Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Paragon - Sevarog Launch Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=bULLUTnQYW8
  • Veskoslav

    Warhammer 40,000: Eternal Crusade at the PC Gamer Weekender

    https://www.youtube.com/watch?v=tpLtbcnK2XE
  • solomon.short
    Tady to zase s tim mazanim jede...
    • Jack1947
      Vždyt jo, Flamy, hejty a jiné bláboly sem nepatří jako nepatří do žádné alespon trochu slušné diskuze.
    • MikeR
      Na jednu stranu je pochopitelný, že když se něco jmenuje Diskuze k bleskovkám, tak se očekává diskuze k bleskovkám, případně vlastní investigativní zářezy čtenářů. Dobře, no, půlka věcí sem nepatří, v principu má mazač pravdu. Ale na druhou stranu, kdyby si uvědomili, že komunita potřebuje nějakej prostor k obecnýmu tlachání a dali by ho k dispozici, tak by tahle diskuze byla o poznání čistší. Zvlášť v případě herní komunity je takový místo prakticky nezbytný, ta se nikdy neobešla bez honění triček. A ještě by to mělo pozitivní dopad na byznys, takhle se kolikrát zbytečně mažou luxusní perly s potenciálem zvyšovat návšěvnost. *1*
      • solomon.short
        V principu souhlas. Ale narovinu, byl by problem zalozit vedle bleskovek sekci off-topic? Chapu ze smazane vlakno se tykalo reklamniho clanku Crucialu. Ale opet ten paradox, reklamy na "herni" HW zde vychazet muze. A ze hraci, kteri se v HW vyznaji, napisi zkusenosti z praxe? Kam jinam to napsat? Diskuse k PR clanku neni dovolena.
        • MikeR
          Přesně tak to myslím, založit sekci na obecný kecání. K některým tématům (jako ty PR články) není kde se vyjádřit. Některý témata chtěj lidi probrat jen tak bez ohledu, jestli k nim vůbec existuje článek. A žabomyších válčiček typu AMD vs NVidia se nikdo nikdy nezbaví a popravdě z pohledu provozovatele ani není strategický zbavovat se jich, naopak jim dedikovat prostor, ať si v nich válčí kdo chce, hlavně když bude mlsat reklamu.
          • Jack1947
            Predátore s tebou musí bejt radost se bavit v reálu, i když no ruku na srdce (u tebe možná i do kalhot kdoví) jestli bys ses takhle handrkoval i z očí do očí... spíš zníš jako nějakej zakomplexovanej jedinec co se vlastně dusí vlastní představou, že Konzole stáli, za všemi pohromami a světovými války... Oni už vznikly... někdy hrozně dávno vid.

            Spíš je viníš z toho že nejsi už od mala potentní, třeba se ti nepostaví - Znásilnila tě, konzole -nebo tvého tátu nebo táta konzolí... a myslíš že když to sem furt cpeš že to někoho baví, že tím fakt bavíš zdejší čtenáře ? že je spíš tím neodrazuješ, jen proto že nějakej trouba si v diskuzi honí EGO.

            To prodím, já a kuRE nejsme nijak velcí přátelé, ale jestli smýšlíš jen takhle a ne jinak furt cpeš minimálně v každém příspěvku jak jsou konzole špatné, tvé moudra, podle mne tu utápíš tak trochu sebe i svůj vlastní talent který by se dal realizovat někde jinde ale na to možná nemáš Balls&┬ Guts a tak to oxiduješ tady no.
            • Jack1947
              Nepadlo slovo o pc a už na něj zas narážíš. MNo co no tak šetří, nežaby přezouval 2x ročně... ale jak se zdá sem to saem neměl ani psát *7* *3* Tak zas naviděnou jinde.
            • Jack1947
              Jestli chceš pokecat mám FB/TWITTER a tp... nebo staré dobré ICQ.

              Jinak měnění kol na léto je tak trochu přežitek, chápu na zimu to je ze zákona a tak ale nikde se nepíše že by vadilo vyjezdit vzorky na pneumatikách přes léto... aspon to tak má táta.
            • Jack1947
              To je jedno, jedná se o princip a pochybuji že tam nepadlo v té smazané diskuzi ani jedno slovo na téma konzole.

              Pokračovat nebudu nemám chut se dál zabývat to je můj pohled na věc který je cílený právě na tebe.

              To je taky dost slyšet něco jiného než tvé bláboly, např uznání že mám inteligentí úvahy
              *3*

              Jinak co jsem napsal nad tím tak za tím si stojím a mám to tak nejen já.
            • Jack1947
              Je to spíš nějaký bez srandy psychický problém, nikdo není dokonalý já mám spoustu vad a tak ale aspon někomu necpiu stále dokola, své špatné názory- nebo respkt své názory, které já považuji jen za jedinné správné - děláš to ty a občas Veskoslav (to je na debatu jinde/jinam).

              OFFTOPIC vlákno by bylo parádní, prostý Shoutbox by možná nebyl taky odvěci. Regulace diskuzí by nemusela být tak moc násilná a plácat by se při minimálním moderování o všem.


              Jinak ano, člověk co si myslí že stálé vyvolávání hádek ohledně většího vybavení je normální by měl jít vyhledat pomoc určitě se ta nemoc nějak jmenuje a dá se léčit.

              Pokud GAMES co tady jsou v "nájmu" s tím dělat něco mohou tak ok to by mozhli zvážit, ne jen s prominutím slepě ignorovat nebo se k tomu obracet zády, věřím ale že Games tu moc nemají a je zto práce TISCALIa proti nim jsou malí páni tedy jim to mohou navrhnout, ale to jak co bude je na nich...
              Na druhou stranu, když už nic aspon za zvážení by to stálo nevadí to, pár lidem ale mnohem více zakázali jste anonymitu ted ještě nějaký OT koutek a byl by klid. I když jak známe CENZORA - takto beztak smáznou a bude se dělat jako že nic se nestalo když se to děje.
          • PreidaQ
            Jenom bych rád zmínil, že místo stěžování si, jste se bez problémů mohli (stále můžete?) vyjádřit k tomuto tématu v anketě, co tu proběhla. Já byl jednoznačně pro nějakou obecnou diskuzi.
            • MikeR
              Já se taky vyjádřil. Ale samozřejmě není od věci upozornit další, třeba to i někomu uniklo.
            • solomon.short
              Ja se vyjadril :-)
          • solomon.short
            Jinak mi prijde ze vyloucenim anonymu se diskuse ponekud zkultivovala. Coz je jedine dobre. Jeste zabojovat s clickboty a je skoro vyhrano:-)
          • solomon.short
            Zabomysi valky byly, jsou a budou ;-) Sega vs. Nintendo, Intel vs AMD, AMD vs Nvidia...

            Offtopic vlakno by vse resilo, kdo by jej nechtel cist, necetl by.
  • Morraw

    Last Door Season 2

    Vyšla druhá sezona viktorianské adventury inspirované Poem a Lovecraftem.

    http://store.steampowered.com/app/402530/
  • MickeyMutant

    Sony VR na PC

    Sony možná uvažuje o zprovoznění PlayStation VR na PC.
  • froztik

    Diablo 3 banwave

    V Diablu včera večer padla banovací vlna.

    http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/61968-huge-banwave
    http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/169857-ban-wave-in-eu-and-us?page=2#c38
    • solomon.short
      Dikybohu. Nektere zvlast provarene (SoS klan) dokoncev primem prenosu na twitch :-)
  • Femto

    Life is Strange

    Teď jsem dokoukal na Boku dake ga Inai Machi a tedy Life is Strange je toho pěkná kopírka...
    • Draken69CZ
      Dneska se říká "inspirováno".
      • Femto
        :) Jo, to je hezky politicky korektní, ale jisté je, že tvůrci si před spaním předčítali mangu Boku dake ga Inai Machi *3*
        • Kozy
          Anebo maj jenom radi twin peaks, donnie darko a butterfly effect.
          • Femto
            tak samozřejmě nebo Steins;Gate , problém je, že to je až moooooc podobné, v některých momentech stejné. Tak trošku copy and past, ale tak třeba to cítím jenom já :)
  • Vogon

    Nový trailer na Warcraft film

    https://www.youtube.com/watch?v=_-Ss3r-F_O0&feature=youtu.be
    CGI vypadá o dost lépe než předtím.
    Tady ke stažení ve vyšší kvalitě bez komprese, ten nový trailer se jmenuje Trailer D (lossless).
    http://thedigitaltheater.com/index.php/warcraft-2016/
  • Fallout-čeština

    Zdar prosím vás za nedlouho by měla vyjít čeština do Fallout 4......mám dotaz, jak jí tam dostanu když když hru mám originál....to mi nedovolí přepisovat soubory ne??? co se v této situaci dělá?? :-)
    • F4 čeština

      Zanedlouho určitě ne, základní hra obsahuje 3400 normostran textu. Žádné zběsilé přepisování souborů nebude potřeba. Pro aktuální informece doporučuju sledovat https://prekladyher.eu/preklady/fallout-4.79/ nebo https://www.facebook.com/falloutczsk/?fref=ts.

      A pokud máte chuť a zájem se na něčem podobném podílet, není nic jednoduššího, než vyplnit náborový formulář, viz odkazy.
    • Rozumím takže budu muset Cracknout Originálku...abych tam měl češtinu,to bude v pohodě.....pardon ale nebudu hrát RPG v angilčtině.....kort když je to dělaný tak že když mluvíš s člověkem tak ti tam dáva na výběr 3 odpovědi či otázkya ty si vebereš podle sebe.........Nebudu to hrát stylem který každý zná a to tak že 1 odpověd co máš na výběr je vždy ta nejlepší kterou mu vlezeš do zadku 2....jo taková že se ti moc nechce atd....a 3 odpovědí nemáš čas.....a to že mi někde píšou Use Door nebo Kill Dog taky umím ale tam de o ten příběh.......a zaprvé to není FPS a RPG což ten kdo hraje Zaklínače a ted ten Drak Souls III.....kde dáváš trojté salta a dáváš 4-8x kombo za 800.....plná mana tak vyšlelš paprsky,ohnivou kouli a uděláš si štít........tak prosím ted nás vypněte at nebolí nás hlava.......prej RPG.........
      PS mám tady hrubky,chybí mi čárky možná mám někde tvrdé y místo měkkého....ale já si to můžu dovolit takže nemusíte psát něco na styl že neumím česky nepíště nic když neumíte nijjak jinak toho člověka ponížit....Slovensky si to taky každý přeloží stejně jako fčelu :-D
      • Tilwaen
        Koukám, že Jack není jediný, kdo neumí udržet myšlenku. Nejste příbuzní?
        • Lukyz
          Nejspíš sourozenci, stejně jako jejich rodiče...
          • Jack1947
            Nebo takhle píše schválně, a vi mu to ještě celé žerete *7*

            Má to trochu rozházené ale jinak chápu...
            • Veskoslav
              Ještě aby jsi nechápal, když to komunikuje stejným mimozemským jazykem.
        • MickeyMutant
          POZOR! POZOR! POZOR, Tilwaen. I když už asi bude stejně pozdě. Nečti Kečupovu reakci ani jeho další příspěvky! Několik jsem jich začal číst a nebyl jsem pak několik minut schopný provádět úkony, které vyžadují i nejzákladnější rozumové schopnosti. Takže buď nečti, nebo si vyhraď pár minut, kdy určitý stupeň vypatlanosti nebude na závadu běžnému fungování.
          • Tilwaen
            Čtu to popořadě tak, jak mi to přijde pod nos, bohužel. Ze setrvačnosti jsem musela tvé první tři věty přečíst několikrát, než se mi plně navrátily kognitivní funkce.
          • MikeR
            Uf. Já to prubnul. Nedalo se nevzpomenout.
          • :-D :-D :-D :-D Ale Ale že bych narazil na hráče no nebo spíše na člověka kterému je tem můj popis hodně povědomý??? :-D :-D Sem tě asi rozčílil co?? No jo no jaký si to uděláš takový to máš.....máš to složitý.....ale neboj já ty prachy dávám do cigaret atd.... :-D
        • Jo bratranrce přes 2.kolena....:-D Udržet myšlenku??? jakou??? jo tak já to budu dělat jako ostatní....budu držet myšlenku a i pusu a promluvím až tu hru koupím.......příprava na Far Cry Primal.....jéé vždyt je to stejný jako Frar Cry 3 a i 4...1500 v hajzlu ale nevadí du si o tý hře povídat a psát hodnocení jelikož nevadí že tomu nerozumím ale že jí vlastnim :-D :-D :-D a ještě si troufnu o hodnotit NFS......příprava na NFS: Jéééé to sem ale osel co sem to koupil na PS to hrají už přes půl roku a na PC to vypadá že už to je stejný jako na těch PS no ale stejně se jím to nepovedlo chtělo napodobit a vrátit se do stylu Underground 2 ale nic moc....nepovedlo se jím to stejnak Underground 2 a Most wanted byl nej..............................................ehm tak co dobrý ne?? ani si to nemusím kupovat :-D :-D
          • Tilwaen
            Udržet myšlenku??? jakou???

            Myslím, že sis na to sám brilantně odpověděl *1* Fascinuje mě, jak do jednoho odstavce dokážeš nahustit tolik nesouvisejících věcí, kde je každá věta o něčem jiném a ve výsledku čtenář vůbec neví, o čem ten příspěvek byl. S tebou může být sranda chlastat *1*
      • Nikam nepospíchám tam mám rozehraný Dying Light...v češtině což je pecka....pak příde Primal a pak asi až ten Fallout
    • Zanedlouho? Pochybuji, nejdriv tak na konci roku... a stejne to nema vyznam prekladat, textu tam tolik neni a radeji se naucis par slov navic anglicky *7*
      • Tilwaen
        Naopak, je tam dost terminálů. Kdyby textu tolik nebylo, tak už to mají přeložené.
      • Hlavne Fallout 4 nema cenu hrat. Fallout to neni a zbyva prumerna fps s nekolika malo nadprumernymi prvky (crafting, staveni).
        • Meow
          Jediná dobrá věc na té hře je intro. Pak už je to hovadina na entou.
    • Tilwaen
      Vzhledem k tomu, jak jsou hry od Bethesdy modifikovatelné, bych o to neměla strach. Většinu souborů by ti to mělo povolit upravit. Dokonce už kdosi neoficiální překlad (s modifikací souborů) zkoušel, byť podle těch pár vět česky, které má v popisu, ten mod musí být masakr.
  • Vogon

    Doplnění bleskovky: 17:00 Hráči, kteří si stáhli Dark Souls III přes japonský Xbox store nemohou do 12.4. hrát multiplayer a stahovat patche

    Pouze hráči, kteří mají hru v angličtině, tedy si ji přepnuli do mezinárodní verze, nemohou využívat online funkce a stahovat aktualizace, pokud vlastníte japonskou kopii, nebo hrajete v japonštině, tak vám multiplayer funguje a aktualizace taky.
    • Draken69CZ
      Už se ví co bude v rámci Season Pass?
      • Jack1947
        2-3 DLC max ?
    • iSpirit
      ještě doplním, co jsem četl, že nějak první půlka bossů by měla být v základní verzi 1.00 nerfnutá...
      • Vogon
        Pokud vím tak toto je jenom spekulace, protože první tři bossové jsou lehcí.
        • iSpirit
          Asi jo. Ale na málo hp si stěžuje spousta lidi na redditu

          https://www.reddit.com/r/darksouls3/comments/4c1m3q/more_difficult/
          • Vogon
            Oukej, otestováno. Bossové v neopatchované Xbone verzi mají přibližně o 20% méně HP než ve verzi 1.01. Ve verzi 1.01(Press PC, japonské PS4, všechny verze vycházející 12.4.) má první boss okolo 1050 HP, v Xbone verzi(1.00) okolo 800. Jinak příšery mají asi o polovinu menší poškození v 1.00 než v 1.01, otestováno na chlápkovi s katanou proti deprived.
          • Kozy
            Snad opraví i miracles.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit