Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Life is Strange

    Kompletní čeština je venku http://www.zing.cz/novinky/30327/cestina-do-peti-epizod-life-is-strange-s-korekturou
  • Jack1947

    Když se vám s*re pc

    http://www.combofix.org/download.php

    Tohle mi před lety poradily na Viry.cz ( když jsem měl časté BSOD) ted jsem zase měl zamrzání Win7.

    Znovu jsem si to stáhl, zapl a po restartu zas běhaj jak maj... kdyby někdo měl nějaký problém s pc tak tohle je supr. Řešení... občas to jediné možné.

    Nevím přesně jak to opravuje ale zjevně to dělá nějakou hloubkovou analýzu ve woknech všech registrů no a výsledek je že to něco smaže/opraví. Defakto je to takový ten pomyslný most mezi reinstalací... kdy už nevíte co dál. Je to naprosto zdarma a to je taky supr.
    • Ty tam mas takovej bordel..nauč se něco o hw a sw a pak nebudeš mít problémy.
    • WhySoSad
      Combofix je celkem pokročilá utilita, která ti pomocí vytvořenách logů smaže z PC jen to špatné. Pokud to odklikáš a smažeš všechno c oti to vyhodí bez toho, aniž bys věděl o co jde, tak je to pěkná zkratka do OS pekel. Každý jsme svýho štěstí... *3*
      • Jack1947
        Co? a to mi řiká člověk co se tady nemohl rozhodnout nad jakou grafikou si má pořídit hehe... Viry.cz tam se vyznají já tam nic neklikám to je spustím a dám restart. Tohle jediné mi vždy pomohlo nechápu proč bych měl mít zlé pc... jen ho nečistím tak často ale jinak ok.
        • Tilwaen
          WhySoSad má pravdu, ostatně i na fórech Virů na každém rohu najdeš upozornění, že máš Combofix používat jen a pouze tak, jak ti poradí lidé, kteří se v tom vyznají, a to na základě logů, které jim poskytneš. Používat Combofix jakkoliv jinak bez toho, aby ses v dané problematice vyznal, ti může v PC způsobit nenávratnou paseku.

          Raději si dej tu práci, zkus na jejich fórum znovu napsat o radu a důsledně dodržuj pokyny, které ti dají. Samoléčení PC tímhle overkillem ti sice může vyjít, ale taky nemusí - a potom už bude pozdě přemýšlet nad tím, cos měl udělat lépe.
        • WhySoSad
          Já jsem se tě jen snažil upozornit, že to co děláš je nebezpečný. Podle toho co jsi napsal, tak to nevypadá, že by si to pokaždé konzultoval s odborníky...
          A hlášku ohledně karty opravdu nechápu, to je trochu něco jinýho, nemyslíš ? *3*
    • Hanzales
      Díky bohu, že jsem nikdy nic takového nepotřeboval. Mně jednou okna od 01/11/2013 a jedou stále jako bych je nainstaloval včera ;o) Bych to tvé PC asi nechtěl vidět ani přes TW teda, chudák malej :)
  • Far Cry Primal a Rise of the Tomb Raider bude proti pirátství ochraňovat Denuvo.

    To nasere. Dám si to tedy za rok až dva, v GOTY verzi a za dvě stovky...
    • Přesně. já třeba už v PC mám minimum her (asi jenom NHL2005) nelegálně
  • solomon.short

    kdyby nekdo jeste nemel...

    Magicka - T7FMG-WNZRQ-BQE5E
    Stalker: Clear Sky - 5AM9X-A9QWC-PX9H4
  • The Division Beta

    Predownload dostupný na Uplay..veľkosť 26.26 GB..
  • A kedy bude recenzia na homeworld?
  • Ronox
    Ubisoft začíná postupně rozesílat klíče do bety Divisionu. Najdete ho po přihlášení tady - https://account-uplay.ubi.com/en-GB/beta-access
  • Video: Oficiální trailer oznamující Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.

    TNMT přes filtr Borderlands
    • Já nechápu kde se vzala představa že s cel-shadingem přišel Borderlands
      • Vojta_Ilavsky
        Super cel-shading měl i opomíjený poslední (dobrý) Princ of Persia jen tak btw.
        Voe, jsem ani nevěděl že vyšly potom ještě další. Asi pěkný sra*ky to byly, ne?
        • To žes o Forgotten Sands nevěděl tě vůbec nemusí mrzet, vyšel jako přívěšek k filmu a byl fakt mizernej.
        • Ten nebyl špatný, škoda že v tom stylu nepokračovali dál. Protože ten Princ, co přišel po něm se nepovedl.
      • Lukyz
        Jaká hra byla vlastně první? Já si jako svoji první cel-shade hru pamatuji komiksovou střílečku XIII, která byla na svoji dobu super *4*
        • Vogon
          Myslím, že první hra s cel-shade bylo mnohými zapomenuté Jet Set Radio. Jinak nejlepší cel-shading mělo asi Okami.
        • solomon.short
          XIII je super i dnes. Skoda ze ji museli stahnout z GOGu...
        • Hrál jsem hru s cell-shade grafikou na PS1. Na jméno si teda nevzpomenu, za kojota z Loony Toons jsi kradl ovce. Ale pochybuju, že byla první.
          • Jack1947
            Sheep´n´ wolf ? jééj to jsem hrál furt demo... dokola, to bylo drsné i hc bylo to celkem i stealth v některých pasážích.
    • Ronox
      *TMNT ... a mají kořeny v komiksech, takže stylizace do něj je jedině dobře + poslední Transfomers od Platinum byly super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit