Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU

    Escape from Tarkov (Alpha)

    Ukázka přizpůsobení zbraní: https://www.youtube.com/watch?v=hBq7Bdexp-M
  • Veskoslav

    MAD MAX a 5 dalších her

    https://www.humblebundle.com/monthly
    • Morraw
      Zatím mě tam ani jeden z předešlých bundlu nezaujal. Člověk se proste musí smířit s tím, že za těch 12$ dostane většinou jen jednu jedinou dobrou hru, kterou chce. Proto vždy ta první hra o které se ví, že tam bude, je většinou velka pecka.
    • ucho
      no aby to nebylo jako u aktuálního bundlu, kdy ty hry, co přidali, jsou jen takový hříčky, které zaujmou málokoho.
      • Veskoslav
        J8 každý měsíc uvažuji a pak se na to vykašlu:) Jsem si řekl, že kromě pár nových her teď nebudu nic kupovat a dohraji aspoň polovinu Steam knihovny.
        • ucho
          Já koupil poprvé minule. South Park jsem chtěl a This War of Mine jsem chtěl taky zkusit. Měl jsem na to navíc slevu, takže to vyšlo na necelých 11 dolarů. To už byla v poho cena, i kdyby ty další hry měly být nezajímavé. Jsou nezajímavé, ale třeba z nich tak jednu zkusím, takže suma sumárum já byl spokojen už s těmi dvěma hrami. Ale tím to asi hasne. Je to takhle zbytečný risk a raději si zaplatím za něco, co chci hrát hned, než za něco, co bude možná výhodné, a možná taky ne.
          • ringmancz
            já taky a nechám to i přístí měsíc. vyplatí se to už kvůli Mad Maxovi, kterýho jsem stejně chtěl. a když se tak dívám, tak vždycky minimálně 3 hry z celýho balíku jsou fakt dobrý (pokud máte rádi i indie věci). rozhodně tam vidím tu hodnotu víc, než na PS+ poslední dobou
      • jn ja to zkusil, ale pak odhlasil. vesmes odhlaseni nelituju kdyz vzdycky koukam na ty hry. vyber vseobecne ok, ale pro me zajimavy/nehrany spis zridka
  • Veskoslav

    Total War: WARHAMMER - Introducing... Terrorgheist [ESRB]

    Zvíře hodné vozit upíra:)
    https://www.youtube.com/watch?v=WQ64xCMV76I
    • Morraw
      Už se těším i na dračí verzi. Je prostě úžasné vidět, jak ty modely, které má člověk doma, tak hezky oživají.
      EDIT Na něm většinou jezdí Ghoul King, ne ? :)
  • Vogon

    Dabéři mluví o nahrávání Metal Gear Solid

    https://www.youtube.com/watch?v=0Ai1bh-D3K8
  • Veskoslav

    Closed Beta Doom

    Připomínám, že dneska jede už Doom uzavřená beta:)
    • residentevilfans
      Problem je ze maj strasne pretizeny servery! *9*
    • frag.ment
      Matně si vzpomínám, že jsem dostal kód na Doom betu k Wolfensteinovi (PS4). Bude fungovat? A musím mít PS+?
      • Veskoslav
        To jsou právě ty kódy, co se dostávali jako preorder bonus k Wolfovi. U PS4 nevím. U PC jsem dostal už druhý kód, takže jsem jenom nainstaloval Betu ze Steamu a jede všechno cajk. Po 3 hodinách si říkám, že na Quake Live můžu zapomenout:)
        • Draken69CZ
          Nějaká open beta nebude docela bych chtěl vědět jak dopadla grafika a jak to pojede nebo se pak poděl o nějaké dojmy, zážitky, fotky a videa pokud to jde.
          • Horst_Fuchs
            Grafika podle mě průměr, nenadchne ani neurazí, láva vypadá docela lacině, zbytek ok.
            Pozitivní je, že to jede zcela plynule i na starších grafikách, Radeon 7970 s tím nemá nejmenší problém, jede to jak po másle.
            Ovšem pravda je, že ve video options se nedá skoro nic nastavit (rozlišení, stupeň bloomu, druh AA a jedna věc co nevím co dělá) a položka advanced settings je tu nedostupná, takže asi tak.

            Hratelnost moc neposoudím, není to můj šálek kávy. Čekal jsem rychlou akci, dostal jsem pravý opak. takový k uzoufání pomalý UT na malých vertikálně pojatých mapkách s limitací na tři zbraně a podivnými fatalitami, asi aby to přitáhlo víc mladších hráčů.
            • Veskoslav
              Neboj LV, stejně si MP nezahraješ se svou pirátskou verzí, tak nevím, proč Tě to trápí.
          • Veskoslav
            Graficky nadprůměr. R9 390, i5 3470 a 16 GB RAM, vše na max a plynule cca 50 fps. Natočení jsem ještě nevyřešil pokles k cca 15 fps při natáčení, snímky dodám později:) Mapy vypadají skvěle, zpracování zbraní a střelba taktéž. Hrát lze pouze 2 mapy ale obě ukazují, že člověk prostě nemůže přemýšlet jedno-rozměrově, ale jako v Quake, nahoru a dolů. Systém zbraní je klasicky na 3 klasické heavy/sniper/"support" a pak 3 pro custom. Mnozí říkají, že by bylo potřeba nerfnout "bazuku", ale mě zase nepřijde nijak skvělá. Stačit hodit life granát (3 druhy granátu-normální, teleportační a life, co vytvoří bublinu, co se pomalu smrskává a všem v ní bere životy) a do toho druhý mód palby plasmaganu (má oblibená) a člověk, pokud nemá nějaký bonus na sobě, tak je prakticky mrtvý.

            Level 15, což je zatím maximum, tak za nějaké 2,5 hodiny člověk zvládne. Bál jsem se, že mapy budou příliš velké, ale nejsou. Zpracování na pohyb, když to člověk chytne, tak je skvělé, včetně dvojskoku, power na zbraně, superzbraně a samozřejmě vyvolání démona. Co je pro mě překvapení a příjemné je tzv. seznam bonusových schopností, které získáváš na systém karet něco jako v Titanfall například. Na začátku kola/smrti si zvolíš, co chceš a pak jedeš. Bonusy padají náhodně při ukončení hry, další level atd. K tomu patří docela pěkná customizace postavy (brnění, zbraně nástřik, opotřebení, poničení) a pro mě osobně vychází 2. hra, která sice nepřináší nic nového, ale to, co přináší, tak to dělá skvěle. A zakončovací komba, kdy hráči zlomíš například vaz či utrhneš ruku a mlátíš ho s ním, to už jenom potrhuje to, že se vykašlali na hororový Doom 3 a jdou ve šlépějích I a II. dílu.

            Grafika porovnání od Candyland pro představu (a to pc nemá některé možnosti nastavení grafiky): https://www.youtube.com/watch?v=J2jmF9eix6k
  • MickeyMutant

    Videa na Games.cz

    Tady brečím v servisní sekci, že mi nejdou videa tak, jak bych si představoval. V posledním podcastu padlo, že je to těžké řešit, pokud není možné bug replikovat. Jestli vám to běhá stejně problematicky jako mně, tak se tam k tomu můžete dle uvážení připojit nebo vyjádřit, aby to nevypadalo, že jsem s tím sám jako kůl v plotě.

    Omluva za off-topic, ale do servisní sekce asi normálně zavítá jen pár lidí, tak to popularizuju i tady.
  • Morraw

    Grim Dawn - nízké FPS

    Teď jsem koupil a ve hře má od začátku nízké FPS 25-30. Zkusil jsem snížit na minimum detaily a vyleze to max kolem 35 - 40.
    Skoro to vypadá, že to jede na integrovanou kartu, ale přes control panel Nvidie mám nastavený High Performance. Nic dalšího tam nemůžu najít. Mám I56600k a GTX960. Četl jsem, že to dělá hodně lidem i se silnými stroji. Máte podobnou zkušenost ? *13*
    • Lukass
      mas posledni drivery?
      • Morraw
        Jo. 364.72 z 28.3. Možná je to hrou a po nějakém patchi se ta hra rozhodila, ale nevím. Žádné z možných řešení mi zatím nepomohlo.
  • Lukass
    Lidi mel bych dotaz, ve Splinter cell black list, kdyz odeju v prubehu mise ze hry tak se mme neulozi postup a musim hrat misi od zacatku, to je normalni, nebo se me hra neuklada?
    EDIT:
    Tak vyreseno, musel sem odnistalovat soubor host se slozky Windows, uf konecne ten podelanej Uplay jede jak ma :-)
    • MickeyMutant
      Buď rád, že dostaneš druhou šanci. Když svévolně opustíš misi, tak by tě správně měli zastřelit.
    • Lukyz
      Příčinu si hádat netroufám, ale normální to není, mě to šlo bez problému, ale je tam ukládání jen pomocí checkpointů, takže zkontroluj, zda jsi vůbec nějakým prošel.
      • Lukass
        Jasne ze prosel, je zajimavy ze v prvni misi me normalne ukladat slo ale ten v opuiove farme uz to nevali. Sem z toho zmateny.
        Je zajimavy ze kdyz me zabijo v misi tak se me kontrolni bod nacte, ale staci se vratit do menu a uz hraju misi od zacatku, neni to tak schvalne?
  • Veskoslav

    DOOM - Fight Like Hell Cinematic Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=KSZ4tSoumNk
  • MickeyMutant

    Tvůrci Darkest Dungeon hledají další dobrovolníky na pomoc s lokalizací do češtiny, protože momentálně ji dělá jeden člověk.

    ...a ten se z toho zbláznil, takže i přes časté odbourávání stresu v krčmě, bordelu a usilovné modlení v opatství jsme ho nakonec museli dočasně poslat do sanatoria.
    • PreidaQ
      Škoda, že jsi na zrovna DD nenapsal čtenářskou recenzi. Nebo jsi už svoje recenzování pověsil na háček?
      • MickeyMutant
        V čtenářských recenzích tady chcípnul pes, takže i když jsem vždycky psal spíš pro srandu králíkům, tak mizivej zájem a nulová reakce mě nemotivujou k vymejšlení čehokoliv krom blbejch keců v diskuzích.
        • Chim
          Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru...
          • Draken69CZ
            a malý ten, kdo zná jen malý cíl.

            Svatopluk Čech
            • Chim
              Ty seš ale hlavička... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit