Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HTC Vive #2

    https://www.youtube.com/watch?v=fQ0JTkBZdyw
  • Lukyz

    Ceny BAFTA 2016 již znají své vítěze. Hrou roku byl vyhlášen Fallout 4. Šampiony dalších kategorií naleznete zde.

    Opravdu by mě zajímali hodnotící parametry, protože nemůžu přijít na důvod, za co by mohl Fallout vyhrát cenu za nejlepší hru ?!? *8*
    • MikeR
      Ale tak je ti jasný, že žádný hodnotící parametry být nemůžou, to jsou čistě subjektivní pocity členů poroty. Ale prosimtě, hlavně nadhled, neber ten seznam jako death note. *1*
      • Lukyz
        Já vím a neberu tyhle různý XY Awards vůbec vážně, asi jsem se nechal trochu unést, ale opravdu mi nejde do hlavy, proč nebo s jakou myšlenkou by dali cenu hry roku zrovna čtvrtýmu Falloutu.

        Nechci tady rozjíždět hate na F4, jen se tady slušně pobavit a rozebrat, proč by tomu tak mohlo být.

        Obzvlášť pokud se podívám na ostatní nominace v téhle kategorii, tak většina byla buď sama o sobě originální (Rocket League, Live is Strange, Everybody’s Gone to the Rapture) nebo alespoň posunuli sérii o mílový kroky dál (Witcher 3, MGS V), zatímco F4 odstranil to co bylo na sérii stěžejní, přidali crafting a stavění ala Sims. Fakt, nejde mi do hlavy, proč by z téhle skupiny někdo vybral právě F4.
        • MikeR
          A ještě taková zajímavost. Podívej na všechny nominovaný v Best Game a jejich nominace a případný výhry v jiných kategoriích.

          Fallout 4: Music
          MGS 5: Game Innovation, Artistic Achievment, Audio Achievment
          Everybody’s Gone: Music (vítěz), Original Property, Performer (vítěz a 2. místo), Story
          Life is Strange: Game Innovation, Original Property, Perfomer, Story (vítěz)
          Rocket League: Family (vítěz), Game Design, Multiplayer (vítěz), Sport (vítěz)
          Witcher 3: Game Design, Performer, Persistent Game, Story, Artistic Achievment, Audio Achievment

          Takže si můžeš v klidu říct, že F4 dostal Best Game jako cenu útěchy. *1*
          • Lukyz
            To je přesně ono, F4 neexceloval v žádné kategorii, ale přesto vyhrál nejlepší hru *1*

            EDIT: Věř že budu spát jak nemluvně, ale jinak pokud něčemu nerozumím nebo mi není jasné, tak se slušně zeptám na názor, pohled na věc ostatních. *3*

            EDIT#2: Tohle je poslední věc co dodám, protože to přesně sklouzlo k tomu, k čemu jsem nechtěl...
            Navíc nerozumím, proč vytahuješ toho Zaklínače, do teď jsi jediný kdo ho zmínil, vůbec to k diskuzi nepatří a hned tady střílíš výrazy jako loser nebo fanboy. Chápu, máš nějakou pifku na Z3, ale řeš si to pls někde jinde nebo si alespoň založ vlastní "vlákno".
            • Je docela legracni kdyz pises neco ve smyslu "diskuze hodna PC master race" a podobny veci kdyz tvuj styl je uplne stejnej ale na druhou stranu. Fanatik jako fanatik...
            • Femto
              Ty z toho snad dneska neusneš. *7*

              PS. Nechápu, co nechápeš na tom, že Fallout 4 vyhrál a Zaklínač bral poslední místa. Vždycky musí být nějaký vítěz a nějaký totální loser. Fanboys si popláčou, pokud Witcher fanboys nespáchají nějaký teroristický čin na Britské království, tak bude do týdne vše ok.
          • Femto
            a Zaklínač bral poslední místa, protože si to prostě zasloužil *15*
        • MikeR
          No právě mám obavu, že to nelze vypátrat, pokud někdo z těch členů poroty o svých preferencích někde neublogne (a pokud mají vůbec dovoleno se v tomhle ohledu k cenám nějak vyjadřovat).

          Ale víš co? Mně ta cena za nejlepší hru přijde úplně zbytečná právě proto, že je tak vágní, multiplatformní, multižánrová, multivšechno. To se netýká jen BAFTA, ale ať už vyhlašuje kdokoliv, třeba i Games. Jo žánrový ceny nebo ceny za příběh, game design, hudbu, umělecký ztvárnění, originalitu - to jsou pořádný ceny, je jasně řečeno za co a taky se u nich dá slušně argum... pohádat. *1* Vybrat nejlepší hru skrz žánry je skoro nesmysl, to nevim, co by se v herním průmyslu muselo stát, aby to některej rok aspoň trochu šlo. Je to prostě vyvrcholení večera, cena za nejlepší hru je sama o sobě hype tý soutěže a jinak nic neznamená, žádnej jinej důvod existence nevidím.

          Fakt by mě víc zajímalo, proč se rozhodli, jak se rozhodli, v jiných kategoriích. Ne kvůli tomu, jestli s nějakou cenou souhlasím nebo ne, ale bylo by to zkrátka mnohem zajímavější.
    • 1. aprila uz bylo pred tydnem ne?
    • Femto
      největší hype? Takže buď W3 nebo F4. Tyhle ankety jsou naprosto směšné.
  • MickeyMutant

    Nepotvrzeno: Připravovaný Star Wars titul od Visceral Games nebude RPG hrou s otevřeným světem.

    Možná to nebude ani simulátor nebo plošinovka. Osobně bych vyloučil i rallye.
    • MikeR
      Takže zase tahová textovka s karetními prvky? Už je to nuda. *13*
  • Jack1947

    Rise of the Tomb Raider - Cold Darkness Awakened

    Jestli to mělo být poslední DLc, tak teda slabota a ani zombíci ( nebo nakažení vojáci trinity) to nezachrání... 6/10. Přitom námět byl hodně zajímavej... jenže ho nerozvedli nějak víc no.
    • MickeyMutant
      Celá slavná série Tomb Raider sjela z cesty. Kdysi bylo pro tyhle hry základem poprsí, dneska je to zadek. Změnila se tak samotná podstata, úhelný kámen, na kterém stála a rostla celá generace hráčů. Proto pochybuju, že dnešní pokračování mají po podobném masivním vychýlení z kurzu vůbec morální právo nazývat Laru Croft Larou Croft a Tomb Raider Tomb Raiderem.
      • Jack1947
        Vždyt to nás co jsme nehráli v 90s nezajimá, ale pointu mého komentáře byla v tom že to musí bejt opravdovej fanoušek je to ani ne hodina a prodávají to za 30 kéček... i když ono asi většina měla/má seasčn špáss.
        • stratego
          To tebe trápit nemusí, ne? Ty jsi za to nedal nic. Takže hodina hraní zadarmo pro tebe musí být vždy výhodná "koupě" *3*
  • Tvůrce her The Suffering by se rád pustil do vývoje třetího dílu. Práva na značku však nyní vlastní Warner Bros.

    První Suffering je parádní hra, doteď si vybavím, jak tam těmi noži skřípali o podlahu. *4* Druhý díl jsem nehrál, trojku bych rozhodně uvítal.
  • ringmancz

    slevy na Originu

    nevím, jak dlouho už běží, ale na Originu je jarní výprodej. třeba Battlefront za polovic

    https://www.origin.com/en-ie/store/deals/sale/springsale
  • Chim

    Rimworld

    Včera vyšla alpha 13 pro patrně nejvíc nejlepší hru za poslední století jménem Rimworld. Více informací zde: https://ludeon.com/blog/
  • Vogon

    Dark Souls 3 - Analýza PC portu od Duranteho(DSfix)

    Durante, borec co udělal DSfix pro Dark Souls, zanalyzoval PC port Dark Souls 3.
    http://www.pcgamer.com/durantes-dark-souls-3-port-analysis/
    • Draken69CZ
      Nemohl by jsi to, prosím, zlehka shrnout moje AN je na velmi mizerné úrovni *13* a nevíš jestli bude něco tvořit pro DS III nebo to implementuje do GeDoSaTo?
      • Vogon
        Nevím, jestli bude třeba aby něco takového dělal. Port je dobrý. Bugy s 60 fps jsou odstraněny. Jenom některé pozdější lokace jsou méně optimalizované, snížení kvality stínů pomůže.
        • Draken69CZ
          To jsem rád, díky.
      • Femto
        Port je OK. GeDoSaTo podporuje DX11? Mám pocit, že GeDoSaTo mi nejelo se Scholar...
        • Draken69CZ
          Jo to máš pravdu takže to nebude ani tady fungovat.
  • zbylo z Humble, kdo chce ať si poslouží ;-)

    Ultimate General Gettysburg na STEAM:

    30AHH-QCAFJ-IIRAW
  • Qwer
    Reakce na Drasťu:

    Docela pěknej bazmek...

    https://www.youtube.com/watch?v=OyVAp0tOk5A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit