Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crytek nevyvrací myšlenku remasteru hry Crysis, nyní se však soustředí na vývoj VR projektů The Climb a Robinson: The Journey.

    Ten čas letí ještě rychleji než se říká. Vždyť Crysis byla vrcholem grafiky a teď se nevylučuje remaster. *1* Pamatuju, že kvůli té hře jsem si kupoval v té době (2007) novou grafárnu GTX 8800 OC... No je pravda že ta 8800 grafárna měla 128 stream jednotek a dnes 970 má třeba 1664... Hustý no... *4*
    • To byla hra na kterou neslo nez zirat s otevrenou pusou a jako malej bonus k tomu se i skvele hrala.
      • No, skvěle hrála... když bylo na čem, že. *1* Pamatuju si, jak to tehdejší stroje nestíhaly.
        • Je to už 9 let, ale nebyla to náhodou jedna z her (další příklad Far Cry) co byla optimalizována dobře a šla hrát i na slabších železech se stále slušným vizuálem?
          • Jack1947
            Crysis Warhead?
    • Jack1947
      Já koupil 8800GTS 640mb kvůli DIrt a Crysis a potom jsem hned bral 8800GT - ta předtím byl asi nejblbější kauf jenže jsem chtěl hrát a ne čekat.
    • solomon.short
      Taky uz to mas skoro 10 let... Uvedom si fakt, ze cas mezi upgrady se za tu dobu hodne zvysil... ;-)
      • Jasně je to skoro 10 let, a v IT jde vývoj rychle kupředu. Já jen, že se mi to zdá jako včera když jsem si s kámošem jel pro tu grafárnu kvůli Crysis. Stála mě 14 tis. a před rokem jsem ji ještě střelil za 500,- :-)...
  • solomon.short
    Noob otazka k DS1: rozmyslim do ceho investovat levely, STR nebo DEX? Mam k dispozici Drake sword, ktery pouzivam ted ze zacatku (neskaluje ani s jednim). Pak mam Uchigatanu (jde do +15), Black knight sword (ten jde tusim jen do +5). Neumim se rozhodnout na co jet, je to muj prvni prubeh... Predem diky

    Edit: misto +/- bych ocenil nazor nekoho kdo to ma projete. Zvolil jsem si Knighta s Masterkey. Jeho neohrabanost moc nevadi, protoze moje reakce jsou presne takove. Momentalni pomer STR/DEX 20/15. Jde mi o to, ze jsem nafarmil par Titanium Shards a chci si nejakou zbran vylepsit. Ale zase abych ji za par oblasti nemenil za neco jineho.

    A jeste jedna otazka, pokud zacnu hru na NG+, zustane mi vybava co mam vc. upgradu nebo zacinam nacisto? Diky ;-)
    • Vogon
      Drake Swordu se zbav co nejdříve, protože je to past na nováčky, sice to zpočátku ze hry dělá procházku růžovým sadem, ale kvůli tomu že nemá scaling(A má minimální upgrady) v pozdějších fázích neskutečně zaostává a způsobuje, že hráč získá špatné návyky.
      Zbraň můžeš použit téměř jakoukoliv, není to moc o statech ale o tom, s kterým movesetem se ti hraje nejlépe(Normální longsword má stejný moveset jako Drake Sword a navíc silný útok má thrust). Uchigatana i BKS jsou velmi dobré zbraně a jsou velmi oblíbené mezi hráči a můžeš klidně používat obojí, protože quality(Str i Dex) buildy jsou dost dobré a tyto zbraně využívají jiný druh titanitu(Uchi používá normální titanity a BKS twinkling). Ale pokud bys chtěl výbornou zbraň pro začátečníky, tak doporučuji Zweihander(potřebuješ 24 str), který leží u velkého hrobu na hřbitově u Firelink Shrinu.
      Jinak nemusíš se moc bát, že bys promarnil titanite shardy, ty se dají v pohodě koupit.
      NG+ ti zůstává úplně všechno, jenom se ti odstraní key items(až na master key) včetně upgradů, jediná věc co se změní je obtížnost nepřátel a množství získaných duší.

      Jiné tipy: zkus zabit Havla(chlápek ve zbroji z kamene z palicí co vypadá jako černý robertek z nabroušeného oblázku) ve věži v undead burgu(první lokace), z něho vypadne prsten který ti neskutečně vylepšuje equip load.
      Upgradovaní zbraní je užitečnější než levelování. Nezbavuj se duších bossů. Sežeň si pár věci proti otravě(Purple Moss a Blooming Purple Moss). Pokud budeš mít zbraň v dvojručním režimu(Y/trojúhelníček na gamepadu) tak ti stačí 2/3 potřebné STR.
      Na závěr nejdůležitější tip: Psy zabíjej první.
      • solomon.short
        S temi psy to pocitam plati u Capra Demona:-)
        • solomon.short
          Snad se tomu minusovaci krasne spi. C*r*k*
          • Jack1947
            Ale no ták jako fakt? pár kliků tě vyvede z rovnováhy to jsou bleskovky, hodně lidí tady má své mínuskovací ctitěle.To neřež. *3*
            • solomon.short: Nebo je problém v tom, že v diskuzi k bleskovkám řešíš soukromé hovadiny zcela mimo téma?
            • Jack1947
              Dítě nebo nějaký pomatenec má jen z toho srandu lol.
            • solomon.short
              Nerezu Jacku. Jen mi pripada hloupe ze kdyz se tu nekdo zepta na radu, nekdo hned prskne minus.

              Jsou dve varianty: bud je muj dotaz natolik hloupy

              Nebo je hloupy ten minusovac
      • solomon.short
        Diky:-) to s drakeswordem uz jsem tu psal, jsem si toho vedom. Jsem rozhodnuty upgradnout Black knight sword kdyz uz mi padnul z toho prvniho cerneho hajz*la v undead burg:-) (stesti zacatecnika) a levelovat STR. Moveset mi vyhovuje, tak to snad dam
    • Femto
      Drake sword je na prd, pořád se rozbíjí. Na první projetí bych volil Black knight sword, s tím to je poměrně jednoduché, jelikož má velké dps. Knight primárně strengh, pak dexterity v útočných statech(2:1), primárně bych se ale zaměřil u knighta na equip load, ať se trochu hýbe, čili ring: http://darksouls.wikidot.com/ring-of-favor-and-protection a trošku to polevelovat.

      Do NG+ se ti přenese komplet výbava, samozřejmě zmizí klíče apod, ale jinak gear zůstane
      • solomon.short
        Femto, jeste par dotazu jestli mohu. Do NG plus se presune gear i s +upgrady nebo "cisty"? Staty pocitam ze zustanou. A ohledne ringu, co k nemu idealne do kombinace, Havel's ring? Diky
        • Femto
          I s upgrady. Havel ring nebude do budoucna dobrá kombinace, to jen v případě, kdy bys potřeboval delší kotouly, to se vyplatí např. na Artoriase, ale tam stejně pravděpodobně budeš měnit gear na lehký. Knight evokuje tanka takže:
          http://darksouls.wikidot.com/ring-of-steel-protection na defense či
          http://darksouls.wikidot.com/hornet-ring na útok
          • solomon.short
            Ja myslel do zacatku, budoucno je moc daleko, zatim se placam v kostele pred gargoyly:-) rikam ze jsem zacatecnik. Za tipy moc dekuji!
            • Femto
              jo, klidně to rozjeď s havel ring :) Jinak nemáš zač.
      • solomon.short
        Diky. Drakesword opustim brzy protoze ma fixni dmg a nescaluje. Do zacatku je ale perfektni dle meho. Ring zkusim plus ted asi budu davat do staminy, ta je na moje neohrabane machani asi nutnost
  • Jack1947

    Náš kanál na Youtube překročil tento týden 10 tisíc odběratelů. Víme, že kdejaký nadějný mladík má dneska mnohem víc, ale stejně nás to těší - možná proto, že už nejsme nadějní mladíci ;). Každopádně děkujeme vám všem za podporu a jako menší dárek za

    Velká gratulace a jen tak dál, odvádíte skvělou práci *4* *3*
    • solomon.short
      Jen bych jeste dodal diky za Pavlovo a Petrovo ucinkovani v poslednim Labuzu. Skvele jsem si to vase povidani s Cervem uzil!
  • Vogon

    Diskrétní ohlášení Talos Principle 2

    https://www.rockpapershotgun.com/2016/05/20/the-talos-principle-2-announced/
  • SalemCZ
    Neporadil by mi někdo, chtěl jsem si porubat pár zombíků v prvním Dead Island, před tím mi to při načítání hry vždycky spadlo. Tak jsem doufal že po restartu Windows by mi to padat nemuselo, ale pořád to padá. Nevíte co by mi mohlo pomoc to opravit?
    vypnul jsem steam cloud, smazal jsem userdata/91310, věci v dokumentech, ale furt to padá.
    • solomon.short
      Nekde na steamforu pro hru to urcite uz nekdo resil. Nekdy pomuze nastaveni kompatability, nekde se musi editovat cfg soubory... Takto z fleku tezko rict. Verze win? Na 8.1 funguje steamova verze bez problemu, alespon u me
      • SalemCZ
        už jsem to našel, mohlo za to to že mám ve steam jménu znak kterej nepodporuje DI, takže jsem to všechno smazal a kvůli jednomu znaku ve jménu
  • MikeR

    "Náš kanál na Youtube překročil tento týden 10 tisíc odběratelů.

    Víme, že kdejaký nadějný mladík má dneska mnohem víc, ale stejně nás to těší."
    --Games.cz

    Nás těší být mezi horními deseti tisíci. Není kanál jako kanál. *4*
  • PanS

    EA plánuje přetvořit další staré značky.

    Spíš znetvořit ne?
    • MikeR
      Staré značky? Skate or Die? Bard's Tale? Populous? LHX Attack Chopper? Abuse? Theme Hospital? Dungeon Keeper? Black & White? Jak zle tohle může... Oh $@#%!!! *13*
      • bards tale uz robia byvali Black Isle
        • MikeR
          Nojo vlastně, ale to je jedno, jde o princip. *1*

          A mně by se ohromně líbilo, kdyby existoval třeba zrovna moderní LHX, ovládání a obtížnost stejný, jen by to vypadalo líp. Nicméně zrovna tuhle legendu asi křísit nebudou, zadruhý by jí nejspíš taky podělali.
          • solomon.short
            F-29 Retaliator bych taky bral. Mozna bych v tom konecne pristal:-)
            • MikeR
              Jo! To je parádní hra! Vůbec se ty letecký simulátory z přelomu 80. a 90. let hrály skvěle a hrajou se skvěle dodnes. F-15, F-19, F-117 od Microprose taky. Ale fakt (na rozdíl od dungeonů či adventur) bych se nezlobil, kdyby měly současnou grafiku - nebo aspoň o notnej kus vylepšenou. Jinak gameplay zachovat a byla by to bomba. *4*
  • Jack1947

    S koupí vstupenky na film Warcraft půjde získat hra zdarma. I v Česku

    Návštěvníci vybraných kin získají s koupí vstupenky na film Warcraft digitální verzi on-line hry na hrdiny World of Warcraft zdarma. Akce se tentokrát týká i Česka.
  • Femto

    Lorian

    povedený art Loriana

    http://www.deviantart.com/art/Dark-Souls-3-Lorian-Elder-Prince-609546418
  • MickeyMutant

    MOBA titul King of Wushu poběží na PS4 v rozlišení 1080p při 30+ fps a na Xbox One v rozlišení 900p při 30+ fps. Pokud se zadaří, bude titul podporovat cross-platform hraní.

    Co to je 30+ fps? 30 plus kolik? Možná 30 + 30, tedy 60. Nebo se tím naznačuje, že se máme nechat překvapit? Třeba by stálo za to napsat "30+?" jako kvíz - doplň dle víry. Ale snad tím jen chtějí naznačit, že pod třicet to nikdá nespadne. Hmm. Samé spekulace / nepotvrzeno.
    • 30+ fps na konzoli znamena propady ke 20, jak v zaklinacovi. *3*
    • cmd42
      Možno tým mysleli minimálne 30fps resp. 30 a viac
    • Jack1947
      To by mohl bejt v MObě celkém problém kdyby to zakolísalo. Jinak asi myšleno 30-+ FPS jen to bleskař zapoměl to mínus dopsat. 30+ Fps by moghl bejt boost kterej by byl až náá 60! *5*
      • MickeyMutant
        Tak nějak to bude, Jacku. Bleskař zapomněl mínus.
        • Jack1947
          https://www.youtube.com/watch?v=QFsX9GCoI1k Tady je jinak Gamesplay no první dojem nic moc takové divnější SMITE (možná to je i kvalitou videa ta není kdovíjak valná).má to bejt krom konzolí i na PC takže to trochu zachytilo i mou pozornost.
      • Veskoslav
        Dobý den fane, já nevěděla, co říkala. Já dobře nepsat česky, já cizinec, moct mě učit?
        • Jack1947
          Tak z Vesnosklava se stal blázen ! Radujme see *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit