Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales

    DOOM

    Jsem koukal na ten livestream, ale tyhle dva gameplaye (2dny stare) mi nejak unikly:)
    https://youtu.be/i92rgRDT0lI
    https://youtu.be/lfEsZcGfTwY
    • Graficky hroznej downgrade a hroznej leveldizajn. Nepratele nic nedelaj
    • Ronox
      Jedno z těch videií je údajně poslední level hry. Takže pokud to plánujete někdo hrát, tak si to zbytečně nespoilujte.
    • Veskoslav
      2:22 druhé video. Mapa, klasická mapa:-D To už jsem dlouho neviděl.
      • Draken69CZ
        LOL jj úplný návrat ke kořenům *15*
    • Draken69CZ
      No nevím podle videí mě to moc nebere, MP trága podle bety tohle asi až na Vánoce ve slevě.
      • Meow
        Spíš až tu někdo za dlouhou dobu dá kód si chtěl napsat, ne?
  • Draken69CZ

    Windows 10

    Zbyl mi tu jeden OEM klíč kdyby někdo měl zájem tak na hrynaps3@post.cz určitě se na ceně dohodneme :)
    • Jack1947
      Zbyl ? tz. to si kupoval po několika kusech nebo prostě je Mrkváč stědrej nebývale a dává k jedné kopii ještě jeden klíč? just curious. *3*
      • Draken69CZ
        Pár lidem jsem předělával PC na Win 10 jeden na poslední chvilku cuknul nějak se mu nezdálo že by za to měl zaplatit tak mi jeden zbyl, ale můžu sehnat i další celkem za slušnou cenu.
        • Nedokazes nahodou za dobrou cenu sehnat Lightrooma?
          • Preco si nepredplatit Lightroom aj s PS a pokial robis s foto tak aj uctom na 500px za 16dolarov/m ? Alebo za 12€ bez premioveho uctu na 500px. A mas stale novu verziu.
          • Draken69CZ
            za 2,5 ale jestli je to pro tebe dobrá cena netuším
            • Verze 6? Muzes mi kdyztak napsat na drasta@tiscali.cz ze bychom se kdyztak domluvili? DIky
  • MickeyMutant

    Spekulace: Battlefield 5 dorazí s podtitulem Eastern Front a odehraje se v období druhé světové války.

    Tahle bleskovka je špatně minimálně ze dvou důvodů, rád bych znal zdroj, ze kterého bleskař čerpal informace.

    Za prvé: odkazované obrázky jsou měsíc staré, diskutovalo se o nich už koncem března. Žádná novinka.

    Za druhé: v tom hrubém shrnutí na třetím obrázku, které přináší seznam plánovaných DLC, se zjevně mluví o fiktivním budoucím konfliktu, ne o druhé světové válce.
  • Veskoslav

    TW: Warhammer's Chaos Warriors

    Jinak do 31. 5 18:00, kdo si zakoupí TW: Warhammer, tak získá Chaos. Není tedy jenom v rámci předobjednávek. Hra vychází 24. 5, takže spousta lidí se může rozhodnout podle recenzí a videí od hráčů a nemusí mít nutně předobjednané.

    Takže kdo má předobjednávku jenom proto, že chce Chaos, může počkat na recenze a pak koupit či nekoupit do 7 dnů od vydání. SEGA toto praktikuje například u DLC pro DoW II Retribution, kdy se takto dal získat poslední DLC s Necrony do módu Last man standing.
  • VaZqeZ_EU

    Pillars of Eternity [ Čeština ] !!!

    http://uloz.to/xaPotJu4/pillarscz-exe
    • ď :)
      toto sa hodi
    • Morraw
      Tak to se kouknu vzhledem k tomu, že jsem překládal úplně první rozhovor ve hře, pro všechny možné postavy *1*
  • residentevilfans

    Novy gameplay trailer na Space Hulk: Deathwing

    https://www.youtube.com/watch?v=ZnJ22nfQhdo
    • Morraw
      Vypadá to mnohem lépe, než ty předchozí videa. Snad další povedená warhammer hra ? BFG je výborná.
    • Jack1947
      No konečně už to začínalo zavánět... zpozděním.

      Hned z kraje grafika teda nic moc, chápu že hrají na konzoli ale tedy ... čekal bych víc jinak to asi bude regulérní FPS noo...
      • Veskoslav
        Zabte to, než to naklade vajíčka *7*
    • Veskoslav
      This voice *5*
      • Morraw
        Sleduješ ten KS Dark Souls boardgame? Pěkně to nabobtnalo a stretchgoals mají až do 4M. U Cthulhu Wars jsem zaváhal, ale tohle bude dobrý kauf.
        • Veskoslav
          Jo sleduji, čekám, kdy se to zastaví *1* Ale už mám daný backer:)
  • Veskoslav

    Huge DOOM EASTER EGG Revealed

    Kdo chce najít pak samostatně, nesledovat:)
    https://www.youtube.com/watch?v=_hY3mVw2p3E
    • hmm, to hra na ultra lahku obtiaznost? ta reakcna doba priser je co? stoja tam ako fasi a nechaju sa odstrelovat. byt demonom alebo posadnutym, tak mam adrenalin a trham steny, a nie priblblo stojim vedla kanistra s benzinom *1*
    • Jack1947
      Ještě by mohli revealnout, nějakej SPOJLER jak tehdy i QIV)QuakeIV pro pomalejěí, uřezání nohou) ... jenže nebylo to ID a bylo to půlroku před vydáním, nícméně... Už ted to asi hodně lidí chtít nebude. Mp alá COD , SP ... o něm se toho moc neví ale asi nic moc.
      • Veskoslav
        Co věta, to perla. Naprosto nechápu, co jsi chtěl sdělit, ale jednou, jednou přísahám, že ten mimozemský jazyk rozlousknu a zapíši se do učebnic dějepisu.
        • Nemalý lingvistický oříšek to po něm číst.
          • MikeR
            Já tomu říkám "výlet do říše divů" (tzv. trip) a miluju to, v podstatě jsem na tom závislej. Už ani nevím, co bych dělal bez každodenní dávky. *4*
  • Jack1947

    Na evropském PSN vyšla demoverze PS4 exkluzivity NiOh, na které pracuje Koei Tecmo. Dává vybrat, zda upřednostníte fps nebo rozlišení.

    Njn, první vlaštovka a časem to bude standart , já řikám - tohle jsme na konzolích sakra potřebovali a hoodně dlouho se nám nedostávalo! Ted nikdo nemůže říct že by si na konzoli nemohl vybrat *5* Pokrok prostě zastavit nejde.
  • jindra.veliky

    Cities Skylines

    am vysokou kriminalitu v tramvajovym depu i kdyz jsem postavil hned vedle policejni stanici

    kapcity mam v poho, tak co to je? Bug? *10* *10*
    • MickeyMutant
      Zkorumpovaná policie. V depu vybírají výpalné.
  • Lukyz

    Deus Ex: Mankind Divided - 101 Trailer

    Trailer žádná bomba, trailerům a propagaci Human Revolution to nesahá ani po kotníky, snad hra samotná mile překvapí *4*
    • MickeyMutant
      Rad vidim, ze PicusTV zustala i v tomhle dile*4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit