Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spouštění her na PC

    Dokonalá utilitka "All in One Runtimes", která za vás nainstaluje komplet co potřebuje ke spuštění her (nejnovější .NET Framework, Visual C++, DirectX, vcredist atd.). Je to fakt dokonalá věc. Nyní verze 2.3.3 jen 20 dní stará. Tak zkuste ti co vám něco nejde spustit... Zde: http://www.sereby.org/site/start nebo zde: http://www.computerbase.de/downloads/systemtools/all-in-one-runtimes/ (348 MB)
    • Díky za tip. Zaškrtnu si, co potřebuju, a nemusím to shánět po všech čertech.
    • snorgrind
      aneb utilitka urcena pro piraty asi, protoze pokud hra neco takovyho potrebuje tak si to pri instalaci nainstaluje sama a navic .NET framework a directx se aktualizujou samy prez win update. Dekuji nechci. *1*
      • Vím, že se to vše instaluje většinou samo. Málokdy tohle člověk potřebuje, ale je to vše v jednom a léty prověřené těmi autory DirectX to prostě čekne, je v PC, OK. Kdekomu to vytrhlo trn z paty ohledně třeba té chyby 0xc000007b. Jen tip to je celý :-)
        • Tahle utilitka se hodí síš pro uživatele Windows XP.
    • ucho
      instalování podobných balíků je většinou cesta do hrobu. lepší je prostě vždy nainstalovat konkrétně to, co je potřeba. například nejnovější .NET Framework opravdu není nezbytná věc pro hry a ani pro většinu aplikací...
      a tím Visual C++ se myslí opravdu to, co si myslím? a k čemu to běžný člověk potřebuje instalovat? vcredist já třeba používám, ale zase, 80 % lidí to vůbec nepotřebuje, možná i víc, je to poměrně specifická věc...
      • Nikde nepíšu, že .NET Framework musíš instalovat před každou hrou, nebo že ji každá hra potřebuje... Ale patří do systému a je prostě součást balíčku. Umí to odinstalovat staré instalace a nainstaluje nově vcredist apod. Cesta do hrobu je tvůj názor, můj že není, jednoduchý. Odstraňuje to známou chybu 0xc000007b. Každý ať si s tím tipem poradí jak chce ;-). Když už selže vše... Je to na každém. Jen tip. A kravina to není. Je to oficiální balíček, léta zkušeností od autorů... *4*
        • ucho
          ano, patří do systému a od windows 7 už je součástí systému standardně, tedy ve své podstatě to není potřeba ani instalovat.
          a Visual C++ potřebuješ k čemu konkrétně?
          • "Microsoft Visual C++ Redistributable – softwarová platforma, která umožňuje spouštět obsah, který je napsaný v C++ programovací jazyk. Tento software slouží k rozšiřování interaktivních a multimediálních funkcí počítače. Microsoft Visual C++ instaluje runtime komponenty, které jsou nezbytné pro zahájení a správné práce velké množství aplikací, programů a mnoha populárních her.".
            Ten balíček umí 9 programových komponentů, každý ještě obsahuje své historické verze viz třeba Visual C++ 6 verzí od r. 2005 http://www.sereby.org/site/AiO a ty mě tady budeš zkoušet kdo to všechno zná a na co je to potřeba???? WTF? Ani tě nenapadlo, že lidé používají třeba různé čisticí programy, neví co mažou, mají zasviněné PC, několik let jedny Wokna. Někdy je lépe tyto komponenty odinstalovat a nainstalovat (ale to ti nemusí zahlásit že v tom je chyba) a tento balík to prostě vše umí... JE TO TIP. Můj názor že skvělý. To je celý. Každý ať naloží sám s tímto tipem :o) ooo)
            • Podle mě je ten balíček také zbytečnost, ale pokud jde o Microsoft Visual C++ Redistributable, tak zrovna tohle mi instalovalo automaticky mnoho her na Steamu při prvním spuštění. Takže zas tak k ničemu to asi nebude.
            • Tyhle programy taky dokážou zmrvit komp.
              Lepší je to vše dělat manuálně.
            • Píšu, že je to možnost když už jiné třeba dojdou... A funguje. Jasně že je internet narvanej zbytečnostmi. Proto od začátku píši TIP... Když si necháš vygooglit třeba tu chybu 0xc000007b, tak najdeš tisíce odkazů, jak lidé mají problém při spouštěním her. Tohle to také řeší. Ikdyby šlo o 0,5 % (každý dvoustý), tak to prostě pomáhá. ANO není to většinou potřeba, všechny komponenty by mělo PC mít, ale zaneřáděné nemusí (už jsem psal)... Ty komponenty nejsou zaneřádění, to nejsou zbytečné utilitky. Snad vše lidé v PC stejně mají (jsou to programové komponenty nezbytné na multimédia a chod PC si přečti co to instaluje), tohle dělá aktualizace, nebo přeinstalovává. A v neposlední řadě, to jsou snad komponenty, které se nespouští se startem Windows aby "zaneřádili PC", ale aktivují se když to nějaká hra/multimédia potřebuje.
            • ucho
              no já to chápu, ale nechápu, proč si takovými věcmi zaneřádit komp, když je 99,9 % lidí nikdy potřebovat nebude. jen tím navýšíš riziko toho, že se to bude s něčím mlátit...

              letitou historii vývoje měly i různé balíčky kodeků/filtrů... ale ve finále opět k ničemu...
            • Poslední příspěvek. Tak po 10 pro ty pomalé, které člověk musí dovést až k zelenému tlačítku... Je to součást balíčku kde je 9 (DEVĚT) programových komponent včetně jejich historických verzí. NEŘÍKÁM nikde, že všechno, VŠECHNO je potřeba pro HRY. Je to potřeba pro PC obecně, ale dost i pro hry, páč mnohé programové komponenty nefungují bez té jiné... Hráčům PC hází různé chyby a tento balíček to mnohdy vyřeší, protože nainstaluje nejnovější verze důležitých programových komponent... Při instalaci je možné si jen vybrat co chci nainstalovat. Není na škodu si tím PC čeknout a nechat vše doinstalovat/přeinstalovat. Ten balíček má svou letitou historii vývoje. The End :o) ooo) Off... *4*
            • ucho
              "Microsoft Visual C++ instaluje runtime komponenty, které jsou nezbytné pro zahájení a správné práce velké množství aplikací, programů a mnoha populárních her"

              to je nějaký text z minulého století, ne?

              Visual C++ fakt žádný hráč nepotřebuje. A už vůbec ne Visual C++ 6
  • Jack1947

    GTA V.

    Takže po 2 dnech, neustálého lámání si hlavy nad tím jak to roject už mně to přestává bavit... nemůžu najít přesný popis mého problému to jen že nejsem s tím sám... prostě nainstalované + stažené dodatečné části nicméně při spuštění Odesílat/neodesílat ... APPCRASh a už jsem dá se říct z toho zoufalý našel jsem jen řešení zakázat grafickou kartu před spuštěním a to se mi nechce.

    Blbci co se tady ohání pirátem, který beztak pojede oproti tomuhle scoiálnímu krámu , si můžou nechat od cesty své kecy. Takže jsem zkusil už všechno. Instaloval + stahoval se s tím několik hodin... chybová hláška nemá váhu tedy popis chyby.

    Achjo, to jsem si myslel že budu vesele pařit místo toho hovnoo z toho. 65gb na nic.

    Takže pokusd někfdo měl podobný problém s originální verzí GTAV. tak bych byl rád kdyby mi poradil. I když psát to sem je jak nošení dříví z lesa... *7* nebo ne?
    • Tak zkus to spoustet jako admin, pokud to jeste nedelas, a reinstalni vsechny redistributables.
    • Karma :-D
    • faitheater
      Měl jsem podobný problém - GTA V se mně po posledních updatoch odmítalo spustit. Reinstall hry nepomohl (mám originál verzi), režim kompatibility taky ne...
      Updatoval jsem ovladače, zakazoval jsem firewally a všechno možné.
      Nakonec jsem zjistil, že problém byl v modifikovaném soboru, kde jsem si upravil FOV.

      S posledním patchem Rockstar evidentně přitvrdil, co se ochrany souborů týče. Jakákoliv modifikace = crash hry :-/
      • Jack1947
        Děkuji nicméně jsem to napopud kamaráda reinstalnul a po aktualizaci dneska zapl takže paráda. Konečně můžu už hrát a dělat heisty.
    • Kravicka
      Me padal social pri spusteni protoze jsem neodinstaloval socialy atd od GTA IV.
      • Jack1947
        Zkousil jsem předtím nainstalovat... socialy od Rockstaru ale to myslím že tím nebude.
        • Tilwaen
          Z toho, co sem píšeš, mi to naopak zatím přijde jako pravděpodobná příčina problému. Pořádně prošmejdi PC a zbav se jakýchkoliv reliktů po předchozích dílech GTA a RockStar softwaru.

          Ještě by pomohlo, kdybys zjistil přesný důvod crashe - když na tebe vyskočí okénko Odesílat/Neodesílat, obvykle se dá rozkliknout tak, abys zjistil číslo chyby.
        • To je tím, že seš prostě zloděj
        • homeles8
          zkus přeinsalovat hru, aktualizovat veškerý ovladče, prostě veškerý takovýhle blbosti. Pak jnak napiš co přesně to píše. Jinak jsi první, u koho jsem takovej nějakej problém zaznamenal. Ale to nevadí, budem to řešit, dokud to nespustíš.
          • Jack1947
            Díky no aspon za částečnou pomoc, tak já dneska budu hrát jen Dayz (které jsem odkládal bůhví proč skoro už rok lool) no a zejtra se vrhnu na GTAV. Které už jsem reinstalnul.
            • Jack1947
              Já to hrál s kamarádem a jeho bratrancem a on mi ukazoval tu hru... jsem v tom byl úplný noob - ale zase mám celkem dobrý orientační smysl a docela se rychle naučím určité oblasti. Jack1947 můžeme někdy zahrát i s těmi ostatními. Ted se budu soustředit spíš na GTA.

              Mimoto sem netušil že se mi Dayz bude tak moc sekat, jako ve městě je to skoro nehratelné, musel jsem dost snížit detaily. Což bylo celkem zklamání no.
            • homeles8
              Kdybych nešel do práce, zahrál bych si DayZ s tebou. Už jsem to taky rok nezapnul :-)
    • Tady není problém s hrou, ta je parádně optimalizovaná a šlape skvěle, problém bude u Jacka, který má bordel v PC nebo mu tam něco chybí. To je takový problém tu chybovou hlášku zadat do googlu a najít si řešení experte ? Možná by sis měl pořídit konzoli, ta je pro cvičené opice ideální, za měsíc budeš chodit a říkat jak 30fps stačí :D
    • nainstaloval si vsechno? hledal bych adresar s nazvem _CommonRedist, tam jsou naky serepeticky k visual c++ a bez toho ty hry nejedou
      • Jack1947
        Všechno a přesto mi to nejede, prostě ně+jaký problém mezi Rockstar dementním sociál klubem... pouští se to přesto a tam bude chyba jinak pro blbečka Predátora... co ví prd o mém pc ... když mi všechno šlape a šlapal by mi i pirát jen tohle mi prostě nechce jet no...

        Ze začátku mi nechtěla jet instalace kvůli zakázanému Windows Mwedia features to už mi jede... pak sem hodím obsah chyby viděl jsem pročetl jsem Steam a Rockstar forum...
        • Draken69CZ
          A nezkoušel jsi dřív pirátskou verzi? Že by jsi měl ve Win blokované internetové připojení na Rockstar servery nebo tak něco?
          • Jack1947
            Ne právě že vůbec, navíc vždy povoluji připojení... to je něco jiného. Všechno mi to jede podlogin potom se to načítá černá obrazovka a bum APPcrash odesílat/neodesílat.

            Radši bych bral radu od někoho kdo GTAV. hraje.
            • jakubc
              Znáš to format C: a jedeme...
        • Chim
          Ber to jako trest za všechny ty upirátěné hry. To je prostě osud, karma.
          • Jack1947
            Prdlajs, ono to ale opravdu není moc vtipné... *9*
            • Chim
              Já to jako vtip ale nemyslel.
    • Dobře ti tak, zloděju
  • Pokud existovala 51. epizoda v Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Quiet v ní nefigurovala, prozradila dabérka Stefanie Joosten.

    Zajímalo by mně jestli bleskař umí číst. Mezi 51. epizodou a 3. chapter je celkem rozdíl.
    • Pokud existovala 51. epizoda v Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Quiet v ní nefigurovala, prozradila dabérka Stefanie Joosten.

      *NEPŘÍMÝ SPOILER*
      Jo no a navíc po misi 45 je absence Quiet celkem logická.
      • jestli se nepletu Quiet přežila, je tam hodně indikátorů včetně to slané vody, takže klidně se mohla pro třeti kapitolu vrátit, ale ta hra stejně nikdy neměla mít třetí kapitolu...
        • Někde jsem četl, že fanoušci našli zmínky o třetí kapitole v souborech. Byl tam big boss bez šrapnelu (SPOILER tedy skutečný big boss SPOILER), takže by to asi navázalo na konec druhé kapitoly, ale dost pravděpodobně to bylo něco, co odpískali hned jak si uvědomili jak by to bylo drahý.
          • Kozy
            No, našel se model hlavy BB se šedivejma vlasama a taky Venom s těma brejlema proti písku co má na jednom obrázku.
  • Lukyz

    Assassin´s Creed (2016)

    První foto z připravovaného Assassin´s Creed filmu *2*
  • MikeR
    Dopředu hlásám, že nejsem proti reklamě, dokonce jí ze zásady nijak neobcházím, byť ta vyskakovací je vážně vopruz. Ale když už na tebe takhle ze zálohy skáče, nemohla by pracovat trochu inteligentně? Když má třeba uživatel ve sbírce výhradně tituly pro PC, jaká je asi šance, že ho zaujme reklama na PS4? Jo mizivá říkáš? Tak to je slabý slovo. A to já jsem tolerantní pane, to já respektuju cizí náboženství. To jsou tady tací, co by po spatření reklamy té druhé kliky prohodili monitor oknem. Myšleno oknem redakce. Dyť to je na exkrement, takováhle práce. Dávejte mi sakra reklamu, která mě bude bavit. Něco s takovým tím Čtvrtníčkem třeba. Nebo od Koháka ať si zadavatelé nechaj udělat, ten umí vtipný. Hry Zadara, fíjó, to by byla aspoň pořádná reklama. *5*
    • ucho
      pssst, o reklamě se nesmí mluvit. to cenzor maže.

      jinak pokud by to někoho zajímalo, jak se to teď řeší s reklamou, mrkněte na funkci adblockDetect(), informace o používání o adblocku se pak hodí do cookies. jde to pořešit celkem snadno, i když moje řešení asi nebude nejelegantnější :) ale jsem zvědav, jestli se někdo pochlubí s tím, jak to pořešil jinak.
      • MikeR
        Tak počítám, že něco jinýho je rokovat tu o adblocku a něco jinýho je brejnstórming za účelem prodat na Games reklamy napopak co nejvíc. *1*
        • ucho
          jsi trochu mimo. web nerozhoduje o tom, jakou reklamu mu sem kdo dá. maximálně může nějakou z nějakého důvodu odmítnout, pokud by odporovala kodexu webu, ale obecně platí, že web zobrazí vše, co mu kdo nabídne... tedy to, co navrhuješ jako téma k diskuzi, je tak nějajk kravina ;)
          • MikeR
            Fakt? *8* Týjo. Poď do mě s novinkama, dávej další. *5*
  • Znáte někdo nějaký dobrý, velký mod na Kotor 2?
  • Kravicka

    de_cobble ACE + 1v3

    https://youtu.be/CAXb8Qxw9EY
    • SalemCZ
      typuji že si tak Gold II ne?
      • Kravicka
        j LE
        • SalemCZ
          nějak ti to teda nevěřím
          • Kravicka
            nejakej silver co to ani nehraje me netrapi
    • Nic moc...
    • tbh ace is 1v5
      • Kravicka
        ACE je zabiti vsech nepratel jednim hracem. *3* Muzes byt klidne 10v5
        • vzhledem k tomu, ze seriozne se to hraje 5na5, je celkem problem jich dat 10 najednou... *6*
          • Kravicka
            Protoze ace existuje jen v CS competitivu *7*
  • He7he

    Call of duty 2 Back to fronts

    Přátelé, taková laická vložka od fandy. Pro ty, kdo ještě na disku přechovávají CoD 2 nebo by měli jenom chuť si znovu ještě někdy do budoucna zvopakovat tuhle hru si dovolím upozornit na výbornou modifikaci, kterou incioval ve spolupráci s ostatními našinec, a která se teď na svátky konečně dočkala svýho uvolnění. [ http://www.moddb.com/mods/back2fronts-mod ]. Ve zkratce upravuje a rozšiřuje hru co do autentičtějších skinů, vizuálů i zvuků, přídává škálu variabilních a realističtějších modelů zbraní (včetně přenosných kulometů a protitankových zbraní) i autentičtější a dobově pro kampaň odpovídající techniky, dále umožňuje pár nových fint pro hráče (například možnost sprintování) a do kampaně jsou zahrnuty i ty nejlepší a doupravený fanouškovský singleplayerový mise, který pro CoD 2 kdy vznikly (Leningrad, Stalingrad, bitva o Rudé náměstí, Angoville, Arnhem v kůži německých jednotek a ještě další). Modifikace taky umožňuje se v menu přenastavovat kosmetickýma, ale nejrůznějšíma serepetičkama dle vkusu hráče, včetně volby vlastního arzenálu pro mise pro každou hratelnou stranu. Prostě takovej nejnovější a dle mého určitě velmi povedenej balík pro tento díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit