Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Hand of Fate 2

    Do roka a do dne by mělo vyjít pokračování hry Hand of Fate s invenčním názvem Hand of Fate 2.
  • Lukyz

    GPU Technology Conference 2016

    Dnes v 18h začíná GTC'16, kde bude mít jako první přednášku ředitel Nvidie Jen-Hsun Huang.
    Live stream najdete zde, popř. program celé konference zde.
  • Femto

    Easy Allies Review

    Poměrně zajímavá video-recenze na DkS3

    https://www.youtube.com/watch?v=NBFfQpfBIDI
    • Kozy
      To jo,ale tahle je profesionální
      https://www.youtube.com/watch?v=fm6BPWZd8WU

      chicken drumstick *1*
  • Lukyz

    The Inside Story Of Recording Metal Gear Solid

    Nevím, zda to tady už někde neproběhlo, ale kluci z Gameinformeru dali dohromady lehce přes hodinu dlouhé video, ve kterém zpovídají většinu hlavních dabérů prvního MGS, kde probírají vše od castingu, podmínek až po vztah ke Kojimovi.
    Samozřejmě je potřeba znalost Aj, jelikož video je bez titulků.

    Přijde mi opravdu zajímavé, v jak spartánských podmínkách nahrávání probíhalo a navíc netradičním způsobem, že dabéři byli pospolu v jedné místnosti a rozhovor spolu opravdu vedli, namísto klasického nahrávání ve studiu, každý sám a na druhé straně světa, což je možná jedna z věcí, která činí dabing prvního dílu tak kouzelný a unikátní, což se právě bohužel v remaku Twin Snakes vytratilo.

    BTW četl / viděl jsem z jiného zdroje, že v remaku měl původně zůstat pouze Hayter, který se vzdal půlky svého honoráře, aby mohli najmout alespoň většinu původního osazenstva *4*
  • Vogon

    Dark Souls 3 butt glitch

    https://i.imgur.com/L2ZOeEm.gifv
  • Retail obal VS normalni obal ...

    Zdravicko, jaky je rozdil mezi retail obalem a normalnim obalem? je retail obal obdoba boundle obalu, kde na zadni strane neni zadny info o hre?
  • alladjex
    Zdravím. Mám doma počítač ve kterém je
    CPU AMD Athlon II QuadCore X4 640 3.0GHz, 2MB, socket AM3, 95W, BOX
    MB MSI 770-C45, s.AM3, AMD770,4DDRIII,6xSATAII,3PCI,GLAN,ATX

    Momentálně v něm mám grafiku
    Sapphire Radeon HD 5570 1GB DDR3 PCIE DVI-I HDMI

    Chci se zeptat jestli když do toho pořídím novou grafárnu v ceně kolem 3 - 4 tisíc, tak se to pozitivně projeví. Nejde mi o celkový výkon, protože na práci je to naprosto dostatečný. Jde mi o vliv na hraní her. Nehledám řešení, aby mi všechno běhalo 60fps FullHD. FPS skoro nehraju. Spíš abych si mohl zahrát novější hry bez trhání s nějakými průměrnými detaily. Na téhle grafice jsem dohrál Deus Ex: HR, ale bylo to trošku na hranici. Sice můžu koupit nový komp, ale tenle jinak šlape jako víno a na hraní mám málo času, takže se mi nechce investovat zbytečné peníze, pokud by tenhle ještě nějakou službičku udělal. Předem děkuji za všechny "netrolí" tipy *3*
    • alladjex
      Všem díky za tipy. Promyslím a nějak to vymyslím. Kingdom Come je jeden z důvodů ;] Mám ho zabekovaný, tak abych si ho vůbec zahrál. Dyžtak pak dám vědět jak sem dopadl *1*
    • Tohle jsem řešil před rokem a půl. Koupil jsem k tomuto procesoru grafiku AMD R9 270X 2GB. A narůst výkonu byl opravdu hodně znát. Zkouška na Ryse: Son of Rome...na mé původní grafice AMD HD 6850 1GB, byla hra totálně nehratelná. S touto grafikou jsem ji hrál úplně v klidu, s detailama jsem šetřit nemusel. Tu AMD 640 a R9 270X jsem zkoušel i na GTAV a šlo to, s nějakýma úpravama to bylo hratelné, akorát jsem měl 8GB RAM. Takže je to na tobě...nárůst tam rozhodně bude, i když samozřejmě ten procesor bude silně tu grafiku brzdit. Nenašel jsem, kolik máš RAM, chtělo by to aspoň těch 8 GB nebo aspoň 6GB. A zdroj, ten je také důležitý. Každopádně dnes už mám v PC jiný procesor, ta 640 byla opravdu brzda *3*
    • Johnny
      Kup si AMD FX-8300 za par korun a taktni ho, ja ho mam na 4.6Ghz bez problému, a k tomu mam R9 280 a zatim nemam problém. Ale grafika bude chtit aspon kvuli Kingdom come upgrade
    • ty dva experty nahoře nemá cenu řešit. Pokud píšeš, že málo hraješ, tak nemá cenu kupovat nový PC, pokud máš FH monitor, tak stejně většinu výkonu řeší karta, takže nějaký upgrade by samozřejmě pomohl. Rozhodně nebudeš hrát v low, jak píšeš šaškoslav, ale ve slušných detailech

      https://www.alza.cz/msi-gtx-950-gaming-2g-d2922638.htm?catid=18856922
      • Veskoslav
        Prosím, najdi mi nějakou hru, co není už na starou generaci Xbox 360/PS3 a pojede na slušné detaily a minimálně 30 fps s tím procesorem a nějakou lepší grafikou. Protože GTA V mu tam pojede na ty střední detaily ala vzhled Xbox 360, to není nic překvapivého. Ale nové AAA hry, což GTA V není i když to Rockstar dokázal prodat ve 3 vlnách, tam prostě nepojede na slušné detaily.
      • https://www.youtube.com/watch?v=wRFmB2usZxM

        Tady je test GTA V 720p a 30 FPS to dá s 5770. Tak rychle jsem prošel fora a lidi nejvíce k tomuto procesoru radí 750TI, takže možnosti jsou dvě, podívat se někde na aukci po levné 750TI do tří tisíc nebo koupit tu 950 GTX.

        I v nových hrách by ses měl pohybovat okolo 30 FPS se slušnými detaily...
      • Veskoslav
        Ano ty "experte". Slušné detaily? S tím procesorem? Nenech se proboha vysmát. Současné AAA hry jako Zaklínač 3, Metal Gear Solid atd si rozhodně nezahraje s takovým procesorem i kdyby ses na hlavu stavěl a nadával mi 50 krát do šaškoslavů ty anonymní nulo. Tam by potřeboval minimálně AMD Phenom II X4 940, aby nemuselo dojít na upgrade celého počítače, ale pouze graf. karty.
    • Veskoslav
      To už je spíše kancelářské pc. Změna grafické karty už podle mě nepomůže. Možná si zahraješ současné hry jako Zaklínač 3 na low se vším vypnutým, ale ten procesor je už zastaralý dědeček, co už to má za sebou. Tady je podle mě už potřeba nejenom investice do graf. karty, ale i do samotného srdce počítače. Nejedná se o to, že je to procesor z roku 2010. Je už prostě slabý oproti stejně starým inteláckým hračkám.

      Doporučil bych například i3-4170 nebo i5-4460, která je už poněkud dražší. Ale i ta i3 za 3000 i když se jedná o dvoujádro, tak ten tvůj smete, co se týče výkonu a spotřeby.
      • alladjex
        Děkuju. Grafiku bych k tomu měl případně hledat z které řady?
        • Veskoslav
          AMD do 4500:
          GIGABYTE R7 360 Ultra Durable 2 OC 2GB (nebo modifikace R7 360), R7 370 nebo SAPPHIRE R9 270X TOXIC BOOS(nejsilnější karta do 4500 nebo modifikace 270/270X)

          Nvidia do 4500:
          ASUS GT730-4GD3 (nebo modifikace 730), GT 740, GT 750 nebo GT 950.

          Ono spíše záleží, jakou máš hladinu peněz, co do toho chceš vrazit a podle toho bych se odrážel. Stanovit si strop a minimální částku, protože i ty vypsané karty se od sebe docela liší, co se týče výkonu atd.
  • Kozy

    Xbox NeXt

    http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=200130282&postcount=1
    • braveman
      Microsoft spekulaci vyvrátil, prý se jednalo o tým, který v minulkosti makal na Xbox One.
      http://www.ign.com/articles/2016/04/05/microsoft-debunks-xbox-next-rumor
  • Draken69CZ

    Trackmania Turbo

    Hraje to tu někdo? Jsem zahrál teď demo a sakra dobrý drží si to i v pozdější fázi takové to "ještě jeden pokus, ještě jednu trať a půjdu spát"? *15*
    • Jack1947
      Radši bych něco na styl Stunts ale toho se asi nedočkáme už noo... Máme Kickstarter a jiné srandy kde by se takový nápad na hru který předcházel tomuhle - neřikám že špatné ale jen to jízda na čas, honění rekordu už jen v té "kampani" pro honiče dobré pro Stunts fans nic moc ... ledva ten editor tratí jestli tam je zas bude stát za něco.
  • Tilwaen

    Trump Effect

    Donald Trump na Twitteru ve vší vážnosti sdílel skvělé parodické video, více než inspirované trailerem k Mass Effect 2.

    Doporučuji pustit si jako první ten ME2 trailer, teprve pak naplno oceníte absurditu parodického videa. K dokonalosti tomu chybí jen stylizace na druhou stranu barikády a hláška "I am your salvation through your destruction".
    • Lukyz
      Smutný je, že kdyby tohle video opravdu vypustili v rámci kampaně, tak to voliči hltaj jak divý, jelikož je to pořád 1000x lepší než co předváděli na Floridě *11*

      A mimo jiné to beru jako urážku ME *15*
    • Vogon
      Žjó, tomuhle se teprve říká "assuming direct control", kolektoři se mají čemu učit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit