, co předvedl v SW. Tam prostě působí násilně, aby za každou cenu nebyl běloch hlavní postava a když už je běloch, tak ať je to holka, která zvládne ovládání mysli lépe než samotní rytíři Jedi *1*
            • ringmancz
              všechny mimozemský rasy ve Star Wars jsou OK, ale černoch je pěst na oko?
            • Veskoslav
              Pro klid tvé dušičky, nemám prostě rád převedení GTA do 3D, nedohrál jsem III, Vice City, San Andreas mám cca 3 hodiny odehrané a ani IV. díl jsem nedohrál. Takže nebudu vyhazovat peníze za něco, co bych nedohrál či vůbec hrál. Má tvá dušička už klid?
            • Jack1947
              Lolz co dál si nehrál, protože ti něco nesedlo - rád bych se pobavil ? *2*
            • Veskoslav
              Jacku, smůla, já GTA V ještě nehrál a nějak se na to nechystám, protože mám nejraději stejně první dva díly.
            • Jack1947
              Ha takže nedohrál ani GTA SA he tosou věci, co GTAV. jak si to dával že si musel přepínat na franklina to za tebe někdo odehrál ? *1* Hehehe.Co se ještě nedozvíme, o tobě.
            • Veskoslav
              Ale já se prostě do té postavy "nevžiji" a je mi ukradená. Stejně tak jsem prostě nikdy nedohrál San Andreas u GTA, nesedělo mi prostředí černošských gangů a postavy ve hře. Ale nepsal jsem kvůli tomu petici, aby mi udělali bílého hocha, co bych se prostřílel. Prostě některé hry nebudu hrát, protože mi nesedí. Když můžu, tak hraji za cizorodé rasy, mimozemšťany atd. Občas i za tu ženskou si zahraji a vytvořím si postavu. Ale prostě černocha ne a rasismus v tom nehraje roli, něco mi nesedí, ale nenutím ostatní, aby se přizpůsobili mě. Když já nejsem schopný se přizpůsobit, je to můj problém. Je to stejné jako u nových SW. Černoch tam působí jako Stormtrooper uprostřed povstalecké základny. Jako pěst na oko. Mafie je pro mě italská bílá mafie, ne černošské gangy, co si na mafii hrají. A zní to rasisticky, ale ohledně kradení peněz, si myslím, že zrovna černoch by nevyužíval mobil jako ve Watch Dogs, ale prostě tě jebnul palicou přes hlavu a ty peníze si vzal:) Je to rasový předsudek, ale to má většina populace i proti cigánům:)

              Jacku, jdi si cucat palec, přínos do diskuze to bude mít stejný.
            • MickeyMutant
              Veska: Napsat, že ti hlavní postava nesedí, že se ti třeba z gangsta kutury dělá blivno, je naprosto legitimní. Napsat, že nechceš hrát za černocha obecně je pěkná kravina. Kvalita hry nezávisí na rase protagonisty.
            • Jack1947
              To je snad ještě mnohem horší než když někdo nekoupí hru protože tam není CZ. Nebo nevím ale já se přes to přenesu spíš nekoupi kvůli tomu že to bude generická blbost a v případě Wash dogs sázka na jistotu finanční ale nuda-stereotyp herní.
            • Veskoslav
              Ty jsi to nepochopil.....Většina řvala u Geralta, že chce svoji postavu si vytvořit a hrát podle sebe. Já to prostě hrát nebudu, protože mi prostě hlavní postava nesedí. Jestli nevidíš ten rozdíl, považoval jsem tě za chytřejšího.
            • MickeyMutant
              Ne, ty "neřveš na fórech, že si chceš vytvořit muslimskou shemale", ty jen napíšeš, že nebudeš hrát za černocha. To je zřejmě něco úplně jiného, než když někdo nechce hrát za superbílého Geralta. Nehrát za černocha je přece pochopitelné, kdežto ty neGeraltovci jsou naprosto mimo.
            • Veskoslav
              Ne nepřijde.Prostě nerad hraji za černochy kromě BF3, kdy je jedna z tříd černoch. Stejný osud potká i Mafii III. Nesedí mi postava, nebudu hrát, ale nebudu pičovat, že si nemůžu vytvořit dle sebe postavu. Je to rozhodnutí vývojářů a to respektuji a nebudu řvát na fórech, že si chci vytvořit muslimskou shemale, tak ať mi to umožní. Prostě hru hrát nebudu. Možná se připravím o skvělý zážitek a vývojáře o peníze, ale jistě si ta hra najde svoje příznivce. A jelikož mi první díl stále leží na poličce a nedokázal jsem ho doteď dojet, tak nevidím důvod pořizovat 2. díl i kdyby tam byl běloch bělejší než prací prášek Napalmex.
          • Draken69CZ
            Moderní evropan promluvil *15*
            • Veskoslav
              Copak. Že ty budeš stejný blboun jako tvůrci Rust, kteří donutili hráče, aby hráli s tím, co dostali i když to většina odmítá?
            • Meow
              Zato taková socka jako Draken se hodí k imigrantům, že? :-D
    • Draken69CZ
      Oumájgáš *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit