Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvůrce her The Suffering by se rád pustil do vývoje třetího pokračování. Práva na značku však nyní vlastní Warner Bros.

    Taky bych rád, kdyby byla trojka. Nicméně by se nejednalo o třetí pokračování, ale druhý. Dvojka byla první pokračování. Jednička byla jednička. U dig, bleskaři?
    • braveman
      Díky za upozornění Izmæli, upraveno *3*
    • ringmancz
      jestli to chceš napravit, tak musíš napsat do většiny herních redakcí (i třeba filmových a dalších). taky jsem na to alergickej :)
      • Pan_Klobouk
        Pritom staci prestat psat pokracovani a pouzit treba slovo dil. Ale to bysme asi po nekterych chteli moc. ;)
  • HTC Vive

    https://www.rockpapershotgun.com/2016/04/06/htc-vive-vr-problems/#more-358255

    Tak prej zatim nebrat :D
    • MickeyMutant
      Přesto, že tohle masivní vystřízlivění je vlastně dost smutné, jsem se nemohl udržet během čtení článku nesmát.
      • drasta
        Jj :D
  • Johnny

    Betaverze Gears of War 4 poběží v rozlišení 1080p.

    OMG a na tom je v roce 2016 něco k chlubení????
    • Pospec
      Jaké chlubení? Je to pouhá informace převzatá z obyčejné odpovědi na obyčejnou otázku na twitteru. To někteří lidi vážně musí držkovat kvůli každé blbosti?
      • Johnny
        Proč se o tom vubec informuje když snad i pomalu deset let stará hra uměla full HD a někdy narazim i na starou hru co umí i víc.
  • ČR vs Maďarsko

    Od 21:00 bude ke shlédnutí semifinálové utkání Quake Live iFT NC 2016 na twitch.tv/overfrag
    Přijďte podpořit nebo nadávat, ale přijďte :D
    • PreidaQ
      Ne.
      • Jack1947
        kuRE bude smmutné když nepříjdeš...
  • Femto

    4K rendering Win vs. Mac

    https://www.youtube.com/watch?v=-P5UWEKSUXo

    Ve zkratce dostal Windows pěkně nařezáno a to při daleko lepší sestavě *15*
    • N0isy
      Wauv. Na herním webu se vytahovat se 4K renderingem. To s hrami má opravdu hodně společného. Co takhle test FPS? To už jsi sem radši nehodil, co? Závistí by jsi to pak musel vyhodit do koše, jakej sh*t sis to koupil. Fakt ti závidíme.

      Běž si honit své jablečné ego někam jiman. Je mi z tebe špatně.

      Ale neber to vážně. Je to jen "flame". Co jiného? *15* *15* *15*
    • Qwer
      Jaký smysl má tvůj komentář? Potřebuješ se ujišťovat, že jsi prachy nevyhodil jen tak do koše?
      • Femto
        flame *15* Co jiného? Dobře vím, jak zakyslá komunita plná mindráčku tady sídli. Ti mindráci samozřejmě uctívají pouze PC a Win, takže tohle je určitě potěší :)

        Sekundární úloha samozřejmě byla pro pracující lidi, aby začali používat mozek a za stejné prachy, co si kupují Ašušy, Ačery apod shity, raději koupili Macbook Pro.

        Takže resumé: Nemáte zač.
        • Jack1947
          Tak to snad ví i úplný d-bil že tu o nic jiného než flámování nešlo *7*
        • To video je jen porovnání dvou softwarů. A protože se video ve Final Cutu na pozadí renderuje už při jeho editaci, tak je to holt rychlejší než na softwaru od Adobe. To jsi zase objevil ameriku kámo.
        • Qwer
          Linux nic? Na herním webu bych předpokládal hlavně zájem o hraní her a na to Mac proti Winu nemá. BTW vis jak se pozná majitel Macu?
          • Femto
            Nezná modrou smrt?
          • MickeyMutant
            On ví jak, už jsem mu to kdysi psal. Ale právě proto nemůže jinak.
      • ringmancz
        hlavně je otázka, jestli sám renderuje ve 4K, což pochybuju
    • ringmancz
      • Femto
        https://www.youtube.com/watch?v=BvZ7gDb-l6c
  • VaZqeZ_EU

    Total War: WARHAMMER

    A Slayer's Guide #2: The Varghulf: https://www.youtube.com/watch?v=Tp4eMyQnSCU
  • Nove labuzo se Skeldalem!
    https://youtu.be/A7sh45DQNFo
    • MikeR
      Supééér, díky za upozornění! *4*

      Koukám že Červ, konečně si vědom svého zvučného až mohutného hlasu, si stáhnul hlasitost, jenže zase moc. Takže teď je opačnej problém, máme hlasitej Rohlík. *1*
      • Draken69CZ
        No a pak to outro mi pěkně protáhlo repráky *15*
        • MikeR
          Dobrý vědět dopředu, dík! No stejně na to zapomenu. *1*
    • Paráda. *4*
  • Mart9
    Nemá náhodou v dubnu vyjít Mafia 3? A kde nic tu nic, žádné info, trailery, nic.
    • Jack1947
      COž je myslím lepší, ta hra není a nebude kdovíjaká pecka. Třeba žádná nová videa nejsdou no natož info. Článků bylo akorát.
  • Veskoslav

    Skvělý Humble

    https://www.humblebundle.com/glens-staff-picks-games
    • Skvely, diky za upozorneni.
      • Veskoslav
        Není za co:) Doporučuji mít odběr na novinky:)
    • Mart9
      Koupeno. Stejně je to paráda. Koupíš legálně hru a ještě dáš peníze na charitu, takže k tomu máš dobrý pocit *1* win-win
    • Mart9
      Za 1 dolar naprostá povinnost
      • Ony ty 1$ bundly vyjdou většinou grátis, páč vygeneruju kartičky přes IdleMaster, prodám na tržišti a získám ten dolar a někdy i víc na Steam účet. *1*
        • SalemCZ
          nemůžeš za Idle dostata ban?
          • Samozrejme muzes. Ale to je jeho problem.
        • Veskoslav
          A víš, že za to můžeš přijít o účet na Steamu? Steam už takové začal banovat. Jestli ti vážně stojí ušetřit mizerných 25-30 Kč za celý Steam účet v hodně několika tisíc. Takové "šetření" naprosto nechápu.
          • Nemůžeš Vesko. :) Napřed si ověř fakta. A nejde o 30,- Kč. Kolik máš na Steamu her co jsi ještě nehrál? (a upřímně většinu už ani hrát nebudeš) co mají kartičky? Vydělalo mi to 25 euro a to nemám zdaleka tak velkou knihovnu jako ostatní.
            • "Je to tvuj problem a tvoje rozhodnuti, ale ja ti do toho budu pindat"
            • ringmancz
              ono to asi je proti pravidlům Valve, ale ti na to hážou bobek
            • Proč pořád meleš o pár eurech? Ty máš na Steamu 331 her, z toho jsi v podstatě 2/3 nehrál. To je hrubým výpočtem tak 700 kartiček na který máš nárok. To je cca 50 euro v kartičkách, který ti tam leží ladem. Jo, není to moc, to má většina z nás IT nerdů v práci za půl dne. Ale zase proč si ty éčka nevzít, kdy ti tam jen tak leží. Nemám náladu se dál dohadovat, takže bych to uzavřel jak říkáš, každýho věc..

              Hlavně jsem nechtěl řešit Idle Master, pointa měla být, že Bundle za 1$ se vyplatí každýmu, protože třeba kartičky z aktuálního bundle mají hodnotu přesně 1$. Takže zahraješ si hry, prodáš kartičky a máš zpět dolar na Steamu. Takhle může přispět na charitu i někdo, kdo nemá peníze.
            • Jack1947
              Je to napsáno iv TOE, že 3rd party programs... nejsou povolené.
            • Veskoslav
              Je to podvod:) Ono podvádění na farmení ve WoW je ještě taková sranda. Ty děláš naprosto to samé, jenom argumentuješ tím, že ty máš na to nárok:-D Ale ty z toho máš ještě prachy. A je fakt sladké, že si myslíš, že neděláš nic nelegálního. Protože pokud razíš definici, co není zakázané/nelegální, tak je povolené, tak si hodně naivní. Neřeknu, kdyby jsi tím šetřil desítky euro, ale tu směšnou částku, co jsi tím ušetřil, to ti vážně za to stojí? To má průměrný brigádník za den. I když pochopím to, pokud je ti 12-15 a dostáváš akorát kapesné. To ti může ve světle omluvit. Ale je vtipné tvrdit, že ti Steam nemůže zablokovat účet, když využíváš program 3. stran na své obohacení. A jak říkám, mě je to jedno. Ale ušetřit ani ne 1/2 ceny nové AAA hry jenom proto, aby jsi měl dobrý pocit či co z toho máš a riskovat, že se něco může podělat, tak tvůj boj a tvoje rozhodnutí.
        • Mart9
          Mně to zní dost složitě, než bych to nastudoval, radši zaplatím 30 korun.
          • Nevím co přesně myslíš nastudováním. Já nikdy kartičky na Steamu neřešil, ale mám už celkem velkou knihovnu a když jsem zjistil, že mi leží v kartičkách 20 euro, tak proč je neprodat, že? IdleMaster ti jen "jakože idluje" hry, takže ti vypadnou kartičky i za hry, který jsi ještě ani nehrál.
    • Lukyz
      Tohle jeden prostě musí vzít, jelikož samotný Homeworld Remaster za $ 12 je super deal *4*
      • Veskoslav
        Vzít to musí, ale vysvětluj své temné duši, že s každou zakoupenou hrou na víc se jeho cesta do pekla oddaluje *1*
  • VaZqeZ_EU

    Divinity: Original Sin - Enhanced Edition ČEŠTINA HOTOVA!

    Poslední oficiální patch do hry "Divinity: Original Sin - Enhanced Edition" přidává češtinu (vyzkoušeno a potvrzeno). *14*
    Oficiální stránka překladu: https://prekladyher.eu/preklady/divinity-original-sin-enhanced-edition.38/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit