Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    Tak jsem si poridil Betu Division sam, bude mit nekdo zajem o screeny nebo nejaky videjko nastaveni atd ?
    • Videi a screenu mame z Division vsude spousty. Spis rekni jestli je to tak spatny jak to vypada.
      • Kravicka
        A chtel bych videt ty spousty videii a screenu
      • Kravicka
        Uvidime 29.
  • Hráč Bearskopff dosadil zámek princezny Peach ze Super Mario 64 do Halo 5.

    Odkaz na zdroj by nebyl?
    • braveman
      Odkaz doplněn, díky za upozornění.
  • Za první týden se na STEAMu prodalo 200000 kusů Dragon's Dogma: Dark Arisen.

    a z 95% převládají pozitivní reakce. Hezké jak PC hráči čekají na PC porty :)
    • Draken69CZ
      Mě by zajímal obrácený postup a to prodeje Diablo III na konzolích, to nevíš?
    • PC hráči čekají na PC porty? Kdo kde čekal? Myslím, že většina to měla jako já. Prostě najednou tu ta hra na PC je... Prvně jsem o ní slyšel v září 2015 kdy GAMES.CZ napsal, že se chystá PC port vylepšené verze. Jinak mě většina toho co vyjde na konzole míjí. :-)
  • Díky Kozymu a Ronoxovi za normální přívěsky, aspoň někdo se tu najde normální. 600 je vážně nic, čili to koupím, mám chuť na steampunk...
    • Takze ty se ptas na nazor a vetsina se tu shodne, ze je to spatna hra (coz opravdu je) ale kdyz se tu najdou dva lidi kteri ti ji doporuci tak das na ne. Tak mi vysvetli proc se vubec ptas kdyz jsi ocvidne uz davno rozhodnuty pro koupi.
      • možná dal na ně proto, že jsou to jedinci, kteří jsou registrovaní, mají úroven vystupňovaní a nejsou to trolové, čili asi tak 5% lidí zde na games.cz
    • Jack1947
      Nevěímej si člověka co nemá ani PS4... a věř těm co to hráli *3*
    • Vojta_Ilavsky
      Nekaž si chuť..
  • Kozy

    The Order 1886

    Samozřejmě že má, má to skvělou atmosféru, hudba a zvuky jsou na špičkový úrovni, překvapila mě míra detailů, vypadá to hrozně reálně a střílení je taky fajn. Jenom těch QTE mohlo být míň, to je tak jediná výtka.
  • Otazka: ne nema. Sam tu hru mam asi 3/4 roku a hral jsem ji max dve hodiny a je to nuda. Opravdu je to jenom interaktivni film s krasnou grafikou, ale to je tak vsechno. Radsi tech 600 utrat za cokoli jinyho, ale pokud by jsi fakt chtel tak ja bych ti tu hru prodal za 400 :-D
  • Morraw
    Já jsem taky koukal. Na youtube. Ale kupodivu jsem neměl žádnou potřebu si to zahrát. Každopádně jako interaktivní film je to super.

    viz Order dole *7*
  • Order

    přemýšlím o koupi. Vyplatí se do toho investovat těch 600? Mám chuť si to zahrát, protože graficky je to nedostižné, co jsem tak koukal. Prosím, aby se LV apod. exoti zdrželi této diskuze.
    • Ronox
      Záleží, co od toho čekáš, protože jinak je to tradiční 3rd person střílečka s cover mechanikami a sem tam nějakej QTE. Zamrzí recyklace boss fightu, ale jinak je to doopravdy nádherné v chodu a kupodivu jí dávám do konzole často, už jen kvůli tomu, abych ukázal lidem, jak to vypadá. Stejně jako například AC: Unity, či Driveclub. Jinak znovuhratelnost kromě sbírání je nula. Mě osobně to bavilo a délka mi přišla akorát. Jsou to tvoje peníze a 600 je nic.
    • Doporučujem využiť Youtube a hru si pozrieť tam.
    • Radši jdi do Far Cry 4, nabídne ti to mnohem více zábavy. Order jsem viděl na tom youtube a nestojí to za to *12*
    • Jack1947
      Někdo psal že už prolomily ochranu no tááák... třeba chvíly počkat vzít konzoli z bazááru... no stress víš. *3*
    • Larky
      Doporučil bych peníze investovat do jiné hry. Order jsem nedávno dohrál a podle mě je to, kromě grafiky, ve všech ohledech spíše podprůměrnější hra. Zejména scénář mi přišel hodně špatný.
    • Zahraj si raději crysis 3 na PC. To vypadá stálé lépe. Navíc to je hra a levná.
      Order...Tam koukáš, hraješ, zmáčkneš tlačítko a to se opakuje.

      Plus to má špatný formát pro monitor a tv. Pak tam máš pruhy a vidíš méně obrazu. Platit za osekaný obraz..No jestli to chceš tak jo.
      • máte problém s chápáním psaného textu? Já nepotřebuji rady na ostatní hry, ptal jsem se na danou hru a co si o ni myslí lidi, co ji hráli. Nepotřebuji ty, co koukli na youtube, nepotřebuji Zaklínač děti či Crysis 3 hráče. Crysis 3 sem na PC hrál a považuji to za dobrou FPS, ale o tom sakra není řeč. Ach jo, tady je to jak v pomocné...
        • Také jsem to napsal. Za tu cenu ne. qte,pruhy a další divnosti a zbytečnosti. Jakmile to dostaneš na plus programu pro konzole tak, pak jo
    • Lukass
      Ne, za 5 hodin mas dohrany a znovuhratelnost nula. Kup si radci Zaklinace, za stejnou cenu dostanes 200 hodin a vic dobre udelane hry.
      • Zaklínač mě absolutně nezajímá, už jsem ho dávno prodal. Kdyby mě zajímal Zaklínač, tak se zeptám na Zaklínače, navíc mě nezajímá názor nějakého PC trolla.
    • V novem Levelu zařadil Dan Vavra The Order do jeho top her 2015, jen prej ten konec je spatnej
      • Vojta_Ilavsky
        Vávra.. Božínku. Wannabe bůh. Můj despekt k němu je nezměrný, bezbřehý.
      • Fakt? Zrovna od Vávry bych čekal, že takové béčko pošle rovnou do pekla. No nicméně zajímavá informace, díky ti.
  • Eitr

    https://www.youtube.com/watch?v=a-YatMGBqq0
  • jindra.veliky

    zoo tycoon

    nevite nekdo jak beha zoo tycoon pod w10?
    • PreidaQ
      Pod W10 nevím, ale třeba pod sedmičkami s ním není nejmenší problém a myslím, že desítky by mohli být taky v pohodě. Super je, že si navíc člověk může v ini souboru odemknout počet návštěvníků z původních performace-preventivních 500 až na 5000.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit