Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa

    DiRT Rally

    Ahojte, nemyslíte si, že ti počítačoví závodníci v DiRT Rally jsou nějak zvýhodnění ? Jedu třeba v Řecku jak nejlépe můžu a umím, abych nerozbila vůz do další zkoušky a přitom mi jeden závodník dává třeba 10 vteřin na 1 mezičas. *13* Kolikrát mi přijde, že už to o moc rychleji zajet ani nejde a pak mi tam skočí ztráta 10 vteřin a vůbec nechápu jak by to šlo zajet... jezdím pravidelně mezi 2.-5. místem nejhůř, ale ten jeden jezdec mě skoro vždy porazí takovým rozdílem. Děje se vám to taky ? *8*
    • SalemCZ
      Offline? neni tam nějaká uprava auta jako jako brzdy, otáčky atd.?
      • Radkaa
        Offline, když jezdím sama proti počítači. Nastavení vozu mám většinou tak jak je, občas upravím tlumiče a převodovku, ale to nemůže udělat takový rozdíl asi.
        • co řazení, ruční nebo manuální? zrovna v Řecku je to hodně znát, jsou tam i trasy do kopců, kde automatika netuší, jestli to dřít na 3500 otáček na nižší nebo 1500 na vyšší...
          • Johnny
            Dřít na 3500??? To tam jezděj v Dieselech ? :D :D :D
            • to je samozřejmě analogie ze skutečnýho světa, nesedím u toho, abych četl ty čísla :D (a ne, nejsem motorhead, takže nevím, co tam je v těch autech za motory a při kolika otáčkách ta automatika řadí)
  • To mi připomnělo místní HW koutek http://9gag.com/gag/adjYX1Z
    • Vtipný :-)
      Jinak místní HW koutek je jeden pomatenec a jeho alter ega. Ale každá ves má svého blázna.
  • Mobilní strategie

    Zdravím. Hledám nějakou vojenskou strategickou hru na mobil. Nemyslím travian nebo divoké kmeny ale nějakou RTS ve stylu Command and Conquer, kde mi to najde soupeře a bude to bitva tak na 10-20 minut. Prostě něco na cestu autobusem. Neví někdo o něčem? Na google play jsem nic moc nenašel. Díky.
  • Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí

    Spoilery!
    Tak jsem si dal ještě jednu projekci a mé nadšení pro tento film se ještě zvětšilo. Při první se to vezlo na nostalgické vlně a když se objevil na plátně Millennium Falcon tak už to byla nádhera a pak když jsem viděl Hana a Chewieho tak jsem byl v sedmém nebi :-D Pak samozřejmě spousta narážek na původní filmy a vyhlížení toho kdy se konečně objeví Luke. Teď při druhé projekci jsem se více orientoval na nové postavy a musím vypíchnout Rey a hlavně Kylo Rena. Moc se mi líbí, že tahle postava má zatím do Dartha Vadera daleko a jenom si na něho hraje, ale zároveň ve filmu dokázala obrovskou sílu zabít někoho ze své rodiny což Vader nikdy nedokázal (taky Vader se přidal k temné straně jenom kvůli lásce k Padmé a u Kylo Rena to vypadá na něco jiného). Opravdu se těším až v epizodě VIII bude mít po Snokeovým výcviku a jsem přesvědčen, že od něho uvidíme ještě velké věci. To taková Rey je skrz naskrz na světlé straně a i když bych byl nejradši kdyby ji Kylo Ren na konci trilogie zabil tak ji mám rád a myslím si, že má hodně velký potenciál a navíc je skvělé, že po Anakinovi a Lukeovi je teď hlavní hrdina právě žena.
    Jinak scén co by se mi líbilo bylo opravdu hodně, ale ty co bych vypíchnul jsou souboje se světelnými meči (kam se na tohle hrabe celé nová trilogie) a hlavně pohled Lukea na Rey přičemž mu lze v očích vidět bolest a smutek z toho co se stalo... Za mě jasných 5 hvězd.

    A teď do mě hateři :-P
    • Mart9
      Nic proti tobě nebo tvému příspěvku, ale vždycky mě pobaví to ubohé "A teď do mě hateři" *1*
      Jako kdyby si ten člověk myslel, že napsal něco úžasně skvělého, co všechny popudí a přitom je to všem u zadku *6*
    • Prosím smažte tento spam, který patří na filmové weby.
  • Vogon

    Je to tady - První hra, která má navodit pocit hry na PS1

    http://gamejolt.com/games/banned-memories-yamanashi/78205#close
    • Johnny
      Panebože proč by chtěl někdo navozovat atmosferu starý plejstejšn hry? :D :D :D
  • Radkaa

    Rebel Galaxy dorazí na PS4 a Xbox One přibližně v polovině ledna. Obě verze poběží při 30fps.

    2016 a 30 fps. *15* A rozlišení je jaké ? Ještě řekněte, že 720p. *1*
    • Počítač za 10k to taky nerozjede na víc jak 30fps
      • By ses divil
        • ok tak pošly odkaz, jinak teda vlastně už tak za 8k
    • Je to fuk... ta hra je stejne po dvou hodinach hrani koncentrovana nuda. Prijde mi to jako by je v pulce prestal ten vyvoj bavit a proste se na to vyprdli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit