Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vývojáři hry Escape from Tarkov zvažují vývoj konzolové verze, do budoucna nezavrhují ani podporu VR.

    Ale jo, pokud se ukáže, že ta hra stojí za to, konzolovou verzi bych rozhodně uvítal.
  • jakubc

    Homefront: The Revolution vyjde na PC, PS4 a Xbox One 20. května. Uzavřenou betu si budou moci exkluzivně vyzkoušet majitelé Xbox One. (+ nový trailer)

    Nebylo by lepší dělat betatestování na PC, když každý Xbox je stejný zatímco optimalizace je potřeba hlavně pro PC, které je náchylnější k problémům?
    Chápu, že jde asi o nějaký deal, nebo je snazší betaverzi na Xboxu udělat, ale nevidím v tom moc smysl.
    • evidentně budou testovat jen servery...
      • Vývojáři hry Escape from Tarkov zvažují vývoj konzolové verze, do budoucna nezavrhují ani podporu VR.

        Dnes je to stylem: "Máme tu hru optimalizovat? Ne, lidi to stejně kupujou".
  • Lukyz

    An Early Look at XCOM 2 - TotalBiscuit

    TB v hodinu dlouhém videu dopodrobna ukazuje novinky a změny v připravovaném XCOM 2 *4*

    EDIT: Nechcete se pro jednou bavit o samotné hře a neřešit PC vs. konzole?
    Navíc, to že hra zatím není oznámená na konzole neznamená, že na ně nikdy nevyjde.
    • Chim
      Nevypadá to špatně. Je vidět, že když se nedělají ústupky kvůli konsolím, může vzniknout docela zajímavá hra.
      • Vtipné na tomhle prohlášení hlavně je, že ta hra víceméně vypadá stejně jako předchozí dva díly. Očividně tady figuruje jakési placebo, kde pokud je hra vydána na konzolích, v hlavě PCčkáře začnou proudit myšlenky, že ta hra MUSÍ být horší, muselo se ustupovat a další oblíbene meme PC hráčů. Pokud na konzolích hra není, v mozku PCčkáře se takové myšlenky neobjeví a to přesto, že ta hra mi připadá prakticky stejná.
        • Mam takovy dojem ze minuly dil xcomu je i na telefony. Nevidim tu vsak zadnou jinou diskuzi o PC vs konzole krom te, co zacal uz op.
        • Samozrejme pretože sa nemohli zbaviť konzoloveho enginu
  • Video: Prvních 16 minut z DLC Dying Light: The Following.

    Techland jede. Moc se mi libi, ze hru udrzujou stale nazivu a pridavaji stale nove a nove veci. Datadisk, ktery je stejne velky jako puvodni hra? Uzasny. Az vyjde 9. unora Enhanced edice, tak hned kupuju, protoze po zahrani dema a ze vsech tech videi, co jsem videl rikam, ze oni si ty penize zaslouzi.

    Oba dva Dead Islandy me bavily, i prestoze Riptide bylo da se rict jen copy&paste, ale stale zabavnej, ale Dying Light... to uz je daleko jiny kafe. Lip propracovany, se skvelym level designem (snad jako v kazdych jejich hrach - CoJ ci DI) a zabavnou hratelnosti. Mozna, ze se ukoly po case zacnou opakovat, ale diky variabilnim moznostem jak je splnit a jak se k nim dostat apod. bych rekl, ze se u toho clovek proste nemuze nudit. Kor kdyz se to vsechno odehrava v takhle exoticky, i kdyz infikovany lokalite.

    Prijemny UI, zvlastni-naladova hudba, ktera sedi do atmosfery a vyborny pohybovy animace. A first-person pohled mi na tom vsem vyhovuje nejvic. Rekl bych, ze TP by tomu ubiral na atraktivite. Spousta, spousta obsahu a ja doufam, ze ho spousta jeste prijde. Clovek se upne na jednu hru a pak se od ni jen tak neodtrhne, pokud je to fakt pecka.

    Demo jsem "dohral" uz tak petkrat a jen netrpelive cekam na 9. unora. *16*
    • No ale je to len sestkova hra
      • Jsou taci, kteri neresi nejaka ciselna hodnoceni a zajima je jen jestli je hra bavi nebo ne *3*
    • Vojta_Ilavsky
      OST je výbornej.
  • CD Projekt vydal nový patch (v1.12) pro hru Zaklínač 3.

    celkově jich už je 14. Neskutečný nedodělek a co patch, to nové bugy...
    • Jsem teď na konci hry a na nic tak strašného, co by nebylo v jiných hrách jsem nenarazil. Neustálá potřeba erudovaných herních intelektuálů špinit W3 mě nutí od smíchu furt chodit na hajzzl, abych se nezechcall.
    • Alespoň že dělají patche, to Bethesda na to sere úplně...
      • jasně! Zlá, zlá Bethesda a svatořečený CDP, který rozdává DLC zadarmo!
        • Vývojáři hry Escape from Tarkov zvažují vývoj konzolové verze, do budoucna nezavrhují ani podporu VR.

          Díky za další dobrý argument.
    • Na jakém křápu to hraješ? Žádné bugy nemám už od patche 1.03
      • https://www.youtube.com/watch?v=4R6dxbszwhk

        tady ta slíbená odměna
      • Jsi frajer. Za odměnu si pusť Klepnu, jak si to rozdává se stromem.
  • Video: Konference CES 2016 umožnila přenést obličej návštěvníka do hry Fallout 4. Výsledek vypadal výborně.

    super, uz len urobit z tej hry Fallout a je dokonala *1*
  • DD

    Hoši prostě si běžte pustit Uncharted mezi RPG(Witcher3), dyť nikdo vás to nenutí hrát. DD je klenot a jedna z nejvíce nedoceněných her posledních x let. V mnoha směrech je to nejlepší open-word posledních let. Ze začátku to je poměrně nezáživné, ale pokud se do toho dostaneš, už se neodlepíš, i když mě ta atmosféra dostala hned. Vyzkoušel jsem PC verzi a rozhodně je to podařený port, šlape to úplně v pohodě.
    • ringmancz
      ta hra má svoje kouzlo a člověk, co ji nehraje (aspoň tak 30 hodin), to nikdy nemůže pochopit
    • Nahrál jsem další 2 videa minutová pro ukázku, že graficky je to slušné na PC. Když se střílí lukem tak já jako střelec se rozostřím mírně a cíl se zaostří - efektní. První video je v první vesnici kde se začíná + zabití 2 racků lukem. Druhé video je zabití 3 Goblinů, také vlastně skoro na začátku hry:
      https://www.youtube.com/watch?v=IwnDeV62IrU
      https://www.youtube.com/watch?v=xF6TFawWT2I
      • dyť jo, grafika je na PC super, jako celek to vypadá suprově, dle mého daleko hezčí hra než loňské Dragon Age, vždy(většinou) to není jenom o pixelech.
    • Však to je rubacka nic vic. Na pc k tomu stará,hnusna a vydaná opožděně
  • DD

    Tak nějak nechápu tu histerii kolem Dragons Dogma. Hru jsem si zahrál asi před třemi lety na X360 a opravdu se mi líbila. Řadím ji mezi jedno z nejlepších 3rd person RPG co jsem měl možnost hrát. Svět je nádhernej a stylizace taky. Samotné souboje, které trvají opravdu dlouho a jsou tak trochu po vzoru Shadow of The Colosuss mě bavily až do konce. PC verzi jsem ještě nehrál, ale nevěřím tomu, že by byla horší než konzolová.

    Přestaňte pořád nad vším mrmlat, fakt by mě zajímalo s čím by něktěří z vás byli spokojení, nad vším ohrnujete nos. *3* Přijde mi to jako byste pořád chtěli jít proti proudu a ukazovat že jste něco víc, že to co se líbí nám obyčejným hráčům není pro vás dost dobrý. Já jsem rád za každou hru co vyjde a mí svoje kvality, což DD rozhodně má. O to víc jsem rád, že hra vyšla po takové době, kdy ani nebyla na PC vůbec plánována. Chtělo by to vystrčit hlavu ze zadnice a začít si to hraní taky trochu užívat
    • Ten souboják po vzoru shadow of colossusmi nějak v týhle hře nesedl a vypnul jsem to po 1. bossovi. Kdyby to mělo spíš Dark souls like souboják, tak bych asi byl v ráhi. Ale asi tomu dám ještě šanci.
      • Ještě dej, souboj od souboje je to lepší a s většími monstry je větší zábava :)
    • A říkat kritice mrmlani je manipulací a nepravda
      • Nepřišlo mi to moc jako kritika, hru bych zkritizoval sám a přesto bych ji vřele doporučil, jak jsem psal výše, má spoustu chyb a přesto je skvělá, nejde po vyšlapané cestě a dokáže překvapit, to bylo něco co mi u posledního Witchera trochu scházelo.
        • Jak to muzes kritizovat sám, když jsi fanda? Vtipné.

          Do toho tohle levné něco bez příběhu kde by někdo si dal tu práci aby ho vlastně vymyslel a s AI která je na nic a klidně té nechá corovat srovnavas s witcherem? :D

          Pletes si to s cirkusem
          • Můžu to kritizovat právě proto že jsem to dohrál a že jsem si tím prošel, to že jsem fanda neznamená že to nemůžu zkritizovat, máš na tohle celkem nemocnej pohled. To že se mi něco líbí neznamená že na to nenajdu kritiku. Chelsea fandím taky přes 18 let a momentálně bych je poslal všechny do háje. Jen ty jsi tu schopný hru odpálkovat na základě pár příšerně zkomprimovaných videí z youtube a z toho že si něco přečel o příběhu na wiki, to mi přijde jako dost hloupý a povrchní, ale budiž, ochuzuješ jen sám sebe :)
    • Září 2015: "Capcom plánují znovu vydat vynikající RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen. Tentokráte k tomu však dojde v notně vylepšené verzi pro PC. Největší devizou je pak samozřejmě vedle zkompletované edice hry především vylepšené grafické pozlátko".
      • No vypada to podobne jako Gothic 3 z roku 2006. Na dnesni pomery je to dost strasne, ale ne nijak rozhodujici. Spis je horsi, ze je to od capcomu, takze to bude mit naprosto krkolomne ovladani.

        Hratelnost samozrejme takhle neposoudim a muze to byt i fajn, ale takovyhle veci proste odrazuji od koupe.
      • A to vylepšení je kde? Když to má low textury při Fullhd? Gta v bylo vylepšení tohle ne.
        • Jsi lolku fakt hloupej. Vylepšená proti konzolím před 4 lety! Trochu chápej lolku. Je to 4 roky stará hra (počítáno začátek vývoje možná i 7 let!), na to a i s ohledem na dnešní dobu je to super grafické. Možná máš slabé PC, mě to prostě fachá výborně a grafika je výborná.
          • Znova pro méně chápavého...

            Kde mas textury pro 1080p+?, kde mas poradne AA a ne rozmazání, kde mas nvdia,AMD věci? Kde mas světla a stíny v reálném čase? Nic. Je fuk jak to je staré. Kde je základní věc jako teselace?

            Špatně upraveno. A nám 980. Tam problém není.
            • Ty voe co nechápeš na tom, že grafické zlepšení je oproti konzolím před 4 lety??? Texturami třeba. Postavy mi přijdou vyhlazené nepolygonové. Ty ABSOLUTNĚ nemáš rozumný pohled na vývoj. Nechápeš okolnosti. Nechápeš že ta hra je stará až 7 let a chceš od ní Zaklínače 3... Ty chceš modré z nebe a hledáš jen negativa...
              LIDI! TATO HRA JE S OHLEDEM NA STÁŘÍ (ale i s ohledem na dnešní dobu) výborná!!! Nahrál jsme ve Skyrimu snad 300 hodin, dohrál Riseny, Zaklínače, Two Worlds. Myslím, že vím co mluvím, že tato hra STOJÍ ZA TO... Zkuste...
    • Witcher,bloodborne....

      Tohle je strašné. Viz to video a lagujici boje. Jestli to vydali pozdě tak to měli upravit jako gta v.
      • Vogon
        Ach jo, když někdo kdo o hrách neví vůbec nic a považuje se za krále kritiky...
        To nejsou lagující souboje, to že se hra zpomalí těsně před úderem je naprosto klasický zpúsob jak dát boji větší váhu. Tuhle techniku používají všechny hry s akčním soubojovým systémem, od Zaklínače 3, přes Bloodborne až po hry od Platinum. A ano ta hra je vylepšená, a vypadá dobře, je třeba si uvědomit, že vyšla v roce 2012. Porovnej si to s Skyrimem nebo třeba Dark Souls, a zjístíš že Dragon's Dogma má daleko modernější grafiku než obě tyto hry.
        • A přišel samotný "Vogon" a ten nám řekne jak to je, protože on to podle sebe ví...

          Dat boji větší váhu? To je teda hovadina. Witcher to nemá sekas plynule. Bloodborne to samé atd. Tohle je jako pest na oko aby konzolista stihl zareagovat.

          Kdyby to bylo normálně, tak to je jako bez váhy? :D
          • Vogon
            Tak očividně, toho vím o hrách víc než ty, ale tak to není žádný úspěch. Ano, je to klasický způsob jak dodat animacím větší váhu. V Bloodborne to je vždycky když dáváš riposte nebo parry a je to velmi očividné, už jen to že nejsi schopen si toho všimnout v Bloodborne o něčem svědčí. V zaklínačovi to je vždycky, když rozsekáváš nepřítele. V Sotc je to vždycky když zabodáváš meč. V FFIX je to vždycky když útočíš. V God of war je to při ukončení každého QTE. A tak bych mohl pokračovat donekonečna, ale k čemu znát fakta?
      • Všechny videa jsou tak jaksi z warez verze ne ? Vzhledem k tomu, že to má vyjít až za pár dní. Na konzoli jsem se s ničím takovým nesetkal a v PC verzi to nebude problém opravit, pokud to tak opravdu ve finále bude, podle videí jsem zatím nic takovýho ale neviděl. Rozhodne se tu DD nesnažím nějak šíleně obhjahovat a bránit, ta hra má svoje chyby. Je v podřadná v porovnání s Witcherem a Bloodborne, ale přesto mě dokázala k monitoru/TV přikovat na mnohem delší dobu než obě dvě dohromady. Má něco na co nedokážu přesně ukázat prstem, jakousi nostalgickou hodnotu, pohodu, výpravu, jednoduše má pro mě nějakej faktor X, díky kterýmu jsem si ji ohromě užil, jen jsem jí musel dát šanci a to je myslím hlavní problém. Spousta z vás si na hru udělá předem obrázek, hru zhodnotí podle pátr videí a předem ji zavrhnou bez toho aby jí vůbec dali šanci.
        • Vogon
          Je to schválně, lolík jenom neví nic o hrách. Bylo to i na konzoli, ale když to hraješ, tak si toho nevšimneš. Dělá to hodně her, protože díky tomu působí boje lépe, "masitěji". Třeba i Dark Souls, když dáš backstab nebo parry. Nebo i Zaklínač 3, když dáváš ten vylepšený silný útok. NEbo třeba Metal Gear Rising, když nepřátelé vybuchují a dostávají od tebe rány.
          • A pán (j)elita to ví :D

            Nejlepší je když dorazí někdo a prohlásí se ta znalce. Masitejsi boj je vtipný. Jinde to není a jestli nekde jo, tak to nevidis zde to je furt a je to vidět a to extra = chyba. Cumet při každém seku na slowmotion...
        • Warez verze je press release. Ten je ok. Tohle bylo i v batmanu. Ten lag a neplynulost.

          Tak jsi fanda. Hrál by jsi to i kdyby to bylo vylozene dementni.

          Do toho tam musis expit všechny povolání jak zde bylo odpovezeno :D
          • No to právě nehrál, ale i přes tu občasnou dementnost a chyby se mi to z nějakýho důvodu vážně líbilo, možná proto, že to nebylo obyčejný generický RPG
            • Aha, takže podle 5 řádků sis dokonale prošel a shrnul příběh *1*
            • Však to je lineage pro jednoho. To vůbec není.generické...

              Příběh trapny bez dilematu co jsem si přečetl. Ne to není generické. A je to levně předěláno
      • Nemel furt nesmysly. Mě nic nelaguje. A to jsem už zabil sakra nepřátel... Myslíš, že by mě to bavilo kdyby to lagovalo?
        • Mrkni na video, je to vlastnost hry jako u batmana. Seknes lag a znova. Aby jsi měl cas navázat kombo. Proto to je.

          Witcher to nemá, bloodborne také ne a komba tam jsou. Proto to zde vypadá hloupě
          • Mě ta grafika přijde skvělá (lepší je to hrát ve skutečnosti než na videu). Jedu také vše na high a je to super. Já nevím, já zatím žádný lag neviděl. A zabil jsem toho už dost... Vše plynule. Já bojuji a kámoši bojují také nezávisle. Doplňují mi energii nebo očarují meč, ale vše jede pořád bez lagů. Prostě já hru chválím a doporučuju. Zde ještě jednou 2 krátká má videa ze hry. Pozorný divák si všimne vlající vlajky, hradeb, kouře, nepolygonových postav... Vše dokupy krásná grafika. Druhé video jen východ slunce, jen zkouška.
            https://www.youtube.com/watch?v=eu7iYnpB5Kw
            https://www.youtube.com/watch?v=mh4iV0tu8I0
          • Jack1947
            Jn ale takto fakt na X360 bylo no, jednodušší rpg combat aby to zvládli všichni *3*
  • jasná ukázka kam klesla herní komunita. Vyčítat hře ukládaní, které funguje naprosto spolehlivě je vrchol, navíc když tam máš checkpoint+ vlastní ukládání... Ta hra je naprosto snová, parta dobrodruhů cestuje po fantasy světě, nic takového tu dlouho nebylo a hlavně takhle zpracované.
    • https://www.youtube.com/watch?v=5TWDfltu6_w PC max,60fps

      Je to prvně ošklivé jako gothic 2. I ten vypadá lépe (krásné lesy atd). Tohle pustit ven v roce 2016? Měli to pustit ihned a ne pozdě hnusné. Nebo to předělat jako GTA V na PC. To je odpovídající velká 3D hra. Tohle mělo stát 200 korun českých

      animace boje jsou sekané. Když sekáš, tak se to na mmt zastaví (asi aby jsi měl čas na reakci nebo co to jako je?). No, vypadá to blbě o to jde Čumět na to 50hodin?. Witcher má plynulé animace, Bloodborne má plynulé animace, Dragon age také a to vypadá dobře.

      Když přehlédnu zcela zoufalou zastaralost a ty špatné animace tak tam je co? Rubačka ve 3D. To zde je. Diablo. Pak Kingdoms of Amalur. To zde je. Jo, kdyby to bylo extra. Extra příběh ale naházet tam monstra a udělat systém na drop = máš zde rubačku. Aha...Pak zde je Borderlands...
      • Já zase naopak doporučuji. Můj názor je, že hra vypadá fakt dobře. Opakuji co mluví za vše - Je stará jako Skyrim, ale je lepší. A to Skyrim žeru! A to už je co říci. CAPCOM borci... Jsem momentálně ve 12 levelu. Monstra super (kyklop, 3 hlavý had, asi 10 ještěrů ve studniční jeskyni). Efekty super, grafika super (mě přijde v reálu lepší než na tom videu). Zatím mám 2 kámoše a spolupráce dobrá. Noční atmosféra, nebo v jeskyních s lampami u boku super. Práce s mečem, dýkami či lukem super. Všemožné obchodování, vylepšování zbraní a oděvů výborné. Kdo má rád RPG tak doporučuji. A děkuji i níže Vagonovi za "úvod a rady" do hraní DD.
  • Vakek

    Diablo 3 se 15. ledna dočká nového patche (v2.4).

    Patch bude už ve středu 13.ledna!
    15.ledna začíná nová sezóna ;)
    • chjo no.. to bleskovani je uz unavny.. pokud clovek o vecech nic nevi tak si rekne zajimave. vesmes ale je kazda druha/treti bleskovka v nejakym smyslu dezinformace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit